CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
26. srp 2009

chanel: parada,budeme ti drzet palecky!!

Chro: ja jsem to bez sexu vydrzela od zacatku stimulky az do 16tt 😀 a stejne ani ted neni cely🙂

sune: gratuluju k morulkam,

dakaj: jo myslim ze jsem taky porad a porad a porad curala 😀

chrobacek
26. srp 2009

ywush tvůj chlap má ted asi svatozář ne? 🙂)))

sune
26. srp 2009

Mir, doufám, že bude blasta 😉
chrobi, nezáviď, budeš mít taky, uvidíš. Než se naděješ, máš je u sebe! snad nám do zítra vydrží.
Chanel, bolestivé sono tam dělá jen jedna, to můžu potvrdit! a děkuji za gratulace, už se těším, jak budu gratulaci oplácet!! napiš pak, kolik máš dávek. Máš to krásně naplánované,tak ted už to květnátko vyjde. Drž se a bojujeme statečně 🙂

sune
26. srp 2009

Chanel, já až ted dočetla, myslela jsem, že jdeš pro obídek prvně 😉 já jdu teda papat to,co jsem si navařila,at se mají zítra u mě mimča hezky.

chrobacek
26. srp 2009

sune budu já vím, že jo musí to klapnout.... taky máš druhé ivf a předtím jsme na to byly stejně tak ted tě musím taky dohnat 🙂)) s těma morulkama 🙂

chrobacek
26. srp 2009

sune taky jdeš na 11h zítra?

miradka
26. srp 2009

Chrobi, určo budú čerstvé spermijky, my sme tuším tiež nedodržali celé 3 dni alebo 4 dni. Zmena v spermiograme bola len v počte, o niečo menej mal, ale pre embryológov to nie je problém.

Chanel, tak moc ti držím palce a budem sledovať ako sa ti darí, tentokrát to už musí byť úspešné, zase máš o niečo vyššiu šancu. 🙂 Inak nechápem ako može tá nová dr robiť bolestivý utz. Snáď ona nikdy nebola na vag. utz alebo čo...od ženskej by sa očakával cit a jemnosť 😠

chrobacek
26. srp 2009

miradko jasně stačí 5 kousků a ty tam budou 🙂))) doufám 🙂))

ywushka
26. srp 2009

chro: asi jo🙂

monulkab
26. srp 2009

holky co se zjišťuje přesně z krve odebrané 2DC??? příští středu jdu znovu na krev a UTZ, tak si při té příležitosti chci opět zkouknout výsledky, ale nevím na co se vlastně budu koukat...

monulkab
26. srp 2009

😝

ywushka
26. srp 2009

monu: ty zacinas se stimulkou???

ywushka
26. srp 2009

Holky tehulky nasla jsem na aukru uplne paradni laclacove riflicky na holcicku,ktere konci za hodinu a zatim je na nich jen 1Kc!!! Jsou uplne krasne!!! http://www.aukro.cz/item718598636_uzasne_laclac... Nechce se mi je tam nechavat🙂,ale komu bych je ja oblekala,tak treba by je chtel nekdo z vas🙂

monulkab
26. srp 2009

nene...teprve začínáme, manža má hotový spermio a já byla na krvi 2DC, ve středu jdu znovu + UTZ a pak konzultace s Mudr. Čadovou 16.9. a rozhodnutí co s náma bude...

chrobacek
26. srp 2009

monu svůj HP nezkoumej to ti fakt řekne dr. počkej´si pak na konzultaci

ywushka
26. srp 2009

monu: jaj tak to se bude asi zjistovat z krve nejaky hormonalni profil!!! Ja jsem timto neprochazela! Ja jsem prisla a hned jsem zacala stimulovat,spermiogram jsme meli vysetreny uz pred tim a podle toho bylo jasne co s nama bude...!!! Takze asi tak,vic ti neporadim

chrobacek
26. srp 2009

ywushko 🙂)) škoda, že čekáš chlapečka, že?

ywushka
26. srp 2009

chro: to neee🙂 jsem rada i za chlapecka🙂,ale jsou milene!!!🙂

monulkab
26. srp 2009

ok, tak se pokusím to nezkoumat...když to je hrozný to čekání, a to jsme teprve na začátku... 😒

ywushka
26. srp 2009

monu: cekani je na tom to uplne nejhorsi!!! Ale neboooj nejsi sama,kazda to zname....a to jsi opravdu jeste na zacatku!!! Horsi je pak to nekonecne cekani na vysledek jestli to vyslo nebo neee.....toto je jeste pohoda🙂

sune
26. srp 2009

chro, ty tam jdeš zítra na 11.h.? Já jdu na 10h. musím si dořešit ještě neschop. A jasně, že mě doženeš a možná i přeběhneš, nezoufej.
ywa, já když bych byla těhu a měla mít holčičku, klidně si je vezmu,ale takto bohužel! tak si je nech na 2. dítě. hodně dr. říká, že když se člověk rozrodí, jde to pak samo!!
já se nabouchala poctivou houbovkou, udělala jsem si ji moc dobrou, měla jsem na ni strašnou chut a už mi je ko 😉

ywushka
26. srp 2009

sune: to neee🙂 treba by je nekdo chtel z holek🙂

lucka.adis
26. srp 2009

Ahoj holky, jsem zpět z Brna..byla jsem na kontrole a dopadla dobře. Akorát budu ode dneška brát železo... bere to některá z vás? Jinak tlak teda šílenej, měla jsem zase 94/61 😖 takže hodně nízký, musím na sebe dávat pozor a je fakt, že v těchto vedrech je to teda šílený.... odpadám na každém kroku.

UTZ super, mimiňous se tam pěkně protahoval, kopal nožičkama...no, prostě tam dělal psí kusy 😀 manža se musel chvílama i smát, takže jsem zvědavá, jaký kopanec dostanu až ho poprvé ucítím 😅

Chrobi, to vůbec nevadí, že jste s M dělali to co jste neměli, se koukni na mě 😉 držím palečky na OPU!!!
Sune, gratuluju k morulkám!!!!
Cin, ať se mimísci drží a nepustí 😉

chrobacek
26. srp 2009

ywush já to myslela, že škoda na ty kalhoty, že je nemůžeš vydražit 🙂))) né na chlapečka 🙂)

chrobacek
26. srp 2009

sune nene já jdu v pátek ..... ptala jsem se na kolik se chodí na ET jestli na 11 nebo dřív?

luci no u vás je taky ale dobrý spermiogram 🙂))) když jste mohli před OPU a ještě na OPU bylo z čeho vybírat 🙂))))))

lucka.adis
26. srp 2009

chrobi, u nás byla špatná morfologie a dva roky se nám mimi nepodařilo...myslím si, že nám k tomu třeba dopomohla i ta stimulka 😉 těžko říct. Ale vám se to určitě podaří, musíš tomu věřit!!!!!

chrobacek
26. srp 2009

Lucko no každopádně at to bylo jak to bylo tak to byl zázrak 🙂)) já uvěřím za týden 🙂))

monulkab
26. srp 2009

lucka.adis, koukám že jsi z Vyškova, já tam mám příští čtvrtek jet ke kartářce, je cesta do vyškova v poho? pojedu sama autem, tak bych byla ráda kdyby to bylo co nejjednodušší! 😀

chrobacek
26. srp 2009

monul do vyškova po dálníci pořád za nosem 🙂

monulkab
26. srp 2009

tak to snad zvládnu 😀