CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
29. srp 2009

Lucka: a o kdyz se me podari vydrazit za tech 75kc i ta zavinovacka na aukru??🙂

miradka
29. srp 2009

Luci, ano, bolo jej blbo...vlastne ani neviem, či napísala že už odchádzajú na Slovensko...akurát že sa chystajú.
Tak nech dobre nakúpite 😉

miradka
29. srp 2009

Ywush, krásny kabát a vzadu je super zošitý...škoda, že ti nepadol. Takto cez internet je to vždy risk...

sajmona
29. srp 2009

Ahoj holky,dneska je ale den co? Chrobi,preji moc stesticka cy se vajucha pekne vyvyjeli a min aby byly vsechny morulky. Chanel gratuluju ke stimulce🙂 jsem rada ze jsi do toho taky sla. Jinak jsem ted 2 dny byla s kamoskou na chalupe kousek za jedovnicama,uplne super relax,bylo krasne,opikaly jsme burty a tak. Vubec se me nechtelo vracet. Zitra jdu na utz tak drzte pesti at jeste aspon nejake vajucho naroste. S dvouma asi zadny zazrak nebude:(

sajmona
29. srp 2009

Vy nase tehulky tak nakupujete🙂 to je super,taky chci🙂

sune
29. srp 2009

krásné poledne. konečně se nám ochladilo.
Miradka, tak co, už cítíš pomale kopanečky 😉 Já taky nevím, kde je Sim. Ale psala o tom Slovensku a o průjmu,tak snad je v pořádku. určitě se nám brzy ozve. Jinak jsem si myslela, že v domácí pekárně budu péci jen vyjímečně,ale nějak mě to chytlo a peču tam pořád a vše. Pečivo, buchty, bábovky a dělá to bezva těsta - kynutá i nekynutá, langoše atd. A když dělám pečivo, krásně to voní, mám to ráda. Peču asi hlavně kvůli té vůni 😉
Saj, budu držet pěsti. Ty jsi měla posledně při stimulce na iui hodně vajíček, musely je odebrat,že?
Chanel, ale kuš s těma černýma myšlenkama 😉 Když budeš brát poctivě všechny prášky až do testů, tak se nemáš vůbec čeho bát! Nám to sestra tentokrát opakovala 3x a dr. taky, že se to musí brát až do sdělění výsledků testu, až to sami doktoři kdyžtak vysadí. Měla jsi posledně krásné morule, tak se nenervuj a snaž se být v klidu. Dobře to dopadne, jinak to být nemůže!!! A vůbec to ted nečti. Já bych podle toho neměla vůbec šanci otěhotnět, protože mám hodnoty úplně mimo-přesně ty,co být nemají. tak hlavu vzhůru ! 🙂
jo,Luci, já mám Dologram. obsahuje přírodní vápník, hořčík, železo a dobře se snáší. tak možná by ti taky seděl a dodal aspon část toho chybějícího železa.

sune
29. srp 2009

A těhulky, vím, že to řeším předčasně,ale jsem strašně zvědavá. Kdy jste začaly pocitovat nějaké příznaky? a bylo to jak na ms? 😉

ywushka
29. srp 2009

sune: ja jsem nemela nic,snad krome toho ze jsem chodila vic curat!!!🙂 Prsa me zacaly bolet az nekdy po dalsich 14ti dnech

sune
29. srp 2009

ywa, tak to jsi mě uklidnila!! Já určitě taky nebudu mít nic 😉 A prsa ty vůbec ne. jím už 3 měsíce ten dostinex a ted ho ještě musím 14 dní dobrat, takže mi to blokuje akorát tak. Jen mám pořád hlad a to mám i normálně 🙂

miradka
29. srp 2009

Sune, kopanečky asi ešte nie sú, aj keď včera mi manžel držal dosť dlho bruško a tvrdil, že ich cíti 😀 niečo cítil, ale predtým som sa dobre najedla, myslela som že prasknem 😀
Moje prvé príznaky boli, že som furt chodila čúrať a to som tu aj písala, že sa bojím, aby som nemala zase záneť močáku a jedla som úplne hrozne moc, aj 3 chleby s rybí pomazánkou, čo bolo dosť neobvyklé. No a prsia ma boleli už pri stimulke, a to som pripisovala hormónom a potom utrošu. Myslela som, že po vysadení mi to prejde. Trochu prešlo, ale prsia mám aj tak dosť citlivé.

sune
29. srp 2009

Mirad,tak to asi manžel cítil spíš prdíky,co 😉 😀 . Prsa mě bolela taky při stimulce a to dost, manža pořád vtipkoval, zda už nejsem třeba těhu,ale po opu to ustoupilo.A ty mi kvůli tomu dostinexu nic neřeknou, ale pokud začnu víc čůrat, začnu jásat 🙂 A 3 chleby by pro mě asi ted taky problém nebyl 😉 jenže jsem teprve 2.d. po et,takže nic 😒 Vám to začlo až po týdnu,ne?

lucka.adis
29. srp 2009

ywushko, dyž se ti to podaří tak ji taky beru.. stejně bych potřebovala tři 😉

lucka.adis
29. srp 2009

Holky tady je to co jsem koupila našemu mimiňouskovi v bříšku 😉

https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?... (třetí obrázek z levé strany)

https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?... ( druhý obrázek z levé strany )

Snad mi to v pořádku dorazí 😵 😵

cincolina
29. srp 2009

Ahoj Sune, hrozně pomalu to utíká, že? Pořád se snažím najít na netu jak vypadají ranné příznaky po ET. Já teda zatím nic, podbřišek občas zabolí.

lucka.adis
29. srp 2009

Cin, nebudeš zkoušet testovat? 🙂

Kočky, pádíme na tu návštěvu a já jsem táááák moc utahaná, ale co se dá dělat. Večer na vás mrknu, pá

ywushka
29. srp 2009

ja jsem prospala cast odpoledne,vzdyt venku je hnusne a neda se vubec nic delat☹!!

Lucka: pekne vecicky jsi nakoupila🙂

cin: uz jsem tu psala ze jsem taky nemela nic az na to castejci curani🙂 Uz se tesime na tvuj testik,budeme drzet palecky!!!

ywushka
29. srp 2009
ywushka
29. srp 2009

a jeste jedna.... porad je to ten samy prodejce http://www.aukro.cz/item726048287_11_ti_dilna_m...

chanel
29. srp 2009

Cin: příznaky být právě vůbec žádné nemusí!! Takže je to těžké rozpoznat,ale já Ti věřím, že se to povede!! A Sune rozhodně taky,papulce, ta už toho taky zkusila!! Hodně štestí, já jsem teprve po čtvrté dávce injekcí a v pondělí jdu na ultrazvuk.

sune
29. srp 2009

ahoj Cin, já nic nehledám. Jsem v klidu, říkám si, že to musí vyjít a když ne, tak mít děti spolu s manžem nemůžem asi. Už pomale 3. rok každý měsíc před ms doufám, že už nepřijde a budu mít těhu příznaky, tak už asi nemám nějak sílu, víš. Ty jsi kolikátý den po ET? Už abychom mohly testovat,že 😉 mně taky pobolívá občas podbřišek, jak na ms, tak jsme na tom stejně. A máš větší hlad? Vidíš, Miradka a Ywa - ty jediné těhule nás pěkně podporují s těmi těhu příznaky- psaly, že nic moc necítily, tak to máš stejné 🙂. Ty jsi jasná těhule, tak se nenervuj a užívej si to,ju.
Chanel, sluníčko moje, jsi hodná, děkuji. Napsala jsi to tak krásně, že mi ukápla i slza. Manža odjel na ten náš pohřeb,aby tam byl aspon on místo mě, tak to na mě asi padá. Vidíš,jak to statečně zvládáš, jen tak dál! už se moc těším, jak budeš psát, mám krev pozitivní!! To bude krása 😉

miradka
29. srp 2009

Sune, myslím že to bolo až po týdžni to čúranie, ale možno u jedného dítka trochu neskor. Aj ja hovorím, že sa netreba moc sledovať, ono to príde samo... 😉
Ywush, presne také som videla v Polsku, asi to aj tak bude, pretože je z Frýdku, tak je možné, že to berie odtiaľ. 🙂 Krásne sú tie postielky...

ywushka
29. srp 2009

😀 miradka: ty se vyznas

miradka
29. srp 2009

Ywush, mne sa práve tá svetlunkozelená strašne páčila, mali ju tak to nastrojenú priamo v obchode a keď som ju videla, tak som hovorila, že keby sme mali párik, tak by sme mohli vymalovať na takú svetlunkú zelenú 😉

ywushka
29. srp 2009

miradka: nad tema barvama taky uvazuju!🙂 My chceme malovat pokojik co nejdriv-ma to byt vymalovane alespon 2-3 mesice pred tim nez to miminko poprve do oho pokojicku prijde! A vy budete mit pro miminka zvlast pokojik?? nebo je budete mit normalne v loznici??

sune
29. srp 2009

Miradka, máš pravdu, sledováním si nepomůžu 😉 Ty máš s tím velké zkušenosti, když jste na mimčo čekali tak dlouho.
Cin, a nebolí tě záda? mě dnes začala bolet - v kříži. Úplně stejně mě bolela, když mi tam rostla cysta. Tak moc doufám, že to bolí z toho, jak se cipísci roztahují 😉 Můžu se ještě zeptat, zda jsi nebyla ted ve čvrtek na Obi? Já jen, že jsme se tam možná potkaly. 😉
A na Obi mi to ted trochu posunuli. Sestra napsala, že jsem 2.dc, tak jsem jim to hlásila, že jsem začla 3. dc. Změnily to jen na jednom papíru,ale do propouštěcí zprávy napsali opět 2.dc a že jsem měla dlouhý protokol 🙂
Rio, už víš,kde máš na Obi foto Vojtíška? Mají ho na sesterně vpravo od telefonů. je tam jediná fotka a krásně se na ní usmívá. Kouzelné mimčo 🙂

chanel
29. srp 2009

Sune: to je maličkost,aspon Tě potěším slovem ...........ničeho se neboj a šetři se!!!! Uvidíš, že všechno dopadne tak jak si přeješ!!! 🙂 toho Vojtíka, jsem si tam taky všimla 🙂 , krásný chlapeček.Ywushko, toto pěkně letí, Ty už jsi pěkně daleko!!! Mir: máš už bříško??

ywushka
29. srp 2009

chanel: no uz se to trosku pohlo🙂 Jejda ale jak ja bych porad nakupovala! ted jsem mu objednala dalsi veci z nextu z anglie🙂!!! Kukni do albicka jestli chces jsou to ty posledni dve fotky🙂 Nemohla jsem odolat

ywushka
29. srp 2009

Jinak vam uz preju krasny vecer a dobrou nocku

chanel
29. srp 2009

Ywush: oblečeníčko nádherný,ale ten kočárek LUXUS!!! Kolik stojí?