CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
6. črc 2009

No, já se právě vrátila z výletu, bylo tam moc hezky 🙂
Pěkně si zabal, hlavně pořádnou svačinu 😉

tulipanekps
6. črc 2009

doma nic nemáme, leda kyselý okurky... pečivo 0, něco normálního 0, tak nevím, budu o hladu... 😀 hlavně musím vymyslet košilku a vzít ten příšernej jupan, o kterým jsem tady psala.

my jsme se tak dlouho chystali ne výlet, až začalo pršet...

tulipanekps
6. črc 2009

mám trošku modřinu ve stehně, ale pyšná na sebe jsem.. 😉

len
6. črc 2009

No máš na co 😉 Uf, já bych tam bez svačiny umřela... Jo a taky jsem poctivě vypila celou konvici čaje a oni pak na mě nějak pozapomněli, tak jsem musela vyslat své spolupacientky, aby pro mě došla sestra (nějak dokud nepřijde, nesmí se na WC), jinak že se počůrám 😀 Košilku mám taky čistě nemocniční - 2xOPU a 1x revize...

tulipanekps
6. črc 2009

hmmm 😖 to si dovedu představit, od půlnoci nejíst, nepít, nekouřit... tak jdu doplnit tekutiny, abych pak zítra nezdechla. hlavně ráno bez kafe... 😢 😢

verosa
6. črc 2009

Ahojky holky,
vsem co se rano chystate k Apo drzim palce at vse dopadne podle vasich predstav a prani.

Len ja chytla depku uz ve ctvrtek a tak mam hrozne divnej pocit, ze to zas neklaplo. Vubec zadne priznaky, zadny sebemensi pocit ze se neco nestandardniho deje a jsem jen protivna, uz i sama sobe. Nastesti manza je obrovska halda trpelivosti a jeste me neumlcel 🙂
Teda posledni dobou se radeji v praci zdrzuje dele nez musi, aby me nemusel poslouchat moc dlouho.

Vubec nevim jak vydrzim do patku ci soboty cekat na vysledek testu. 😖

len
7. črc 2009

Verosa, mohu tě ujistit, že já minule, kdy jsem našla //, téměř žádný příznaky neměla - a ty, co jsem měla (únava), jsem sváděla na Utrogestan... A ty // jsem absolutně nečekala, vyrazily mi dech.

Na druhou stranu tě mohu také ujistit, že mi to vůbec nebrání v tom, abych teď depkařila zase, když mi připadá, že mám moc splasklá prsa a MS se ozývá 😀

Chci vydržet do pátku 🙂

lenickan
7. črc 2009

ahoj holky🙂

já příznaky neměla vůbec žádné!

MS se hlásila o 106 chodila jsem se koukat na WC na kalhotky zda už nebo ještě ne. Po styku jsem měla břicho jako podebrané přesně tak jako vždycky předtím když za několik hodin bestie dorazila!!!
Proto me ani ve snu nenapadlo, že ms už nepřijde a na testu budou dvě čárky.

Takže jak kdysi psala len může to být cokoliv. Únava se mi dostavila až později když už jsem byla 6tt nebo 7tt.

lenickan
7. črc 2009

len nevíš kde najdu takový ten přehled kdy začíná a končí jaký měsíc? Hodně to tu holky měly v albech a já to ted nemohu najít:(

len
7. črc 2009

Leni, je to zákeřný, co? 😀 Si pamatuju, jak jsi plašila, kde ta MS mešká, že ti to zkazí dovču a nestihneš pak IUI 😉 No, já mám teď správně natlakovaný břicho, jak před MS, drží se to už od soboty, ale já na to zkouším kašlat, i když raději bych si odepřela i tento "příznak" 😉

lenickan
7. črc 2009

mohu ti jen potvrdit, že to fakt může být cokoliv klidně těhu klidně mrcha.... opravdu to neřeš. Ale do pátku bych nevydržela.. Na testu by to bylo určo dříve ne?

len
7. črc 2009

No, asi bylo... Ale já nechci někde hypnotizovat stín na testu a pak být ve stresu, jestli bude čárka sílit... Chci rovnou pěknou tlustici a objednat se do CARu na utz 😀

lenickan
7. črc 2009

já jí měla tlustou a stejně jsem čůrala na testy dál a dál jestli vyjede rychleji🙂 a tak... jsem prostě typická ženská

len
7. črc 2009

Hm, tak to já asi ne 😀 Test mám jenom jeden, minule jsem si vystačila se dvěma 😀

larri
7. črc 2009

tak jsem zrovna dorazila domu a za chvili jdu do prace.Vysledky hcg jeste nejsou,na utz nic.Zitra si mam volat,kdyz bude hcg nad 50,v utery kontrola.Kdyz to bude nizsi,tak se to srovna, v srpnu zavolat o schvaleni na dalsi ivf.Trosku sok.
Rano jsem zvracela a ted jsem malem nestihla dobehnout domu.Asi si budu muset zajit na vysetreni ze zaludkem. 😠

Tuli mi nebrala telefon,tak jsme se nevidely. ☹

verosa
7. črc 2009

larri ty nevolnosti budou nejspis od nervu. Znam to od sebe a cim vic se snazim byt v klidu tim vic je mi zle od zaludku.

len ja uz ani nevim jaky to je pred mrchou neb uz 10 let mam predcasne ovarialni selhani takze krom utrogestanu beru jeste estrahexal na sliznici

len
7. črc 2009

Larri, přeci jen nějaký hCG tam je a jak píše Verosa - nervy k tomu... a chudák žaludek za to nemůže 😒

Verosa, hm, já mám opačný problém - menstruuju každé tři týdny, takže pocity před MS znám až moc dobře 😒 Ale vzhledem k naší rodinné anamnéze myslím, že mi nebude trvat dlouho, abych to "dopracovala" tam, co ty, ach jo, to jsme tu ale sebranka 🙄

verosa
7. črc 2009

Jak by rekli vedci - ukazkovy vzorek ceske popoluce 😀

len
7. črc 2009

Což by leda tak nahrávalo těm, kteří tvrdí, že takto degenerovaným tvorům by se mělo zakázat množit se, natož jim v tom pomáhat 😀 Akorát, že my máme degenerovaný jenom těla, zatímco značná část populace má degenerovaný mozky, a těm nikdo množení nezakazuje 😉

verosa
7. črc 2009

Jo v tom s tebou naprosto souhlasim 😉
Taky jsem se doktoru po druhe transplantaci kostni drene ptala kdy dojdou tak daleko ze bude mozne zmenit telo systemem:" to by clovek vyskocil z kuze" 😎

len
7. črc 2009

Koukám, že toho máš taky za sebou vydatně 😖

verosa
7. črc 2009

No zrovna malo toho neni, ale jsem zarnym dukazem rceni - Co te nezabije to te posili. Jsem uz tak silna ze bych potrebovala nejake to kilco shodit. 😀

Ale co se snazeni tyka jsem "zacatecnik". Zatim pouze jedno IVF nezdarene a ted cekame. Tim ze jsem odkazana na darkyne tak nam vychazi kazdy cyklus tak po 2-3 letech a o penezich nemluvim.
Zas na druhou stranu neresim problem jako moje sestra ted po druhem porodu, jakou zvolit antikoncepci 😉

Jak rika babicka na vsem zlem najdes i neco dobreho, a ma pravdu.

len
7. črc 2009

Nojo, no, i když - kdybych tohle věděla, jsem o pár tisíc za antikoncepci bohatší 😀 Nejdřív se pět let zuřivě chránit a pak další roky vrážet peníze do léčby neplodnosti...

Teď tam s námi byla na OPU dárkyně, udělala to pro kolegyni z práce, aby ji trochu pošoupla v pořadníku dopředu... Ty čekací lhůty jsou dost šílený 😖

verosa
7. črc 2009

Darkyn je opravdu nedostatek, neboj se u nas leci i hodne zahranicnich pacientek. Nebot v nemecku, rakousku, svycarsku, italii a nevim kde jeste je darovani vajicek a spermii protizakonne.
Tak to vetsinou cestuje k nam a pak mi co nemame darkyni cekame 2-3 roky na kazdy pokus. 😖

len
7. črc 2009

No jasně, protože ony jsou za to ochotny vydatně a okamžitě platit, pro ně to nic není... myslím, že jsou i kliniky specializované přímo na tenhle "IVF turizmus." I když Apolinář to asi není, tipla bych, že zazobané Němky vyžadují trochu větší komfort, navíc Apolinář je fakultka...

kacza.b
7. črc 2009

ahojky holky nevite co je s larri? dneska mela kontrolu tak jak dopadla? drzim ji palecky at na tu laparku nemusi 😔

veroso to opravdu cekate 2-3 roky na darkyni? u nas v CAR tak asi 6 mesicu i driv. a muzu vedet kolik vas to stoji ? at muzu poorovnat. muzes pisnout i do IP. jdu ted na odpoledni tak se pripojim az po 22 H.

len
7. črc 2009

Kaczo, Larri psala, že jí brali krev, ale výsledky budou až zítra a dle nich se bude postupovat dál.

verosa
7. črc 2009

Vyloze si na tomhle postavil bussiness REPROFIT. ALe kdyz nekdo ty prachy ma proc ne. My stavime domecek a tak bohuzel penize na "nejiste" investice moc nejsou. 😒

kacza.b
7. črc 2009

jo holky uz vidim jsem slepa,jsem larri ji prehlidla 😅

takze se vlastne porad nic nevi.

kacza.b
7. črc 2009

larri drzim palecky at uz te netrapi a pristi IVF uz vyjde.
to zvraceni mas urcite z nervicek,vim jak se ted citis sama jsem to nekolikrat zazila a neprala bych to nikomu a tady je kazda rada a utesovani zbytecne,ale jsme statecne holky a my to vsechno zvladnem.musime ten zazrak za to stoji!!!
musime byt statecne a doufat a verit ze nam to vyjde a my budeme stastnymy maminkami 🙂