CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

sajmona
14. zář 2009

irmi děkuju 🙂

irminka
14. zář 2009

já bych prostě chtěla, aby jsme byly všechny těhule, zdravé, krásné a bez problémů............Já se snad dám i na modlení... 🙂

simulin
14. zář 2009

Irminko, díky dnes jsem v uh. a zítra nevím co a jak, mám jít k obvoďákovi a taky nevím co ten Zlín..., že by tam dnes měli až odpoledne.... ☹
Nemáš prosímtě jejich konkrétní stránečky, kde je kontakt a otevírací doba..?

miradka
14. zář 2009

yvet, odpíš jej na tú IP prosím...mrkni sa dá správ

irminka
14. zář 2009

sim: ty jsi byla v Prediku?

http://www.prediko.cz/?art=92&m_id=&p_id=

606 780 217 asistentka, hezká baba 😉

zabicka007
14. zář 2009

Ahoj holky, tak jsem si Vás dočetla a zprávičky teda žádné potěšující, jediná Irminka-veliká gratulace ke dvou chlapečkům, to bude doma testosteronu až tam budou všichni čtyři 😀
Takže vezmu to zase popořádku:
Chanel, myslím, že je to od tvého přítele dost nefér, aby se rozčiloval nad negativními výsledky IVF, měla bys mu to dát pěkně ,,sežrat,,...víc k tomu nemám co dodat, drž se holka, ještě není nic jistého, navíc koukni na Ywušku, taky jí vyšlo až 3. IVF
Saj,tobě moc držím pěsti ať se ti duch zjeví, vím, že je ta nejistota hrozná, ale pořád lepší, než kdybys to vzdala...a špinění bývá často předzvěstí raného těhotenství 😉
Luci, tobě moc moc moc držím pěsti, ať jsou výsledky plodovky v pořádku, ale věřím, že tomu tak bude, hlavně se snaž být v klidu kočko, miminko to potřebuje!
Monulkab, k tomu močáku, já bych raději ty antibiotika užívala, moje kamarádka nevěděla že je těhotná a jela si na dovolenou k moři s tím, že užívala prášky na odsunutí menstruace (takže už musela být nějaký 4. tt) a užívala je asi 10. dní a přesto má dnes krásnou zdravou holčičku
Simulin, tyto testy často vycházejí falešně pozitivní, hlavně že v tom 12. týdnu byly v pořádku! A nejsi sama, jsme s tebou! 😵
Já jdu ve středu do toho Brna na Veveří na tu prenatální diagnostiku, tak snad bude vše o.k...výsledky se asi nedovím hned že?

chrobacek
14. zář 2009

yv... ahoj... já jsem se dnes ptala čadové a říkala, že mojž. mi můžou napsat i oni ale až po laparce....

cincolina
14. zář 2009

Chrobi, takže jste domluvily laparku dnes? Kdy na ni půjdeš?

chrobacek
14. zář 2009

cin no řekla mi, že by to nebylo od věci protože jsou v koncích, že? .... ale manžel se zase tvářil na granát, že jestli to není zbytečný atd.... prostě on je proti ....takže je to na mě...

cincolina
14. zář 2009

Chro, zbytečný? Myslím, že to neublíží, ale pomůže... četla jsem navíc o hodně ženských co jim to pomohlo otěhotnět přirozeně... Vy máte ale myslím problém se spermiem?

chrobacek
14. zář 2009

cin jojo ale asi i se mnou když nevyšlo už 2.ivf 😠 😠

cincolina
14. zář 2009

Chro: 😒 proč je to s náma se všema tak složitý? Ale snad se dopracujem ke zdárnému konci...

gabina79
14. zář 2009

Ahojte holky 🙂 Teda tady je novinek, i když teda ne moc dobrých ☹
Luci, držím ti pěsti na tu plodovku, určo to bude dobré. Zvládneš ten zákrok a určo i výsledky budou dobré 🙂
Sim, tobě taky držím pěstičky, to samé co Lucce - věř výsledkům z 12tt, ty jsou spolehlivější...ale neboj na tom dovyšetření ti určo řeknou, že je vše OK a ani nebudeš muset na plodovku 🙂
Saj, to už nemůže být pregnyl! Tak teď jen držím pěstičky, aby to bylo stoupající hcg z rostoucího mimíska 🙂
Chrobi, je mi líto, že vám to zase nevyšlo, tak se drž a načerpek síly na další pokus...proč tvůj manža nechce, abys šla na laparku???
Cin, tys byla dnes tak yna krvi, že? Tak ať hcg krásně narostlo 🙂
Chanel, ještě to nevzdávej! Kolikátý jsi den po ET?
Irmi, gratuluji ke dvěma klukům 🙂 Ty si teda budeš doma užívat 😉 Neboj až vyrostou, tak tě budou na rukách nosit...a můžou se střídat do aleluja 😀
Žabi, výsledky utz ti řeknou hned a výsledky krve ti zavolají ten den odpoledne. Tak ať ti to dobře dopadne a mimís krásně roste 🙂
Jinak já jsem si dnes taky volala na výsledky těch triplů a vyšly dobře..tak aspoň jedna pozitivní zpráva 😉 Objednala jsem se i tak na to Veveří a jedu tam až 14.10....až jsem položila telefon, tak jsem se dívala, jak to vychází a to už budu 21+1 (a přitom jsem jí říkala, kolik jsem dneska), tak doufám, že to není pozdě...těhulky, jak vám vychází / vycházel ten druhý velký utz?

irminka
14. zář 2009

gabi: ahoj, to je v pohodě, chodí se tam kolem 20 - 22 tt. Já jsem byla ve čtvrtek 20plus3 a jdu tam ještě za 3 týdny a budou kontrolovat žaludek a nosní kůstku, takže pozdě to určo není.. 😉

zabicka007
14. zář 2009

Gabi, gratuluju k úspěšnému zvládnutí tripl testů a díky za info ohledně výsledků
Chro, souhlasím s Cincolinou, ta laparka ti jenom prospěje, když se do tebe podívají tak objeví problém, který zapříčinil dva neúspěchy IVF - můžou to být srůsty, endometrioza však na nás sama vidíš nejlíp, co všechno může být špatně...podle mě ale u tebe to 1. IVF nevyšlo ze stejného důvodu jako mě - a to, že ti nasadili nízké dávky takže tělo bylo málo nakoplý na těhotenství a proto ta embrya odešla. Ale to jsou jen moje domněnky.

simulin
14. zář 2009

Irminko, byla jsem na Baťovce v Oscaru, už jsem si našla i otevíračku a má tam být dnes od 7:30 do 15:30, tak nevím vůbec co se děje, jdu ještě zkusit spojovateku.
žabko, díky za podporu a vám všem, já vím, že mám vás a jsem za to vděčná, protože jinak bych se tu asi zbláznila. ☹

yvett09
14. zář 2009

Mirad - uz jsem ji napsala, az po tom co jsi to tady napsala jsem si vsimla, ze mam nejake mailly v interni poste. Takze diky za upozorneni. 🙂

simulin
14. zář 2009

Tak spojovatelka taky neví co se děje, nahlášeného nic nemají, tak mám zkoušet. Jsem ještě ke všemu nasr...á, protože by měl někdo zvednout tu línou prdel a zjistit co se tqam děje a informovat tak klienty.
Gabi, jinak moc gratuluju k výsledkům triplů 😉
Saj, tobě držám pěstičky, ať to výjde, věřím, že jsou bobci tam. 😵

chrobacek
14. zář 2009

cin co HCG ????

cincolina
14. zář 2009

Chro, mam volat až po půl druhé, prý nemají ještě všechny výsledky... tobě už to řekli?

gabina79
14. zář 2009

Irmi, tak to jsem ráda, že to je OK...v těhu průkajdě je právě 18-20tt 😉
Sim, díky....a uvidíš, že tvoji bobci budou OK.....tak mě teď napadlo - pokud vycházejí ty triply falešně pozitivní, tak jestli nevycházejí i falešně negativní 😅 ...no to je jedno, stejně ať tak či tak, nikdy člověk neví na 100%, dokud se mimčo nenarodí 😉.....tak ať se brzy dovoláš.
Žabi, díky a nemáš za co a ve středu držím pěsti....jdeš tam i se svou drahou polovičkou?

miradka
14. zář 2009

Gabi ahoj, gratulujem k výborným výsledkom, len tak ďalej 🙂
Yvet, super 😉
Sim a nemajú ďalší kontakt na internete? Možno mobil?? Ale je fakt divné, že to nedvíhajú 😒

miradka
14. zář 2009

Jejda Gabi, to snáď nie, pravdupovediac ma to isté napadlo dnes... 😖 Ale dr hovoril, že to nie je na 100%, je tam vždy nejaká rezerva, ale podľa štatistiky je to ok.

chrobacek
14. zář 2009

já tam volat nebudu řekla jsem manželovi at tam zavolá já na to dnes moc nemám to slyšet

irminka
14. zář 2009

holky: hodte břucha do albíčka, at se mohu pokochat 🙂

miradka
14. zář 2009

Irmi, ak vydržíš do večera, tak to tam hodím. Počkám na mužíka aby ma odfotil 🙂

gabina79
14. zář 2009

Ahoj Mir a díky...s těma výsledkama - víš jak to je, žádné testy ti nezachytnou všechno, takže nezbývá než na to nemyslet a věřit, že mimís bude OK....a přece není důvod si myslet, že by to mělo být jinak 😉
Irmi, mě se nezdá, že by mi od minulého týdne břuch povyrostl, takže nemám co fotit...ukaž se ty, mamino 🙂
Chrobi, a co ta laparka...proč manža nechce, abys na ni šla?

gabina79
14. zář 2009

Pardón Irmi 😉 ...kukám, že ses fotila v sobotu 🙂 ....no mooooc pěkné 🙂

irminka
14. zář 2009

gabi: já tam mám bříško ze soboty........velrybka 🙂

petula82
14. zář 2009

Ahoj
Saj,proč plašíš,já znám spoustu žen,co právě ten 8.nebo 9.den po ET špinily.A teď mají krásná miminka.A stejně si myslím,že zkoušíte ten test zbatečně brzo.Já pokuď ho zkusím,tak to bude tak ten 10.den,dřív ne.
Vajíček máme 7 😉