CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

gabina79
15. zář 2009

Irmi, jenže co mám dělat? Když si ho nezaplatím, tak ho neudělá ☹ ...počítám s tím, že pokud mi udělají na Vevří utz hrazený pojišťovnou, tak mi ten můj Dr další udělá až kolem toho 30tt 😒 ...jenže na to Veveří jedem až za měsíc, to je dlouho 😖
Luci, tak ty nakonec na to Veveří nepojedeš? Už teď budeš jezdit do Bohunic?

irminka
15. zář 2009

no, to je pravda, s doktorama nic neuděláme, ale člověk si to raději zaplatí at může vidět mimíse,že? Já bych to udělala také...Ale ten tvůj dr. je pěkný zmetek 😠

lucka.adis
15. zář 2009

Gabčo, oni mě chtějí na ten velký ultrazvuk v Bohunicích, jsem tam už i od nich objednaná 😖 takže Veveří jsem musela bohužel zrušit a to jsem měla jít k dr.Vlašínovi. Toho si tam každý pochvaluje..

Irmi, netuším kdy uděláme další srazík...ale chtělo by to každopádně ještě před Vánocama a klidně v té stejné kavárně, třeba už tam budou mít funkční toastovač-nebo jak to mám napsat 😝 😀 😀

gabina79
15. zář 2009

No jo, sbírám odvahu od něj odejít....dokonce jsem si našla nového (i když teda ještě nemám potvrzené od něj, jestli bere nové pacošky), mám s ním nejlepší zkušenost, když jsem ležela v nemocnici, tak jsem s ním mluvila každý den, akorát je blbé, že je pořád v nemocnici a nemá ordinaci a své pacientky bere jede den v týdnu...známá, co odešla od toho mojeho Dr mi říkala, že ten, jak se to dozvěděl, že jí hned volal a měl blbé kecy - tak na to nemám...navíc nevím, jestli je dobrý nápad změnit Dr v průběhu těhu...každopádně se musím odhodlat a zajít na nemocnici, aspoň se zeptat, jestli by mě tento vzal 🙂

lucka.adis
15. zář 2009

Gabčo, já u své dr.platím jen fotečku z UTZ....jinak už ne a to po mě také chtěla 30kč, ale bylo to tím, že mě neměla ještě zařazenou mezi těhulky.

gabina79
15. zář 2009

No jo, Luci, ten můj Dr má asi málo peněz 😠 ....Já si myslela, že ses objednala přímo k Vlašínovi, tak škoda, že to nevyšlo. Ale v Bohunicích určo mají taky nějakou kapacitu. Já jsem zvědavá, kdo mi ten utz bude dělat, v lepším případě by mohla zase ta mladá Dr, co minule, ta byla milá.

lucka.adis
15. zář 2009

Gábi, já byla objednaná k tomu Vlašínovi na ten velký UTZ do toho Veveří, ale bohužel jdu do těch Bohunic a tam není 😖

zabicka007
15. zář 2009

Luci, moc ti gratuluju k výsledkům, určitě Vám spadl kámen ze srdce!
Sim, ty to budeš taky tak, neboj, dopadne to dobře 🙂
Petule držím pěsti na zítřejší ET, užij si to, je to příjemná část celého procesu IVF, ale to ty už víš 🙂
Saj, je dobře, že ten utroš dál zavádíš, asi je to nepříjemné přes MS, ale třeba...uvidíš podle krve

zabicka007
15. zář 2009

Gabi, taky jsem mu to říkala, jenže oni mají v práci zítra v tu dobu nějakou velkou kontrolu, takže to je samózřejmě důležitější...jo a co se týká toho snižování mateřské apod., letos to určitě ještě neschválí, podle mě to vejde v platnost 1. 1. 2010. Máš sice pravdu, že jim všechno trvá dlouho, ale jak se jedná o peníze, které jim mají přicházet, tak to jsou rychlý jak sračky... 😠

gabina79
15. zář 2009

No jo, toho se Žabi právě trochu bojím - jak se má solit jim, tak to udělají i zvláštní zasedání parlamentu 😒 ..tak ale budem doufat, že se nám to vyhne 😉 ....tak tomu tvojemu aspoň ukážeš krásnou fotečku, pěkně mu popíšeš, jak se malej vrtěl a na ten druhý velký utz už jde s tebou 😉

sune
15. zář 2009

ahoj holčiny,moc vás zdravím, nestihnu vás ale bohužel dočíst.
Sim, moc mě mrzí, že máš takové trable,ale uvidíš, že to bude v pořádku. Já tomu moc věřím a přeji ti to,at jsou mimča zdravá. Vím, že je to hodně těžké,ale moc se nenervuj a drž se holka.
Saj, když máš ducha a nekrvácíš moc, tak se mimča zahnizdují. mně to dr. pořád říkala.Budeš těhu, neboj.
Chanel, taky vydrž a jdi v klidu na krev.Hlavně nevysazuj léky a snaž se nestresovat! Moc držím pěsti i Saj, at vám to vyjde!
chrobi, čadová ti napíše Mojžíšovku? já nad ní taky přemýšlím, jsem dost zatuhlá jak pořád sedím, ted mi začla i škola, tak to je zas pomale 11 hodin na zadku jen 😒 Jinak je mi moc líto, že jsi dopadla zas stejně jak já. myslela jsem, že budeš mít víc štěstí. běž na laparku, budeš klidnější. my tě všechny podpoříme. a taky možná genetiku bych zkusila.My tam byli, výsledky budou za 2 měsíce. dělali mi i testy na cyst.fibrozu-že kvůli těm cystám mám k ní sklon-to mám teda radost a trombofilii. Bojím se, jak dopadnu. že to vyjde špatně a já se můžu s dítětem rozloučit. Ještě navíc v práci je to naprd,takže do lázní pojedu asi těžko i když je mám vypsané už.
holky, na ty spermie má hodně vliv asi ten stres. manžovi se to taky zlepšilo, jak měl méně stresu a jedl l-carnitin. to má zlepšit pohyb spermií.
mějte se hezky, já na vás zas mrknu. všem přeji hodně úspěchů a těhulkám zdravá mimča, zasloužíte si to

chrobacek
15. zář 2009

ahoj sune .... genetiku máme .... jakej l-carnitin měl tekutej?

zabicka007
15. zář 2009

Sune, i kdyby ty výsledky dopadly špatně tak to přece neznamená, že se ti uzavřou všechny cesty k dítěti?? To přece není možný, v dnešní době už dokáží opravdu zázraky, já když jsem se dověděla svou diagnozu a následně i dost špatný spermiogram přítele, tak jsem myslela, že je konec a vidíš, povedlo se. A v zaměstnání tě jako nepustí do těch lázní či co? To by byla velká škoda, určitě by ti to prospělo minimálně po psychické stránce.

lucka.adis
15. zář 2009

Sun, beruško..neházej flintu do žita, vm, že se tu budu akorát tak opakovat, ale uvidíš, že vám příští pokus vyjde. Teď si dáš od toho pauzu a bude určitě líp-věř tomu, beruško. Všechny jsme tady s tebou... i s ostatníma holkama, kterým se to prostě nedaří. Od toho tady ta diskuze i je, aby jste to dobře zvládali a my byli při vás 😉
Jinak je dneska tolik ještě možností, jak mít dítě..však ti to napsala žabička, tak hlavu vzhůru. Jsme tu s tebou!!!

chrobi, můj manže měl na tři měsíce ten I-carnitin v pitném provedení a asi mu to na spermie pomohlo, teda hlavně na tu morfologii 😉 akorát byl potom nadrženej jak stepní kozel 😀 😀

ywushka
15. zář 2009

Tak uz jsem dokoncila svuj dnesni odpoledni vytvor,to kdyz se to tam zastrkuje,tak mi to trva podstatne dyl nez ty zapichavaci koule🙂 Mam to v albicku

lucka.adis
15. zář 2009

ywushko, ty jsi blázínek...ale šikovný, máš to móóóóóc pěkné 😉 jinak tě asi po velkém UTZ zase zneužiji na aukrování 😀

ywushka
15. zář 2009

lucka: to klidne muzes🙂

petula82
15. zář 2009

Chanel,tak co?Jak je.Tak ty už budeš zítra 7.den,toto letí.Držím palečky,hodně štestí 😉

cincolina
15. zář 2009

Petuli, tak drzim palce aby z tech dvou byly morulky. Jak se cítíš?

ywushka
15. zář 2009

jsem uz v pyzamku a jdu zalehnout do hajan,rano brzo vztavam,jedu do poradny,tak dobrou noc🙂

sblanch
15. zář 2009

Ahojky, jsem tu nová - taky chodím na Obilňák. Zítra mám absolvovat IUI a navíc punkci vaječníků - poprvé. Prý reaguju na Fostimon až moc dobře a folikuly se mě rozmnožili geometrickou řadou 😉 Jenom doufám, že mi tam najdou aspoň nějaká vajíčka. A jsem ze zítřka pěkně nervózní, i když vím, že to nic není (narkóza a tak).
Co vy, jaké máte zkušenosti?
Držím všem palečky Blanka

chanel
15. zář 2009

Sune, zdravím Tě!! Lucinka má pravdu,moc hezky to napsala!!! Peto: máš pravdu, zítra je to týden od ET, přeji Ti krásný zítřejší den a hezky si to užij!!! Pak hned napiš dojmy!!! Blani, vítám Tě mezi námi, přeji zítra hodně štestí, narkozka je kratounka, mám ji už dvakrát za sebou, vždycky vyšiluji,ale zvládne se to dobře!! Přeji také,aby Ti to vyšlo!!!A napiš co a jak to probíhalo, budeme na Tebe zítra myslet!!!!!

chanel
15. zář 2009

Luci, gratuluji k děvčátku, to je bezva, budeš mít páreček!! 😉 Ywushko, moc Ti těhotenství sluší, vypadáš krásně na fotečkách!!

sblanch
15. zář 2009

Chanel, dík za podporu, neznám nikoho osobně, kdo by to podstoupil a tak sháním info kde se dá. Uvidíme, jak to dopadne. Chodíš teda taky na Obilňák? Jak dlouho? Promiň, máte dlouhou diskuzi - určitě jsit to tam někde psala - číst to všechno bych asi nezvládla.

lucka.adis
15. zář 2009

chanelko, se budu červenat 😀 😀 nééé, kočky..všechny jsme s vámi a moc vám držíme palečky!!! Jak jsem napsala-od toho tady ta diskuze je, aby jsme si všechny pomáhali navzájem a drželi se nad vodou 😉

sblanch, vítám tě mezi námi a na zítra držím palce.

Kočky, jdu do hajan... pááá a brou noc!!!! 🙂

ywushka
16. zář 2009

sblanch: ted aby byly folikulky plne vajicek!!! Drzime palecky!!!

Preju vam krasny den...!!! Ja se jdu vysprchovat a vyfoukat si hkavu a frcim do poradny pa

irminka
16. zář 2009

dobré ránko,
já také valím do práce, tak se tu zatím mějte.....ozvu z placu 😉

sblach: také tě vítám holka a držím palce at vše vyjde podle představ 🙂

lucka.adis
16. zář 2009

Bré ráno a plný sluníčka 😵 😵

koukám, že je tu zase vylidněno a jsem tu jenom já 😀

miradka
16. zář 2009

Dobré ránko holky, konečne aj u nás ráno svieti slniečko. Že by som išla prať plienky?? 😨 😀 Včera som bola u kamošky a dostala som celú tašku látkových plienok 😀 😀 Neviem čo na to povedia susedia keď uvidia celý sušák ovešaný plienkami a decká nikde 😀

monulkab
16. zář 2009

Ahoj všechny...
miradka, plýnky vyper až tak měsíc před porodem, ať je mají dvojčátka čerstvoučké. Stejně na ně budeš muset koupit nějaký speciální prací prášek pro děti, aby se ti z "běžného" navoněného prášku neosypali...
Konečně středa a naše konzultace na obi, už se nemůžu dočkat co se dozvíme, i když z toho mám celkem strach, každopádně ale budeme vědět na čem jsme.
Sblanch...přeji hodně štěstí, ať to výjde na poprvé! 😉