CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
23. črc 2009

jo dnes držím palce Hanulce 🙂))

miradka
23. črc 2009

Irmi, teda ty pekne riskuješ, ja mám zákaz jazdiť na kole 😨

miradka
23. črc 2009

Snaho, to je krása...gratulujem a som moc rada, že ten tvoj chlap začína byť normálny 🙂
Sim, asi som to podelala...sestre som nič nepovedala ☹

zabicka007
23. črc 2009

Chrobi, díky moc, účetně potvrzené těhotenské týdny - to si dám líbit 😉
Snaho, tak to jsou vynikající zprávy, gratuluji moc moc!!!!
Hanul myslíme na tebe 😵
Mir, tak tak zkus zavolat, pro jistotu....

snahapada
23. črc 2009

no chtela jsem ho vzit sebou ale on nechtel )) miradko co jsi nerekla sestre jo holky a vcera jsme mnely sex nevadi to

zabicka007
23. črc 2009

Mir, řekni, že tě prostě nikdo neupozornil a z toho důvodu sis ten koláč vzala, v nejhorším na ty odběry půjdeš znovu, ale hlavu ti určitě neutrhnou... 🙂

lucka.adis
23. črc 2009

Ahoj holky, co je u vás nového?

Snaho, gratuluju k dobrým zprávám 😉

žabi, je to super, když vidíš v kolikátém jsi týdnu... že 🙂 akorát nepočítá se vám to jinak, když jste měli ET?

Sim, jak jsi na tom holka a co špinění... je to lepší?

Ostatní moc zdravím!!!!!!

miradka
23. črc 2009

V utorok idem na kontrolu, tak poviem sestre o tom koláči...ja som ale blb... 😒 No práve že ma neupozornila sestra, inak by som samozrejme nejedla...ale mohlo mi to dojsť
Snaho, mne dr dovolil sex a už sme to raz skúšali a v pohode 😉 hlavne aby si nekrvácala

zabicka007
23. črc 2009

Luci ahojky, jak je dobrý? Máš pravdu, na ty těhotenské týdny je úúúúžasný pohled, pořád se toho pocitu nemůžu nabažit, každou chvilku se koukám na ty pozitivní těhotenské testy, se obávám, že tu druhou čárečku tam s takovou brzo vykoukám 😀

irminka
23. črc 2009

holky, já jsem asi nějaká divná podle vás 🙂 Sex neřešíme, kdy máme chut tak na to vlítneme 😉 ,je jasné, že kdybych měla problémy, tak bych si dávala větší pozor....a na tom kole pojedu opatrně, nebojte... 😅

lucka.adis
23. črc 2009

žabi, Jj..docela dobrý akorát jsem zase začala špinit, po včerejší hádce s manželem, takže jsem zase taková nesvá, i když nemám žádné bolesti a je mi jinak dobře 😔 takže doufám, že se to zase uklidní a bude to dobrý.
V Pondělí jdeš na krev, viď..tak budu držet palečky, ale už teď jsi těhulkáááááááááááááááááááá 😵 😵 😵

irminka
23. črc 2009

zabi: gratuluji a užívej si..............

chrobacek
23. črc 2009

jsem zpět z obilnáku

chrobacek
23. črc 2009

nic jsem se opět nedozvěděla.... manžel je nasranej, že chci jít do druhé ivf... tak jsem musela slíbit, že do třetího nepůjdeme takto rychle.... no a dostala jsem antikoncepci

miradka
23. črc 2009

Luci, jejda, žiadne stresy a žiadne hádky...človek by pomaly neveril aký to má vplyv na telo... 😉

miradka
23. črc 2009

chrobáčku a s kým si hovorila? S Čadovou? Chrobi na tretí už nepojdete, lebo teraz to vyjde a budeš tehulka 😉

chrobacek
23. črc 2009

a ted babo rad když to začnu jíst od 5DC tak mi to vyjde jak? mrcha dojde kdy?

lucka.adis
23. črc 2009

chrobi, já myslela, že jdeš na tu laparku 😕 takže si se vrhla hned do druhého IVF?

Mir, budu se snažit.. včera to bylo fakt drsný. Celej den jsem prořvala a bolelo mě potom i břicho a k večeru i hlava, takže to byl úžasný den. Dneska jsem doma sama se synkem, tak jsem mu pustila Pat a Mat a sama odpočívám jak jen to jde. M se jel potápět... a já doufám, že to opravdu zase nic nebude 😉

chrobacek
23. črc 2009

jojo s čadovou .... holky kdo jste měly cilest? já to musím nějak spočítat jestli nám to vyjde, abych to kdyžtak nebrala a až další měsíc protože manžel je pryč 7-9.9. tak aby to nevyšlo na OPU ☹

mám brát od 5 dne a je to na 21 dnů ---- a pak říkala, že do 5 dnů dojde mrcha tak to je delší jak normální cyklus ne? normálně se bere od prvního dne MS sakra Hanulka mi ted neporadí .... tak snad se po OPU ukáže

lucka.adis
23. črc 2009

chrobi, mrcha by ti měla dorazit další den po vynechání antikoncepce. Já ji měla taky 😉 a druhý den jak jsem to dostala, tak jsem šla na ten fuj UTZ 😀

chrobacek
23. črc 2009

lucko na laparku kašlu !!! nenechám do sebe řezat zbytečně

lucka.adis
23. črc 2009

jenomže já brala jinou antikoncepci 😕 😖 takže fakt počkej na Hanču..

chrobacek
23. črc 2009

čadová mi řekla do pěti dnů... tak to je rozmezí, že se nedopočítám ☹

chrobacek
23. črc 2009

čadová mi řekla do pěti dnů... tak to je rozmezí, že se nedopočítám ☹

tak snad to dostanu tak jak ty rychle

chrobacek
23. črc 2009

ale nedostala jsem z ní jestli mi zvýší dávky .... ☹

lucka.adis
23. črc 2009

to zvýšení nebo nezvýšení se dozí až zase s tvé krve, jak ti ji budou brát.. podle toho to všechno počítají-aspoň co jsem tak pochytila.

lucka.adis
23. črc 2009

a moc nestresuj... nedělá to dobře ani tobě a ani tvému tělu. Buď v klidu a né tak jako při prvním IVF.
Lehce se mi to říká, ale když budeš pořád stresovat tak s toho budeš akorát tak v prd... 😉

chrobacek
23. črc 2009

no jo já vím.... já se bojím aby jsme tam zase neměli 4 kousky a prd z toho

irminka
23. črc 2009

chrobi: po HA je rozmezí 1-5 dnů na odstartování menzes, takže hold musíš čekat..Já jsem to dostala až 6.tý den, takže u mě se nedalo vypočítat nic 😠

chrobacek
23. črc 2009

😖 😖 😖 jojo tak já to nebudu řešit a až dojde mrcha tak to prostě budu jíst a když nám to časově neklapne tak si půjdu pro další plato .....