CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

elennka
11. srp 2009

Mě imunologii dělali hned při první konzultaci, v podstatě jsem si ji vyžádala sama..

muschka
11. srp 2009

Aha Elenko, mám v plánu příští středu si o ni taky říct, ať už to vyjde nebo ne. Ale jen se divím, že ji nedělají běžně, třeba se tu snažím zbytečně...

Můžu se zeptat Eli, jak jsi na ní dopadla? dík

Teď jedu s pejskem na cvičáček, ale ráda bych nějaké info 🙂 dík dík 🙂

elennka
11. srp 2009

mě imunologie vyšla v pořádku, dneska jsem se dívala na drzo do karty...prohlédla jsem to jen zběžně, byly tam protilátky spermie, ovária a ještě něco a dallší dvě položky... opravdu jsem se čučla jen zběžně..

irminka
11. srp 2009

ahojte babulky:

to jso dneska šoky, já jen čubrním........

pilotka: mějte se hezky a hlavně pevné zdraví, dej maličké pusinenku 🙂

snaho: hlavně, že jste v pořádku a na tvého chlapa fakt nemám slov......

žabi: hlavně se opatruj a hezky ležinkej, moc ti přeji, aby vše dopadlo dobře...a to určo dopadne, neboj 😉

A zdravím všechny, hlavně, abych na někoho nazapomněla, papík

simulin
11. srp 2009

Tak už jsem něco v rychlosti přidala do albíčka 😉 Nějak nestíhám, jdu se chystat do práce a umyt hlavu, no mám co dělat a to jsem chtěla jít brzy spát. Tak dobrou noc kočeny. 😉

muschka
11. srp 2009

Dík Eli, já si o to zažádám, mám takovou nejistotu, jestli se udělalo vše pro zjištění příčiny...Opět nemám nějak žádné těhotenské příznaky, přestože jsem po KET, tzn. 5dní kultivace + 1den do blastocysty po rozmražení + 4dny od KET, tak musím být vlastně 10dnů po oplození a to už by asi hcg mělo jít nahoru.

I když jsem se zařekla, že budu optimistická, padlo to teď na mě.

A mám takový splín dneska, nejradši bych se někdy na to všechno vyprdla 😔 ...

Holky, tak papa, dobrou noc

ywushka
12. srp 2009

Dobre ranko preju! Ja uz jsem dneska vyspinkana,v 10:30 mame poradku a pak ten screening,to mam tak vzdycky pred kazou kontrolou,ze jsem pak nervozni a ani nemuzu spat!!!

Preju vam nadherny den!!!

elennka
12. srp 2009

dobré raníčko.. kulturním se a za hodku vyrážím na služebku 🙂

hanulamarkova
autor
12. srp 2009

Ahoj holky mě nějak blbne v práci net tak jsem se na V8s ani včera nemohla podívat.
Pilotko hodně štěstí a hezky se sžite a hlavně hodně odpočívej. 🙂
Snaho to nemá smysl, fakt redukce ti možná vezme i to druhé a co pak? Hodně by jsi mu to vyčítala a asi by jste se stejně rozešli...buď bude akceptovat tebe takovou jaká jsi to je i s "jeho" !!!!! dvouma dětma nebo to nemá smysl

hanulamarkova
autor
12. srp 2009

Letím si vyfoukat hlavu a do práce všem moc držím pěstičky muschko nezoufej 🙂 bude to ok.
ywuško ať krásně vidíš miminko a ať je vše ok

muschka
12. srp 2009

Ahoj Hanuli, dík moc, já včera bulela jako krokodýl, ani nemám pořádně důvod...Asi to dělají ty hormony.

Jen jsem si tak říkala, že se cítím stejně normálně jako minule. Nechám si za týden udělat tu imunolku, kdyžtak zkusím v září ještě jeden KET a pak dám pauzu, stejně budou ty chřipky a já budu muset povinně na očkování...

Ještěže vás Holky mám 🙂 . Navzájem se tady tak podporujeme, když to některá z nás potřebuje, je to fajn, vážím si toho 🙂 . Pá přeju pěkný den

irminka
12. srp 2009

musko: co plašíš? Já jsem měla 12 dnů po ET a měla jsem Hcg 165, tak prosím nevyšiluj...ano? Nervuješ se a to tělu ani duši neprospívá, vzdáváš to aniž by jsi měla důbod.....Tak se uklidni drahá a čekej jak hcg poroste,ju?

ywushka
12. srp 2009

mus: ja jsem si taky vzdycky myslela ze nikdy neotehotnim,nekdo si deti dela " napovel" a nekdo si musi projit horsi cestou....ale neboooj,ono to nejak dopadne a kdyz ne ted,tak priste....

ywushka
12. srp 2009

ja uz se asi pujdu pomalu vysprchovat a trosku dat dohromady,at jsem trosku hezky,protoze ted si pripadam jak skareda zamastena prisera 😀

muschka
12. srp 2009

Ywuschko, dík tohle můžu číst pořád a vždycky mě to dodá naději a pohladí na duši🙂😉

Irminko, já vím, není vůbec důvod, já mám jen totální propad, ani nevím proč. Je to samozřejmě úplně iracionální, asi jako když máš před menzes a nic špatného se Ti neděje. Já se jen potřebovala někomu svěřit a dostat to ze sebe ven...mě to jen přišlo včera nějak líto 😎

lucka.adis
12. srp 2009

Ahoj holky, tak co je nového?

Dneska se budu stavovat za žabičkou, teda jestli mě tam dopoledne pustí 😉 manža jede do Bohunic dávat krev, tak by mě tam vyhodil a potom vyzvedl.

simulin
12. srp 2009

Dobré ránko,
tak se hlásím zase z práce, tento týden naštěstí jen dva dna. 😉

muschko, copak jsou to za řeči a myšlenky,...honem s nima pryč a myslet na to pěkné 😉 Uvidíš určitě to tentokrát vyjde, moc ti to přeju. 😉
Ywushko, tak ať to dobře dopadne. Bude i fotečka...? Těším se... 🙂

simulin
12. srp 2009

Ahoj Luci, tak ji moc, moc pozdravuj a ať se brzy uzdraví a vrtátí se za náma i s mimískem. 😉

muschka
12. srp 2009

Ahoj Luci, ano moc Žabku pozdravuj 🙂 😉 🙂 !

muschka
12. srp 2009

Jo a Luci, Žabce jsem to samozřejmě vyřídila, že se pokusíš stavit, akorát jsem Tě pak dočítala později 🙂 . papa

chrobacek
12. srp 2009

dobré ráno 🙂

pozdravuj ji moc 🙂 že na ni myslíme 🙂

muschko a nechceš testnout???

holky u mě stav nouze ☹ spinění je dokonce červené a docela dost tak jsem z toho celá špatná..... ale tak asi bude stimulka bude nebo ne já fakt netuším ....

chrobacek
12. srp 2009

Ywush.... krásný bříško ....... moc krásný 🙂

Sim dobrej nákup těhu věcí 🙂

muschka
12. srp 2009

Ahojky Chrobáčku, a nechceš zkusit zavolat na OBI co s tím, ať poradí 😎

Taky už mám cukání, že bych testla, ale ještě je moc brzy, to tak o víkendu. Ale většinou je tohle rozhodnutí stejně vždycky tak náhlý, prostě dlouho odolávám, ale pak mě to popadne a valím pro test, když musíš tak musíš 🙂 .

Tak až mě to popadne, dám vědět 😉

simulin
12. srp 2009

chrobi, díky. A nechceš si radši zavolat na Obi? Myslíš, že se jedná už o ms? Máš to tak jako vždycky? Je fakt, že po těch práškách to můžeš mít slabší. 😒

lucka.adis
12. srp 2009

Holky, tak dneska tam za ní nemůžu... mají velkou vizitu, před chvilkou mi psala sms 😔 a odpoledne se tam prostě nedostanu. Tak jindy, no.

chrobi, zavolej radši na Obi!!!!!

lucka.adis
12. srp 2009

sim, moc pěkné těhu věcičky... 🙂 😵 😵

holky, kdy je teda ten sraz a v kolik a kde???? Kdo tam teda všechno bude?

chrobacek
12. srp 2009

sim já vim toho se právě bojím, že to je MS, ale volala jsem tam včera a Kummel říkal, že špinení je OK ale neptal se jaké je to špinění ☹ a ona ta krev se objevila spíš až po tom co jsem tam volala odpoledne

ale není to jak MS a není to že by to bylo pravidelné spíš to najednou vyhrkne a pak zase třeba 4 hod nic .,... přes noc taky nic.... a rano zase krev tak já fakt nevím ....

takže mrcha jak vždy to není to rozhodně ne

simulin
12. srp 2009

chrobi, tak jestli to není typická ms, tak po vysazení určitě příjde. Kolik ti zbývá ještě prášků?

simulin
12. srp 2009

Luci, díky dnes jsem si dala už rifličky, protože je venku docela chladno.....tak je testuju, pás na baby mám zatím ohrnutý, ale jinak pohodlné, nic netlačí. 😉

miradka
12. srp 2009

Dobré ránko holky, Sim pekné vecičky 😉

IRMI, mám pre teba kúsok článku 😀

JÍZDA NA KOLE
Mnohé těhotné ženy jezdí až do porodu na kole. (Existují dokonce ženy, které na kole dojely do porodnice!)

Při přímém sedu a optimálně nastavené výši sedla je pohyb nohou, nezatížený vahou těla, příjemný. Jízda na kole umožní pocit flexibility a pohyblivosti až do konce těhotenství.

Jízda na kole předchází otékání nohou a navíc je čerstvý vzduch zdravý pro matku i dítě.

Tipy
• Myslete na riziko úrazu (srážky) ve velkoměstě.
• Dbejte na to, abyste jezdila po poměrně rovném povrchu a vyhnula se tak příliš silným nebo dlouhotrvajícím otřesům.
• Používejte široké a měkké sedlo.
• Vyměňte závodní kolo za dámské.
• Naplánujte výlet na kolech s partnerem nebo s přáteli.

Takže to bude asi v pohode 😀