CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

tulipanekps
6. únor 2009

nitěnko, já myslela, že 10. jdeš na kontrolu... hele uvidíš, někomu práce v těhu prospívá a někdo si radši poleží doma... uvidíš, co ti mudr doporučí 😉

larri
6. únor 2009

Holky nemyslite Vokroje? Ten mi delal dneska punkci.Je mily,vsechno mi vysvetlil dostatecne.

Tuli,ja si taky myslim,ze pujdes driv,nez za rok.Nevim,jak dopadnu ja,ale snazim se presvedcit,ze pokud se to nepovede napoprve,pockam a za 3 mesice pujdu znovu.Chci ted,dokud jsou nejake sance.Nevim,co bude za rok a nejmladsi taky nejsem.Ja jsem si rekla uz na zacatku,ze letosni rok se budu venovat jenom tomu.Vim,ze jednoduche to nebude,ale po laparce jsem se malem slozila,nez jsem pochopila,ze jsou tady lide,kteri nam chteji pomoct a ta pomoc tady je.

Tuli,premyslim jinak nez ty,ale na vsechnu tu zabavu jsem mela dost casu,tak ted budu zkouset.

tulipanekps
6. únor 2009

nitěnko, tak to je vtipný, to bych musela být těhu v kuse celý život... 😀 😀 😀 😀

nitenka
6. únor 2009

tuli myslím,že je ale já jsem na jména popleta 😀

tulipanekps
6. únor 2009

olo, díky, jsem ok. ku podivu. a spermoně jsme taky nesli z domova, problém to nebyl...

tulipanekps
6. únor 2009

larri, tak co, jak je?

nitenka
6. únor 2009

ale jsem si jistá že každej jinej doktor by mě poslal na OPU když dozrála vajíčka na pravo jako vždy a ty nalevo odpad...takhle jsem měla šanci na mražáčky 🙂 ještě že tam byl 😀 ale nechci tady dělat závěry a vypadat jak nevěčník..prostě každej má jinej postup a raději jistou než tahle hazadovat

tulipanekps
6. únor 2009

larri, každý to má jinak. já po 1. chtěla do druhýho hned zítra, teď do 3. potřebuju čas na regeneraci a není to o zábavě, ale o vlastní sebereflexi... po pěti letech neúnavného přemýšlení a doufání v mimi chci klid, i když mi není málo.

tulipanekps
6. únor 2009

nitěnko, potřebovaly bychom vyfotit celý personál se jmenovkama, co? bylo by to jednodušší 😀

larri
6. únor 2009

tuli,dobry.nic mne skoro neboli akorat to bricho mam presne,jak pises ty.Cely den ale lezim a koukam na telku.Jsem zvedava na ten zitrek.
Tuli,nevzdavej to,vim,ze si byla podruhe,psychicky to moc nepomaha,ale prece za ten detsky krik to stoji za to.Za to,ze se uz nikdy nevyspis a cim vetsi dite bude,tim budou vetsi starosti,ale budes mamou.

tulipanekps
6. únor 2009

každýho posere pták, ale nevíš kdy a na jakém místě, takže si počkám 😀

tulipanekps
6. únor 2009

larri, ale já nechci zůstat bez dětí... to tak nechápej, já v ně věřím, že budou i u nás doma... ale jak píšu, čas na ně asi ještě není... chci se trošku "vyspat" z těch dávek hormonů 😒

tulipanekps
6. únor 2009

nitěnko, tak až se uvidíme za takové 4 měsíce, tak jsem zvědavá, jestli tě ty chutě nepřejdou 😀 ale musíme se vidět dřív a všechny!!!

nitenka
6. únor 2009

holky dobrou noc a hodně sil 😉 🙂

nitenka
6. únor 2009

tuli já taky doufám,že se uvidíme dřív..já do toho 10,2 se snažím být v klidu doma,ale pak klidně vyrazim 🙂 😀

larri
6. únor 2009

tuli,promin,ja to spatne napsala,nemyslim,ze by si deti nechtela.Ja nemyslim,ze pobezis v pondeli do caru na dalsi ivf,ale myslim,ze to bude driv a podari se ti to.Uvidis.Ty jsi silna holka a u vas se bude mit mimi dobre,protoze ty mu tu lasku budes umet dat. 😉

tulipanekps
6. únor 2009

larri, ještě mě rozbrečíš 😉 děkuju, však co jsem nás viděla na čajíku, tak jsme láskou nabité a nevybité, užijeme si to všechny... 😔

larri
6. únor 2009

Tuli,jdu si lehnout a musime se domluvit na ten cajik.Treba si poplacem vsechny,ale od toho tady apolenky jsou.Az budu zitra vedet,tak se ozvu.

tulipanekps
6. únor 2009

dej vědět, zatím dobrou, ale 5 je pěkný počet, z toho něco určo bude 😉

tulipanekps
7. únor 2009

tak včera poslední, dneska první... tak co larri, jak to s tebou vypadá, v deset si budeš volat, moc na tebe myslím a držím palce!!!!!

nitenka
7. únor 2009

larii sedím tu a držím palečky a čekám až napíšeš jak se mají ty tvé zlatíčka... držím palce a cšem přeji krásnou sobotu 😉

nitenka
7. únor 2009

tuli ahojky snad už dneska je líp co bříško? je to lepší? ☹ 😉

larri
7. únor 2009

Tak ted placu i ja.Zustalo jenom jedno,tak mam volat jeste zitra.Jestli vydrzi,tak mam transfer az v utery.

nitenka
7. únor 2009

lariii co se to děje? holky to snad neí prvda.. larii drž se snad to nude velikej siláček a bude bojovat..moc moc držim palečky...je mi líto že to máš takhle ve stresu... ach jo ☹

nitenka
7. únor 2009

larii moc drřím palce i ten jeden mrnousek má velikou šanci, moje známá chodí na IVF jmenuje se to nativ a vlastně jí vemou vždy jen jedno vajíčko a je to velká šance, vím že máš strach ale pořád šance je..

nitenka
7. únor 2009

Apolenky moje držte se

tulipanekps
7. únor 2009

larri, já byla nakupovat a málem jsem teď upadla... bože, moc, moc mě to mrzí... ani si to neumíš představit, jak strašně tvýmu drobkovi držím palce!!!!! až v úterý, to je doba, ale uvidíš, že to vydrží!!! drž se, myslím na tebe, moc!!! chjo...

tulipanekps
7. únor 2009

ten začátek roku je nějakej prokletej... ani na vítězným únoru to nevypadá dobře, zatím 3x neúspěch... ale ještě tam jsou kandidátky, co na tom určo budou líp..

aknyt
7. únor 2009

Larri, moc budu povzbuzovat toho tvýho jedináčka a myslet na něj, ať si ho v úterý pěkjně vyzvedneš. Jen moc nechápu, proč čekají do úterý a netransferují v pondělí...

nitenka
7. únor 2009

ahoj holky nakukuju,ale je tu moc smutnoučko 🙄