CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

majdula
10. zář 2009

Rioko, ja ted koukala na Vojtiska a je uzasny jak to leti, jak uz se chechta a jak je to velkej krasnej klucik! Strasne se tesim az bude Rada taky vetsi a bude s nami vic "komunikovat", ale zas je mi lito, jak to strasne rychle utika a ze uz nikdy nebude takovej ten roztomilej bezmocnej trpaslicek, jak je ted... zkratka mam nejakou litostivou laktacni naladu 😢

Irminko, latkovky cekaji v supliku, malej ma jen 3,3 kg a i kdyz jsem mu dala ty nejmensi, tak je mel skoro po kotniky 😅 Ale my se dockame! Z pemprsek uz je chudacek opruzenej a kdyz jsem zkusila obyc latkovy ctverce, tak mel ze zadecku tak obrovskej balik, ze se nevesel do zadneho oblecku.
Na vazani dvojcatek do satku jsem videla par obrazku, ale ted zezacatku jak je potreba je nosit v kolibce nalezato, to asi nepujde.

Luci z tech (beztak falesne pozitivnich) tripplu si nic nedelej! Stve me, ze na to doktori holky posilaji, i kdyz maji za sebou v poradku NT screening! Vzdyt se dobre vi, ze tripply vychazeji falesne pozit, tak proc doprcic ty maminky zbytecne nechavaji stresovat? 😠 Fakt mi to hlava nebere. Neboj se Luci, kdyby tam byl nejaky pruser, tak se na to prijde uz v tom 12tt. Ja mela nastesti rozumneho dr. a ten me na tripply vubec neposilal, kdyz NT vysel dobre.

sajmona
10. zář 2009

ell: no já taky nic moc až na to že jsem se dopracovala ke svému 1.IVF a ted to dlouhý čekání a do toho jedu s holkou do těch lázní a nestíhačka a tak a co se psama když budu pryč. 😒

monulkab
10. zář 2009

no, tak uvidíme no...

rioko
10. zář 2009

Luci mě vyšly taky pozitivní testy jak Tobě a měla jsem dokonce riziko 1:25 což je hodně vysoké. Já jsem ale věřila těm testům ve 12 tt protože jsou přesnější, navíc jsem si nechala udělat podrobný UTZ na veveří u Vlašína a ten velké vady vyloučil, já jsem odběr plodové vody odmítla. A Vojta je v pořádku. Tyto testy vychází pozitivně strašně často a falešně, tak neboj, mimi bude určitě v pořádku
Majdi no utíká to rychle, taky je mi někdy líto že už Vojta není to malinkaté miminečko, je to pěkný lumpík.Ale když se směje - řechtá se úplně nahlas a každé blbině, tak jsem zase ráda že už je takový.Teď je to úžasné období protože ještě mi nikam neuteče,ale už si sám třeba půl hodiny pohraje na dece, pořád něco vykládá, směje se, každému sahá na nos, tulí se, prostě je to zlatíčko nejvetší a veř mi že si to období budeš vychutnávat ještě víc 😵

simulin
10. zář 2009

Hezký den kočky, i když jak vás tak dočítám, dnes to asi stojí za velký ho... ☹

Chrobi, nevěš hlavu, třeba to ještě dopadne dobře. A co ms, nebo špinění, je? Minule jsi začala kterej den od ETu?
Luci, moc mě to mrzí, ale nevěřím tomu, že bude něco s mimískem špatně, jak říká majdula v 16tt. je hodně testů pozitivních a hodně doktorů už od toho ustupuje a ani na ně maminky neposílá. Jsou pak zbytečně vystresované. 😠 Já budu vědět výsledky v pondělí, tak doufám, že se nebudu muset taky stresovat. 🙄

Mir, s tím tvrdnutím bříška to taky občas pozoruju, no řekla bych, že každý den, ale je to většinou tak 2x-3x a udělá mi to když si lehnu večer k televizi. Někde jsem četla, že je to celkem normální i několikrát za den, samozřejmě to nesmí být pořád. Ale pokud si nejsi jistá, radši se doktora na to zeptej. 😉

chrobacek
10. zář 2009

sim mělo by to začít zítra večer mrcha v sobotu .....10dne špinění 11 mrcha 12 kontrola s mrchou ... a jak debil jsem do sebe furt rvala ještě utroš .... ted už to dělat nebudu

simulin
10. zář 2009

chrobi, tak uvidíš zítra večer a v sobotu se rozhodne. Nechci ti dávat plané naděje, vím že to nemáš rada, ale ještě to není úplně v háji. A na krvičku jdeš v neděli?

chrobacek
10. zář 2009

sim jojo plané naděje jsou mi naprd 🙂) přesně tak ... v neděli to asi nedělají protože mi napsali krev až na pondělí takže proto si říkám, že když dojde mrcha tak tam půjdu na konzultačku co dál, ale utroš vysadím....

cincolina
10. zář 2009

Chrobi, tak se tam aspoň v pondělí potkáme... já teda pořád doufám za tebe 😉

chrobacek
10. zář 2009

cin supr
já tam jdu s manželem řekla jsem že sama tam nejdu

chrobacek
10. zář 2009

cin a nejdeš už na UTZ?

cincolina
10. zář 2009

Jo, to bude na tu konzultaci určitě lepší.

chrobacek
10. zář 2009

jo to jo protože minule jsem dolezla úplně mimo ... a taky doufám, že tam nebude crha chci čadovou

cincolina
10. zář 2009

Já se tam měla už teď tak měsíc pokaždé Čadovou, mám pocit, jako by tam ani nikdo jiný nebyl 🙂.
Jo vlastně, když jsem tam volala včera na výsledky tak mi je říkala ta Kalvodová (jestli se tak jmenuje)

chrobacek
10. zář 2009

jéžiš no tak k té teda na konzultaci vůbec nejdu 🙂)) asi tam v pondělí ráno zavolám kdo tam je a podle toho tam půjdu nebo ne 🙂

ywushka
10. zář 2009

kam se nam vytratila Miradka nakonec??

majdula: ten vas trpaslik je naaaaadherny uplne se tady nad nim rozplyvam🙂!!

U nas byla do ted babicka,porad mi neco prdolila a prdolila,ze az me z toho sla kolem,konecne si odpocinu u vyroby ozdob🙂

miradka
10. zář 2009

Holky, ste strašne moc hodné, Majdi díky za radu, presne ten si zajdem kúpiť. Opíšem si názov a kúpim si ho.
Inak viem, že sa dá horčík kúpiť aj volne, ale chcela som práve ten Magnosol a ten može predpísať len gynekológ. Nakoniec som nešla do nemocnice, teta ma ukľudnila a aj mužík. Však zajtra bude moj dr tu v Těšíne, tak snáď za jeden deň sa nemože nič stať. Ja som nechcela vyšilovať, ale vyšilovali za mňa sestrička a aj obvodná a naša obvdoná je naša veľmi dobrá rodinná priateľka a všetko vždycky preháňa. No dočítala som sa, že tvrdnutie može vyvolať predčasný porod, ale to snáď až po nejakých ďalších komplikáciách.
Irmi, práve že aj ja mám pocit, že to brucho mám asi tak poseldný týždeň alebo pár dní len viac napnuté a možno aj preto sa mi zdá že je tvrdšie. Každopádne som už kľudná a zajdem aspoň na ten obyč. horčík a zajtra na kontrolu a pre ten špeciálny horčík.

miradka
10. zář 2009

Ywush, nakoniec som bola v práci a konečne dokončila inventarizáciu a rovno som im povedala, že som to nestihla skontrolovať a viac už neprídem aby som tam pracovala takto. Najbližšie ako tam pojdem, tak predám písomne všetky papiere, aj dokumenty v počítači a čau...potom už budem robiť len návštevy na pokec

miradka
10. zář 2009

Chrobáčku, tá Kalvodová je necita...zlatíčko naša Čadová a tej Kalvodovej by to mal niekto povedať...minimálne napísať do dotazníku, nech sa holka spamätá

chrobacek
10. zář 2009

mir no hlavně o mě nic neví čadová všechno ....

monulkab
10. zář 2009

holky kdo je Kalvodová? na webu obilňáku jsem ji nenašla...

miradka
10. zář 2009

chrobáčku, tak tam radšej zavolaj...

miradka
10. zář 2009

Monul, to je tá drsňáčka čo nevie narábať s utz, tá blondýnka.

monulkab
10. zář 2009

aha, tak ta mi asi dělala ten můj první UTZ pro car na obilňáku, je pravda že mě to při tom utzvukování trochu bolelo, ale jinak se neprojevovala, tak nemůžu posoudit.......myslela jsem že je to nějaká nová mudr. která se zaučuje, diktovala totiž to co vidí nějaké paní, kterou jsem považovala taky za mudr, páč mi sama od sebe řekla že utz dopadl v pořádku, sem si říkala že sestra by to asi sama od sebe nehodnotila... 😅

miradka
10. zář 2009

Moni, ani by som sa nečudovala keby to hodnotila sestra, určite to bola sestra. Teda pokiaľ tam neboli 3 ženské. Ona sa tam zaučuje, ale chýba jej cit.

monulkab
10. zář 2009

tak to asi opravdu byla sestra, měla na sobě něco zelenýho, ta mudr byla v bílém....no jo, třeba to tak má ráda sama, tak to praktikuje i na jiných 😀 , nebo prostě fakt ještě nemá ten grif... už jsem to tady psala, při tom UTZ se mnou vůbec nemluvila, jen cosi diktovala, pak se mě z ničeho nic zeptala jestli beru nějaké léky, sem řekla že ne, a tak zase pokračovala...nevěděla jsem co tam viděla, nebo proč se z ničeho nic zeptala, takže jsem byla ráda že mi pak při odchodu ta sestra řekla že utz dopadl v pořádklu.... 😅

miradka
10. zář 2009

Moni, tak to si ma rozosmiala 😀

snahapada
10. zář 2009

miradko mne taky tvrdlo bricho tak mne dr. rekl ze si mam koupit magnosolv a je to dobry je aji bez receptu 🙂 🙂 chrobi vydrzjeste do soboty

chrobacek
10. zář 2009

snaha já vydržím... mě stejně nic jiného nezbývá