CAR na Obilním trhu

misicka455
24. bře 2018

Prosím o informace jak to chodí na obilnáku. V úterý jdeme na první schůzku do car na obilném trhu v Brně a vůbec netuším co od toho čekat. Jdeme k Dr. Crhovi. Je tu někdo kdo u něho byl? Jaký je ?

amona
26. únor 2019

@berkovamilada ahojky, ty jsi samoplatce? Docela md zarazila ta částka....hormonální profily mi dělala už gynekolozka a pak i na obilnaku a vždy zdarma. No a na genetiku jdu teď taky od CAR obilnak a taky zdarma. Trochu jsem se poptávala údajně Repromede si nechává zaplatit i to co jiné cary standardně hradí...🤨 nevím, tak hlavně aby pomohli pak nějaká tisícovka navíc není důležitá. Já se nakonec rozhodla dát 2 měsíční pauzu od všech stimulantu a pokusím se hodit trochu fo pohody a za 2 mesice půjdu do Reprofit. Kazdopadne drzim ti pěsti 🍀

berkovamilada
26. únor 2019

@amona
Ahojky, ne nejsem samoplatce....
Ty základní genetické testy, které jsou zdarma, už máme asi 5 let, teď jsme doplaceli hlubší genetické testy.. Chtěli jsme je...
Protože se třeba může přijít i na to, proč nám 3xnevysel ket, Ikdyz na Obilnaku se ten Ket zřejmě nedaří nikomu...
Chceme dát do tohoto pokusu všechno, asi je poslední, co se týká umělého oplodnění se vším všudy....
Už se nechceme víc trápit, takže tak....
Naposledy a hotovo....
Ja si myslím, že budeme v repromede spokojeni a, že nám pomůžou....
Líbí se nám i to chování, profesionalita, příště lepší, než na Obilnaku...
Ja nevím proč, ale moje gyndarka říkala, hlavně nechoďte do Reprofitu, ale nevim důvod..
Tak hlavně, ať jste tam spokojeni a pomůžou vám..
Nepůjdes ani na tu první konzultaci do Repromedy?
To zkusit?
Tak držím pěsti, ať se zadari....

enya11
14. bře 2019

Ahoj holky, nedá mi to abych Vám nenapsala svoji zkušenost s Obi. Já naopak přešla z jiného centra tam a otěhotněla z mrazacku hned napoprvé a teď čekáme druhý Mimi taky z mrazacu. A moje známá měla deset ketu v jiným centru a nikdy nic. A pak šla na obi a z čerstvého transferu bohužel potratila a z ketu bude za týden rodit. Nemyslím si, že neumí mrazit spíš je to o přípravě sliznice pro mimousky. Držím všem palce! A věřte, že to vyjde.

hanyas
15. bře 2019

@enya11 to jste asi jediní 😂 moc vám to oběma přeju 😘😘😘 ale Obilnaku je prostě k ničemu.

queenmk
15. bře 2019

Za me tez Obilnak naprosta spokojenost. Byli jsme nejprve v soukromem car-u a odtud jsme prechazeli. Muj pocit byl, ze soukromy car neleci, jen z nas tahali penize (i za to co jinde bylo zadarmo) a cpali okamzite do ivf. Z toho duvodu jsme prechazeli na Obilnak. Uz je to par let, ale cenove se to vubec nedalo srovnavat, byli tam bezkonkurencne nejlevnejsi. I co se pristupu a vubec vseho tyce, za me mnohem lepsi (treba i ty sestricky v soukromem typu modelky, co jim saticky konci tesne pod zadeckem 😄)... A jeste podotykam otehotnela jsem z ket-u a vzdy se vsechny podarilo rozmrazit 🙂 Do AH nebo embryoglue nas nikdy nikdo nenutil, takze ceny zase ve srovnani s jinymi centry mnohem nizsi. Crha starsi byl rozhodne sveho casu nejvetsi odbornik...
Ale samozrejme kazdemu vyhovuje neco jineho a bude nejvic spokojeny tam, kde se mu bude nejvic darit...