CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

simulin
9. zář 2009

Chanelko a cincolino moc vám gratuluju i když každé k něčemu jinému. 😅

chrobacek
9. zář 2009

chanel prd sim má taky dvě a to druhé měl 8b 😉

gabina79
9. zář 2009

Cin, gratuluji ke stoupajícímu hcg, Chanelko tobě k úspěšnému ET - tak tfuj tfuj, ať se aspoň ten jedn emimís pořádně zakousne 🙂
Ywuš, díky za ty návody, už se těším (a děsím se 😀 ) až to začnu dělat - včera jsem si ale od sestřenky přivezla puzzle, tak nejdřív budu skládat a pak se pustím do ozdob. Ty rozměry těch látek/stužek - je to jedno jaké jsou na jak velkou kouli? Vždycky to vyjde, že se v řadě nepřekrývají nebo kousek nechybí? A jak se dělá ten stromeček nebo ten věnec (nemyslím ten zastrkávaný) - na to taky musíš mít nějakou polystyrenovou potvoru? No každopádně jsi šikulka, jsem zvědavá, jak pak budou vypadat ty moje výtvory.

gabina79
9. zář 2009

Luci, ty ses objednávala přímo k Vlašínovi? Já bych, pokud by to šlo, chtěla znovu k té mladé paní dr, co minule, ta byla velmi příjemná. Teď mi vykládala známá, že tam byla asi týden přede mnou a měla tam nějakou starší Dr a ta prý byla taková nějaká nepříjemná, takže ta známá byla z toho utz taková trochu rozhozená. Zítra držím pěsti na ty triple testy 🙂

gabina79
9. zář 2009

Mir, díky moc za ten odkaz na sira Winstona...byla to jen chvilka, ale zabečela jsem si teda dobře 😀 ....říkala jsem prcoškovi, že je dobře, že ještě jdou dobří lidi na světě 🙂

gabina79
9. zář 2009

Sim, jasně, že pokud něco koupím, tak to hodím do albíčka...akorát se tam chystám až na začátku října, tak to ty tam budeš možná ještě dřív 😀
Vy tady pořád řešíte ty pohyby - já si myslím, že to snad ani nepoznám, až to přijde...no jo, prvomamina 😀

snahapada
9. zář 2009

holky jak vas tady ctu s tema pohybama ja jeste nic necitim je to normalni jsem y toho na nervy

gabina79
9. zář 2009

Snaho, já jsem někde četla, že pohyby můžou být až po 20tt, takže buď vklidu...pokud se ti to nezdá, můžeš to říct Dr, ať prcky zkoukne...kdy jdeš na další kontrolu?

cincolina
9. zář 2009

Sim, Gabi, diky za gratulace.
Vsem tehulkam co cekajni na pohyby preju, at je uciti co nejdrive, musi to byt nadhera!!!

snahapada
9. zář 2009

gabi byla jsem v pondeli protoze mne bolelo bricho prohlyzel mne a rekl ze je vsechno v poradku a na velky uz jdu 23.9 rekl ze mne boleji vazy jak se deloha roztahuje a rekl ze deti rostou ale zarazilo mne tu ze uz nektery holky maji pohyby a ja nic jenom pred nekolika dny jsem pozorovala takove simrani alejenom jednou

gabina79
9. zář 2009

Cin, nemáš za co...hlavně ať hcg pořádně roste 🙂
Snaho, tak když ti Dr řekl, že je všechno v pořádku, tak se neboj, asi ti tví prcci potřebují víc času 😉

miradka
9. zář 2009

Snaho, aj mne dr hovoril, že pohyby možem cítiť až po 20tt ale možno aj skor...takže je to normálne že necítiš, možno aj cítiš, ale nevieš rozpoznať tie pocity, ja si tiež hovorím, že to nemusí byť ono, ale nechávam v tom mojho mužíka, lebo je z toho namäko 🙂

miradka
9. zář 2009

Gabi, ja som si hovorila to isté..obdivujem jeho odvahu, to sa len tak nevidí... 🙂

sajmona
9. zář 2009

ahoj holky,tak jsem konečně doma,měla jsem tu tchýni a pak jsme byly nakupovat a tak,
chanelko gratuluju k et 🙂 tak máš stejně jak já morulku a jedno 10b 😉 držím pěsti.
Mě dneska bolí zase to břicho jak na menzes a v kříži,doufám že to není špatné znameni 😕

chrobacek
9. zář 2009

saj neboj klid není 🙂

sajmona
9. zář 2009

no je to ještě brzo,to jo ale víš jak ty se nepozoruješ?? já si nemůžu pomoct,proto je lepší pořád něco dělat,mít nějakou činnost abych nemyslela na to že mě bolí tam a tam a proč to asi je....

chrobacek
9. zář 2009

saj jo mě bolelo břicho do neděle tj takže pět dní i cin... no a mě to vykládej se těma testama copak já se nepozoruju 🙂)) šáhám si na prsa jestli bolí víc nebo mín 🙂)) magor 😀 😀

chrobacek
9. zář 2009

a ted mě taky bolí bricho zada... ale jinak než predtím ale mrcha to ještě není takže to může být fakt cokoliv... a je to jedno protože bud to je mrcha nebo těhu.... a to nepoznáš

sajmona
9. zář 2009

no já jsem ted doma,udělala jsem si pohodičku jakože u televize a ....kontroluju,mám to břicho větší a tvrdší?jak to mívám normálně před menzes? bolí prsa ..nebolí??? fakt magor...
no nepoznáš,protože těhu příznaky až tak min od 5 týdne...

chrobacek
9. zář 2009

😉 přesně nepoznáš nic jen HCG to prozradí 🙂))

chrobacek
9. zář 2009

jsem zvědavá do kdy vydržíš s testem 🙂))

sajmona
9. zář 2009

to já taky....doufám žemě nebudeš hecovat 🙂 řekla jsem si tak toho 16.9 ráno,než pojedeme do těch lázní

chrobacek
9. zář 2009

😀 nebudu

sajmona
9. zář 2009

no uvidím jak se budu přemlouvat,vidím největší krizi neděle odpoledne 😀

sajmona
9. zář 2009

tady nikdo není ☹ si se mnou nece nikdo povídat🙂))

petula82
9. zář 2009

Ahoj holky,tak mám taky dneska po kontrole.Chanel,já tě zahlídla,akorát si vcházela k sestřičkám.Pěkně odpočívej,ať se pořádně zahryznou.Cin,tak to je super.Jen tak dál.Ať ti pěkně stoupá Hcg.

sajmona
9. zář 2009

ahoj Peti tak jak to vypadá s tebou??

ywushka
9. zář 2009

gabi: jo na ty koule i ten stromecek,hvezdicky i zvonecky musis mit vzdycky nejaky ten polystyrenovy tvar-nejvic jich maji na www.vytvarnik.cz a maji je taky nejlevnejsi!!! Ja cekam prave na balicek-jsem si tam toho par naobjednavala,jinak ty koule s prumerem 8cm maji i v hodonine v obi za 13Kc,ale na netu jsou o 5kc levnejsi!!!Ja ny ty koule s prumerem tech 8 a 10cm davam sirku te stuzky 2,5cm a na ten prumer koule 12cm davam sirku stuzky 4cm,ale toto vsechno jde udelat i z tech latek a stuzkama to treba jen ukoncovat-ty lastky maji byt ctverecky 6x6cm,ktere pak poskladas do trojuhelnicku,ale to jsem jeste na ty ozdoby nezkousela!!!

snaha: simrani,bublinky nebo proste jen takove "neco" jsou pohyby!!! Zkus si v klidu lehnout,uplne se uvolni a bud v klidu,nehybej se a nemluv-Teo zpocatku kdyz jsem promluvila tak se prestal hybat!!! Myslim si ze pohyby ucitis alespon nejake!!! Nebooj se,opravdu je nekdo ma az po 20tt!!

petula82
9. zář 2009

Saj,ahoj.Tak k dnešku máme 10vajíček.Brali mě víc krve,tak mě bylo špatně,ta krev netekla,jenom kapala.A to mě chybí ještě zkumavka.Úplně mě bylo líto sestřiček.To jsou andílci,že měli takovou trpělivost.V pátek mám ještě jednu kontrolu.A co ty,jak je? Já jdu teď na chvilu k telce,pak zas mrknu

sajmona
9. zář 2009

No já......ani nevím,tak nějak se ze mě vytrácí víra nebo jak bych to nazvala.Snaažím se nemyslet radši na nic..ale jde to?
No 10 vajíček to vypadá dobřeeeeee 🙂