CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

haaribo
29. zář 2009

Aho holky, tak jsem zpátky z UZ a musím říct, že dnešní návštěvou jsem extrémně znechucená a mám chuť se na všechno vykašlat... 😢

len
29. zář 2009

Haaribo, co se stalo? 😕
Nic nenarostlo nebo se dr. špatně vyspal(a)? 😕

haaribo
29. zář 2009

Ahoj Len! Tak nejdřív jsem ráno napochodovala k zubařce - ještě mi měla řešit jeden zub. Jenže jsem měla zánět dásně, asi se mi do ní neúmyslně trefila a pak mi další hodinu stavěla krvácení. Provizorně mi to zaplácla a dost to bolí... Takže blbý začátek dne.
Pak jsem mazala z MB k Apoli - pod 160km/h jsem nejela. Uhnaná jak debil jsem tam přišla ve 13h - obj. jsem byla na 13:15. Když mě ani ve 13:45 nevolali, šla jsem za sestrou s tím, že jsem měla už dávno jít, na to se zvedla ještě jedna zúčastněná, že je taky obj. na 13:15 - sestra nás vyfakovala, že to není možný a vzala před námi ještě jednu.
Na UZ 2 17mm folíky a několik menších. Co mě dorazilo, že mi pregnyl píchli už dneska, když IUI mi vždycky dělali na 21-24mm, fakt nechápu.
Pak mi Dr. začala cpát dárce - poprvé jsem to neřešila, ale když mi pak řekla, abych šla zaplatit poplatek za dárce, tak jsem jí řekla, že teda nevidím důvod - minule totiž Řež. do zprávy napsal, že jsem měla dárce.... Fakt rána....
A poslední kapkou byl Utroš - nenapsali mi na rpt. dávkování...

Dnešek je zkrátka jedna velká tragédie.... 😢

len
29. zář 2009

Holt den blbec se vším všudy, koukám 😖
S tím objednáním se mi to teda ještě nestalo 😕 Teda jo, kecám, ale za to mohl pravděpodobně Ř, protože něco jinýho napsal mně na papír a něco jinýho zanesl do počítače, seknul se o půl hodiny 🙄
S těma folikulama vůbec neplaš - Pregnyl píchají většinou na 15-20 mm, prostě když tam přijdeš a fol. má nad 15 mm, vyfasuješ Pregnyl. Folikul praskne, když je ready a mají ověřené, že je to nad těch 15 mm.
Takže Ř napsal, žes měla dárce, i když to nebyla pravda? 😕 Hm, paráda, to je jak s tím mým objednáním, tak aspoň, že sedne realita 😖 Bych si to řešila přímo s ním.
Jo a Utrogestan - po IUI mi doporučovali dávkování 2-0-2, jen Jarošová mi jednou nutila 2-2-2 a když jsem se teda hodně vztekala, Vokroj to změnil na 1-1-1. Takže v klidu bych brala 2-0-2, pokud to budeš snášet dobře. Nebo si tam zavolej, ale máš pravdu, taky by mi to nepřišlo OK.
Prostě dneska ty katastrofy nějak přitahuješ, tak už radši nic důležitýho nedělej 😀
A hlavní je, že tam máš dva parádní folikuly, to je bezva, ne? 🙂

haaribo
29. zář 2009

Jako ve finále je to dobrý, ale jak mě bolí ty zuby, jsem utahaná, uhoněná abych to stihla, už jsem se tam nechtěla vrátit....
Chce se mi bračet ještě teď, fakt že jo...
Na ten Utroš se zeptám zítra, až pojedeme na IUI. A to je taky mazec - manža musí na odběr do 11:30 a já jsem obj. až na 14:15.... a pak jdeme oba na noc....

jasmina309
29. zář 2009

Ahojky

Aknyt- k sakru... Kvúli tobě sem zašla a... No, moc líto je mi pejska a toho testu taky! Audit- to ti přeju mít v pohodě za sebou, ale ještě to nevzdávej...
Máš i štěstí, že můžeš kdyby náhdou vážně nic, tak KET 🙂

haaribo
29. zář 2009

A k tomu Utroši - myslím, že to dneska byla Jírová (chodí ve vestě), nechtěla mi dát na to zkracování cyklu nic, ale bránila jsem se, že mít ms 10 dnů po ovu je hraniční a nechci čekat, až se mi cyklus zkrátí ještě víc...

jasmina309
29. zář 2009

Zdravím nové příchozí!
Rendul- jak ty se máš?
Haaribo- no dneska si koukám samý scifi, no já bych taky brnkla kvůli dávkování!

Larri- já jedu též 6.10. do Car 🙂 . V 9 45h k Jirsové 🙂 . A ty v kolik?

haaribo
29. zář 2009

Ahoj Jasmin, fakt děs. Mám ho brát až od pátku a na dávkování se zeptám zítra...

matava
29. zář 2009

ahoj holky, teda to jsou zas zpravy...prubezne vas docitam, jinak moc nestiham, furt nekde litam...zitra napr. jedem na fotbalovy vylet do nemecka, vratime se z neho ve ctyri rano ,takze doma tak v pet...no a v devet mam jit na otisk nahradniho zubu na zizkov, pry je to zvraceci nechutarna...v 11.30 jsem objednana do petrovic na gyndu-mereni folikul ve 13DC (puvodne jsem mela jit dnes, ale ma dovcu, bude zjistovat jak reaguji na clostyl..) a v 15.30 jdeme s manzou na prvni konzultaci k andrologovi na prahu 7....takze mazec...az tedy nejak ve ctvrtek vecer doputuji, ozvu se s novinkami... 😉

saralinda
autor
29. zář 2009

Ahojky, zdravím nová děvčata.
Aknyt, třeba se tam ještě objeví. Tentokrát jsem fakt tak nějak cítila, že ti to vyjde. Ještě testni později. Myslím na tebe.
Haaribo, tak to jsi teda měla den. No, snad jsi si všechny hrůzy vybrala už dnes a zítra bude vše pohodové.

Matava, tak to budeš mít tedy nabytý čtvrtek. Přeji, ať ti všichni říkají jen dobré zprávy.

valmark
29. zář 2009

Ahojky,
můžu se zeptat těch, co mají za sebou laparoskopii s výsledkem neprůchozí vejcovody - po jak dlouhé době po operaci vás objednali na první konzultaci o IVF a kdy se začlo se stimulací? Opravdu je to nutné až po 6. týdnech?
To mi řekli v ordinaci CAR v den, kdy mě propouštěli z G5. Ale přijde mi to zbytečně dlouhé, pokud přijde normálně MS.
Co myslíte?
Díky moc

janamej
30. zář 2009

😀 Dobr é ráno, ahoj valmark - já byla taky na laparoskopii na G5, myslím,že na kontrolu na CAR jdeš s jakýmkoli výsledkem po 6 týdnech. Já tam byla na kontrole po 6 týdnech, pak vše v poho,až bouračka mě místo vytouženého miminka poslala zpátky na IVF. Jinak držím palce, a Vám ostatním taky. Dneska jdu na výstavu vZDĚLÁNÍ A ŔEMESLO - to víte profesionální deformace 😀 ,tak se holky mějte.

haaribo
30. zář 2009

Ahoj Apolenky, tak doufám, že dnešní návštěva CARu bude lepší než včera, ale upřímně - ta včerejší depka mě nepustila....

jasmina309
30. zář 2009

Ahojte
Walmark- já byla též na laparce na G5. A taky sem čekala 5týdnů, ale stimulovat na své 1iVF sem tehdy začala až 9 týdnů po laparce(než se vyšetřilo utz a než scválila pojištovna). A taky už sme za sebou měli vyšetřenej spermiogram, hormonální profil...
Když to shrnu, tak od první konzultace než se vše vyšetřilo a byli výsledky,tak vše trvalo přes 3 měsíce, než sem šla na své 1IVF
Haaribo- držím palce!
Aknyt- myslím na tebe
Motava- jejda, kočko, ty toho máš! Tak at slyšíš samá pozitiva! 🙂

larri
30. zář 2009

Ahojky,
Walmark,ja byla na laparce v prosinci,tyden na to jsem byla na konzultaci v CAR,ale u mne to bylo stesti,uvolnilo se asi zrovna misto.
A presne za dva mesice jsem mela OPU.

jasmina309
30. zář 2009

Haaribo- tak cooo? 🙂

haaribo
30. zář 2009

Teď jsme se vrátili...IUI proběhlo, ale s CARem jsem se na hodně dlouhou dobu rozloučila. Psychicky jsem tehle měsíc totálně shořela a dnešek byla poslední kapka - chtěla jsem podat žádost na IVF -mám přijít, až budu mít normální váhu, dřív mi to nepošlou. Navíc jsem při zavádění zrcadel začala krvácet, Dr. Bláhová mě nařkla z toho že určo nechodím na pravidelné gyn.prohlídky a že by se nedivila, kdybych měla na čípku nález typu rakovina....takže asi tak. Na tohle fakt nemám nervy.... 😢 😢 😢

Jinak děkuju všem za účast....

len
30. zář 2009

Haaribo, to si děláš legraci? 😲 Teda já vím, že ne, ale to je teda síla 😠 Všecko 😠 Jako jestli nemáš 30 kilo nadváhy... a stejně můžou tak maximálně doporučit 😝 Jinak o tu žádost se dá poprosit i telefonicky, ale tobě přeju, ať je tohle IUI poslední a žádný IVF už řešit nemusíš 😉

haaribo
30. zář 2009

Len, jsem totálně v prdeli, nechtěla jsem tam dneska ani jít a všechno zrušit a po 4 hodinách čekání tohle...to jsem fakt nečekala...

haaribo
30. zář 2009

Takhle vyřízená jsem ještě nebyla, fakt nevím jak dál... 😢 😢 😢 😢

len
30. zář 2009

Je dobře, žes to nezrušila, ale co se to tam dělje? 😕 Já tam byla v posledních 14 dnech 3x neplánováně a pokaždý byli všichni naprosto zlatí 😔

aknyt
30. zář 2009

Ahojky, zdravím po auditu. Dopadlo to celkem přijatelně, něco se našlo (jako vždy), ale žádná katastrofa. Jen plno další práce s termínem do konce listopadu, takže lázně nebudou letos.

Haaribo, to snad ani není náš CAR, co tu píšeš. Mně nikdy neodmítli podat žádost a to jsem jiná kulička než ty. Nevím, co se tam děje, že jsou na tebe takoví.

Dnes se MS rozjela naplno, takže tak dopadlo páté IVF. Na krev ani nepůjdu. Asi se zítra objednám na konzultaci ohledně KETu. Jen nevím, kdy do toho jít, muž má zase začít víc cestovat, tak aby byl doma.

len
30. zář 2009

Ach jo, Aknyt, gratuluju k auditu, ale to IVF mě neskutečně mrzí 😔

haaribo
30. zář 2009

Já nevím, prostě jsem asi divná já, nikde jinde chybu nevidím...

len
30. zář 2009

Haaribo, neblázni, asi se někdo blbě vyspal (ale ani pak si tohle nesmí dovolit) - to s tou váhou ti řekla sestra nebo dr.?

haaribo
30. zář 2009

Dr., jako má pravdu, o tom se nebudeme přít, s tím ostatním mě dostala, ale nějak se to na mě zase sype a já už nevím jak dál.....

len
30. zář 2009

Teď na to kašli, otěhotníš a hotovo. A kdyby ne, tak prostě téhle dr. se vyhýbat, mně jedna taky nesedla, přestože mi všichni tvrdí, jak je báječná 😉

haaribo
30. zář 2009

Já nikdy neměla doktorky ráda...mě hlavně zarazilo, že mě takhle stopla...no jo, to je ta druhá strana mince - pojišťovna toho proplácí víc, tak chce jen typy, co mají šanci..... 😢

len
30. zář 2009

Já taky radši gynekology - chlapy 😉
Jinak pojišťovna většinou schválí, co odborný lékař doporučí. Ale je v zájmu odborného lékaře to doporučit, až když si myslí, že to má nějakou reálnou šanci. Ovšem ne tímto způsobem!!!