CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

sarusinka
6. kvě 2010

nazdárek holky, dneska jsem se objednala k MUDr. Řežábkovi 😀 doufám tedy, že je v pohodě 😝 jsem objednána až na 2.září, ale chtěla jsem mít jistotu, že si můžu vybrat datum 🙂jdu tam poprvé 🙂 s manželem

band
7. kvě 2010

Jassie: pozoruješ se 🙂 - cha - já taky. A taky k tomu nemám žádnyý velký důvod - vim co bude. Ale mám teploty bezdůvodně a to je divný 😒 😒 😒 . snad to nebude nějaká infekce po tom testu průchodnosti vejcovodů ne kterým sem byla ☹ a nebéo borelióza, co sem měla loni ☹

Gabi - hm, přestavba - to je to nejlepší. Trávim tím teď taky moc času a zahradou taky. Ale chápu, že teď na ní můžeš leda koukat ☹ - ale je to pro dobrou věc a stejně furt prší 😉

Holky, jak to tady čtu, tak koukám, že se objednáváte, ke komu chcete jít - to mě se nikdo neptá a já nevěděla ke komu du. Ono to de - si vybrat? díky

saralinda
autor
7. kvě 2010

Pěkné dopoledne přeji.Jen bych tu ráda připomněla, že plánujeme srazík všech Apolenek a to v úterý 18.5. od cca 16,30 h (určitě posedíme, takže není problém dorazit později) v restauraci Faux Pas (nejblíže je zastávka Italská, tram 11; Muzeum není taky nijak daleko).
Zatím zde napsaly, že plánují přijít: Týnka, Larri, Valmark, Len, Kralka a já (doufám, že jsem nikoho nezapomněla). Věřím, že se další přidáte. Kdyžtak to sem (nebo do IP) písněte, ať uděláme rezervaci.

band
7. kvě 2010

Ahoj Saralinda - já bych se také ráda přidala k sešlosti - teda jestli to neni pro zvané - nerada bych se vám někam tlačila. Už sem se vám natlačila do diskuze - sem strašnej drzoun 😒

viktoriekaterina75
7. kvě 2010

Ahojky holky,
Tak dnes se dozvím jestli se miminka zabydlela 😉 🙂 Testík jsem si nedělala,(naposledy ten 8 den). Jsem srab, bojím se pravdy, že to nevyšlo....

band
7. kvě 2010

Viky - tak sem to teď četla a to by v tom byl čert, aby to neklaplo. Držim pěsti 😉 😉 😉 ať už se tě zdží jenom štěstí

viktoriekaterina75
7. kvě 2010

Večer dám vědět...mám noční, tak si naberu krvičku....doufám, že bude hoooodně vysoké 😀

viktoriekaterina75
7. kvě 2010

jo a díky....za pěstičky

saralinda
autor
7. kvě 2010

Band, super! Těším se, že tě poznám osobně. Srazík je pro všechny Apolenky, a to ty přeci také jsi. Bude super, když nepřijde jen "stará čtyřka" Len, Týnka, Larri a já 😀

Viktorie - držím malíky, ať máš hcg hoodně vysoko a prďolka (prďolkové) jsou tam kde mají. Určo dej vědět.

band
7. kvě 2010

Jéééé fakt můžu jo 😅 - tak to sem ráda 😀 - ... Moc se těšim, že vás poznám Apolenky 😉

haaribo
7. kvě 2010

Ahoj Apolenky!!! Pro ty, co mě znají mám nové zprávy!!! Mám pojišťovnou schválenou žádost o IVF, v pondělí si jedeme pro léky a koncem příštího týdne začínám píchat!!! Tak držte pěsti, ať se zadaří!!! Moooc na vás myslím a dejte pozor, sleduju vás! 😀

jessie1
7. kvě 2010

Ahojte holky 🙂

band - třeba to máš jenom malé nastuzení. Ještě nemaluj čerta na zeď 😉 Ta borelioza se může takhle vrátit? Já myslela, že když už ti ji vyléčí, tak bude pryč.... 😒

haaribo - držím všechny palce!!! To bude první IVF? Omlouvám se, jestli jsi to už tady někde psala, celé to nepročítám 🙂

viki - tobě držím taky vše co mám! dej vědět, jak se daří... 🙂

band
7. kvě 2010

Jassie, no drží sem mě to už týden - teplota jen od 9 tak do 14 hodin - pěkně divný to je - tak snad to nic neni, ale nezdá se mi, že bych byla nemocná - sem čiperná, jako vždy 😀 😀 😀 ...Ta teplota je zhruba od toho vyšetření 😒 - ale to bude jen náhoda

jessie1
7. kvě 2010

band - no ty musíš mít vždycky něco extra, co? 😀 😀 😀 😀
hale, jak ti dělali ty testy průchodnosti? Bylas na laparce nebo to bylo jiné vyšetření?

band
7. kvě 2010

Jassie - jak si to tak rychle uhodla 😀 😀 😀 - sem se maskovala 😀 ...ale vzhledem k tomu, že se taky sleduješ, tak máš určitě taky něco zvláštního, coooo 😉 ...já sem se tady dneska vetřela na straz a moc se těšim - ty půjdeš taky?

band
7. kvě 2010

Jassie - byla sem právě jen na tom testu, kde to měří tlakem vzduchu nabo čeho. Pak mě strašně bolelo na hrudi a mezi lopatkama a teď tohle ☹ - sem nějaká divná 😀 😀 😀

jessie1
7. kvě 2010

band - jéé, tak to muselo být tím vzduchem pěkně nepříjemný, mě po laparce bolely hrozně ramena, říká se, že ti tam taky jakoby něco fouknou a vrazí se ti to nahoru. No ale já byla při té laparce uspatá, takže ty dva tři dny potom se to dalo vydržet. Tohle musela být síla....
Já už asi žádný příznaky čehosi nemám. Při té "ovulaci" mě furt bolel podbříšek, na stranách i uprostřed. Teď to trochu odeznívá. Mezitím je mi občas tak nějak blbě, ale asi z toho, že něco špatně sním. Nějak ti nevím, jestli bych i nějaké příznaky teď cítila, i kdybych těhu byla, jakože určitě nejsem 😀 😀 Asi je na to dost brzy, když jsme se měli snažit v po a v út 😀 😀

jessie1
7. kvě 2010

band - jo s tím srazem, já ti nevím. Abych se nevtírala.... ani nevím, jestli by mě manža pustil 😀 😀 😀

saralinda
autor
7. kvě 2010

Jessie1, jaký pak vtírání? Je to sraz Apolenek, takže i ty jsi vítána. Je vždycky moc příjemné (alespoň mně) poznat holčiny odsud z diskuze osobně (pak se mi alespoň nepletou tolik jejich příběhy, když mám za přezdívkou konkrétního člověka). Takže, pokud máš chuť, tak určitě doraz! A manžel tě určitě pustí, vždyť se nemusíš zdržovat dlouho a můžeš být třeba už v osm večer doma. To záleží úplně na tobě. Takže mám si tě připsat na seznam??? 😉

aknyt
7. kvě 2010

Ahojky,
na srazík může přijít tady z diskuze kdokoliv, budeme rády, když poznáme nové bojovnice!!! Kdyby to měl být tajný sraz, tak to přece nenapíšeme do diskuze 😉

Pořád se nemůžu zbavit té virózy, ještě do toho mám lítání a starosti se zateplením paneláku. Včera se aspoň podařila schůze a schválilo se vše potřebné. Na to, že jsem tu pořád poslouchala, jak si radši vezmou dvoje tepláky než by se zateplovalo, to dopadlo přijatelně... ale ještě mě čeká banka a s tím spojené věci a doplňování údajů na dotační programy ☹ A zateplovat by se mělo začít koncem června, tak se moc těším, jak budu s novorozencem na staveništi...

eustoma
7. kvě 2010

ahoj holky, tak mam 7 folikov takych vecsich. 5 na jednom a 2 na druhom vajecniku. naplanovali sme punkciu na utorok. takze picham dalej vsetko mozne - menopur, orgalutran a este som dostala ovitrelle.
no a v utorok sa to cele pohne dalej. no zo 7 folikov nejake 2 poriadne vajucha by mohli byt 😉

na zrazik este neviem ci dorazim, to budem vediet tak tesne predtym.

haaribo
7. kvě 2010

Jessi, je to moje první ivf, tak jsem zvědavá, jak dopadneme.... 😉

saralinda
autor
7. kvě 2010

Eustoma, 7? To je slušné. Tak v úterý buddu držet malíky! Budeme rády, když na srazík dorazíš. A pokud to nevíš dopředu, tak nevadí - jdena židle navíc se ke stolu vždycky vejde 🙂
O tom ovitrelle slyším poprvé, ale koukala jsme na net a je to na dozrání vajíček, tak to je super! To se zadaří, uvidím, Držím malíky.

jessie1
7. kvě 2010

haaribo - jé první, to bych taky chtěla mít před sebou teprve první 🙂 Neboj, nic to není, jen je z toho ze začátku člověk vykulenej 😀 držím palečky, ať to dopadne co nejlíp 🙂

gabikri
7. kvě 2010

saralinda : se mnoou taky počítejte 😵 😵 😵

gabikri
7. kvě 2010

viktorie : tak jak dopadla krev? 😉

gabikri
7. kvě 2010

haribo : přeji, ať to tentokrát vyjde................................... 😉

haaribo
7. kvě 2010

Děkuju! 😉

collette
7. kvě 2010

Sar - I já, i já, i já se hlásím 🙂 A přihlašuji i Kubíčka, můžu?

Len - tak Ti konečně zaplatím tu dečku 😅

Moc se na vás těším!

len
7. kvě 2010

Jé, Collette, parádní fotka 😎 Doufám, že tu dečku nedodám s křížkem po funuse, ale ona se hodí i na starší mimčo, co? 😉

Haaribo, taky držím palce 🙂