CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

larri
11. únor 2009

Vubec se mi to tady nelibi.Kdyz jsem byla v praci,tak jsem nestihala cist a ted je to tady takove smutne.Kde jste vsechny?

jasmina,marcelli,zubajda,o nich vubec nevim.Pripadam si,jako by jsme to tady vsechny vzdaly ☹

aknyt
11. únor 2009

Ahoj holky,
tak se hlásím. Omlouvám se, že tak pozdě, ale musela jsem se nejdřív hodit do klidu.
Folíky tam nějaké jsou, tipla bych tak 8. Ptala jsem se, jestli jich je aspoň 8 a doktorka Jirsová na mě spustila, že 8 embryjek mi nikdo nezaručí (a s našimy výsledky už vůbec ne) a že jí připadá nesmyslné to stopnout, že proč si myslím, že by to příště bylo lepší... asi jsem jí docela vytočila... Měla jsem tak trochu pocit, že nepobrala, že neusiluju o 8 embryjek, ale aby bylo aspoň jedno transferuschopné, což podle našich předchozích výsledků je u méně než 8 folíků málo pravděpodobné. Trochu mě ta reakce mrzela, ale nakonec pokračuju. Zítra jdu na kontrolu k dr Jarošové, tak si u ní trochu uklidním nervy, snad po mně nevyjede i ona až se zeptám, kolik je folíků. Taky by měla stanovit, jestli bude OPU v sobotu a nebo v pondělí.

Larri, já nikdy nebyla u gyndaře na kontrole po stimulaci... Pak jsem tam tedy byla po laparce a revizi, ale to jsem měla nařízeno z nemocnice.

zubajda
11. únor 2009

larri... ahojky, já jsem tuuuu... akorát tiše čtu... nemám co napsat... teď jdu jen v pátek na utz a snad o víkendu druhé iui... jinak nic nového....

larri
11. únor 2009

Zubajdo,ja myslela,ze uz mas dve carky.Ja se ti nedivimze tady nechodis,vidis jak je tady smutno. ☹

Aknyt,Jirsova je takova ta mladsi,o neco starsi nez ja? Ja verim,ze jsme s holkama vsechnu smulu pobraly a ted uz bude jenom lip.Jestli je ta doktorka Jarosova takova starsi blondyna,tak ta mi je hodne sympaticka.Budu na tebe myslet zitra,pozitri i popozitri a porad.Musi ti to ted vyjit. 😉

zubajda
11. únor 2009

larri... no, je to takový divný období.. venku hnusně.. nic se nedaří.... a tak... prostě naprd... není na nic chuť .. 😒

janach3
11. únor 2009

Aknyt, držím pěsti a nevzdávej to. Když mi po OPU řekli, že mám pouze 2 vajíčka, tak jsem z toho byla na zhroucení a nakoncec z nich byly 2 embrya.

larri
11. únor 2009

Ja jsem na to prisla......U NAS JE TAKY KRIZE 😠

Ale vsechno netrva porad,ted budou jenom dve carecky. 😉

aknyt
11. únor 2009

Larri, Jarošová i Jirsová jsou, řekla bych, cca stejného věku (tak 33-35), obě blond akorát Jarošová má delší vlasy (buď nějak stočené a nebo v copu). Obě na mě byly vždycky hodné a mírné, proto mě ten dnešek mrzí. Uvidím zítra, asi bych radši OPU až v pondělí, aby to ty menší měly šanci dohonit, ale stejně to neovlivním. Doufám, že nám aspoň to jedno zbyde, abychom nevyhodili spoustu peněz za OPU a ICSI zbytečně ☹

larri
11. únor 2009

A kdo je ta starsi blondyna?

zubajda
11. únor 2009

larri... kéž by...🙂...

aknyt
11. únor 2009

Já tam žádnou starší blondýnu neměla - ono asi záleží na odhadu věku... Blondýny jsou tam, podle mne, Jarošová, Jirsová (od pohledu bych ji odhadla nejstarší ale asi není) a Jaržembovská. Pak si pamatuju dvě tmavovlásky - starší Koryntová a mladší Bláhová. A jiné doktorky si nevybavuju. Jarošová je tato:
http://www.mediva.cz/index.php?page=mudr_jarosova
tak ta druhá, pokud to není někdo, koho neznám, je Jirsová.

aknyt
11. únor 2009

Jo, včera a dnes tam byl na WC i papír 😉 , tak jsem asi měla mimořádné štěstí. A dneska díky přítomnosti studentů jsem měla UZ i s výkladem a hezky to zastavovala. Proto mám ty ultrazvuky se studenty ráda, že to i pochopím, co vidím 😀

zubajda
11. únor 2009

aknyt.... jééé, tak to doufám, že na mě nějaký zbyde do pátku 🙂 🙂 ....

aknyt
11. únor 2009

Zubajdo, tak si o nějakého řekni 😉
Ale asi jim začal semestr, tak tam budou asi teď častěji. Oni se tě stejně budou ptát, jestli ti tam nevadí, jinak by nejspíš vyhodili za dveře 😀

aknyt
11. únor 2009

Sorry, tys reagovala na papír a ne studenty 😀
Zítra tam jdu, tak ti písnu, jestli ještě je 😉

zubajda
11. únor 2009

aknyt... hihi.... jojo, reagovala jsem na papír.. ale i ten student by byl fajn, kvůli tomu popisu... 😀

larri
11. únor 2009

No tak to neni Jarosova co si myslim ja.Ja ji videla jednou,kdyz jsem byla na injekci,tak vychazela z ordinace.Je fakt,ze kdyz jsem pred odberem cekala na chodbe,tak sla na sal s takovym kufrikem jako na naradicko a ono to bylo na ty nase vajicka 🙂 Tak si ji mozna pletu s embryolozkou.

Jo a ten toaletni papir a ti studenti,to nema chybu 😀 😀

Aknyt,ne ze ten papir zitra od nervu cely vyberes 🙂

tulipanekps
11. únor 2009

ahoj holky, já měla tak rozlítaný den... síla. vyrazila jsem skoro za rozednění a dorazila domů za tmy. jdu mrknout, co je tady nového 😉

aknyt
11. únor 2009

Larri, já si nosím stejně svůj 😉 A pochybuju, že při té vytíženosti tam nějaký zítra ještě bude.
Jestli šla na OPU s kufříkem, tak to byla určitě embryoložka.

nitenka
11. únor 2009

aknyt a lari já se tu řechtám jako kůn 🙂)) dneska jsem chrněla migréna je fuč,ale stále mě pobilívá hlava to pak drží tak dva dny než to odezní uplně... to si to stou mojí migrénou v tehu užiju když nesmím léky... jinak
holky já bych to setkání neodkládala na dlouho je lepší se možná vykecat v realu a trochu 😀 i zasmát a tak... až půjdete ráda se přidám... 😀

tulipanekps
11. únor 2009

larri, to ustojíte, uvidíš, u nás se máme teď rádi ještě víc. spadl ze mne velký balvan. 😎

tulipanekps
11. únor 2009

aknyt, moc ti držím palce, té smůly bylo privela na to, abys v ní pokračovala. 😉

tulipanekps
11. únor 2009

len - tak ty budeš mít oteklou hubou, prima, nezávidím. já mám ještě 2 osmičky, tak ani nechci pomyslet...

tulipanekps
11. únor 2009

ale debata o koze a o voze byla qalitní. já takhle jednou kecala s kámoškou o holicím strojku a kámoška líčíla, jak sjede hlavu, krk, záda ocas... a já tuhla u pc a ona stříhala psa, já myslela, že manžu... 😀 😀 😀

tulipanekps
11. únor 2009

nitěnko, tak snad tě ta mrcha hlava už nebolí. to je maso. chuděro těhulo...

tulipanekps
11. únor 2009

holky, srazík beru i když nebude tak veselo, aspoň se z toho vykecáme a proč to nepojmout třeba i se sklenkou alkáče, ne????? 😝 😝 😝

tulipanekps
11. únor 2009

sari, tak ty čekáš už mršku, já počítám tak 24.

tulipanekps
11. únor 2009

A teď mi prosím poraďte...

jinak mě pořád bolí - pobolívá, co já vím, spodek, jako vaječníky, není to vůbec příjemný, píchá mě tam a občas mě křeč hodí do předklonu a sestra Holá, která zvedla telefon mi na moje konstatování, se na mě div neutrhla, že jsem byla na punkci a ta někoho i bolí. káča jedna. a že v pc má, když mě ve čtvrtek pouštěli, že mě břicho nebolí a nekrvácím. to jsem si teda dovolila hodně, že mě bolelo a bolí od pátku a já jí v úterý volám, protože tu bolest neznám a nevím co a jak... a ať si zajdu za obvodním gyndařem, že snad má ultrazvuk, ne? tak tím mě dost nasrali... nemáte s tím některá zkušenost? jinak obvodní gyndařka má dovolenou, tak jsem volala zastupujícímu lékaři a ten mi řekl, ať si zajdu tam, kde mi to dělali. to by se jeden picnul... blééééééé

tulipanekps
11. únor 2009

no nic, jinak jsem optimista 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

tulipanekps
11. únor 2009

je mi zima, jdu do hajan, stejně si tady kecám sama pro sebe. tak páááááááááááááá páááááááááááááá