CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
14. srp 2009

Krasne dobre ranko a prijemny cely den🙂 Ja uz jsem vyspinkana🙂

Hanu: jejda to jsem ani nevedela co sis taky musela zkusit....to je naprosto silene!!! Uplne vas holky v tomto obdivuju,ze neco takoveho jste prekonaly!!!

ELEN: dobre ranko🙂

ywushka
14. srp 2009

IRM: a jakou velikost oblecenicka nakupujes?? Ja si porad nejsem nejak jista,jestli mam kupovat i tu 50 nebo 56! Zatim jsme koupili jen 62🙂 doufame ze mu to bude chvilicku trosku vetsi a pak uz to bude akorat🙂

elennka
14. srp 2009

už jsem od 6.30 v práci, jsem manžu udolala,ať mě do práce odveze...Moc se mu nechtělo, dělám kousek za Brnem, tak jsme museli o krapet dříve vstávat..
Jinak prostě život je potvůrka, a některé z nás to nemáme lehké... a zažívají bolestné chvíle... Hani, to tě obdivuju...

miradka
14. srp 2009

Bes, Hani...to je hrozná skúsenosť...teda až mi slzy hrkli do očí. Teraz vám to už musí vyjsť. Zlé už máte za sebou, tak teraz už len samé dobré 😉

muschka
14. srp 2009

Luculko, já byla poslána k Doc.Crhovi, ale teď bych raděj volila Čadovou, takže jsi v nejlepších rukou. Ona je strašně fajn, a naštěstí se tam dost střídají, takže můžeš narazit na někoho jiného na UTZ a pak na konzultaci, na někoho jiného na odběru folikulů a pak Ti někdo jiný dělá transfer embryí. Suma sumárum jsou všichni fajn, no problem. Ale Čadová je jednička 🙂 !

muschka
14. srp 2009

Jinak Holky dobré ráno, dnes bude asi konečně krásný den 🙂 !

Teda Hanulko, to je fakt síla, nevím co k tomu dodat. Úplně se mi vybavilo, co prožívala sestřenka, osud je někdy tak nevyzpytatelnej 😠. Já taky někdy myslím na to, že už jsem mohla mít půlroční dítě a to se mi to stalo teprve ve 2.měsíci. Musíme to táhnout dál a věřit 🙂.

hanulamarkova
autor
14. srp 2009

Díky holky, jste zlaté... na mě to tak včera dolehlo, jak jsem bes četla, že to ze mě muselo ven. Je to už 8 let ale pořád to člověka bolí. No stejně kdyby jsme to neprožili tak by jsme neměli naši malou a to je ta nejlepší náplast na každou bolístku. Zatím čekám, co se nám povede s KET a pak se uvidí 😀
Chtěla jsem tím bes povzbudit, ať nestrácí hlavu, že to zlé se jednou promění na dobré. 🙂 😉

hanulamarkova
autor
14. srp 2009

Ywuško kupuj raději 56, když to bude kluk ti bývají větší a mají i větší hlavičky tak ta 56 mu bude určitě po narození ... možná malinko větší ale děti strašně rychle rostou 😀

simulin
14. srp 2009

Dobré ránečko holky,
Hanul, tvoje vzpomínka mě hodně dojala, netušila jsem..... 😢 Holky jste silné ženské a obdivuju vás. A moc věřím, že tentokrát vám to určitě všechno vyjde a dobře dopadne. 🙂

Bes, včera jsem se už nepřipojila, tady je ten odkaz.
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

hanulamarkova
autor
14. srp 2009

I tu jsou podobné osudy www.anjeliky.sk nebo tu na koníkovi v sekci Matka, otec, rodina je diskuse Zemřelo mi dítě....je tam hodně podobných maminek...skus kouknout

irminka
14. srp 2009

dobré ránko babulky,
tak já už jsem dovalila zHradištěz tréninku, samo,že nebyl,bude až odpoledne - takové má můj chlapeček informace, jsem se tak vztekla, že mně vyhrkly i slzy do očí, pravda, já jsem doma a mám tolik času, že můžu furt někde rajzovat. Kdyby s ním jel manža, tak by ho hodil zpátky po cestě někde do škarpy 😉 . Ještě, že byl v práci - ale já jsem splachovací a už jsem v klidu.....

Ywusko: ted jsem si na tom aukru objednala ty kombinézky 0-2 měsíce, tak to budou opravdu moc malinké, no snad jim to bude. Říká se, že dvojky bývají dříve, tak uvidím....
A super bylo ted, když jsem přijela z tréninku a manža se mě ptá: Irmi, co jsi si to objednala: Kombinézky 0-2 metry, co to proboha je? No prostě chlap...a já se divím, po kom má ten můj chlapeček tak blbé otázky 🙂
nepochopil , že m - znamená měsíce 😉

lucka.adis
14. srp 2009

Ahoj kočky,

koukám, že se tu rozjelo zajímavé a smutné téma 😔
Pokud to nevadí, tak se i já přidám. Když jsem otěhotněla poprvé, před tím, než se narodil Áďa, tak jsem potratila v pátém měsíci. Nebylo to nic jednoduchého, když mi oznámili, že je miminko mrtvé 😔 akorát že já jsem začla silně krvácet a bohužel se s tím nedalo nic dělat, prostě jsem potrácela. Měla jsem hrozné křeče a bolest, že se to opravdu nedalo ani pomalu vydržet, tak jsem poprosila jako Hanča o uspání. Nezvládla bych to dál, kdybych to malé viděla. Jediné co vím, že to byla holčička a po roce se nám podařil Áďa.

Proto jsem hrozně moc ráda, že toho klučinu máme a teď snad i to miminko 😔

Holky, jste hrozně moc statečné.. a doufám, že se i vám brzo podaří otěhotnět, ať už s pomocí lékařů nebo přirozeně. Držím palečky!!!

lucka.adis
14. srp 2009

irmi a ywush: jsem asi blbá, ale nějak to AUKRO nemůžu pochopit 😅 takže asi zůstanu u nakupování přes normální obchůdky 😉 jinak já mám první dupajdy ve velikosti 56

miradka
14. srp 2009

Luci, ani ja nechápem to aukro...ale ste si vytrpeli holky, až mi to príde zázrak, že ja mám tých bobánkov ešte u seba.

simulin
14. srp 2009

Teda holky, tolik vás je, co jste sï tu bolest musely prožít... ☹
Na aukro jsem se kukala včera, no hned bych nakupovala, ale nechám to až budu doma a mimi budou větší. Snad to vydržím, chjo... ☹ 😔

lucka.adis
14. srp 2009

sim, ty nemáš doma ani první dudlík 😵 to já už jo, vlastně to co mám v Albu, už máme doma, kromě těch ostatních věcí.. jsem to s manžílkem prostě nevydržela a snad jsme nic nezakřikli.
Byl i v Globusu a koupil tam 3bodýčka za 120,-kč, vyfotím to a dám to potom do Alba 😵 😵 ty bodýčka jsou v neutrální barvě.

muschka
14. srp 2009

Irmi, to s těma kombinezkama a manželem mě fakt rozesmálo 😀 ! Dobrý 🙂

Holky, já jdu žehlit, ach jo

hanulamarkova
autor
14. srp 2009

Tak to jsem dělala včera 😀 takže mám vystarané na nejbližší dva dny. 🙂

muschka
14. srp 2009

Holky, ještě to jednou dočítám, to jsou příběhy, co jste musely zažít! Máte ty děti a těhotenství tak zaloužené 🙂 ! Moc vás obdivuju jak jste to vše zvládly a nevzdaly se 😉 😉 !!!

besinka7
14. srp 2009

holčičky všechny moc moc děkuju za držení pěstiček, já ještě ¨žádné dítě ke smůle nemám, ale pořád věřím, že snad jendou ...... už kvůli té strašněé zkušenosti ☹ jste všechny strašně hodný, že tak povzbuzujete. no a co tady čtu ty příběho Vás holky, co jste prošly podobnou zkušeností, ale pak přece jen miminko přišlo, tak to člověka povzbudí, že pak přece jen ta "náplast" v podobě mimi přišla. i když je fakt, že na to se prostě nezapomene ...

hanulko: to je taky moc moc zlý a smutný příběh, ale je fajn, že už máš takovou dobu za sebou a hlavně je super, že taky pak přišlo tak brzo miminko 🙂 jen se zeptám, Ty jsi nemusela po revizi dělohy čekat půl roku nebo jste jen nevydrželi 🙂 🙂jina moc díky za odkaz

simulinku: děkuji moc za odkaz,jsi hodňoučká

luci:adis: taktéž, moc moc mě mrzí, že taky taková špatná zkušenost, ale zase se v dobré obrátilo ato je super 🙂

jinak holky, rozhodně jsem nechtěla rozjet nějaké smutné téma, hlavně ne kvůli Vám, které jste těhulenky a čekáte svoje drobečky, vždyť Vy se máte radovat a ne číst takový věci .... takže STOP SMUTNÝM PŘÍBĚHŮM a HURÁ DO BOJE S OSUDEM 🙂

všem Vám přeji krásný den 🙂

irminka
14. srp 2009

besi: máš recht....hlavů vzhůru a do bojeeeee 🙂 🙂

hanulamarkova
autor
14. srp 2009

Ano máš pravdu besi, že jsme museli čekat, ale bohužel nebo vlastně BOHUDÍKY nám selhala antikoncepce... a bylo to ...no neboj vyslechla jsem si od DR. svoje no ale hlavně že to dopadlo vše ok. 🙂

simulin
14. srp 2009

Luci, no pro mimi nemám ještě nic ani ten dudlík ☹ já mám prostě strach, že to zakřiknu. Tak že ještě se snažím vydržet.
Hanul, neříkala jsi, že máte tento víkend hody? No my budeme s manžou opět cestovat, jedeme k jeho bratránkům na Hanou, taky mají hody. Jen doufám, že drobky zase nanapadne zlobit a chtít se tam podívat do nemocnïce 😝 , když už byly ve Znojmě, tak proč ne v Přerově, že... 😀

chrobacek
14. srp 2009

ahoj 🙂

sim nedivím se, že máš strach, ale myslím, že tím, že něco koupíš rozhodně nic nezakřikneš naopak jen sama sebe utvrdíš v tom, že miminko bude 🙂))

já si třeba koupila už těhu domácí obleček 🙂)) prostě vím, že těhulka budu 🙂))

besinka7
14. srp 2009

irmi: do boje, ale s MAGNÉSKEM nezapomeň 😉 😉

hanuli: máš recht, hlavně že to dobře dopadlo 😉 ale bylo mi jasný, že určo Dr. řádil, t oni prý nadávají když někdo neposlouchá 🙂

hanulamarkova
autor
14. srp 2009

jejda, jsem si vyslechla jak jsem neopatrná a hlavně že je to nebezpečné, že děloha nemusí být zahojená dostatečně a tak, no byla jsem z toho paf, ale nakonec mě uklidnil, tím, že to tak asi mělo být a řekl, že si mě bude víc hlídat..tak jsem jezdila co 14 dní na UTZ na kontrolu srdíčka a jeslti děloha roste jak má a v pohodě...

ano máme hody, budeme hodovat a jdeme se prvně podívat i do Slavkova jsou tam taky nějaký trhy a hlavně na bitvu 3 císařů to bude vzrůšo, v zámecké zahradě mají být nějaké atrakce tak si vyrazíme a užijeme sobotu. 🙂

muschka
14. srp 2009

Hanulko, víš něco o Žabičce? Ale to bys asi napsala sem...Já do ní nechci furt vrtat, když nenapíše sama do odpoledne, písnu jí 🙂

hanulamarkova
autor
14. srp 2009

Muschko vůbec ne jen jak psala včera, ale to už jsem sem napsala, ale psala, že dnes po UTZ dá vědět co a jak. Tak uvidíme.

irminka
14. srp 2009

a my budeme mít také krásnou sobotu. Manža mně řekl, že mám nechat dvojčata doma a půjdeme skládat dřevo, tak se na to moooooc těším..... ☹ ☹

Ale ta žabka je v té nemocnici fakt nějak dlouho, že?

miradka
14. srp 2009

Holky, ani my sme ešte nič pre mimčo nekúpili. Moj mužík je dosť opatrný, alebo ako by som to povedala, nechce predbiehať a naviac by sme mali ešte domácnosť dozariaďovať, lebo keď budú deti, tak domácnosť pojde na dosť dlhú dobu stranou...ale ten dudlík...aspoň ten by som mohla kúpiť 😅 vlastne dva 😀