CAR Brno. Máte zkušenosti?

fidac
31. led 2010

Ahoj holky,
Vim že tohle téma se tu už probíralo, ale já se pořád nemohu rozhodnout kam do CARu v Brně. Byla bych moc ráda kdybyjst mě napsali svoje zkušnosti.
Moc Vám děkuju

rioko
31. led 2010

ahoj já jsem nejdřív začala chodit do Repromedy, ale musím nedoporučit, hned mi řekli že jediná šance je IVF, neudělali mi žádné vyšetření a jen na základě operace slepého střeva v 15 letech mi řekli, že mám neprůchodné vejcovody...
pak jsem se na doporučení známé dostala na Obilňák, kde byl přístup úplně jiný, nejdřív jsem podstoupila různé vyšetření, laparoskopii kdy zjistili že vejcovody mám průchodné, pak jsem podstoupila dvě inseminace a nakonec IVF s kterého mám 10 měsíčního Vojtíška
musím říct, že do IVF mě tam nikdo netlačil, naopak jsem se k němu rozhodla sama - protože mám PCO a byla to větší šance

fidac
autor
31. led 2010

Díky moc,já se chystám až někdy kolem května a vůbec nevím,které CAR si vybrat,zatím mezi favority patří Obilňák,protože na jiné CAR nejsou moc lichotivé ohlasy a to především jako ,že jim jde hlavně o peníze.

dorra
31. led 2010

A co Reprofit?

rioko
31. led 2010

o Reprofitu jsem slyšela taky chválu a ještě že i UNICA je dobrá

fidac
autor
31. led 2010

Unica se mi taky docela líbila,doporučila mi ji i moje doktorka,ale podle toho co jsem o ní četla na netu,tak mě spíš odradilo,Reprofit je i v Brně?

fidac
autor
31. led 2010

Dorry bylas v Reprofitu?

klara.k
1. únor 2010

tak já byla v heliosu (mám tam svou gyn. dr.) a po první konzltaci nabídla ivf jako jedinou možnost. Tak jsem šla na obilńák a zatím nic pořádně nevím, ale jen ty první vyšeření který nám s manželam OBĚMA dělajá, je něco naprosto jiného než v heliosu. příští týden si jdeme pro výsledky tak uvidíme, ale už i tak budu vědět že nás vyšetřili opravdu podrobně a pokud řeknou že ivf tak jim budu věřit.

venika86
1. únor 2010

Myslím, že je to strašně individuální. Každému vyhovuje něco jiného. Já byla v Unice a spokojená jsem nebyla. Okamžitě nám strčili před nos ceník a přístup byl taky dost chladný. Oproti tomu v Repromedě jsem spokojená. Je tam více domácí prostředí a musím říct, že jsou tam všichni moc milý a ochotní. Prostě těžko říct. Ale je pravda, že na Obilňák slíchám většinou dobré ohlasy, takže bude určitě dobrou volbou.

terez80
10. lis 2012

Ahoj přidávám taky svoji zkušenost, mě poslala paní doktorka přímo do Repromedy nic víc jsem nevyzkoušela. Byla jsem tam spokojená, udělaly nám tam různá vyšetření, aby zjistili proč se nám nedaří ,poradily metody k oplození, vysvětlily jak vše bude probíhat a čekáme miminko hned na poprvé. Ať se rozhodneš kamkoliv, moc ti držím pěsti

fidac
autor
30. lis 2012

@terez80 my jsme se nakonec rozhodli pro Reprofit...a vůbec nelituju!!!!!byli jsme opravdu překvapení a můžeme jenom doporučit...jak přístupem sestertak i doktorů....povedlo hned na poprvní a už máme 9 měsíčního chlapečka...
@venika86 toho jsem se přesně bála že v CARu uslyším jenom "prachy, prachy, prachy" 🙂 navíc v Repráči nás malý vyšel asi jako kachna na nedělní oběd 😀 😀 😀 😀 a do žádného IVF nás nenutili, protože to nebylo absolutně potřeba...
@rioko o Obilňáku jsem hodně uvažovala, ale nakonec jsem se na to vyprdla už jenom kvůli tomu, že nebyli moc ochotní při objednání na konzultaci.... 😝

venika86
30. lis 2012

@fidac já nakonec do Reprofitu chodím na běžnou gynekologii a jsem taky spokojená 🙂 Chodila jsem k panu doktoru Doubkovi, ale ten už tam bohužel není. Každopádně slýchávám, že v Reprofitu to opravdu o penězích není ba naopak. Nějaká známá má majitele za kamaráda a on se prej vyjádřil, že na českých matkách nevydělává, radši vydělává na cizincích, kteří tam jezdí. Tak pro nás každopádně dobrá zpráva 😀

venika86
30. lis 2012

A gratuluji k Jiříčkovi 😉

fidac
autor
30. lis 2012

@venika86 mám PCO a místo IVF mi nabídli drilling a to ještě jsem si mohla vybrat buď u nich za 15000 nebo ve státní nemocnici na pojišťovnu...to mě dost překvapili, žefakt do ničeho nenutili....
JinakJiříček je pěkné číslo 😀 kolikrát si říkám, že ho tam půjdu reklamovat 😀 😀 😀 😀 ale prej jsem to celá já když jsem byla malá, takže bych zřejmě neuspěla.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀