CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

elennka
25. črc 2009

Dobré raníčko, jsem před chvíli přijela, jsme byli 60 km za Brnem u známých trochu pařit a manža šel na 9 h do práce, tak jsme museli vstávat brzo ☹ Teď jdu natírat rýnu u garáže, dokud mě nezačně pršet...
Hani, přeju hodně štěstíčka, aby to všechno vyšlo jak má 😉

pilotkaanetka
25. črc 2009

ahoj holky jj souhlasím r rioko na ty testy ve 12 tt běžte jsou důležitější než ty v 16 tt doktor mi říkal že ty v tom 16 jsou skoro pokaždé falešně pozitivní a pak když mají negativní výsledky z 12 tt tak to mají aspon s čím srovnat a nemusíte hned na plodovku 🙂

lucka.adis
25. črc 2009

Hani, držím palečky...

Jinak všem dobré ráno... 🙂

lucka.adis
25. črc 2009

pilotko, já na ně jdu 😉

pilotkaanetka
25. črc 2009

lucka.adis toooo je dobře 🙂 🙂 🙂

pilotkaanetka
25. črc 2009

musím na nákup 😒 😠

hanulamarkova
autor
25. črc 2009

super holky tak jsou všechny (7) oplodněny a jsou už 4 buněčné...mám volat zítra zase mi poví víc 😀

lucka.adis
25. črc 2009

Holky, tak jsme to s M nevydrželi a... takže doufám, že z toho nezačnu špinit 😖 , nějak se to prostě nedalo už vydržet. M byl teda hrozně moc opatrný, ale i tak potichu doufám, že to bude dobrý.

Hani, jak jsi dopadla na embryologii?

lucka.adis
25. črc 2009

Hani, to je super zpráva!!! Skvělý, jen tak dál.... ježiši to je fakt super 😵 😵 😉

hanulamarkova
autor
25. črc 2009

děkuji moc luci na tváři mám takový ten pořihlouplej výraz tak snad jim to vydrží...musí bojovat 😀

lucka.adis
25. črc 2009

Hani 😀 😀 tak ten výraz si umím představit. To víš, že to vydrží a budou bojovat!!!!!! 😉
Je to fakt bomba, moc ti to přeju!!!! 😵

ywushka
25. črc 2009

lucka: no ja my jsme sexovali tento tyden poprve od DUBNA🙂 ha ha ha,ale stejne se to nedalo vydrzet,nedokazala jsem se vubec na to tak uvolnit,ze to bolelo i kdyz manza byl straaaasne opatrny,takze jsme zustali jen u mazilkovani🙂 😀

hanu: potichounku gratuluju a drzime vsechny palecky!!!

lucka.adis
25. črc 2009

ywush: no, my toho zase budeme muset nechat 😀 mimiňousovi se to prostě nelíbí, už zase trochu špiním 😠 chjo, no nic se nedá dělat.. zůstaneme u toho co jsme dělali před tím (přesně jak jsi to sama napsala).

evikmi
25. črc 2009

ahojky...ja jsem sem kdysi taky chodila 😉 ted jsem tam nebyla uz dlouho.... ale chci se zeptat,uz si to nepamatuju..moc starosti😉 chtela bych zase zajit na CAR a domluvit se na IUI.... mam se objednavat dopredu,nebo tam muzu zrovna prijit?uz si to fakticky nepamatuju 😅

simulin
25. črc 2009

Dobré poledne,

Hanul, moc gratuluju to je krásný výsledek 7 ze 7. 😉 Já měla jen 3 ze 7 ☹ , ale nakonec to dobře dopadlo. Moc držím palečky na krásné morulky nebo blastíky. 😅 😉

Na ten screening půjdu taky i když nevím, jeslti budou mít fleka. 😉
Holky no vy tak sexíkujete 😅 já mám pořád nějak strach, ale tento víkend mě to asi taky nemine 😎

simulin
25. črc 2009

Holky od včerejška mně nějak trne bříško, připadá mi, že to mám od toho celodenního sezení u pc ☹ Nevíte co to znamená, je něco špatně? ☹

sajmona
25. črc 2009

Hani mocinky gratuluju🙂 sim,to nemusi znamenat nic,proste se v tobe neco deje. Ja jsem to takhle mela skoro cely tehu,pak teda az zacalo kopat to bylo trosku jiny. Ale pokud by jsi mela pocit ze ti bricho tvrdne,nejaky krece tak to s dr pores. Holky preji vam krasnou sobotu🙂

miradka
25. črc 2009

Ahoj holky, vitaj evikmi, ja si na teba pamätám...na IUI som nebola, takže v tom ti neporadím...ako inač žiješ? Po akej dlhej pauze sa do toho znovu púšťate?
S tými testami ma lámete...musím to prebrať s manželom..
Sim, kedy ideš na kontrolu? Už zase si to nepamätám.. 😅

Hani, gratulujem ku krásnym embryjkám, určite budeš mať morulky, pekne sa vyvíjajú 😉

hanulamarkova
autor
25. črc 2009

ahoj holky, evi i na IUI jses se objednávala tak jak na IVFtzn. na tu první konzultaci...holky já jsem si odpoledne lehla s utošem a nějak jsem lehce vytuhla...ani nevím jak...chci se zeptat, tak nějak divně mě pobolívá žaludek, nemůže to být z prednisonu? Koupila jsem si minerálku tak tá trochu zabrala, jinak pořád krkám...no hrůza

ywushka
25. črc 2009

simulin: trnuti ani tvrdnuti pry nic neznamena,to me tak vysvetloval doktro,je to z toho duvodu,ze se meni a zvestuje deloha! Taky jsem se toho bala a jedenou jsem kvuli tomu byla i v te nemocnici,ale nakonec me doktro vysvetlil toto!!! Samozdrejme pokud by jsi treba krvacela,tak je to neco jienho! Ja se ted jdu na chvili vyvalit do postele
Jinak my jsme sexovali poprve od toho duba😀,pomalu jsem to myslim ani neumela 😀 😀 😀

evikmi: ja s timto zkusenosti nemam,ale myslim si ze na IUI se taky musi chodit na nejake ultrazvuky a tak!!

miradka: jen na to bez,budes klidnejsi!!! Ja jsem nevahala kdyz se me zeptal doktro jestli na to pujdu

ja jsem upekla bublaninu s boruvkama a je vyyyyyborna🙂 se musim sama sebe pochvalit!!!Byla jsem na stavbe-teda ted uz spise na baraku🙂,kluci delaji chodniky pred barakem,tak jsem si s nema vykladala!🙂 Tento tyden tu byl ten pan co nam bude delat zbytek nabytku,tak se na to tesim,ale objednavka toho materialu v cernem lesku bude trvat mesic,tak to jeste musime vydrzet🙂

simulin
25. črc 2009

Tak to jste mě holky uklidnily, samozřejmě nekrvácím ani nějaké křeče nemám, jent to trnutí nebo tvrdnutí. 😅 Tak snad to bude dobré. Samozřejmě, kdyby to bylo nesnesitelné, tak určitě zajedu na kontrolu. 😎

Mir, na kontrolu ke svému gyn. jdu až 10.8., protože má teď dovču. Jinak se v pondělí zkusím objednat na ten screening, co se týče krevních testů na ty vady, tak ty mi odeberou u mého gyn. a pošlou na rozbor, to bude až toho 10.8. Taky jsem si říkala, že bych šla až v tom 16tt., ale když tady všechny treperendy říkají, že je lepší jít i v tom 12tt., tak na to půjdu. 😉 A aspoň uvidím prcky dřív, jak za 3 týdny, zdá se mi to moc dlouhá doba. 😒

lucka.adis
25. črc 2009

Ahoj kočky, tak jsme odvezli prcka na chatu a jsme bez něho.. je nám nějak smutno 😀 ale když si vzpomenu na ty jeho rozzářený oči, že tam bude na prázdninách a bez nás, tak se fakt musím smát.

Sim, snad to nic nebude.. jinak držím pěsti, aby měli místo na ten screening 😉 no a ohledně toho sexu, když ono se to už fakt nedalo nějak vydržet 😅 ale už je to zase o.k špinila jsem jen chvilinku potom a teď už zase nic. Akorát jsem mužovi řekla, že to fakt teď necháme a až v tom Srpnu po velkým UTZ by jsme se na to zeptali. A on s tím souhlasil..mno jo, mimiňous je prostě teď důležitější.

ywushka
25. črc 2009

lucka: i manzel ma dost pochopeni cemuz se docela i divim!!!🙂 Ja jsem taky rikala ze nejdriv budeme sexovat a stejne jsme cekali jeste dalsi tri tydny🙂!!

simu: ja jdu na kontrolu taky az 12.8 silene dlouha doba!🙂 A to me dali poradnu i ten druhy screening na jeden den!!!

majdula
25. črc 2009

Ahojky,
taky jestli muzu, tak bezte na ten NT screening, jestli teda uz neni moc pozde... (kolem 12tt). Ty tripply v 16tt jsou strasne nepresne, akorat vas to bude stresovat kdyz vyjdou blbe a zbytecne vas pozenou na plodovku...
Mne tripply uz ani nedelali, pac mi NT vysel dobre.

Anetko, kde budes rodit, na Obi? A jak se citis? Ja chci jeste aspon 14 dni vydrzet 🙂

ywushka
25. črc 2009

majdula: ja jsem mela taky v tom 12tt vysledky v poradku a stejme me ted v 16tt brali znovu krev!!!

majdula
25. črc 2009

Vidis Ywu, mne uz primo na Veveri rekli, ze v tom 16tt je to zbytecne, kdyz v 12tt mi to vyslo dobre. Ze nic vic ze pak uz stejne nezjisti.
Kazdopadne doufam, ze casem bude uz jen ten NT screening a tripply se uplne zrusi...

ywushka
26. črc 2009

Dobre ranko🙂 Zase nikde nikdo🙂!!! Hlavne ze v tydnu brebentite,ze clovek ani nestiha🙂

My jedeme na slovensko,manzeluv tatka ma msi v kostele (10 vyroci umrti) a jeho babicka 97let ma narozky🙂 tak jedeme na obidek🙂!!! Tak vam preju kraaaaasny den!!!

simulin
26. črc 2009

Dobré ránečko 🙂 tak dneska ještě jedna směna a pak zase dva dny volno 😉

Ywushko a ty chodíš na Obi do poradny a na screening?

ywushka
26. črc 2009

simulin: ne byla jsem v breclave u doktora knapka

simulin
26. črc 2009

Ywushko, aha tak to jo. Ale v Brně ho myslím taky mají, ne? 😕 Tak si užij krásný den a pěkně oslavte a pořádně se napapkej. 😉