CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
16. zář 2009

chanel hmm tak to jsme nevěděla, že může takto bránit ovu a jak to že ani po té lečbě se to nerozjelo??

mon myslím, že čadovou grafy zajímat nebudou .... stejně tě budou stimulovat...ale předpokládám, že vám nabídnou IUI

monulkab
16. zář 2009

stimuluje se i když ovulace probíhá?

chanel
16. zář 2009

Po léčbě se to v žádným případě nerozjelo, můj gyn., mi řekl, že se to obnoví klidně za rok i více po léčbě....no a pak jsem šla dvakrát na iui

chrobacek
16. zář 2009

monul jasně i na IUI se stimuluje... protože jednak se to musí načasovat a jednak je tam víc folíku tj větší šance

chanel to je fakt bezmoc ... ani se mi o tom nechce přemýšlet dopredu jestli mi tam taky najdou endošku ...

chanel
16. zář 2009

Chro: když ji najdou, tak ji očistí!! pochybuji, že bys jí měla 4.stupně, takže se neboj!! A třeba ji nemáš vůbec 😀

ywushka
16. zář 2009

lucka: a nemas tam po tom vasem ADOVI nejake teple mikinky??🙂 My by jsme je treba uzili🙂 Jinak na aukro to urcite dej,tam to poprodavas,alespon za nejakou kacku urcite!! Me dneska prisel ten balik co jsem za nej dala 160Kc a ma tam byt tech 10 veci!! Neni to spatne,co bych taky za 160kc chtela,jsou tam i pekne vecicky,ale nektere moc ne,ale zase to musim brat tak,ze az to bude ciste,oprane a vyzehlene,zase to bude vypadat jinak! Pak je nafotim az se preslecu

Dneska jsem byla objednana k mudrovi na 8:10-teda alespon jsem to tak mela v prukazce,ale minule kdyz jsem tam byla byla tam cizi sestra,ktera moji objednavku popletla a napsala me az na 8:40,takze jsem tam bohuzel musela cekat a sedela jsem tam vic jak pul hodiny nez me vzali!! Jejda uz abych prestala pomalu jist🙂,vzdyt ja mam 8kg nahore🙂,to tak nejde🙂!!! Jinak mam nizky hemoglobin takze me napsali zelezo. Jinak je vsechno ok,poslouchali jsme srdicko a ted jdeme na kontrolu az 14.10.-mimochodem na me narozky🙂!!

Vcera jsme objednali fusak do kocarku i do autosedacky a kojici polstar jsem si objednala maji vyprodej na www.hracky-vybavicky.cz jen za 400kc,coz je asi nejnizsi cena jakou jsem zatim videla!!!

monulkab
16. zář 2009

chrobi, to jsem netušila, myslela jsem že se stimuluje jen když není přirozená ovu...no tak to je čára přes rozpočet toto...no uvidíme...asi se ještě budem pokoušet do vánoc přirozeně a pak asi dáme to IUI když nám to nabídnou, to by se manželovi zatím mohlo zlepšit spermio, dneska jsem byla v lékárně a zapoměla jsem koupit ten ženšen či co ...

chrobacek
16. zář 2009

monul ... myslím, že pokud řeknete že chcete IUI bez stimulace, tak že by to možná taky šlo ... ale nevím jaká je praxe na Obil. ale v jiných centrech to dělají i bez stimulky jen třeba s Pregnylem 36h před ovu ...... zeptej se čadové jak to vidí ... ona vás do ničeho tlačit nebude a hlavně jsem zvědavá jestli jsi tam měla nejaký folík ten 12DC 🙂) musíš se mrknout pořádně 🙂

lucka.adis
16. zář 2009

ywushko, mrknu a něco pofotím... ale až tak příští týden, nevadí? Nemůžu teď nic zvedat a já ty krabice mám v šatně úplně nahoře 😀

monulkab
16. zář 2009

chrobi, bolík jsem měla už ten 10 DC, odposlechla jsem to při tom diktování, mudr říkala že nalevo je folikul 12 mm...sranda je že jsem měla ovubolesti spíš napravo, ale v den ovulace (podle FF) jsem měla bolavý celý břicho. Neboj, všechno nastuduju a budem pak porovnávat. Škoda že neexistuje přenostná kopírka 🙂, pokud bych už šla do IUI tak bych se stimulaci nebránila, to určitě ně, akorát mě to trochu zaskočilo.

chrobacek
16. zář 2009

monulkab mě napadlo, že ten 12DC jsem byla po ovu protože jinak to není možný

já jsem si kartu vzala domů 🙂) a vše si ofotila 🙂

ywushka
16. zář 2009

lucka: v pohode🙂)

ywushka
16. zář 2009

lucka: ja taky nic netaham ani nezvedam!!! Takze az ti to manzel da dolu,tak se urcite vsechny rady podivame🙂!!
Ja jsem jinak vyfotila ten muj nakup z aukra ze tech 160kc-bylo tam celkem 12 vesic (cepicka,bodycko,kalhoty a zbytek overalky dupacky a 2 halenecky s dlouhym rukavem),az se to vypere a vyzehli bude to pekne a na doma uplna parada🙂kdyz tp bude po me a bude porad zvracet,tak alespon budu mit do ceho preslekat🙂 Jinak maji v tescu kraaaaaaasne kombinezky cepicky a tak a jeste kraaaaasnejsi na holcicky,ty kombinezky jsou oipravdu uzasne a stoji kolem 500Kc!!

monulkab
16. zář 2009

chrobi, ty špijonko!!!! 😀 a pak jsi jen došla že vracíš kartu ju??? chá...ty seš drsná 😀 😀 😀 ale co, je to přece jen tvoje karta že ano....musím se smát...

chrobacek
16. zář 2009

jo jsem drsná 🙂)) ale co jak říkáš je to moje karta a já jsem chtěla vidět výsledky .... 🙂))

lucka.adis
16. zář 2009

ywushko, určitě do Tesca zajedem na nákup věciček, ale moc to přehánět nebudu, protože toho plno dostanem.. babička se mohla zbláznit radostí, když jsme ji do tel.řekli, že je to holka 😀
Jinak díky za odkaz na ty zimní fusaky do autosedaček atd.určitě něco objednáme, ale až tak v Listopadu. Teď bych to měla ještě doma brzo i ten kojící polštář..akorát že už nebudou mít tu slevu, ale snad něco za rozumnou cenu najdu a nebo si ho nechám koupit k vánocům 😉
...a ty věcičky nevypadají vůůůbec špatně, akorát já bych si nechala poslat už větší. Ty mimča hrozně rychle rostou 😅 ale na doma je to super nápad.

lucka.adis
16. zář 2009

...jdu chrupčet, mrknu později 😀

chrobi, ty jsi vážně drsnááááááá baba, ale jak píšeš, aspoň víš na čem jsi 😉

ywushka
16. zář 2009

lucka: ty oblecky co dneska prisly jsou od velikosti 50 az do velikosti 68,takze uz mam i neco malo vetsiho!!!

sune
16. zář 2009

ahoj holčiny, tak jsem se zas na chvíli urvala od práce. Vy jste tak hodné, děkuji vám moc za podporu. Hne se mi zlepšila nálada.
Luci, když jsem četla tu tvoji zprávu, brečela jsem málem, moc hezky jsi to napsala a Žabka i Chanel taky. Jste hodné. Taky jsem se nasmála, že měl manža po l-carnitinu větší choutky 😉 To já si u nás moc nevybavuji.
A Lucce, moooooc gratuluji k holčičce! přečetla jsem ted zas něco, tak reaguji opožděně 🙂 A pochopila jsem, že jsi měla špatné výsledky,ale holčičku budete mít zdravou. Jsem ráda, budete mít páreček doma. Já moc doufám, že se nám tu každé splní sen a budem mít aspon to jedno mimčo. Bez něj si to neumím představit.
Žabi, my jsme tam pochopili, že když bych měla tu cys. fibrozu a dítě by ji nemělo je to ok,ale pokud by ji mělo dítě, tak je do 24.týdne dávají pryč. ☹ To je hrozné v dnešní době, já myslela, že mimčům pomůžou, když odhalí tak brzo vadu. No a ty lázně se v práci nelíbí, že už by vzali někoho jiného asi, protože jsem letos byla i na laparce a 2. na ivf = pokaždé neschopenka. Musím to hodit za hlavu a snažit se na ten nátlak zapomenout.Zdraví je přednější.Jak se cítíš jako těhulka? Manžel tě už snad bude víc šetřit. 😉
Chanel, jak je? Doufám, že to zvládáš, holka. A nestresuj se moc,ju. Slib mi to!! Zvládneme to,neboj 😉
Chrobi, jo, jo, měli jsme takutý nápoj. teda manža, já ne 😉 A ta laparka tě posune dál,takže bud v pohodě. Podporu tu máš obrovskou a je to další krok k mimču. Já jsme ráda, že jsem na ni šla i když mi nemohli vzíti ani jedno ložisko endom. Aspon ale vím, kde je problém.
Miradko, plíny by ti dnes krásně uschly. Přece jen dvojčátka jich spotřebují kupu 😉
Tak se mějte všechny krásně, já se asi ozvu až po víkendu. Do konce týdne už to asi kvůli práci netihnu a na víkend odjíždíme do Krkonoš na romatický víkend,abychom se odreagovali. Držím vám všem pěsti, at se vám splní to velké přání 🙂

chanel
16. zář 2009

krásně jsi to Sune napsala!!

zabicka007
16. zář 2009

Sune,já myslím,že o cys. fibroze je i diskuze tady na koníkovi,ale nedělala bych zatím předčasné závěry,uvidíš,jak všechno bude a lepší je slyšet to od doktora,třeba jaká je pravděpodobnost přenosu té fibrozy, třeba je ta šance malinkatá,no uvidíš.A přesně jak píšeš, zdraví je na prvním místě, práce ti ho opavdu nenahradí...
Já se cítím výborně jako těhulka,drahá polovička už trochu pochopila,že asi nemůžu fungovat jako ,,normálně,, tak mě začal trochu šetřit, ale moc ne 😝 Ale já si ho srovnám 😠
Jinak dneska jsem byla na ultrazvuku v Brně na Veveří,mimiško je dle výsledků naprosto v pořádku,zrovna spalo když jsem tam přišla tak ho doktorka musela budit (klepala mě ultrazvukem na břicho, úžasnej zážitek 😀 ) no a mimčo z toho naprdlý, že ho jako budí,tak se všelijak mlelo a nechtělo se pořádně ukázat,no bylo to naprosto dokonalý!!!Moc všem snažilkám přeju,aby to zažily co nejdřív! 🙂

sune
16. zář 2009

Žabi,já nikde nic nečtu, radši. Počkáme na výsledky. Já jen počítám s tím horším,protože to pak mín bolí. Kdyby mi zavolali a řekli blbou zprávu, tak se složím v kanclu už. Pro mě je lepší počítat s tím horším,ale zatím to házím za hlavu. Hezky si přitele srovnej, ted jste na to dva-to mimčo 🙂 Jééé, to jsi měla krásný ult. ,moc hezky jsi to popsala. Už se těším,až tu bude další snažilka třeba Chanel ted 😉 psát za chvíli to stejné. A supr, že máš vše v pořádku, to jsem ráda.Ještě aby i Sim to měla dobré, moc na ni myslím.
Chanel, děkuji 🙂

chanel
16. zář 2009

Sune: jak cyst. fibroza? Oni Ti řekli, že mají podezření? Žabko, gratulace k perfektnímu ultrazvuku!! Za chvilku budeš vědět pohlaví.

sblanch
16. zář 2009

Tak jsem doma po IUI a hlavně po té punkci. Narkózy jsem se bála, ale všichni byli moc hodní a bylo to v pohodě. Měla jsem říct, kdy se mi začne točit hlava - a skoro jsem to ani nedořekla a už jsem o sobě nevěděla 🙂 Punkci mi dělal dokonce doc. Crha.
A super zpráva je, že v odebraných folikulech vajíčka byly a prý že ve skvělé kondici!!! Ještě v lepší kondici byla taková ta tekutina co dával manžílek 😉 takže za 14 dní uvidíme. Moc se na to neupínám, šance po iui moc vysoké nejsou, ale co kdyby 🙂
Všem držím pěsti, aby to vyšlo. Je to na světě blbě zařízené, někdo má dětí kupu a ani je nechce a jiný se snaží a nic. My chodíme na obilňák už rok - nejdřív mi dávali hormony kvůli malé děloze. Furt není optimální, hrozí mi potraty... Nechci o tom moc přemýšlet. Blbý je že se všichni ptaj, co my a prcek a kdy už budeme dělat řidičák na kočárek. Expert v tom je moje tchýně. Holt ona měla první hned po svatbě a my rok a kus a furt nic... Nesplňuju požadavky, je to špatný 🙂

monulkab
16. zář 2009

chrobi, už jsem zpět v práci, takže jsem pro tebe opsala následující:
10DC děloha 65 x 24 x 30 mm, endometrium 5mm3L, ov DX 20x17 folikul 12 mm + ostatní folikuly, ov 1Sin 20x17, cd0 + ostatní folikuly
jinak jsem vyfasovala recept na closty..cosi, a pregnyl. Budem to zkoušet přes IUI, vy asi postup znáte takže to nebudu rozepisovat, každopádně mi řekla, že by se dalo i stimulovat na nechodit na IUI, ale že vzhledem k manželovu spermiogramu (chybí mu 50 % pohyblivých, aby se dostal na normu) to asi nedopadne. Navíc říkala že by to IUI mělo proběhnout max 2 - 3x, páč se po tom rády dělají cysty...takže to příští měsíc takhle vyzkoušíme a uvidíme no...takže tak...

monulkab
16. zář 2009

sblanch...no nejsou naše tchýně sestry ???? 😀

sblanch
16. zář 2009

monuklab: taky máš problémy s tchýní? Naposled jsem se s ní pohádala před měsícem. Ale už první návštěva stála za to - naši jsou rozvedení a ona mi řekla, že u nich není zvykem se rozvádět 😠 Nechci být sprostá, ale jen si na ni vzpomenu tak mě stoupne tlak
Co ty, jaké máš s tchýní zážitky?

chrobacek
16. zář 2009

chuchůůů jsi dobrá 🙂)) ..... no tak je to jasné já tam folík prostě neměla 12DC tak bud jsem byla bez ovu nebo praskl než jsem tam šla což je pravděpodobnější ... teda doufám 🙂)

no takže je to jasné stimulka a IUI supr ne?? jdete na to 🙂)) budeme držet palce 🙂

sbanch ... tak ted budeme držet palečky 🙂 možná vám mohli udělat rovnou IVF když jste měli tolik vajíček...

monulkab
16. zář 2009

chrobi, jojo, stimulka a pak šup na to. Nebývá po tom closti....blbě nebo tak něco??? A pokud by ti ten folík praskl, tak by to bylo poznat z té krve která se dělá i v den UTZ, nebo se pletu?????

sblanch
16. zář 2009

to mi dr. Ventruba řekl taky - ale už neřekl bé - tu finanční část celé té srandy. Jsem v cyklu (nebo jak se to dá jinak říct) IUI a tak nemám momentálně na IVF nárok - musel by to schválit revizák před jeho započetím. Nebo zaplatit... No a jelikož je to naše první snažení, tak jsme zůstali u iui a do ivf bychom šli když se to nepodaří