CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chanel
12. zář 2009

Saj: minule to bylo stejné,ale ted mě ještě více bolí vaječníky. Už jsem se i rozbrečela, druhé ivf a zase nic...nevím v čem je problém. Budeš testovat? Já ne, výsledek mě nepřekvapí, jsem zvědavá co mi v Caru poradí dál 😒 na jedné straně o dalším ivf nechci ani slyšet na druhé bych to do třetice riskla a pak by bylo jasno..tím bych to ukončila a přítel na mě řve, že to stojí peníze a výsledky nikde 😖

ywushka
12. zář 2009

chanel: prave na tom je IVFko to nejhorsi,taky uz jsme byli vycerpani po dvou neuspechach a nakonec jsme sli do dalsiho!! Neboooj vzdyt mas chvilku po ET,bud v klidecku,odpocivej!!! Vzdyt pozitivni to muze klidne byt!!! My ti drzime porad palecky!!!

irminka
12. zář 2009

holky: neházejte flinty do žita, ještě nemáte menzes a už skoro brečíte...vydržte....držím palůšky 😉

Já jsem vám ale včera psala, že už víme, co čekáme a od vás žádná odpověd ☹ ☹ Ted budu zase plakat já,aby jste věděly, tak....... 😉

petula82
12. zář 2009

Irmy,tak malej fotbalista to bude,jo.To je super.Kluci mají lehčí život.Chanel neplašíš,trochu brzo? Hezky odpočívej.Já mám břicho jak balón,no zítra se uvidí,kolik jich bude zralých.

irminka
12. zář 2009

petulko: my čekáme dva chlapečky a ještě k tomu máme doma 11.ti letého Richarda, takže bude doma veselo 😉

petula82
12. zář 2009

A já si nebyla jistá,tak dvojčátka.To bude doma veselo.No já mám zítra OPU.

monulkab
12. zář 2009

chanel....kdyby na mě manžel řval že ivf stojí peníze a výsledky nikde, tak bych ho s prominutím s rozběhem kopla do koulí, copak za to můžeš, že to nevychází...je to přece jen investice do potomka, co by za to dřív ženský dali, kdyby mohli zkusit aspoň tuhle variantu a mít naději že budou mít vlastní dítě!!! 🙄

irminka
12. zář 2009

petul: tak na zítra držím moc palečky.. 😉

chanel: chlapi jsou sračky.. 😎

monulkab
12. zář 2009

já poslušně hlásím že mě chytl brutální zánět močáku, jelikož jsem teprve 6 den po ovulaci, nemá smysl testovat, když jsem skončila dnes ve 4 ráno v Brně na pohotovosti, tak se paní doktorka ani nenamáhala napsat mi nějaké antibiotika, které bych mohla užívat kdybych byla těhu...jsem nasraná ...nevím co mám dělat, ¨vzala jsem si ráno první prášek ale mám z toho strach....co kdyby...konečně se mi podařilo ovulovat v rozumnou dobu, a né 24DC jak dříve, a potká mě tohle.... 😒

ywushka
12. zář 2009

irm: a co cekate?? Ja jsem to jeste nestacila vsechno docist??!!!

miradka
12. zář 2009

Irmi gratrulujem k chlapčekom, to budete mať fakt veselo 😀 Mojmu chlapíkovi sa snívalo, že sme mali dvoch synov, tak som zvedavá, či mu to vyjde 😵
Monul, to je blbá situácia...nevolala si na obi?

Chanel, vydrž to, ktorý deň si po ET? Už strácam prehľad...

chanel
12. zář 2009

ir: gratuluji k chlapečkum!!! Hlavně at jsou zdraví!!! Monul: řekla jsem mu od plic svoje,ale on má příšernou matku a ač to neměla jednoduché, čekala na těhotenství deset let,tak ráda radí a radí hodně blbě! A Ty to zkoušíš sama, čeká tě ivf? Na ten zánět jsou výborné brusinky, hotový poklad!! Mir: ET byl 9.9., vím, že je to brzy, ale po každé stimulaci at je ti ivf nebo iui to do týdne od zákroku mám, ted je mi líp,ale cítím se na ms, stejně tak to bylo minule a dostala jsem to 😒 ,Ywushko, já vím taky jsi si prošla peklem a potřetí to vyšlo, takže šance ještě je!!Děkuji 😀

monulkab
12. zář 2009

miradka...nevolala...to mě popravdě ani nenapadlo tam zavolat a zeptat se, jsem rozhozená z toho že tomu ta doktorka vůbec nevěnovala pozornost, v lékarně mi taky řekli prd...mám to hodně silné, viditelně krev v moči takže by se to asi těmi antibiotikami mělo přeléčit...myslíš že by mi na obilňáku řekli co a jak? mám pocit že se na mě každej dívá jak na hysterku....pokud bych tam nepřišla s tím že jsem 100% těhu, ale jen s podezřením, že můžu být, tak tomu nikdo nevěnuje pozornost...nevím jestli si mám vzít ty antibiotika ... 😖

monulkab
12. zář 2009

zkoušela jsem teď volat na obi do ambulance ale tam to nikdo nebere...

ywushka
12. zář 2009

irm: taky jsem to docetla a moooooc gratuluju ke klukum🙂 to je parada🙂-budes to tam mit sameho chlapa ze se ani nebude bat vychazet ven vsichni te ochrani,ted mas doma silnou presilu!!!🙂

ywushka
12. zář 2009

my jsme byli na pouti,meli tam toooolik veci ze jsem nevedela co mam teovi prvni koupit,tak jsem mu koupila alespon takove plysackove capacky na doma a zele k teplackum🙂 a samozdrejme bryndacek🙂!! Ha ha ha

sajmona
12. zář 2009

Irmi: gratuluji🙂 to bude prevaha,ale aspon budes mit kolem sebe tolik ochrancu🙂 petul,drzim palecky na zitrejsi urodu. Chanelko ty jsi jeste kratkou dobu po et,jeste doufej. Ja jsem dnes 6 dpoet jeste nevim kdy testnu,ve ct jdu na krev to uz jsem domluvena na obi,kvuli tomu odjezdu do lazni jdu o dva dny drive. Mam ted bolesti na ms jsem zrala na ibalgin nebo horkou vanu,ani jedno neudelam nebojte:(

miradka
12. zář 2009

Moni, teraz je už neskoro, ale zavolaj tam zajtra ráno...ja myslím že keď je to ešte také neisté, tak možeš mať antibiotiká. Mnoho žien neviem že sú tehotné a stane sa že zrovna berú antibiotiká...ale zavolaj pre istotu. Okolo 8 tam určite budú

ywushka
12. zář 2009

saj: pokud te boli bricho zkus si dat paralen!!

ja se jdu vyvalit do postele tak dobrou noc🙂

irminka
12. zář 2009

děkuji moc,
manža si přál v hloubi duše holčičku, takže jsem v telefonu čekala zklamání, ale prodýchal to statečně. Jela jsem za ním na hasičárnu, ukázala mu DVD a byl štastný ....Takže žádné baletky, ale opět hokejisti

B O Ř E K a B R U N O

Za tři týdny jedeme ještě jednou na velký ultrazvuk, protože jedno mimi mělo málo plodové vody v žaludku, akorát se vykakalo či vyčuralo, a to bych tam musela čekat další hodku než by se zase žaludek naplnil a druhý mimís se zase nechtěl otočit, aby nám ukázal nosík, vrtěl sebou o sto péro,ale otočit ani za nic . Takže jsem si nechala nahrát jen DVD a potom za ty 3 týdny nám udělají komplet sadičku s fotkami a DVD ve formátu 3D, teda, jestli to půjde vidět....Ale pindíci tam byli určitě...

ywushka
13. zář 2009

Cetli jste tento clanek?? To je fakt hnus!!! http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clan...

ywushka
13. zář 2009

jsem zhnusena timto clankem asi na cely den!!!

ywushka
13. zář 2009

jeee holky s dvojcatkama,kuknite na tyto capacky pro dvojcatka,jsou naaaadherne!!! http://www.aukro.cz/item739674746_boticky_capac...

ywushka
13. zář 2009

hezky den vsem🙂

sajmona
13. zář 2009

Dobre rano holky,vim ze je docela brzo,ale nedalo mi to,ty moje priznaky na ms:( testla jsem...snehobilo,ani duch:(

lucka.adis
13. zář 2009

Ahoj holky,

Saj... neblbni, máš ještě opravdu čas a hlavu vzhůru, určitě tam příště budou 😉

Ywush, pěkné bačkůrky a bryndák pro Tea 😵
Já teď s tím nakupováním vydržím, až nám to potom řeknou z té plodovky na kterou jdu zítra ráno a v Úterý nebo ve Středu budeme vědět (snad dobré) výsledky a i pohlavý miminka.

Irminko, GRATULUJI ke klučíkům 😵 😵 to budeš mít doma ochránců 🙂

Holky, pěkný slunečný den, my za chvilku jedeme k našim na oběd..aspoň přijdu na jiné myšlenky, včera jsem zase surfovala po internetu a hledala info o té plodovce atd. a zase to dopadlo tak, že jsem brečela jako malá holka, snad mě to nepřepadne dneska večer, když tam zítra jdu 😔

irminka
13. zář 2009

ahojte holčiny,
my jdeme také k našim na oběd, teda jenom dole do přízemí 😉 . Tchán má narozky, takže nemusím vařit, paráda...... Synáček jede od dneška až do čtvrtka do Trenčína na fotbalové soustředění i mimo školy, není jak fotbalistům 😠

Jinak, moc děkuji za gratulace a Ywuš už jsem přihodila na ty tenisky, ty jsou teda supr, díky...

Saj, neboj, zítra tam budou // 😉

Lucko: moje kamoška měla spatné testy, potom se jim nezdálo něco z plodovky, tak byla na plodovce ještě jednou a vyšlo vše ok a ted má 9 . měs. chlapečka a je zdravý jak řípa, opravdu...Takže se neboj, vše bude ok...

lucka.adis
13. zář 2009

irmi, no uvidíme... já v to moc věřím, že to bude všechno dobré, ale ten strach z toho zítřejšího odběru mám.
Jsem totiž posera a bojím se jehel, když kouknu na své rozpíchané ruce, kde se mě udělali modráky a představím si tu velkou, kterou mě budou zítra píchat, tak jdu do vývrtky 😝 Snad se mi tam neudělá z toho všeho špatně.

Jinak moc díky všem, že nám držíte palečky!!!!!

ywushka
13. zář 2009

lucka: nebooooj budeme na tebe zitra vsichni myslet a drzet ti palecky,ale myslim si ze to bude vsechno v poradku!!!