CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

verru
11. dub 2011

@maarina Ahoj, chodím k Apolináři a Dr. Jarošovou jsem měla zatím asi 3x. Je moc milá, usměvavá, určitě své práci rozumí, všechno dělá pečlivě a nikde mě od ní nic nebolelo. Jen to pokaždé bylo celé takové ve spěchu bez nějakého speciálního vysvětlování a hned mě chtěla poslat na IVF. To je ale asi také dáno tím, kolik mají u Apolináře pacientek a že ne vždy mají lékaři čas se věnovat pacientkám tak, jak by chtěli.
Jinak nevím, jak to chodí v Gennetu, ale u Apolináře máš pokaždé jiného lékaře.

barbika
11. dub 2011

@maarina ahoj, tak já jsem taky s dr Jarošovou nad míru spokojená. Máme od ní Tobíka a teď s ní máme domluvené další IVF. Pokud jde o to vysvětlování, musíš se hodně ptát a ona Ti vše vysvětlí a hlavně Ti to vysvětlí lidsky a nehází žádný odborný pojmy a slova. Ale opravdu se musíš ptát Ty sama co Tě zajímá.
Jak píše verru, tak máš pokaždé jiného lékaře, ale taky si můžeš při objednání říct, ke komu chceš a oni se sestřičky vždycky snaží Tvému přání vyhovět 😉

maarina
11. dub 2011

Ahoj. Moc vam dekuji, za odpovedi. V gennetu bych snad mela byt celou dobu jen u jedne lekarky s kterou mame prvni konzultaci , tak sem rada , ze ma tato dr lidsky pristup. My se snazime uz 3 roky a letos jsem zmenila lekarku, ktera mela na vsechno dost casu za lekare ktery me hned doporucil do gennetu. Tak sem rada , ze uz se to konecne pohne a doufam, ze k lepsimu. Jsme objednani na cerven, tak snad to rychle utece a pak podam info jak pokracuji. Moc vam dekuji a drzim Vam palecky, at se vsem dari.

mirunka_cz
13. dub 2011

Ahoj holky,taky nemuzu otehotnet,a chci se obednat u Apolinare.Sice to mam dost daleko,jsem s Teplic.Byla jsem uz na inseminaci,ale rekly mi ze to uz nema cenu.Bylo by lepsi jit na umeli.Tak se chci zeptat kolik vas to stalo?Kazdy mi rika neco jineho.

jesterka001
13. dub 2011

@mirunka_cz Ahoj, já byla u Apolináře na třech IVF. Platila jsem pokaždé všehovšudy 30,- Kč. 🙂 Platí se za ICSI (to jsem neměla), za darované sperma nebo embrya a za některé léky na stimulaci (já měla Fostimon a ten se neplatí). Jinak prodloužená kultivace se u Apoli taky neplatí.

mirunka_cz
13. dub 2011

ahoj Jesterko,moc ti dekuji,jen nerozumin co je to ICSI ?Asi az tam pujdeme tak budu teprve vsechny skratky znat: 😀 Bylo mi receno ze mam malo hormonu,a nekterych zase moc ☹

jesterka001
13. dub 2011

@mirunka_cz Metoda spočívá v přímé injekci jedné spermie do cytoplazmy zralého vajíčka ženy. Za to se připlácí. Já metodu ICSI nepotřebovala.

sponiarka
13. dub 2011

@mirunka_cz Ahoj podle toho kolik máš vajíček první IVF jsem platila 6000 kč a druhé IVF jsem platila 8000 kč je to i na tobě jestli budeš chtít tuto metodu nebo ti jí sami doporučí.Přeji hodně štěstí.

mirunka_cz
13. dub 2011

Moc vam dekuji 🙂

mirunka_cz
14. dub 2011

Ahojky,tak jsem se obednala dnes.Jdeme 19.kvetna dost me to prekvapilo ze tak brzy 🙂 .Muzete mi nekdo napsat jak probehne prvni a dalsi navsteva?

mirunka_cz
14. dub 2011

@sponiarka Ahoj,na podruhe ti to uz konecne vyslo?

sponiarka
14. dub 2011

@mirunka_cz Ahoj ne nevišlo tet jdu na třetí KET mám ještě jedno zamražené jen čekám na mrchu a hnedka začnem.
Při první návštěvě nám brali krev a manžel musel dát sperma a sepsali s náma všechny papíry.Po druhé jsem šla na ULZ a pak jsme začli stimulovat ale podle toho jestli půjdeš na inseminaci nebo hned na umělé.

mirunka_cz
14. dub 2011

@sponiarka to je mi lito ☹ snad se vam to povede drzim palecky.Na inseminaci uz jsem byla unas v pronatalu.Tam mi doktor rekl ze to nema cenu delat dalsi inseminaci.Ja si myslela ze se to vetsinou povede hned na poprve ☹

sponiarka
14. dub 2011

@mirunka_cz Děkuji určitě se nám to všem jednou povede.

mirunka_cz
19. dub 2011

@sponiarka Ahoj tak co uz jsi byla na dalsim? 🙂

sponiarka
19. dub 2011

@mirunka_cz Ahoj ne ještě né dnes jsem to měla dostat a pořád nic a pak se musím objednat do Caru.

mufinka26
19. dub 2011

ahojky, tak sem dneska nafasovala injekce a za deset dní začínáme.. hurá na to 🙂 Akorád je vemě malá dušička, aby se to povedlo... Sice to bylo všechno hrozně rychlí.. první nácštěva byla v únoru a v květnu už budeme podstupovat první ivf.. Jinak doktory si nemohu vynachválit 🙂)

sponiarka
19. dub 2011

Ahoj tak to držím palce at všechno vyjde 😉 doufám ze i já brzy začnu. 😒

mirunka_cz
20. dub 2011

@sponiarka Tak drzim palecky,a dej vedet 😉

barbika
20. dub 2011

Ahojky, holky nevíte některá jak je to letos o prázdninách v CARu s volnem?? Do kdy se asi tak dělají IVF?? Zatím se ptám tady, jestli už nejste informované, jinak tam budu volat 🙂

sponiarka
26. dub 2011

@mirunka_cz Ahoj tak jsem to v sobotu dostala a dneska zavolala do Caru objednala se na 4.5. na ULZ a týden na to by mohl být KET už se těším konečně se něco děje.

mufinka26
26. dub 2011

@sponiarka ahojky držím ti palečky... 🙂

mirunka_cz
26. dub 2011

@sponiarka Ahoj tak drzim palecky at to dopadne dobre 🙂

mirunka_cz
26. dub 2011

Jeste se chci zeptat,jsem obednana na 19.kvetna a zrovna to budu mit.Delaj prohlidky pri prvni navsteve?

sponiarka
26. dub 2011

@mirunka_cz Taky jsem to měla a prohlídku mi nedělali

mufinka26
26. dub 2011

vmirunka_cz já to taky měla a v pohodě.. ba naopak byly rádi, že my mohly vzít krev na hormony... 😉

mirunka_cz
26. dub 2011

Aha,tak to je dobre dekuji vam🙂

mufinka26
27. dub 2011

tak holky, už se to všechno blíží, v pátek by měl přijít menzes a hurá na injekce...

tyna84
28. dub 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Dnes jsem byla u paní doktorky Malíčkový ( možná jí někdo znáte) a ta mě poslala k paní doktorce Jarošový k Apolináři do CARU ( jdu tam příští týden). Dva roky se snažíme s manželem o miminko a zatím to nejde ☹ takže teď musím podstoupit nějaká vyšetření a jedno z nich bude zjištění průchodnosti vejcovodů- bolí to? Jsem na to zvědavá o paní doktorce Jarošový jsem tady četla samá pozitiva tak jsem zvědavá.

cell
29. dub 2011

@tyna84 : ahoj, nebolí, žádný strach. Jen po seskočení vzduch, kterým to profukují, může stoupat nahoru a mě po tom chvilku bolelo rameno, ale za chvilku se vstřebalo. Jinak dr Malíčková je naprosto úžasná 🙂