CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

muschka
22. črc 2009

Hanuli, zítra budu držet moc pěstičky 😉 . Nejlepší je že ani nevíš jak usneš a pak se probudíš jakoby za vteřinu a máš vše za sebou 🙂

hanulamarkova
autor
22. črc 2009

já narkozku moc nemám ráda ☹ 1. nemůžou mi napíchnout kanylu 2. mám po ní zimnici tak doufám, že tato bude malá a nebude mít takové následky, ale už se těším na vajucha kolik jich bude a tak 😀 to jo to moc

irminka
22. črc 2009

vy jste mě vy holky jedny s tím Polskem uplně zblbly 🙂 Já tam snad pojedu taky...

ábi: no co je? Kde jsi byla děvčico jedna? 😉

muschka
22. črc 2009

Nic si z toho nedělej, mně taky nemůžou zavést kanylu, tak mi ji dávají vždycky do žíly na zápěstí 😎 . Narkozka je fakt kraťoučká a prý mi hned sdělili výsledek, ale já o tom nevěděla 😝 . Takže bude fakt slabounká a snad jen 10-15 minut. Hned potom se probereš.
Ale já se taky strašně těšila na vajíčka a hlavně až si dvě vyzvednu z mističky do peřinky u sebe 🙂

muschka
22. črc 2009

Žabi, až nás budeš dočítat 🙂 tak Ti říkám, že na Tebe teď fakt dost myslím 😉 . Asi už jedeš z OBI, že? papa

gabina79
22. črc 2009

Ahoj Hani, ahoj Irmi, já jsem si užívala v naší krásné nemocnici, dneska mě po 16 dnech pustili 😀

chrobacek
22. črc 2009

Gábi ahoj 🙂 byla jsi na dovči? nebo kde jsi se toulala???

chrobacek
22. črc 2009

v nemocnici???? jejda

gabina79
22. črc 2009

Nazdar Chrobáčku 😀 ...jasně na dovči,all inclusive... i jídlo mi nosili do postele 😉

gabina79
22. črc 2009

jj, užia jsem si nervy a ještě užiju ☹

gabina79
22. črc 2009

o víkendu po tom utz jsem začala špinit docela hodně a v pondělí večer to přešlo do jasné krve....tak jsme jeli na pohotovost...

chrobacek
22. črc 2009

to je teda dovolená ☹..... takže jak ted je to dobré ?? a budeš na rizikovém ?

gabina79
22. črc 2009

současný stav je dobrý, ale ne ideální...zůstávám na PN, klid na lůžku....a uvidí se...poslední utz byl v pondělí, tam měl prcošek 19,9mm, srdíčko...akorát je tam nějaká anomálie, která, když se do 10-11. tt nespraví, tak to vypadá, že to prcošek nezvládne....takže zase nervy...jinak podle utz jsem 8+5

chrobacek
22. črc 2009

takže hlavně klid a ono to bude dobré oni ti dr. taky často straší a pak je všechno jinak takže je potřeba věřit, že prcošek je kabrnák

gabina79
22. črc 2009

to si říkám taky, že to je bojovníček...když jsme jeli na tu pohotovost, tak jsem myslela, že je to jasné...a pak na mě na utz vykoukl, měl 4,8mm a tlouklo mu srdíčko...pořád si říkám, že když to zvládl doteď, tak už to přece musí dotáhnout až dokonce...ale bojím, bojím
a co je tady nového????

muschka
22. črc 2009

Ahoj Gábi, budeme držet pěsti. Chrobacek má pravdu, doktoři často straší a pak to dobře dopadne

irminka
22. črc 2009

jejda Gábi a my nic netušily......Musí to být dobré, vy to zvládnete. A už jsi teda ok? 16 dnů v nemocnici je teda dost...Co ti dávali dobrého? 🙂

gabina79
22. črc 2009

Ahoj Muschko, díky moc, snad máte pravdu....i když doktoři mi to tam řekli všichni nezávisle na sobě, že hrozí, že ještě zamlkne...musím věřit tomu, že to bude dobré 😉
Irmi, jj, samé dobroty 😀 ...nejdřív mi píchali injekce a pak přešli na kvanta prášků...co se týče jídla, tak hnus...mám teď pořád hlad a přitom mi skoro všechno smrdí, zvedá se mi z jídla žaludek a na nic nemám chuť - no úžasná kombinace s nemocniční stravou...snědla jsem tolik suchých rohlíků jako nikdy 😀

muschka
22. črc 2009

Teda Ty sis dala 😒 . Je to pořád boj...Musíme vydržet a bude dobře

irminka
22. črc 2009

gabi: ale ty naše chudátko malé, je mně tě moc líto,a le ty jsi šikula a zvládneš to 🙂
pokud je ti zle od žaludku to je dobré znamení a koncem třetího měsíce to přejde, teda doufej 😝 a vše bude jak má.....Žádné zamlknutí, bojuj děvče, bojuj...

gabina79
22. črc 2009

jo ještě jsem zapomněla..mám prý nějak nízko položenou dělohu a ještě k tomu pevrácenou....prý by se to taky mělo do určité doby spravit....ne že bych rozuměla, co to znamená...ale aby toho nebylo málo 😉

simulin
22. črc 2009

Dobré poledne kočky,
Gabinko no ahoj, konečně tě máme zpátky mezi náma 😉 pořád jsme přemýšlely co se s tebou děje. A k vůli čemu jsi vlastně začala krvácet? Moc ti přeju, aby se prcošek udržel a všechno zvládnul a on to určitě dokáže, musíš mu věřit. 🙂

gabina79
22. črc 2009

Irmi, ten žaludek mi zase takové starosti nedělá, to k tomu prostě patří...nezvracím, tak je to dobré 🙂 ....jasan, že budem bojovat 🙂

gabina79
22. črc 2009

Ahoj Sim, měla jsem v děloze hematom...tak z toho..ale jen jsem koukla trochu dozadu, ty sis taky užila trochu stresu se špiněním, co? Teď už je to dobré, ne? Mimísci jsou v pořádku?...a díky 🙂

gabina79
22. črc 2009

lidi změnila jsem si profil...říkala jsem, že to udělám, až bude srdíčko, tak doufám, že mi to tam vydrží....akorát to fakt ty týdny píše blbě..

lucka.adis
22. črc 2009

Gabčo, v kolikátém jsi přesně týdnu? Já jenom, že já jsem 10tt + 1 a to už je 11tt, takže ten koník to vypočítává dobře 😉

miradka
22. črc 2009

Ahoj Gabi, no to je super, že si už doma a hlavne že máš stále u seba miminko. Keby si vedela ako všetci sme na teba mysleli. Kadžý deň sme ťa spomínali čo je s tebou...Som rada, že to nateraz vyzerá dobre a držím všetky prsty, aj na nohách 😀 aby to vyšlo. Chce to naozaj furt ležať a nemyslieť na škaredé veci.
Gabi, aj ja som mala hematom, práve ako som išla na utz, tak asi hodinu predtým som začala špiniť. Dr hovoril, že pár dní budem špiniť no v noci asi praskol a bola som totálne krvavá...našťastie som hneď vyskočila z postele a nebolo všetko špinavé. Nakoniec som špinila ešte asi dva dni a teraz som ok. Ako dlho si špinila? Asi si to mala blbé, že hematom bol práve v delohe. Ja teda neviem kde som ho mala, ale asi z vonku...

gabina79
22. črc 2009

ahoj Luci, já jsem jen 8+5, takže by tam mělo byt 9tt....ale je fakt, že podle posledni ms bych měla být už 9+2...ovulka byla asi trochu později 😉

simulin
22. črc 2009

Gabi, no trošku stresu bylo 😅 Mimísci byli 2x skontrolovaní, tak snad jsou v pořádku. O víkendu jsem zase špinila, ale myslím že je to vždycky větší námahou, měla jsem toho docela dost. Teď už je to zase dobré, tak uvidíme. Na K.O. jdu až 10 srpna a to na testy z krve ve 12tt., tak nevím jestli mi bude dělat i utz, no snad jo, vždycky je pak člověk klidnější. 😉
A ty se hlavně šetři ať se má prcošek dobře. S těma týdnama je to trošku posunuté, i když teď se na to dívám v po na kontrole jsem byla 10+1 a druhej 9+6, ta mám něco mezi. 😀 😅

gabina79
22. črc 2009

Ahoj Mir a díky...koukám, taky si užíváš 😕, hlavně, že je všechno s mimískama OK 😉 ...no já jsem právě špinila dost dlouho, přestala jsem až teď v neděli, proto jsem tam taky zůstala tak dlouho trčet...ale pozitivní bylo, že mi za tu dobu udělali tři utz, na kterých jsem viděla, jak krásně roste 😉