CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chanel
27. srp 2009

Žabko, taky koukám, že Ti ty týdny letí jako voda,jak se vlastně cítíš??? Cin: Copak?? Máš pocit hyperstimuláku??? Tak si vem vodu a aspon půl litra do sebe nalij a pak zkontroluj jestli to taky vyčůráš a raději pak hned volej na Obi, kapačkou Ti ho hned rozeženou. Při OPU TI neříkali,jak to vypadá??? Mne řekli, jaká je situace,ale ono se to asi může zhoršovat případným těhu, tak to by bylo fajn,ne??????

chanel
27. srp 2009

Chrobi: sestřičky říkaly,at si je schovám a pak jim je přinesu do odpadu a nikde to nevyhazuji

chrobacek
27. srp 2009

chanel mě taky pri OPU nic neřekli .... ani po ET co mám dělat se mnou tam snad nikdo nemluví 🙂))))

chanel
27. srp 2009

Musíš se ptát!!!!! Na ten hyperstimulák jsem se ptala po Opu a ted mi dr. řekla, že u mě nehrozí....to,ale nikdy nemůže vědět

chrobacek
27. srp 2009

OK tak já jim to zítra vezmu 🙂).........no u mě taky s těma pár folíkama to nehrozí ....

chanel
27. srp 2009

To nikdy nevíš! Ale asi máme líné vaječníky, tak aspon jedna úleva....při stimulce, Tebe nic nebolí, mně teda jo, mám tlak na vaječnících a to mám menší dávku 175, Ty ji máš myslím 262,že?? To je teda ale nářez!!!

cincolina
27. srp 2009

Holky díky za rady a odkaz, břicho mám stejné jako jsem měla po OPU, tj. prostě nafouklé, ale nezvětšuje se. Já i normálně vypiju cca 4 litry za den (z toho 3 v práci - prostě mám pocit žízně jak sedím u počítače), ale na to konto chodím furt čůrat 🙂. Tj. jakmile by se to zhoršovalo, tak na OBI zajdu... Teďka si právě říkám, že ono je to vlastně pro těhu dobré...

lucka.adis
27. srp 2009

Holky, aby jste se nedivili a náhodou se vám neobjevil 😖 fakt to není sranda...

chrobacek
27. srp 2009

jo 262 a cítím téměř kulovku .... no ono co je lepší trpět a být těhu nebo necítit nic a nebýt.... no.. vím co bych si vybrala 🙂

lucka.adis
27. srp 2009

Jdu se natáhnout... mějte se tu zatím pěkně, já si vás potom dočtu 😉

Chanelko, ahóóójj 🙂

chrobacek
27. srp 2009

cin když čůráš tak je to OK znamená to že nezadržuješ vodu a tak to má být a to že piješ je jen a jen dobře !!!!

chanel
27. srp 2009

Luci, já vím, ale snad nebude, když nebyl minule, při větších dávkách, strach mám, to zase ano. Chrobi: to je divný, že nic necítíš, to by jsi měla při těch dávkách. Řekla jsi jim to?

chanel
27. srp 2009

Luci, to jezero kde jste byli je na konci Rakouska?? Že ano, když jsem jela do Itálie, tak jsem se kochala výhledem na něj...nádhera, čistounký jako moře!!!

chrobacek
27. srp 2009

jasně pořád se ptají tak říkám, že mě nic není .....při každé kontrole ... jak cítím nafouklé břicho trochu a včera trochu bolely záda, ale jinak nic vůbec... netuším kde mám vaječníky.... ale je fakt, že já tam málo folikulů

lucka.adis
27. srp 2009

Chanelko, já vám ho nepřivolávám, ale vím jak jsem to měla já a nebyla to žádná sranda, ke všemu když jsem ho dostala dvakrát a to mě tam ujišťovali, jak ho podruhé mít nemůžu, proto vám píšu, aby jste si na to dávali pozor 🙂 nemyslela jsem to ve zlém, opravdu ne.

chanel
27. srp 2009

Chrobi, já jsem na to byla stejně jako Ty, málo, jen čtyři vajíčka a břicho jsem dost cítila, ale to je tím, že každý na to reaguje jinak, a stejně je potřeba mít jedno kvalitní embryjko, co se chytne no, ne??

chrobacek
27. srp 2009

jojo budeme dávat pozor a budeme se ptát 🙂 kdyby jsme měly podezření to je jasné

chanel
27. srp 2009

Já vím, Luci ty jsi zlatíčko!!!!! Já se snažím myslet pozitivně, jen se bojím OPU, to je vše!!!! Snažím se nemyslet co může stát a piju jak duha!!!

lucka.adis
27. srp 2009

Chanelko, Jj 🙂 přemluvím manžu, aby jsme tam příští rok jeli aspoň na 14dní na dovolenou, mohl by to zase spojit s potápěním 😉 a mimi se tam bude určo líbit a Áďa ten už bude pomalu předškolák..

chanel
27. srp 2009

Luci, za jak dlouho budeš vědět co to bude??

chrobacek
27. srp 2009

Chanelko já si moc přeju dvě 🙂))) já taky piju už mám v sobě 2,5l

lucka.adis
27. srp 2009

Chanelko, tak za 3týdny 😉 se děsně těším, protože potom už budu moct nakupovat i podle barvičky.

chanel
27. srp 2009

Tak to v sobě máme stejnej rybník 🙂 , já bych chtěla jedno, mám trochu zakloněnou dělohu a muj gyn., mi řekl, že neví jak bych zvládla dvě,ale musím si dát dvě, protože je riziko, že jedno se nechytí vůbec, tak ani nevím s kým se mám o tom poradit

lucka.adis
27. srp 2009

...ale i tak si to asi nechám říct až na tom velkém UTZ kolem toho 20tt nebo kdy to vlastně je.

chanel
27. srp 2009

Luci, jsem zvědavá co to bude,ale hodila by se holčička,vid???

chrobacek
27. srp 2009

chanel já bych si nechala i tak dát dvě ... bylo by to pro nás obrovské štěstí ....

lucka.adis
27. srp 2009

chanelko, já mám prý dělohu hrozně vzadu (aspoň tak mi to pořád tvrdí moje dr.) a když jsem se na to zeptala na Obi Kummla, tak mi řekl, že prý to ničemu nevadí, takže těžko říct.

lucka.adis
27. srp 2009

chanelko, Jj hodila, ale to by byl boj skrz jméno 😀 😀 já budu ráda za to, že to bude v pořádku a vydrží mi v bříšku opravdu až do konce 9měsíce, ať už to bude kluk nebo holčička.

chrobacek
27. srp 2009

holky já jsem přemýšlela, že bych na obi vůbec nevolala na to první volání na embryologii
ale to by se na mě asi dívali jak na blázna

lucka.adis
27. srp 2009

chrobi, já bych to nevydržela 😀