CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

snahapada
23. črc 2009

holky tak jsem vam poslala ty moje male ratolesti uz konecne do albicka tak se podivejte jestli chcete

sajmona
23. črc 2009

Chrobi taky bych vysadila drive,myslim si ze se nic nestane. Jo jinak uz nejak zacinam spinit a mam desnej bolehlav,tak uz to asi dostanu. Dnes je teprv 25 dc a to jsme jeste chteli na dovcu pred tim ivf,to aby jsme jeli za 14 dni. Aby jsme to stihly byt v brne max 17.8. Kdybych mela zase tak kratky cyklus. Me prekvapuje ze me zadnou ha nedali

ywushka
23. črc 2009

Ahojky vy brebendy moje🙂 Kdo vas ma vzdycky docitat?🙂 Ja jsem rano byla na tech triple testech a pristi tyden v patek si mam volat na vysledky! Manzel ve tri veze s mym tatkou nasi Sugi na operaci,ma nejaky porad nadorek pod cumakem tak chudinka musi jit pod nuz,je me ji uplne lito. tady v podkrovi se neda ani vydrzet jak to tu pece,takze se tu neda ani sedet u pocitace.

snaha: jsou naaaaaaadherne. Uplne k sezrani!!! Ze je ten screening uzasny jak uz se to tak pekne mrvi a otaci,to byl strasne krasny pohled!🙂

Jinak mate jeste nejake novinky??? Krasny den

sajmona
23. črc 2009

Snaha to je uplne nadherny🙂

snahapada
23. črc 2009

ywusko to je nadherny pohled jak to tam mava tema ruckama a nozickama co jsou to ty triple testy to musim jit taky

simulin
23. črc 2009

Chrobi, to já taky jedině tlemit na telku. No teď tam mám ženatý se závazky 😀 😀 , to můžu.

simulin
23. črc 2009

snaho, no to je fakt nádhera, moc krásní mrňousci. 😵 😵

miradka
23. črc 2009

Sim, tak tá depka bola a je asi z hormónov, začala som špiniť ☹

miradka
23. črc 2009

Snaho, máš krásne miminka v brušku, to je zázrak, už vidieť krásne hlavičku a aj noštek 😵 😵

snahapada
23. črc 2009

holky diky ze s vam liby a ja se blahova tolik rouhala

chrobacek
23. črc 2009

snaho máš nádherné fotečky opravdu jsou tam krásně vidět ....

mir ty ted spiníš?

chrobacek
23. črc 2009

Hani to je supr 7 to je z čeho vybírat to se máš 🙂

miradka
23. črc 2009

chrobáčku, mala som hnedé flaky na vložke...teraz ležím s utrošom, bojim bojim čo tam uvidím až sa postavím. ☹

simulin
23. črc 2009

Hanulko, blahopřeju k úrodičce, teď už jen aby z nich byly pěkné embryjka 😉 a šup k mamince do bříška.
Mir, neboj určitě to nebude nic vážné, jak jsme psaly s Luckou, jsou to prostě nervičky a pak i námaha. Mám to taky na střídačku, jednou špiním pak je to dobré. Ale pokud by se ti něco nepozdávalo nebo jsi krvácela určitě běž k doktorovi.

Holky, mně už z toho želení hrabe, ještě pár triček a zbytek nechám na večer, snad se trochu zlepší vzduch. ☹ 😝

chrobacek
23. črc 2009

mir to je děs holky furt špiníte co? jednou sim jednou ty.. ☹ ale četla jsem že holky píšou že to je prej normální že je to prostě tím co se vevnitř děje....

miradka
23. črc 2009

Sim, díky za povzbudenie, no kedy sa to do zajtra zhoršilo, tak zajdem k dr.

chrobacek
23. črc 2009

sim nech to navečer a může tě uklidnit, že to budu žehlit taky teda jestli se k tomu dokopu 🙂

snahapada
23. črc 2009

mir ja spinila taky asi trikrat a rikaly ze je to normalni ze jak se roztahuje deloha tak tam pry praskaji nejake zilky a tim dochazi ke spineni a potom taky pry v obdobi MS ale jakmile spinis vice nez tri dny tak radsi zajdi k dr. ja spinila vzdy tak max 1 den a po druhe jsem zacala i krvacet a to bylo 2 dny a vydis nic pryje to opravduv pohode a muze se spinit az do 4 mes. ale ja uz pres mesic nespinim a mam nervy jak blazen tak v poho to prejde pry se nema koupat ani ve vane kdyz spinis jenom sprchovat ale to bude dobry drzim palce a hnede fleky jsem mnela taky aji kdyz jsem se vytrela po curani neboj se vstat to nic nebudeto ja jsem vetsi posera 🙂

miradka
23. črc 2009

Snaho, tak to si ma naozaj ukľudnila. Ja sa nekúpem, no som zvyknutá na horúcu vodu, tak postupne sa snažím pri sprchovaní uberať teplotu. Prvý krát som aj ja špinila asi len 3 dni, tak dúfam, že aj v tomto prípade to bude len krátke a budem v pohode. Díky, moc mi to pomohlo 🙂

snahapada
23. črc 2009

mir prosim te s tou horkou vodou opatrne to mne rekl dr. ze v zadnym pripade horkou vodu ja taky miluju hor. vodu ale tet musi byt enom takova vlazna ja vim ze to neni ono ale musis si zvyknout horka voda roztahuje cevy a neni to dobre tak drz se a neboj nic to nebude a pokud spinis tak zadna sprcha jenom se umyj to mne taky rekliy v HELIOSU aji muj dr to potvrdil

simulin
23. črc 2009

Snaho, jejda tak já se taky ráda sprchuju horkou vodou, tak to budu muset taky ubrat. 😝 😕 Ale koupat jsem se ještě od ETu nekoupala, to mám strach.

hanulamarkova
autor
23. črc 2009

ahoj holky díky, jsem se vzbudila ale vůbec se mi nechtělo je tu strašný pařák...jak jste to měli s utrogestanem? já ho dostala ale dávat si ho mám až od 25. Tak teť nevím.

lucka.adis
23. črc 2009

Ahoj kočky

Snaho, mimísci jsou naprosto úžasní 😵 😵 😵 se moc těším, až to taky takhle budu vidět. Na začátku Srpna mám velký UTZ a to už budu něco kolem 13tt tak snad něco uvidím 😀 do teď jsem viděla takovou velkou brambůrku, která se už několikrát pohla, ale mohlo by to být už vidět trochu líp..

Mir, ty taky špiníš? Já už teda ťuk, ťuk ne... ale je fakt že jsem zase půl dne ležela a ležím do teď. Utroš beru 3x denně po 1-1-1. Akorát když jdu na wc, tak mám trošilinku na papíře hnědý jakoby výtok, ale už to není takový jako dneska ráno. Určitě jsem to měla tím včerejším stresem 😠 a co jsi dělala ty, že se ti to spustilo?

lucka.adis
23. črc 2009

Hani, gratuluju k úrodě 😵 😉

miradka
23. črc 2009

Jejda, dobre že hovoríš snaho, tak dnes sa len umyjem žinkou, mňa dr neupozornil, ale vedela som že horká voda je nevhodná

ywushka
23. črc 2009

¨snaha: to jsou odbery v 16tt na genetiku!!!

ywushka
23. črc 2009

hani: gratulace velika!!!!

chrobacek
23. črc 2009

Hani mě řekl Kummel hned tak jsem ho lupla hned už po OPU jak jsem dojela domů

miradka
23. črc 2009

Luci, práve že som nič nerobila, žiadne náročné veci som nerobila, akurát som bola ráno vonku na krv a bol šialený hic...žeby z toho tepla?

hanulamarkova
autor
23. črc 2009

no teda asi ho i já začnu dávat...mám ještě z minula nějakou zásobičku tak začnu zatím 1-1-1 a podle toho co napsala začnu až toho 25. tj. 2-2-2 a kdy vám dali PN? až při transferu? ten mám jít neděle pondělí nebo úterý