CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

simulin
15. zář 2009

ahoj snaho, jak se jinak máš všechno v pořádku a co doma a druhá polovička už dostala rozum? A už víš co čekáte, nebo se necháš překvapit?

snahapada
15. zář 2009

holky co rikate na patrika dalo se to cekat co no skoda ho mnela jsem ho moc rada 😔 😔 😔

miradka
15. zář 2009

Ahoj Snaho, tak ako? Zohnala si nejaké kalhoty? Dávala som sem odkaz na litex, ale už si sa tu potom neukázala... Buchta chutila, ale zachránila ju len hromada švestiek. Cesto bolo tvrdé a suché 😒 Ja moc nepečiem, ale kvoli mužíkovi - no čo by som neurobila, ten sa celý čas tak na ňu tešil, že to nešlo...budem musieť nájsť nejaký lepší recept...Ale zjedol ju 😉

miradka
15. zář 2009

Sim, super že si sa dovolala, do piatku to vydržíš, my ti pomožeme 😉

ywushka
15. zář 2009

miradka: ja nedelam bublaninu z ovocem z kynuteho testa,ale nekde mam mooooc dobry recept na testo na bublaninu,ale to bych se ti po nem musela podivat,ale neni vuuuubec sucha

miradka
15. zář 2009

Yw, sú fakt pekné a naviac nerozbitné!!! 😉

ywushka
15. zář 2009

miradka: dekuju: Vcera mi prisel balik plny kouli,venecku,zvonecku hvezdicek,tak muzu patchworkovat od rana do vecera🙂,manzel ma ze me pak radost,ze ho necham v klidu u pocitace kdyz ma na to cas😀

miradka
15. zář 2009
chrobacek
15. zář 2009

yw... no jo jsem začátečník 🙂) když oni měli jen ty malé koule 🙂) takže se tam vlezou jen 3 řady.... z látky je to taky supr, ale bude to větší piplačka.....

simulin
15. zář 2009

Mir, díky no spoléhám na vás. 😉
Mir a jak jsi na tom s pohybama, už něco cítíš? Mě dneska od rána dětičky pěkně bubnují, už je to fakt celkem zřetelné. 😵

miradka
15. zář 2009

Nj, Patrik to má už za sebou...tiež som to pred chvíľkou počula...ale trápil sa s tou rakovinou dosť dlho 😔

ywushka
15. zář 2009

miradka: nasla jsem ten co delam ja: http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JMN...

cincolina
15. zář 2009

Sim, díky, vůbec se neomlouvej, s takovýma starostma... držím pěsti na volání.

ywushka
15. zář 2009

chro: je to o neco vytesi piplacka,ale me se to libi,pak kdyz se to ukonci jen stuzkou nebo nejakou ozdobnou lemovkou,je to pekne🙂

irminka
15. zář 2009

určo bude v co nejkratší době v TV nějaký film s Patrickem- Hříšný tanec nebo Duch..můžeme si poplakat

cincolina
15. zář 2009

Aha, už to čtu, že jsi se dovolala, do pátku to uteče rychle, neboj

miradka
15. zář 2009

Sim, tak ja ich moc necítim, akurát každý večer to skúša mužík. Ležím a on ma natiera tým krémom proti striám a potom má ruku položenú aspoň pol hodinu a dohovára deťom nech ho poriadne kopnú. Ja sa len smejem, lebo nič necítim a on ano 😀 Ale je fakt, že občas čosi cítim, ja si furt myslím, že sú to črevá, ale možno sú to tie pohyby 🙂 Sim, to je úžasné že ich cítiš tak zretelne, musí to byť pre teba povzbudenie do boja 😉

snahapada
15. zář 2009

sim mam se fajn no pritel jeste bojuje ale snad se umoudri az se to narodi 23.9 jdu na uz tak tam mi snad reknou konecne co to bude jeste to nevim dam vam hned vedet

miradka
15. zář 2009

Ywush, to vypadá super, akurát je trošku zložitejšia...každopádne sa musím naučiť piecť, lebo decká milujú koláče a buchty 🙂

ywushka
15. zář 2009

miradka: nebooooj uvidis ze az opravdu zacnou,tak je budes premlouvat k tomu,aby chvilku spali,vzdycky kdyz ten nas bobek zacne,tak ho porad hladim a hladim,aby uz prestal,nekdy kope tak moc,ze se mi vlni cele bricho a nekdy to trosku zaboli!!!

miradka
15. zář 2009

Snaho a nevzala si ho na veľký ultrazvuk? Je to vraj úžasný zážitok a možno by to ním trochu pohlo 😉

miradka
15. zář 2009

Ywush, mne sa zdá, že ma kopú menej preto, lebo naposledy ako som ich videla na utz, tak jeden čo bol lepšie vidieť mal nožičky v tureckom sede. Myslím že si sedel na nohách, tak asi nemá čím kopať a ten druhý je kdesi zaním, teda pokiaľ nie je už lepšie umiestnený

ywushka
15. zář 2009

miradka: nebooooj oni zacnou🙂 a to pak uvidis az ti bude nadletovat i tricko🙂!! nejlepsi je kdyz citis jen takovy tlak trvajici delsi dobu a pak s epodivas na bricho a vidis jak se ti nahrnul na nejakou stranu a uplne treba zdretelne vidis takovy hrbolek kde ma asi nejspis hlavu,to ten nas bobek delava🙂

miradka
15. zář 2009

Jejda, to až tak zvyknú kopať? 😀 😀 Už sa na to teším 🙂

miradka
15. zář 2009

Tvoj tam má tiež viac miesta, dúfam, že tí moji si nebudú kopať do hlavičiek, ešte sa mi tam dokaličia 😅

irminka
15. zář 2009

tak už jsem si uložila tu bublaninu Ywus a dnes po obědě ji upeču, mají přijít kámošky, tak snad se nezahambím 🙂

snahapada
15. zář 2009

mir on ten buran nechce it nevim jak ho dokopat

ywushka
15. zář 2009

😀 miradka: tak kdyz to budou dva kluci,ti se budou bit uz v brisku uvidiiis!🙂 😀

irminka
15. zář 2009

snaho já vím, že nemám právo ti do toho kecat, ale měl by si uvědomit, že miminka jsou na celý život, nejsou to hračky a dají zabrat nejen tobě, ale i celé rodině...nebudeš to mít lehké holka 😠

miradka
15. zář 2009

Snaho, to je veľká škoda... ☹

Ywush, tak na budúci týždeň sa to snáď už dozviem 🙂