CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

viktoriekaterina75
7. kvě 2010

Ahojky holky,...dříve jsem nemohla napsat...měla jsem práci....a teď teprve dorazil výsledek....
Jsem z toho špatná, co vám mám povídat...bohužel výsledek hcg je negativní . Měla jsem malé tušení , a byla možná na to i připravená, ale i tak jsem v koutku duše doufala, že to vyšlo.
Prostě to nebylo to správné miminko a ještě nenadešel jeho čas. Po neděli se musím spojit s DR., abybchom se domluvili co dál.....nevím toitiž jestli mi zbylo něco mraženého....Ale říkám si, že když vydrželi od pondělí do pátku všechny, kdy byl ET....tak by mohlo něco zůstat do mrazáku. Já se blbec nezeptala a oni mi sami nic neřekli.
Jste hodné, že jste mi drželi palce .....ale život jde dál. Zítra máme oslavu...tak se můžu alespoň namazat. 🙂

Myslela jsem že budu statečná a zvládnu to....ale nejraději bych chtěla vzteky křičet a plakat zároveň. Takhle špatně mi ještě nikdy nebylo. nevím co je horší...jestli // na testu a po pár týdnech to jde pryč, nebo od začátku nic.
Přeji hezký víkend.......

gabikri
8. kvě 2010

viktorie : moc foukám na dušičku..... 😔 😔 Ach jo, na to není co říct.....chce to jen čas a nasbírat nové síly do dalšího boje 😉
Drž se!!!!! 😉 Jo a s tím alkoholem to nepřeháněj, protože alkohol ti ještě umocní náladu ve které se nacházíš. Když jsi veselá...jsi ještě veselejší...ale když jsi smutná...po něm chytneš depku jak barák ( vlastní zkušenost)

viktoriekaterina75
8. kvě 2010

Gabi...díky za podporu. No moc jsem to nepřeháněla....opravdu mi to ani nechutnalo....a ani nebavilo se s někým i vybavovat....ale depku mám stejně. ☹
No mám se příští týden ozvat DR..., že se domluvíme....Ale už teď vím, že květen si dám určitě pauzu...nebudu to zas až tak lámat přes koleno...ať si tělo odpočine od všech hormonů, co jsem do sebe během cyklu nacpala.
Plány byly jiné...už jsem si myslela, jak v pondělí zavolám do práce 🙂 😵 , že nepřijdu....a mám PN.
Jinak držím pěstičky a palečky Tobě na příští víkend 😉 ...kdy asi budeš testovat... 😉 Chci slyšet jen samé pozitvní zprávy, že je hcg hodně vysoké 🙂 🙂 😉 ...To by bylo, bay se to tu kurňa nerozjelo 🙂 😕

eustoma
8. kvě 2010

ahoj holky, tak som nasla ze ovitrelle 250rg = pregnyl 6500 IU. ma to mat velmi podobne ucinky. neviem ci je to nove, alebo len to striedaju. hlavne nech to zafunguje 😉

saralinda
autor
8. kvě 2010

Voktorie, přeji to hodně síly na zvládnutí tohoto těžkého období. Ať to co nejdříve přebolí a máš síly do dalšího boje.

l1u1c1i
9. kvě 2010

ahoj gabikri, jak se máš? Jsou u tebe nějaké novinky? Já jsem zítra týden po transferu. Zatím nic nepociťuji. Příští víkend si udělám test. Snad se alespoň jedno embryjko chytne.

gabikri
9. kvě 2010

luci : ahoj....no já jsem dneska devátý den po ET a test stále negativní...už tomu moc nevěřím 😒 Snad to vyjde aspoň Tobě 😉

eustoma
9. kvě 2010

gabikri este to nevzdavaj. Tuna v diskusii jedna holka popisovala ze mala // az po 13 dnoch. takze este tam sance su.

gabikri
9. kvě 2010

eustoma : díky.....no nic už nezbyde než počkat....ale jak už jednou začneš testovat....je to jako droga...nemůžu si pomoct...už jsem spotřebovala šest balení mamatestu 😀

eustoma
9. kvě 2010

jja cakat, ono aj ten cas ebzi pomalicky.
ja idem este len v uturok na OPU a uvidime kolko mrnouskou sa nam zadari. no a nasledne potom bude transfer. neviem ako rychlo potom moze byt. ci to je den-dva, ci dlhsie. uvidime.

gabikri
9. kvě 2010

eustoma : já byla o Apoli na transferu dvakrát a vždy mi dávali jen dvoudenní embryjka. Prodlouženou kultivaci
dělají, jen když je hodně vajíček 😉
Tak ať Ti to vyjde..............!!!! 😉 😉 😉 😉 😉

eustoma
9. kvě 2010

sak pockaj este sa stretneme v porodbici 😉. 14 dni neni az taky rozdiel 😉.
no ja som citala ze tak cca do 2 dni to byva. pocitam koncom tyzdna a tesim sa 😉.

eustoma
9. kvě 2010

v porodnici, to predtym je strasny preklep. pardon

eustoma
9. kvě 2010

holky mam blbu otazku, mozme sexikovat?
mam nejak strasne chute ale asi 2 dni pred tym nez manza bude darovat spermijky, tak by nemal ejakulovat, ze?

len
9. kvě 2010

Eustoma, jestli nemáte nějaké větší potíže se spermiem, tak by ty dva dny měly stačit. Ale doporučují sex vynechat raději 5 dní předem, popř. od chvíle, kdy jsou folikuly větší než 15 mm, protože by tam mohlo hrozit mechanické prasknutí při nějakém větším dovádění 😉 Pak normálně můžete mezi OPU a ET, budeš-li se cítit, po OPU doporučují 5-7 dní pauzu a pak se prý může zcela normálně...

eustoma
9. kvě 2010

no ono ma napadlo ze foliky vo mne by mohli popraskat. toz to to radsej vynechame. ale chutem mam 😉. predpokladam ze foliky budu uz vecie nez 15. 12-14 boli v piatok. tak radsje nebudem drazdit.
len dik za odpoved.

l1u1c1i
9. kvě 2010

gabikri- děkuji Ti. Já budu testovat až tak 10. den. Kéž by to vyšlo. A ty to ještě nevzdávej. je ještě asi brzo.

len
9. kvě 2010

Holky, proč myslíte, že v CARu dávají instrukce 14.- 17. den po ET? 😉

gabikri
9. kvě 2010

len : 😀 😀 😀

barbika
9. kvě 2010

luci píšeš, že jsi týden po transferu a nic nepociťuješ. Abych řekla pravdu, tak když jsem byla po druhém ET, tak jsem taky vůbec nic necítíla a nakonec 15tý den, když jsem si udělala test a byli tam // tak jsem říkala, že to ani není možný. Každý mě utvrzoval v tom, že to poznám ihned, že jsou to velký změny a ono nic. Nebýt těch // tak bych tomu snad do porodu nevěřila 😀
Takže držím palce, ať to vyjde.
Já jdu v út na UTZ a začnu si píchat a pak nějak na OPU, tak jsem na to všechno zvědavá...

eustoma
9. kvě 2010

holky mam otazku pichali ste pregnyl dve dni pred OPU? teda v nedleu pregnyl a v utrok OPU? alebo to bolo na druhy den?

gabikri
9. kvě 2010

eustoma : já si to už přesně nepamatuju ale myslím že to bylo jeden den před OPU 😉

len
9. kvě 2010

Eustoma - Pregnyl cca 36 hodin před OPU, čili pokud píchneš v neděli v devět večer, OPU bude v úterý ráno.
Jo, mohu potvrdit, že jsem se po IVF cítila NAPROSTO stejně, ať už jsem otěhotněla nebo ne 😉 Jak čárky sílily, netuším, protože jsem v obou případech testovala nějaký 16. den od ET - poprvé byly jasné //, podruhé neoddiskutovatelná /. A bylo mi opravdu úplně stejně, nepoznala jsem NIC 😉

eustoma
9. kvě 2010

teraz prave to je cca 36 hodin pred OPU, ale pri IUI to bolo iba nejakych 12 hodin. tam ma to zmiatlo, ci sa nahodou dr. nesekol. takze je to ok 😉.
takze momentalne mam dopichane a uz len cakam na OPU uvidime co bude dalej.

len
9. kvě 2010

Eustoma - při IUI se snaží, aby tam byly spermie před puknutím folikulu a je jedno, jestli o dvě hodiny nebo o dvacet. Kdežto u IVF potřebují vajíčka odebrat TĚSNĚ před puknutím, takže tam se to musí načasovat. V obou případech folikul puká cca po těch 36 hodinách od píchnutí Pregnylu 🙂

gabikri
9. kvě 2010

len : ty jsi to fakt vydržela do toho 16tého dne?? 😕 Tak to klobouk dolů 😝

len
9. kvě 2010

Vydržela a měla jsem jasno 😉 Proto vás tu taky tak sekýruju, ne? 😀

gabikri
9. kvě 2010

len : mně asi chybí to racionální uvažování 😝

len
9. kvě 2010

Jo, zato já ho mám až moc a není to vždycky k užitku 😉

band
10. kvě 2010

Ahoj holky,
chtěla sem se zaptat - už 14 dní (asi od ovolace) mám zvýšenou telpotu. Jelikož sme se stěhovali, tak teploměr ležel bůch ví kde, začala sme se teda měřit až včera a mám furt teplotu přes 37°C. Myslíte, že bych mohla být těhule? jinak mi nic není ☹ . Nechci zbytečně plašit než dostanu o víkendu MS. 😠