CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

simulin
21. čer 2009

Sun, neboj určitě to bude v pořádku, foliky máš moc pěkné a asi dobře reaguješ, jen nechápu to jak myslíš, že se to bude ještě dělit? A pokud už je máš tak veliké, to asi brzy pujdeš na OPu ne? Já tomu teda nějak moc nerozumím, já měla 14DC nějvětší 14 a za tři dny jsem šla na OPU.

miradka
21. čer 2009

Teda, vy to máte dobre naštudované, ja vobec netuším aké veľké folíky som mala a koľko ich tam bolo 😕

simulin
21. čer 2009

Miradko, a zítra na utz už by mělo jít vidět srdíčko nebo ještě ne? 😕 Jsem na tebe strašně zvědavá, hlavně dobře dojeďte a ať je vše v pořádku. 😉 Už se těším na zprávičky, zítra jich tu bude jak maku. 😎 Jo a na tu krev se musí chodit vždycky na lačno? 😒 V poslední době jsem totiž hodně hladná a mám co dělat a když člověk vstává tak brzy, tak mi pak řádně kručí v žaludku. 🙂

irminka
21. čer 2009

simulin: a odkud jsi, že jezdíš z Hradiště? Já jsem z uh. Ostrohu

simulin
21. čer 2009

Irminko, tak narodila jsem se v Hradišti, čili mamina bydlí tam a já se vdala do St. Hrozenkova 😉

gabina79
21. čer 2009

ahojte holky, asi nemám dobré zprávy ☹ ...testovat jsem netestovala...a možná už ani nebudu muset....odpoledne jsem začala špinit, takže to vypadá blbě...uvidím, jak se to bude vyvíjet 😒

miradka
21. čer 2009

Gabi, ešte to nič neznamená, ja by som nasadila ten utrogestan....ale ma to mrzí... 😖 skús ten utroš

Sim, podľa Čadovej by tam malo byť srdiečko, tak pevne dúfam, že tam bude 🙂 Na krv sa možeš kľudne napapať. To len raz sme museli byť nalačno. Inak je to ok. Ja by som tiež nevydržala...aj keď som išla na transfér, tak sa ma pýtala sestra či som jedla, ale ja som radšej nejedla a poslala ma niečo zobnúť. Takže v pohode 😉

gabina79
21. čer 2009

Miradko, utroš není všemocný....už minule mi říkal můj dr, že i když se těhotenství podporuje různýma hormonama, tak pořád to jen jen zlomek hormonů, které to těhotenství ke zdárnému průběhu musí mít...já moc chci, aby to prcošek vydržel, ale nechci zbytečnou naději a protahování...

gabina79
21. čer 2009

Miradko, ještě jsem ti chtěla popřát hodně štěstí na zítřejší UZ...ať tam je sdíčko nebo dvě 😉

ywushka
21. čer 2009

gabi: ja bych si ten utros dala,prece jen je to o neco lepsi!!! A vis ze hodne tehostenstvi je takovych ze se v zacatku spini!!! Takze bud v klid,lehni do postele a odpocivej!!! Nedelej nic co by mohlo bobka ohrozit!!

My jdeme zitra s manzelem do bratislavi, na zkusenosti sve svagrove jsme se loni v lete objednali k vestcovi,jdou tam u nej silene cekaci doby!!!,tak zitra jedeme🙂 ha ha ha🙂 Jsem strasne zvedava jeste jsem nikdy u zadneho nebyla!🙂Dneska odpoledne jsem zalehla do postele,pustila si DVD a hned na zacatku jsem usnula,pak jsem se probudila,tak jsem si ho pustila od zacatku,zase jsem usnula,takze az na potreti jsem se konecne probudila tak ze jsem se na to konecne podivala!🙂 Preju vam krasny vecer a prijemnou dobrou noc🙂!!! Zitra odpoledne vam prijdu rict sve zkusenosti ze sveho velkeho vyletu do bratislavi!
V utery prileti manzelova segra z milana (ona je tam vdana a vzdycky na cele leto prileti sem i se synem),takze zase pojedeme do bratislavi pro ne na letiste!!🙂 Takze dalsi vylet🙂,ted se budu porad vozit v aute!!🙂

a jo holky tehulky,myslite si,ze je lepsi si do auta poridit ten tehu pas?? Uz jsem se na to divala a stoji cca 1000kc,jen nevim jestli je to k necemu dobre!!

mejte se krasne a uz se tesim zitra na same dobre zpravcicky!!🙂

monterka
21. čer 2009

Ahoj holku,můžu se k vám přidat? Sice začínám 21tt,ale vím co prožíváte. Byla sem na Obilňáku v únoru na IVF.

ywushka
21. čer 2009

mon: no samozdrejme!!! Gratuluju k 21tt!🙂 to uz je kraaasne!!🙂

ywushka
21. čer 2009

tak ted mi volal ten pan vestec,ze to potrebuje prelozit na utery,ze zitra jedem k doktrorovi,to uz zase nemuzu ja,takze mi dal ceske cislo,ze nas vezme v brne ,ze mu mam zavolat priti pondeli na novy termin,takze se zase nic noveho nedozvime!!!Nevadi🙂!!! Preju hezky vecer

monterka
21. čer 2009

Iwush: dík! Vidím,že vám se taky zadařilo. Napoprvé 🙂

miradka
21. čer 2009

Gabi, díky moc...verím, že to dobre dopadne a aj s tebou, moc na teba myslím a držím palčeky. 😉

Ywushka, nemáš strach z toho čo ti povie? Ja sa takých vecí bojím... 😖

Monterka, ahoj, super, že ti to vyšlo. Tento rok je naozaj plodný na obilňáku. Aký si mala priebeh IVF? Ktorý pokus?

hanulamarkova
autor
21. čer 2009

ahoj holky jsem se vrátila z chalupy - sekali sme dřevo ...teda já ale manža já jen nosila a skládala no bezva práce
jdu si vás dočíst co a jak 🙂

sune
21. čer 2009

holky, díky za povzbuzení. Taky si říkám, že to bude dobrý. Jen překonat OHHS!!
Sim, to říkali oba dva dr., že je ještě brzo na to,aby zůstali celé, že se ty 18 budou ještě dělit. Tak nevím, radši jsme nezjišťovala. Na opu taky nevím, kdy půjdu. Ted musím nějak přečkat do úterý.
Gabi, děvče, drž se! Myslíme na tebe! Taky bych si dala, co bych mohla,abych tomu víc pomohla.
Miradko, taky na tebe budu myslet,at tam máš minimálně 1 srdíčko
ywu, my ti to řeknem už ted! Budete mít zdravého prcka, tak se těšte a vše bude v pořádku, neboj!! Psala jsi myslím, že jsi ten ohhs vyležela doma,že? To se může??

miradka
21. čer 2009

Ahoj Hani, len sa pekne šetri, aby si mala fit vaječníky. Už zase neviem kedy začínaš stimulovať..

hanulamarkova
autor
21. čer 2009

Téda zítra bude novinek to se těším...miradko držím pěstičky k srdíčku (srdíčkům 🙂) sune neboj snížili ti dávky tak hodně bílkovin a tekutin a OHHS se nerozjede, Gabi drž se lež a odpočívej a hlavu vzhůru koukni na holky kolik jich krvácelo a mají miminko!
Tak jdu dát malou spát a taky pomalu do hajan jsem z toho dřeva nějaká unavená 😉

hanulamarkova
autor
21. čer 2009

Idem asi za 14 dní no dnes betiem 7 pirulku HA tak + 2 dni a je to !!! Už sa teším dávate mi srašne velikou naději, když se jim tam tak hezky letos daří 🙂

monterka
21. čer 2009

Holky,vy co se snažíte tak držím pěsti a věřím,ze to dopadne dobře 🙂 Já byla na dvou pokusech IUI a nic. Zkusili sme IVF a hned napoprvé to vyšlo,ale ty nervy. Ted sou zase nervy aby bylo vše v pořádku. Vy co ste už těhu,bývá vám zle? Mně bylo až do půlky 4mesíce. Někdy mi prcek dával pořádně zabrat 🙂

miradka
21. čer 2009

Monterka, mne ešte nie je špatne, zajtra podľa týchto výpočtov začínam 7tt a ešte som v pohode...Aký ste mali problém otehotnieť?

miradka
21. čer 2009

hani s tou HA je to poriadne zdĺhavé, ale asi nutné...tak nech ti to rýchlo utečie 😉

monterka
21. čer 2009

Midarka: měla sem před rokem cystu na levém vaječníku kterou mi laparo odstranili,ale zjistili že mám na něm srůsty a normál neotěhotním. Můj gynek.mně poslal na Obilňák a bylo to 🙂 Co ty,jaký problém a na kolikátý pokus se to povedlo?

miradka
21. čer 2009

Neviem či som mala aj cysty, asi áno, ale hlavne mám endometriózu 4. stupeň a brala som injekcie na umelé prerušenie ms a pri ďalšom IVF to vyšlo, teda zatiaľ je všetko OK 🙂

monterka
21. čer 2009

Miradka: na Obilňák pořád jezdíš? A srdíčko už si viděla jestli bije? Tady na tom koníku ty týdny počítají jinak. Já zítra začínám 21tt a tady už 21tt týden sem.

miradka
21. čer 2009

no zdalo sa mi, že je to blbosť...už sme to tu preberali s dievčatami...Zajtra by som mala ísť do Brna naposledy a snáď by už malo byť srdiečko. Som veľmi zvedavá a dúfam, že bude biť ako zvon 😵 Takže oficiálne budem až teraz 6tt

monterka
21. čer 2009

Tak to ti budu držet pěsti a zítra dej vedět 🙂 Je to nádherný pocit vidět jak to srdíčko tepe. Já měla tehdy slzy na krajíčku 🙂

ywushka
22. čer 2009

sune: no nevim jestli se to muze,ale cadovou jsem nechtela poslechnout🙂 Proste jsem ji rekla,ze budu lezet doma,jen v pripade pokud by to neslo oooopravdu vydrzet a ja bych nezvladala pit a curat jak se ma,tak bych prijela,jednu dobu jsem byla i sbalena,ale nemeli volny maly pokoj,tak jsem neodjela,vim ze jsem si trosku i zahravala,ale kdyz ja nemocnice uplne nenavidim!!

monterka: nam se to nepovedlo napoprve,my jsme byli 3x a jeste k tomu na genetice,na laparce a pod...!!!To s tema tydnama mam uplne stejne,ja dneska mam zacinat podle MS a doktora 11tt a tady uz mi to pocita 12tt!!Nevim jak to maji,to nevadi,libi se mi jak se to pocita!!!🙂

miradka: jak kdy a jak ceho bych se bala,asi hodne hroznych zorav jo,ale on ti je nerekne,pokud ty si to neprejes!!!

Preju vam vsem hezky den,venku je oooopravdu hnusne,uz jen cekam kdy zacne prset,kdyz dneska nikam nejedeme,tak si alespon povyrizuju neco na socialce a podobne nesmysly!!🙂 Tak paaa

ywushka
22. čer 2009

Jejda dneska uz podruhe se mi stalo,ze rano jsem si dala dufaston nekdy kolem 6:15-6:20 a pak jsem nekdy kolem sedme zvracela a nikdy nevim,jestli si ho mam davat znovu!!?? Jestli sla ven i ta tabletka!!?? Ted jsem zvracela jen tak maliiinkato,minule vic,tak jsem si ho dala znovu,ale zase si ho nechci davat hodne!!!