CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
2. zář 2009

veria já vím, že každej to nemá jako ywushka ale koukej 10. dne to byly už dálníce 🙂

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

ale já vím, že to myslíš dobře nekdo má fakt ten 10. den stínek ....proto i na krev se chodí 12 den, aby to tam prostě už bylo jistě

veria
2. zář 2009

Nezapomeň, že ywush tam měla zezačátku dvě.....Dělej, jak myslíš 😉

chrobacek
2. zář 2009

veria ale já mám taky dvě a sázím na ně 😉 🙂 🙂 ale jo já vím jak to myslíš, abych nebyla zklamaná zbytečně já to vím .. díky 🙂

veria
2. zář 2009

Já měla ten 10. den asi jako ywush ten 8.
Kdy ti vychází ten 10. den?

chrobacek
2. zář 2009

když nepočítám den ET tak na 11.9.

chrobacek
2. zář 2009

veria a hlavně ani // nejsou 100% výhra....

veria
2. zář 2009

No, mně to nemusíš vykládat 😉 Ale je to nadějný začátek, jak je to nega, tak prostě nic.

chrobacek
2. zář 2009

jo to každopádne ..... já // nikdy neviděla

veria
2. zář 2009

Pro mě nebyla výhra ani srdíčko, bylo a za dva týdny nebylo.....Takže já se příště budu radovat až po 12 tt. Já vím, že se to může pos.... i potom, ale ta pravděpodobnost je už mnohem menší.

chrobacek
2. zář 2009

však ono to další ivf klapne 🙂 tak čau holky jdu se nechat zkrášlit

yvett09
2. zář 2009

Ahoj holky, uz jsem si vás tady párkrát pročítala a dnes jsem si řekla, že se také musím připojit do diskuze. Já jsem byla v CARu na Obil uz dvakrat na IVF. Pokazde neuspesně ☹
Naposledy v cervenci a ted v zari me ceka laparos. vysetreni. Docela se bojim. Chtela jsem se zeptat jestli mate nekdo predstavu, jak dlouho potom trva rekonvalescence. Doufam, ze do mesice budu fit. Jestli s tim mate nekdo zkusenosti, tak se prosim podelte. Dik.

veria
2. zář 2009

Ywet, já byla po laparoskopii fit do týdne. Když to bude jen diagnostické a nebudou v tobě moc šťourat, tak to bude o.k. Opravdu to nic není.

yvett09
2. zář 2009

ja v to take doufam, no uvidime, co tam najdou 🙂 ja mam pak na rijen i listopad dalsi plany, tak zkratka fit musim byt! kazdopadne dekuji za odpoved.

veria
2. zář 2009

Neboj, oni tam většinou nic moc nepovrtají. Max. odstraní nějakou cystu nebo tak něco. Maximálně do 14 dnů nebudeš vědět, žes na něčem byla.

yvett09
2. zář 2009

tak dik, ja uz ted utikam, ale zase se tu ukazu a muzem prodiskutovat dalsi zajimava temata. Zatim...

dakaj
2. zář 2009

Zdravím holky
Tak já taky negativní ☹ ,Tak nějak jsem stím počítala.

veria
2. zář 2009

Dakaj, a ty jsi byla na ET nebo na KET?

petula82
2. zář 2009

Veria to je mě líto,že Ti to nevyšlo.Ale neboj,jednou se zadaří a ty budeš skvělá maminka.Někdo se mě tu ptal na tu adopci.Tak u nás to bylo tak,že jsme v srpnu2008 dali žádost,v září u nás byla paní kouknout v bytě,v listopadu první sezení s psychol.,behem února a března byly přípravy(tam to bylo docela fajn,trefili jsme na dobrý lidi).V červnu,ještě před dovčou jsme stihly psychotesty,pak další byli v červenci i s pohovorem a teď v pondělí poslední pohovor,kde nám oznámily,že jsme zařezeni do té evidence a dočkáme se mimča někdy během roku2011.Vypadá to složitě,ale není to tak.Tak kdo nad tím uvažuje,nemusí mít z toho strach.Jinak já jsem prý v pořádku,ale manžel má azzosper.,tak doma se nám určonezadaří.Mějte se moc hezky.Všechny vás zdravím.

sajmona
2. zář 2009

Dakaj a veri,je mi to lito! Snad neztratite silu na dalsi boj. Ach jo kde je spravedlnost. Yvet ja jsem byla po laparce ok tak za 14 dni. Gabi ahoj dlouho jsi tu nebyla.🙂 jinak ja myslim na ty moje dva susinky co si hovi v misce na obi a nemuzu se dockat patku)

cincolina
2. zář 2009

Holky, zdravím.
Dneska byl v práci fofr, tak Vás čtu až teď doma.
Saj, budu na tebe myslet. Prcci se už teďka musí snažit sami.
Veria, Dakaj, je mi to líto.
Sune, příznaky nic? Já asi taky ne. Akorát mně včera i dneska chytla hlava, ale to je spíš asi od toho neustálýho sezení u počítače.
Ach jo, už aby byl pátek. Budu muset testovat na tajno, jelikož manžel chce počkat na krev, bojí se aby test nebyl třeba falešně pozitivní. Ale to se snad nestává?

petula82
2. zář 2009

Saj nebojte,oni to krásně zvládnou.Hodně štěstíčka,Vám všem.Dakaj to je mě líto,že to takto dopadlo,ale člověk nesmí ztrácet naději.Jestli se můžu zeptat,nechodili jste na obi minulý rok v dubnu nebo květnu,jsi totiž podobná jedné paní,s kterou jsem se tam vidívala.

veria
2. zář 2009

Saj - a budou ti dělat PK, když máš jen dvě?

sajmona
2. zář 2009

PK je co?🙂

veria
2. zář 2009

prodloužená kultivace. Jestli ti je nechají na misce do toho 4. dne.

sajmona
2. zář 2009

Jo tak,rekla jsem at udelaji co bude treba,v patek mi pry rekne vic,mozna pry bude i AH

dakaj
2. zář 2009

Veri ja jsem měla Et.
Petulo já jsem na odi .od prosince minulího roku.

veria
2. zář 2009

Dakaj, tak to je mi líto, po ET je to horší, ten KET je taková rychlovka a člověk tomu moc nadějí nedává, protože má obecně dost malou úspěšnost. No, musíš ale bojovat dál. Kdy další pokus?

miradka
2. zář 2009

Dakaj, to je mi ľúto...koľko krát ste podstúpili IVF? Nechceli ste to napriek špatnej genetike ešte skúsiť?

dakaj
2. zář 2009

Veri teť si dám dva měsíde pauzu a pak to skusíme do třetice. Teť mám tak nafouklí břicho,že jsem ráda že mužu už skončit s těma práškama.
Miradko celkoví IVF jsem podstoupila jednou a teť jsem měla tu dárkyni. A za ty dva měsíce pujdu zase do dárkyně,protože podstoupit další IVF je dost velké ryziko 😒

irminka
2. zář 2009

ahojte babulky,

Veria,Dakaj- to mě moc mrzí, hlavně pevné nervy, časem budete určo krásné těhulky, držím palečky...

Chrobi: já tě varuju děvčico jedna, budeš testit až toho 10-9. Je to jasné? 🙂 🙂 🙂 Nic neuspěchávej.....miminka tam jsou a hotovo 😉

Zítra jdu do poradny, tak jsem zvědavá, jak dopadly tripltesty, snad to bude vše ok...a za týden na 2. screening....uf, už, aby to bylo za mnou.....