CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

sajmona
7. zář 2009

no já se snažím jen do ruk tu sílu dávat,když je to těžký manža odjel pracovně do prahy a někdo se o ty psiska postarat musí..chrobi aproč prosím tě testuješ holka jedna neposlušná????🙂))vždyt et jsi měla v utery ne pokud se nepletu?? to je dnes 6tý den...to je strašně brzo🙂)trdýlko naše🙂

hanulamarkova
autor
7. zář 2009

Ahoj saj já myslím, že můžeš dělat co chceš jen vše s klidem a pohodou a opravdu nic netahat...dívej já opravdu první tři dny ležela a pak skoro nic nedělala, a neuchitilo se to a hlavně si myslím, že když si v psychycké pohodě tak to je lepší...

chrobacek
7. zář 2009

není mrkni do alba ywushce 🙂

hani jo přesně nevyleží se to ....

cincolina
7. zář 2009

Chrobi, já to nechtěla zakřiknout, tak snad to bude dobré. Vyfotím je dnes odpo, slibuju, mám je doma vyrovnané na stole 🙂
Saj, já chodím normálně do práce, na procházky, dnes mi Čadová povolila i lehce kolo. A zatím to snad vychází. Pokud ti bude dobře... mně ještě asi 4 dny po ET bolelo břicho, ale od té doby je to OK.

monulkab
7. zář 2009

chrobacek...dneska ráno jsem si na tebe vzpoměla, že se musím juknout jestli jsi vydržela netestovat a vidím že nevydržela...děláš si to ještě napínavější co ? 😅 já bych to ale asi taky nevydržela...snad se ti tam ty // co nejdříve objeví! Držím pěsti!

sajmona
7. zář 2009

no je pravda že mě břicho ani po opu nebolelo dokonce v sobotu aji doma něco proběhlo a ted mě po et začaly bolet vaječníky...
Chrobi: ywuška byla jedna z mála🙂ty je tam budeš mít za dva dny🙂
Cin: zase na jednu stranu člověk myslí na jiný věci a neutápí se v tom,když máš pořád co dělat že?? hlavně není čas na negativní myšlenky🙂

chrobacek
7. zář 2009

monul .... 😀 😀 nevydržela klasika.....mě to vždy přemůže....a děkuju snad tam ještě budou .....

saj mě taky začalo bolet břicho po ET a bolelo do včerejška dneska už je to OK

sajmona
7. zář 2009

a myslíš že je to nějakou změnou,že se něco děje? a nebo je to tím jak tam dávali ty zrcátka nebo co to bylo???

chrobacek
7. zář 2009

saj netuším čim to je .... ale po OPU mě nic nebylo

sajmona
7. zář 2009

no právě a začalo mě to včera navečer,předtím jsem nic necítila,tak snad to budou mimísci🙂

gabina79
7. zář 2009

Ahojte děvčata 🙂
Cin, ať máš krásné hcg (pokud si měla // už ve středu, tak asi bude vysoké, co? 😉 )
Sune, Chrobi, ještě sebto může otočit a // tam budou. Držím vám pěsti.
Chanelko, tobě držím pěsti, aby byly všechny 3 vajucha oplodněné a OK 😉
Saj, tfuj tfuj, ať se embryjka krásně zakousnou 🙂
Já byla dneska na té krvy, na výsledky triple testu mám volat v pondělí, tak jsem zvědavá 😕 ....Luci, já myslela, že ses domlouvala zrovna na další screening, když jsi byla na tom Veveří....musíš mít od svého Dr žádanku? Půjdeš tam v každém případě nebo jen, pokud by ty triply nevyšly ideálně? Ten můj Dr mě tam asi chce poslat jen, kdyby byl problém 😒
Jdu kuknout na to video z Obi

irminka
7. zář 2009

dobré ránko, teda skoro poledne 😉 ,

já tady asi někoho zakopu pod zem,že?............Nejsi to náhodou ty Chrobísku? 🙂 ....Ale ne, je to jen tvoje věc, ale myslím si, že jsi testovala moc brzy a ted jsi smutná.Počkej zřeba ještě 2 dny a určitě tam budou //, uvidíš 😉 😉

Sun, držím palečky, krev bude pozitivní....
Saj: opatruj se...., no nevím , ti psíci dají určo zabrat, takže opatrně
Chanel: také věřím tvým vajuchám, že to zvládnou
Cincolina: tak at dnes v jednu je jen slyšet z telefonu: "ano, hcg je krásně vysoké, jste těhulka"

Já jsem právě ted vstala, protože za víkend jsem spala tak 5 hodin dohromady, jo hold chata, velká banda, bečka piva a poklidný spánek nejdou moc dohromady .

irminka
7. zář 2009

chrobi: já jsem se ted dívala do svého albíčka a testovala jsem až 8. den po ET a byla tam jen slaboučká čárenka a 12 den po ET jsem měla hcg jen 165 a čekáme dvojčátka, takže nehazej ještě flintu do žita,ju? A úsměv na rtech, to potřebuješ ty a my všechny tady, protože budeš těhulka a nervy budeš mít ještě několik měsíců..... a vlastně celý život 🙂 🙂 🙂

sune
7. zář 2009

hezké poledne holčiny,
všem vám moc děkuji za neuvěřitelnou podporu a pomoc. Ale bohužel je to jak posledně ☹ Prsa přestala být citlivá už někdy ve středu a dnes už začínám špinit, píchá mě ve vaječnících, takže očekávám, že to bude zas negativní 😢 ☹. Test jsem si dělala 10 den po ET a název Combo II. V lékárně mi řekli, že má větší citlivost než Mamatest, tak jsem vzala ten. Holky já nevím, proč to zas nevyšlo.Co když to vůbec neudržím nebo co já vím. Už jsem to v noci ořvala, bojím se, že se dítěte asi nedočkám. Na umělý přechod se nikdo moc netvářil a do propouštěcí zprávy mi napsali doporučení 3.IVF,ale na to sílu nemám. Asi bych zkusila ten přechod a lázně. Nebyla jste některá v lázních, pomohly vám?
Cin, tak jaké máš hodnoty, těhulko? Kdy jsi byla na krvi?
Chanel, já vím, že testy jsou na prd,ale to špinění, nástup stejný jak posledně,takže už jsem to zabalila. opět nic!! Jak vypadají mimča? po 12.h tam voláš,že? držím pěsti, at jsou krásně vyvinutá.
Gábi, jsem moc ráda, že máš vše v pořádku. vzpomínám, jak jsi na tom byla taky špatně, měla jsi asi stejné myšlenky jak já. Tak se držte s mimčem dál!
chrobi, já nechtěla testovat ani včera,ale manže chtěl, než odjede. A ted si říkám, že mě to aspon postupně připravuje na tu krutou pravdu. Ale ty testuješ moc brzo! 6. den nemá skoro nikdo a po tom, jaký máme dávky hormonů za sebou, se na to nedá spolehnout.

monulkab
7. zář 2009

Chrobi...určitě se chytnou, nebo aspoň jedno...
chjo...ještě 10 dní než se dozvíme nějaký závěr těch našich vyšetření........to je doba toto...
holky nemáte zkušenost, jak dlouho míváte ovulační bolesti, než prasne folikul???já měla minulý týden 10DC naměřen folikul 12 mm, od té doby střídavě cítím bobolívání břicha, včera docela dost na levé straně, ale teplota pořád ne ane vyskočit...člověk si myslí že sexoval v tu správnou dobu - před vyskočením teploty, a vono furt nic! by mě zajímalo jak dlouho na tu ovulaci budu ještě čekat!Jsem teď 15 DC.... 😖

ywushka
7. zář 2009

me prisel ten druhy balik co objednala mamina,tak jsem se v nem ted prehrabovala a ted jdu varit bolone,pak si vas doctu!!! Pedikuru jsem musela odvolat,protoze jsem sama doma a musela jsem cekat na balik,tak jeste ze me alespon dneska vyhovela kamoska na odpoledne na kosmetiku🙂....

irminka
7. zář 2009

no zwus: ty budeš tak krásná, tě manža ani nepozná... 🙂Potom poreferuj o jaké věcičky šlo,ju?

Sun: holka jedna, neboj, třeba tam jsou mimísci a straší tě ...

cincolina
7. zář 2009

Sun, ach jo, je mi moc za tebe smutno. Ale naděje umírá až s testem z krve! Jdeš tam ve středu?

sune
7. zář 2009

Irmi, děkuji. Ty jsi už zkušená mamina a těhulka, tak kéž by jsi měla pravdu. Ale já už tomu moc nevěřím, posledně to bylo stejný. ☹

sune
7. zář 2009

Cin, děkuji. Mám tam jít zítra, tak uvidím, jestli na to budu mít psychicky. Ty už máš výsledky krve?

gabina79
7. zář 2009

Sune, to mě moooooc mrzí, ale ještě nehaž flintu do žita...zítra ti budu držet pěsti...kdyžak se tam s nima domluv, co by ti doporučili, jestli i ty lázně a jaké...ale nebooooj, určo se taky miminka dočkáš 😉...přeji ti hodně síly na zítra

gabina79
7. zář 2009

chtěla jsem se kuknout na ten dokument a nejde mi spustit 😠

irminka
7. zář 2009

sun: budeme na Teba zítra všechny myslet, drž se.... 😉

cincolina
7. zář 2009

Sune, krev bude až v jednu. Uf, ještě hodinu a půl.

irminka
7. zář 2009

cin: ta krev má být zítra 😉

gabina79
7. zář 2009

Ywuš, krásně vymalovaný pokojíček, dobrý nápad s těma dvěma barvama a bordurou uprostřed...my taky budeme malovat, ale asi jen na bílo, protože je to zatím naše ložnice
jinak jsem dnes viděla u dr leták na cvičení v těhotenství, které je tady v nemocnici, tak tam asi začnu od října chodit...potřebuji pohyb a ať jsem taky trochu připravená na to následující 😉

gabina79
7. zář 2009

Cin, neboooj, ty to máš jasné 🙂

chanel
7. zář 2009

Holky, tak ze tří bojují dvě,jsou čtyřbuněčná..........ale stejně tady brečím,jak želva,protože se jedno neoplodnilo vůbec a já jsem na nervy, že to ty dvě nezvládnou.... ☹

chanel
7. zář 2009

Cin: přeji,aby to vyšlo!! Gábčo: zdravím Tě!!

gabina79
7. zář 2009

jinak jsem si v sobotu zkoušela těhotenské rifle, protože mi manža nadává, že chodím s rozeplým puntem 😀 ..ale nepochodila jsem...mám raději širší střih, abych to neměla uplé přes stehna a všechny byly spíš zužované...navíc mě nakrkl prodavač..když jsem mu říkala, že zkusím velikost m, tak si mě tak měřil pohledem a říkal, ať zkusím raději elka 😠 ....a přitom mi ty emka byly