CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

jasmina309
19. kvě 2009

Leni, tak paráda! Ste se vydovolenkovali a ted už jen to správný mimi (1-2) a bude to bomba 🙂

lenickan
19. kvě 2009

ahoj holky tak hlásím že i krev je pozitivní hodnota hcg 587.
Tak snad dobrý. Příští čvtek budu moudřejší...

Moc sem ted nemůžu chodit jsme ted v práci monitorovaný na jaký lezeme stránky:(

len
19. kvě 2009

No nádhera, Leni, gratuluju! 🙂

zuzuza
19. kvě 2009

Lenicko, v IP🙂

lenickan
19. kvě 2009

Len děkuji moc...
Kdy ty se chystáš na IVF? už pomalu jo vid? V práci pořád na prd?
Já jsem tady vyřízená, vše jde do háje - snad aspon toto klapne a já budu moci na neschopenku a už se nevracet🙂

len
19. kvě 2009

No, v práci už není NIC 😉 Dřepím doma, od příštího týdne na nemocenský a začátkem června IVF. Když to nedopadne, budu neplodná, nezaměstnaná a s psychiatrickou diagnózou, takže tak 😀

lenickan
19. kvě 2009

počkej já myslela že jsi do konce kvetna??
Len ono to dopadne, vždyt to už jednou dopadlo -- ale špatně skončilo. Věř tomu! Ale musí to být neuvěřitelně těžké období:((
Držím moc palce ať to dopadne dobře!!!!

len
19. kvě 2009

No jasně, květen končí příští týden 😉
A já jsem těch posledních 14 dní doma, nebyla pro mě práce, no, nijak mi to nevadí, aspoň budu mít víc času na kotě 😉

zubajda
19. kvě 2009

Ahojky holky... slíbila jsem, že se ozvu, tak jsem tu...🙂

Jak už jsem psala, ze dvou vajíček byly dvě embrya, které mi také včera zavedla...dělala mi to Jarošová... no, celkem to bolelo, ptž si chytla něčím i čípek, aby nějak natáhla dělohu, či jak mi to vysvětlovala.... Trošku jsem krvácela, ale teď už to je v pohodě...
Necítím zatím nic, jasně - je ještě brzo 🙂, jen nafoukla a bolí prsa, ale to přikládám progesteronu...zavádím každý večer Crinone 8%, který teď dávají místo Utrogestanu,... je prý lepší.. i mi tak připadá... cítím se po něm normálně...

Jinak gratuluji moc lenicce, krásný a neočekávaný výsledek... parádní, takhle by se to mohlo dít pořád 🙂
Aknyt, ženská... doufám, že je vše v pořádku a bojovník v tobě se krásně dělí 🙂....

papus
19. kvě 2009

Leni tak gratuluju 🙂

nitenka
19. kvě 2009

zubajda tak gratuluji k uspěšnýmu ketu paráda 🙂 držím pace.
Jinak já při posledním uspěšným KETU neměla jedinej příznak těhu jen prsa z hormonů jako ty už transféru,jinak nic vůbec myslela jsem si že to nevyšlo protože fakt ani náznak že by bylo něco jinak až 1O den jsem začala špinit a udělala testík byla tam neviditelná druhá 🙂 a to byl první naznak že to asi vyšlo držím palce

aknyt
19. kvě 2009

Zubajdo, tak už čekáš taky 😉 Tvá embryjka jsou skuteční bojovníci, když obě přečkala prodlouženou kultivaci!!! Jak psala kámoška mně, když přečkají laborku, tak snad to zakousnutí už by neměl být tak velký problém 😉

Leni, tobě gratuluju k výsledku krve a za týden přeju super obrázek z UZ 🙂

zubajda
20. kvě 2009

nitenko.... moc děkuju....🙂... budu věřit, že to zvládnou a zahryznou se pořádně 🙂.... a jak se cítíš ty?... chodíš pořád na injekce ??... a co baráček?... musí to být paráda teďka být venku, mít zahradu... a k tomu slunce žblunce ... 🙂

tynko... jojo, čekám... taky si říkám, že to chlapáci vydrželi... a ona to je prodloužená kultivace, když v pátek OPU a v pondělí ET?.... je pravda, že jsem o PK uvažovala jen, když jich bude více, no a ono to takhle vyšlo na víkend... kdypak budeš vědět, že to vyšlo???... moc držím palce..🙂 😵 😵 😵

spes2009
20. kvě 2009

Ahoj holky 🙂 Tak já jsem po OPU a zítra ráno vyrážím na ET. Těším se jak malá holka 🙂 Na OPU jsem byla objednaná v pondělí ráno, dorazili jsme tam s manželem, sestřička nám řekla, ať se rozloučíme a odvedla si mne na pokoj. Byla jsem vlastně poprvé v nemocnici a moc mile překvapená. Sestřičky moc milé, lékaři taky. Dokonce anesteziolog mne pořád hladil po ruce. Nějak se mi schovaly žíly, tak mě napíchli až na počtvrté 😅 . Ale všechno v pořádku. Vzaly mi 7 folikulů, z toho bylo 4 vajíček a jedno nedozrálo - alespoň takhle jsem to pochopila. Takže oplodnili přes ICSI 3 vajíčka a včera jsem si volala na výsledek a z těch 3 se uchytila 2 embryjka, takže nám tam rostou a já si zítra ráno pro ně jedu. Ulehčilo mi to rozhodování jestli 1 nebo 2, protože když jsou jenom 2, nerozdělím je a půjdou bojovat spolu 🙂 Takže kdyžtak ta dvojčátka zvládneme. Celkově mám z toho moc dobrý pocit. Ten den nás tam bylo na punkci dohromady 6 a byly jsem jak průvod, když nás pouštěli z oddělení do CARu. Takže teď jen aby se zakously. Jinak jsem dostala taky ten gel Crinone a od dneška začínám zavádět. Zítra a v pátek jsem si vzala dovču, tak budu mít 4 dny klidu do začátku.

Holky, prosím, a co to je ta prodloužená kultivace?

Jinak Léně gratuluji ke dvěma čárkám 🙂

Aknyt přeji, ať se krásně embrýsek zahnízdí a najde ty vytoužené 2 čárky na testu 🙂

Zubajdě, ať to také vyjde:o), jsi o kousek předemnou, tak ať je pro nás ten květen šťastným měsícem 🙂

A ostatním, ať to také, co nejdříve vyjde 🙂

lenickan
20. kvě 2009

ahojky holky sice tu nejsem ale myslím na vás!!! Všechny a držím palečky.... nemůžu sem moc chodit mamé tady ted kontrolovací software kolik času strávíme na jakých stránkách ...

maja42
20. kvě 2009

lenicko, ip

marcelli
20. kvě 2009

ahojky můžete mi někdo poradit,kdo má ze sebou KET.Mám se objednat 9 až 12 den MS na ultrazvuk.Za jak dlouho po ultrazvuku se provádí KET?A berou se nějaké prášky?Díky 😉

aknyt
21. kvě 2009

Ahojky, tak jsem včera ani nezapla komp, tak doháním...

Zubajdo, přeju pevné nervy při čekání a pak // 🙂

Spes, tobě nejdříve pohodový transfer a pak pevné nervy a // 😉

Marcelli, já měla transfer 8 dní po kontrolním ultrazvuku, od 2. dne cyklu beru Estrofem, 5 dní před transferem jsem začla k tomu i Utrogestan a obojí pořád beru. Ale jestli ti udělají KET v nativním cyklu, tak to asi bude jinak, budou se řídit tvojí ovulací a pak bude nejspíš jen Utrogestan (nebo Crinone)... Oni ti to určitě všechno včas řeknou 😉

lenickan
21. kvě 2009

holky nevíte není tady někde téma na Femigard?
Zbyly mi dvě fungl nové lahvičky tak bych je mohla prodat za směšnou cenu, třeba někomu pomohou

aknyt
21. kvě 2009

Leni, zkus si to vyhledat v diskuzích a nebo to dej do inzerce prodám 😉

nitenka
21. kvě 2009

ahojky Holky tak včera na kontrole vše v pořádku,výsledky dalších testu na 1 minko nám neukázalo výbavičku,ale bylo mi to jedno po tech dobrých zpravach že je vše ok.. ve čtvrtej jdu na velký Ultrazvuk k apolináři tak třeba se ukáže až tam..
holky moc držím palce na testíky..zatím papa

aknyt
21. kvě 2009

Nitenko, gratuluju k dalším výborným výsledkům a zdravému mimi 🙂

saralinda
autor
21. kvě 2009

Nirěnko, super zprávy. Držím pěstičky nejenom topě, ale i ostatním po KET/ETu. holky, tak ať brzy hlásíte //.
U mě nic nového. Vše začne až dorazí MS - tedy snad na konci května.

nitenka
21. kvě 2009

holky díky 🙂 tynko na tebe furt myslím..... a držíme palečky oba 🙂 😉

zubajda
22. kvě 2009

Jůůů nitenko.. tak to je paráda, že je mimi v pořádku 🙂... moc moc gratulujiii...

Tynko, a co ty?... jakpak se cítíš?... Kdypak budeš testovat?.... 😵

Spes...ahojky dívče, doufám, že ET proběhl v pohodě.. kdopak ti ho dělal??? 🙂

aknyt
22. kvě 2009

Zubajdo, cítím se celkem normálně 😉 Akorát už od transferu slabě špiním (asi pořád z toho čípku, to jsem nezkoumala). Prsa mě bolí jako běžně před MS (takže z toho poznám prd) a jinak nic. Test bych mohla zkusit v neděli a nebo pondělí, dřív to nemá smysl. Co ty? Jakpak se pozoruješ ty? 😉

zubajda
22. kvě 2009

Tynko... špiníš jo??... kdo ti to dělal?... Jarošová?... Mě to teda od ní pěkně bolelo... a také jsem špinila, ale jen ten den.... Prsa mě bolí děsně, jsou dost napnutá.. břicho jen tak lehce, slaboučce jako před ms, jinak nic... Já budu nejdříve testit asi ve středu, uvidím.....

Moc moooc držím pěsti, ať ti to vyjde !!!!! Prostě musí! 😉 😵

lenickan
22. kvě 2009

ahoj holky, aknyt a zub moc na vás myslím a držím palečky.
Musí to už vyjít ...
já si dělala dnes zase test a čárka vyjede rychleji než před tím ale po těch 3 minutách je výsledek v zásadě stejný jako v úterý - prostě je tam tlustoška... tak snad je vše jak má....
je to dlouhé čekání až dopříštího čtvrtka... škoda že mne nevzali na uz dříve....:(

aknyt
22. kvě 2009

Zubajdo, mně to dělala taky Jarošová a bylo to úplně v pohodě, cítila jsem jen to, jak si chytla ten čípek, jinak kdyby mi neukázala pak na UZ, kam ho dala, tak bych ani neřekla, že už transferovala. Akorát už při dezinfikování čípku mi říkala, že mi slabounce krvácí, tak to je asi pořád to samé. Celkově jsem ale v pohodě, jen značně netrpělivá 😀 Pořád plivníčkovi věřím, tak doufám, že oprávněně 😉

A taky ti držím palečky, to je jasné.

leni, neboj, ono to uteče 😉 Včera jsem se musela smát, dala jsem vyhledat v diskuzích ten Femigard a vyjela mi diskuze, kterou jsi založila ty 😀

zubajda
22. kvě 2009

Leni.. díky.... holka... čekala jsi tak dlouho, tak do čtvrtka to je už brnkačka 🙂

aknyt.. no, mě právě to chycení za čípek šíleně bolelo, a ona pak prý, že mi tam udělala takové upíří zuby 😀... plivníček se udrží, neboooj 🙂