CAR Frýdek-Místek. Máte zkušenost?

petkaa
20. led 2008

Ahoj,

snažíme se s manželem dva roky o miminko a stále se nedaří.Chtěla bych najít, nějaké dobré pracoviště. O Gyncentru v Ostravě jsem slyšela spíš špatné zvěsti. Nemáte náhodou někdo zkušenosti s CAR ve FM na ulici revoluční, ordinuje tam Mudr. Čaplygin.Děkuji

markola
16. únor 2010

Co je s vámi holky? chodíte sem ještě?
Já už mám imunologii za sebou...nakonec to byl fajn výlet...A bylo to v pohodě...vlastně se nic nedělo, jen nás vyzpovídali a šli jsme...ted už jen doufat, že výsledky budou dobré! 😉
A jak to postupuje potom, jak už jsou všechny výsledky a nic závratného tam není...tak už by s námi mohl doktor hned další měsíc něco "provést"...nebo se tam musí ještě odehrát něco jiného? inejkce apod..Já totiž fakt nic nevím, on mi nic neřekne a já se ho raději neptám...

nikita1979
16. únor 2010

Markolo, v interní poště máš odkaz, kde jsme

dagi33
10. lis 2010

@markola muzete mi dat vedet,kde ted jste holky z car frydek mistek od caplygina?? chodila jsem tady,jsem snazilka z frydku,dekuji moc

zrcatko
1. led 2011

@dagi33 Ahoj, už rok chodíme my do soukromé diskuse, protože FM je malé a nechtěly jsme, ať nás někdo pozná 🙂. Všechny už máme taky miminko, takže Čaplygin se nás už prakticky netýká, ale pokud cokoliv potřebuješ vědět, tak napiš 😉

lucimo
13. dub 2011

@zrcatko - Ahoj, pustíte mě k sobě na to zamčené auditko, prosím, holky? Chtěla bych se poptat na pár věcí o Čaplyginovi, jeho metodách, vyšetřeních, která vám dělal... Díky, L.

kopretinalouka
16. srp 2012

Kdyby se tu někdo objevil - nevíte, kolik se doplácí u Čaplygina za inseminace?

lkarolina
23. lis 2012

Holky poradte, které CAR v OV???? Hlavně nee Gyncentrum!!!! 😠
Díky, díky

jennyska
11. zář 2013

Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma CAR Frýdek-Místek a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz/car-frydek-mistek ? 🙂

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním maminkám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. 😉

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

uzivatelkapetra
23. led 2017

Ahojte,vytahuju starou diskuzi a prosím o nějaké aktuální recenze na tento car. Dnes jsem bohužel odešla od své doktorky s žádankou a mám se rozhodnout zda ji využiju.

Děkuji

rejni
23. led 2017

@uzivatelkapetra Ahoj😊Já docházela do CAR ve F-M od půlky května do konce června minulého roku..muj Dr mi napsal žádanku po 15ti měsících snažení bez úspěchu, já si vybrala FM, nechtěla jsem z Třince nikde daleko.. Dr Čapligyn je zvláštní, někdy příjemný ale někdy se baví s tebou tak arogantně zvlášť když se na něco moc vyptávaš..ale brala jsem to s rezervou a šlo mi o to aby nám pomohl..A v srpnu jsem byla těhu 😊

uzivatelkapetra
23. led 2017

@rejni děkuji a gratuluji
Takže možnost "spíše spokojená" by specifikovala tvou zkušenost.
A můžu se zeptat jaký jsi měla problém?

rejni
23. led 2017

@uzivatelkapetra asi tak, spíše spokojená 😊 účel to splnilo i když doktor může být příjemnější a jedna sestřička taky, druhá je zlatá 😊 u svého gynekologa jsem měla hormonální profil ten ok, přesto Dr nasadil clostibegyt, že k ovulaci u mě nemuselo docházet nebo málo..folici rostli i když pomalu ale nic ani s pregnylem..v car mi udělali větší HP, vše v pořádku..zase pregnyl při ovu a test po styku zda tam mrsky jsou po 10h..byly ale ne moc..pred hysteroskopii jsem měla ještě stěry a přišli mi na přítomnost bakterie ureaplasma ve velké míře dostala jsem antibiotika i pro chlapa.. Hysteroskopie byla v pořádku.. Je možné že jsem dřív ovu neměla ale když už byla tak to taky nešlo..ja si myslím, že nám pomohlo přeléčení atb ač jeden i druhý doktor říkal, že to nebylo tím proč nám to nešlo ale četla jsem příběhy kdy si prelecili ureu když ji našli a po dlouhé době se jim zadarilo.. No kdo ví.. Už jsme byli na konci srpna objednání na genetiku a imunologii ale pár dní před to vyšlo 😊 i když bohužel to nedopadlo, tak se teď první měsíc snažíme znovu 😊

jezovca
21. únor 2017

Ma někdo zkušenosti s CAR Eurofertil Ostrava?

veroveru
8. dub 2019

Obnovuji diskuzi

veroveru
8. dub 2019

@zrcatko můžu taky napsat?