CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

haaribo
1. dub 2009

Tyff, ty jsi taky z rodinky???? 😀

tifany1
1. dub 2009

Haaribo ano chodím tam, párkrát jsem byla na IUI, IVF, taky na bazálce a pak ještě na jednu diskuzi

larri
1. dub 2009

Tifany tebe tady taky vitam.Ja jsem tady od prosince po laparoskopii a diky Len jsem byla na tom psychicky celkem dobre.Kdybych mela v praci normalniho sefa,tak vyborne.

Haaribo a proc tak pozde?Ja jdu pristi tyden na utz a chci se domluvit na cerven na ivf,pokud to stihnem.Mam ted nepravidelnou menzes,tak snad to vyjde.

lenickan
1. dub 2009

to já bych ráda měla jedno mimi a je jedno dokolika🙂 čím dříve tím lépe🙂 ale ono přijde v tu nejvhodnější dobu...

aknyt
1. dub 2009

Haaribo, na umělinkách se málokdy objeví někdo od Apolináře, takže většinou holky posílám sem, protože tady si můžeme cíleně poradit. Přece jenom na umělinkách je to samý Reprofit 😉

haaribo
1. dub 2009

Larri jak pozdě?? Jako proč jsme čekali?? Pořád jsme si mysleli, že to půjde, ale nejde to...možná to bylo i tou cystou, ale teď už čekat nechci...

tifany1
1. dub 2009

Larri ahoj, já na laparoskopii taky byla, ale před třemi roky když jsem se snažila poprvé... pak jsem měla //, ale po týdnu to odešlo :(. Od té doby ani ťuk... Hodně mě držely holky na rodince... myslela jsem si, že jsem v tom sama, ale když jsem to tak četla......................

Taky bych chtěla mimi do 30, ale ..........

haaribo
1. dub 2009

No taky jsem si všimla, že Apolinář tam není moc in...ikdyž fakt nevím proč.... 😖

lenickan
1. dub 2009

larri myslí ten termín k Apoli že je pozdě - daleko vid?

haaribo
1. dub 2009

Protože jsem se objednala k Dr. Řežábkovi....byli jsme teď nějakou dobu v kontaktu přes meil a navíc jsem po té operaci, stejně by na mě dřív nesáhli...

haaribo
1. dub 2009

A ještě jedno vám povím. Když jsem před těmi 4 roky potratila, byli jsme objednaní do ISCARE....nervy povolily a zadařilo se...no a tak nás vyškrtli....třeba se teď taky povede přirozeně, jen tomu bude chtít pomoct...teda doufám....

lenickan
1. dub 2009

já taky chtěla přímo k němu...🙂 takže na vstupním jsem byla u něj a pak už u Dr. Jarošové...
Já čekala 5 týdnů. A pak to začalo lítat a měsíc od 1. návštěvy mám za sebou ovulaci vyvolanou FSH a IUI🙂 toto najednou šlo.
Předtím jsem se rok a půl plácala mezi clostilem, metforminem, utrošem, stresem, antikoncepcí a prd z toho

larri
1. dub 2009

Haaribo,promin,ja to spatne napsala.Myslela jsem,proc jdes do caru az v cervnu.

Jinak cysty jsou pekne svine.Mi se udelala jedna pri stimulaci,ale doktorka rikala,ze bud mi vsechny vajicka diky cyste znici nebo budu mit krasnych 10.

Haaribo jinak pro tebe to urcite pozde neni,jsi jeste mlada.

TIFANY,ty to nemas asi taky jednoduche.A jaky mate problem?

Tynko ahoj,ty jsi hodne velka bojovnice,snad se ti to brzy podari.

lenickan
1. dub 2009

nervy dělají strašně moooc:(

Len: co si myslí o mé každodenní kávičce? Nemůže mi to nějak vadit? Slabé s mlékem🙂 abych to tu vůbec vydržela🙂

haaribo
1. dub 2009

Tak to já žádné léky nikdy neměla...

haaribo
1. dub 2009

Já si už teda připadám děsně stará...práce mě nějak devastuje... 😀 😀 😀

lenickan
1. dub 2009

já užívala na indukci ovu clostil 7 měsíců a nikdy nic!!!!

tifany1
1. dub 2009

Larri problém??? Ani nevím. Při laparce mi našli endometriozu tak jsem půl roku byla v umělém přechodu. Teď nevím..... přítel má prý spermie nadprůměrné.

lenickan
1. dub 2009

haribo dej pokoj🙂 práce šlechtí🙂

haaribo
1. dub 2009

No, Leni, fakt ten pocit nemám...to je ten syndrom vyhoření!!! 😉

lenickan
1. dub 2009

tak výpověď a jiná práce to jistí🙂
ale já jsem tady totálně vyřízená taky... kdybych nechtěla mimi jdu pryč. I když tak dobře jak se mám tady bych se asi nikde jinde neměla 😀

haaribo
1. dub 2009

Hm, jenže ono není kam, vlastně nic jiného neumím a momentálně jsem si finančně polepšila....

haaribo
1. dub 2009

Kdybyste viděli moje směny...z těch se děti nerodí....to je totiž další problém....

len
1. dub 2009

Leni, myslím, že jedno slabé kafe s mlékem denně, ale vůbec nevadí, já ho piju taky 😉 Ale jestli chceš mít jó čistý svědomí, kup si Karo, to je bez kofeinu 🙂

larri
1. dub 2009

Ja si zatim doktory nevybiram.Hlavne na utz je stejne nekdo,kdo tam ma sluzbu a OPU ti dela taky ten,kdo ma smenu.Ale na konzultaci jsem mela vzdycky doktorku.Ale na Apolinare nedam dopustit.Najdete si gyncentrum v Ostrave,od tama utikaji.Kdybych ted nezila v Praze,tak chodim tam.

Tif,tak na co ti prisli? Ja jsem treba totalne v pr...i Mam oba vejcovody nepruchozi.A to jsem do te doby slysela,ze jsem zdrava.

lenickan
1. dub 2009

karo mi nejede🙂))) taky si myslím, že jedno je OK🙂
haribo kdepak pracuješ? Máš to náročné?

len
1. dub 2009

Tááák, pracovní dopoledne jsem strávila tvorbou pořádnýho životopisu 🙂 Ale jinak zatím budu hledat jenom pasivně, pověsila jsem si CV na Jobs a teď se o mě, firmy, poperte - mladá, hezká, chytrá a vzdělaná, bezdětná kariéristka, no prostě perspektivní zaměstnanec 😀

larri
1. dub 2009

Haribo a co delas? Ja si porad myslim,ze nejhorsi praci mam ja.Jsem tam 6 let a jsem z toho strasne unavena.12hodin v praci a cely den na nohach.Delam kratky a dlouhy tyden a kdyz je ten dlouhy jako ted,tak jsem hotova.

haaribo
1. dub 2009

Pracuju na ARO, Leni.... Spíš už mám plný zuby lidí, to je můj problém a doma jsem teď byla míň než minimálně...je nás málo....vlasně čím dál míň....

aknyt
1. dub 2009

Holky, už mi úplně vynechává paměť ☹ Nejsem schopná si vzpomenout, koho jsem měla na vstupním pohovoru, pak si pamatuju první UZ s Vokrojem, pak si nepamatuju ani jedno IUI a kromě transferu nic z prvního IVF... Asi je to tím, že jsem ty lidi neznala... ale stejně. Docela ráda bych nahlídla do papírů a "doplnila" paměť, ale to by asi nešlo.

Tif, na rodince je to hlavně tím, že jsou tam skoro všechny holky z Brna a okolí. Těch pár, co je z Prahy je rozptýleno po různých CARech. I když je fakt, že v počtu 3 od Apolináře bychom tam byly asi v nejvyšším počtu z jednoho pražského centra.