CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

emers
21. zář 2009

petula: jó, tobě taky? Já právě tady všude četla, že měly holky rovnou 2, kamoška taky rovnou 2x denně a v lékárně babka psala rovnou že 2x denně, jsem jí řekla, že to mám jen jednou a ona, že je to divný... 😕 ale tak to berte dle lékaře. No tak jo no. 😎

lucka.adis
21. zář 2009

Ahoj holky, jsem zvědavá na Chanelku, koukám, že se ještě neozvala 😕

elennka
21. zář 2009

Já jsem clostil užívala 3-7 DC, začínala jsem na 2*1 tbl a končila na 2*2 tbl denně, bez reakce...

petula82
21. zář 2009

emers,možná bude lepší,když zavoláš na obi,oni jsou hodní a určitě ti poradí.Lepší bude se zeptat 😉

petula82
21. zář 2009

Mějte se hezky,jdu si lehnout na chvilu s ultrouškem

chrobacek
21. zář 2009

kamoška má taky 1x denně....

Pet... odpočívej s mimčama 🙂

ywushka
21. zář 2009

Holky jaky budete pouzivat teplomer na mereni teploty??? Ja si chci nejaky koupit,ale nevim jaky! Uvazovala jsme nad tim do ouska,ale nejsem si uplne jista tim,zda bude tak presny,asi klasicky "prdelkovy" bude nejlpesi,ze??

gabina79
21. zář 2009

Ahojte holky 🙂
Vítám nové tváře, už se tady přestávám orientovat 😀 ...tak vám přeji úspěšné cykly 😉
Saj, je mi mooo clíto, že ti to nevyšlo, teď se ale zregeneruješ v lázních a pak už se určo podaří 🙂
Sim, supeeeer, že ti utz potvrdil, že je vše v pořádku...tak si konečně v klídečku? 🙂
Chanle, jakpak si dopadla? 😕
Ywuš, teď jsem četla nějakou diskuzi a holky tam psaly, že shání prdelkový ( 😀 ), ale klasický rtuťový, protože digitály neměří dobře - jakože ti změří až horečku, ale nějakou normální teplotu ne - teda ty cenově normální. Že prý, když digitál, tak cenově tisíc a víc, aby k něčemu byl 😒

ywushka
21. zář 2009

No ja uz jsem si objednala digitalni!!🙂 Kdyz bude merit spatne,tak vymenime🙂,200kc neni zase takova silena castka!! Uz jsem koupila kosik na spinkani do obyvaku🙂,musim ho jet zaplatit!!🙂

chanel
21. zář 2009

Já jsem negativní ☹ děkuji za to, že jste na mě myslely! Chrobi: ten papír jsem nečetla, podepsala a víc jsem se nezajímala, to je nejlepší!! Nic se Ti nestane, neboj!! Odvezou Tě na sál, bdeš spinkat, pak se probudíš na pokoji a bude po všem, prospíš se a druhý den bude všechno v pořádku!! Peto: od tebe čekám jen samé pozitivní zprávy!!!!!!!! 😀 Sune zdravím Tě, my si ty děcka vybojujeme!!! Jo ještě Chrobi, taky jsem se dívala na nativ v Reprofitu a zaujal mě!! Ale dneska o něm mluvila i dr., že využijeme poslední pokus a pak jedeme na nativ, stojí cca 10tis.+ léky......no fakt na ivf č.4 za 70 tis., nemám ☹

chrobacek
21. zář 2009

Chanelko ... takže se v tom vezeš s náma se sune ☹............já bych do dalšího ivf plného nešla chci zkusit nativ ..... protože 70tis za 4 vajíčka nedám ....

chanel
21. zář 2009

Vetu se s váma!! To je ale pech ani jedna....ale ted to napraví Petula!!!!!!!!!! Já jí věřím!!!! 😀 A ptala jsi se na nativ na Obi?? Tam když se nezeptáš nevíš,nikdo ti nic neřekne! Já se ptala a bylo mi řečeno, že až se využije poslední ivf..pak jde na řadu nativ...ale když bychom na něm trvaly, tak nevidím důvod proč by nám ho neměli udělat!!! Já si připadám tak blbě, ono to přejde,ale to snad není možný................ ☹

chanel
21. zář 2009

Vezu néé vetu......už neumím ani psát, to asi ty hormony 😠

cincolina
21. zář 2009

Holky ahoj, všechny zdravím.
Chanelko, škoda...
Sune, u nás problém já (anovulační cykly, PCO), manžel (spermio nic moc, malá pohyblivost).
Jó, na kole jezdíme hodně 🙂, i ty? Já ze sebe tím ježděním dostanu všechno. I když nejraději mám takové to expediční cestování, všechno s sebou a poznávat zemi z kola... No ale teďka už bude s kolama jenom kočárek, snad 🙂

lucka.adis
21. zář 2009

chanelko, tak to mě mrzí... pořád jsem doufala, že aspoň ty uspěješ ☹

ywush, mě se moc líbí ten teploměr v podobě dudlíka 😉 takže určitě budeme kupovat tento a potom nějaký ten jiný, do prdelky.. potom až dítě bude vetší, tak ho stejně budu měřit tím stejným, co se s ním měříme i my.

ywushka
21. zář 2009

lucka: jo taky se me libily ty v podobe dudliku,ale nevim jestli prdolka ho udrzi nez se to zmeri poradne!!!

Chanel: tak to je mi lito!! Nebylo by dobre jeste podstoupit laparku jednou a pak hned to treti IVFko??

chanel
21. zář 2009

Ywushko i to jsem řekla, dr., ale prý mám laparku i přechod za sebou a nic nového nevymyslí a prý i ta narkoza není dobrá, když to není nutné, tak mi laparku neudělají a já bych do ní šla,nemám co ztratit. Já ted nevím,jak si pomoct, co mám jest za vitamíny nebo jaké bylinky......

chrobacek
21. zář 2009

chanel neptala protože se ptala už gabča a té řekli, že se to dělá až se vyčerpají ivf ... takže bych šla do reprofitu asi ... chanelko a chápu tě mě taky není do zpěvu ... včera jsem to znova ořvala ....

chrobacek
21. zář 2009

chanelko ... co zkusit tu mojžíšovou ? já do toho po laparce jdu a ještě jsem si koupila femigard, ženšen, vitamín E ... manžel dostal ještě víc vitamínů a bylinky a zkusíme to ...

monulkab
21. zář 2009

emers, jojo, dnes jsem 2 DC a vzala jsem si první clostil, budu ho brát 2x denně, ráno a večer, až do pátku, pak půjdu nejspíš příští středu 11 dc na UTZ, snad se dozvím i výsledky té imunologie, na kterou mi brali krev...nevím kolikátý den se tak nejčastěji píchá ten pregnyl, je mi jasný že to závisí na folikulech, ale jen tak pro orientaci...bojím se totiž aby třeba ten 13 dc nebylo už pozdě, tak tam radši zajdu ve středu a při nejhorším si na pregnyl skočím jiný den...akorát nevím, jestli mi po tom pregnylu nebude špatně nebo něco, budu se muset vrátit do práce.
U inseminace mají na obilňáku napsáno denně, ale mám pocit že odběr spermatu je jen ve všední den, ale tak asi to nějak jde, bylo by to na palicu, kdyby mě stimulovali a jen kvůli víkendu by mi to neudělali.....

chanel
21. zář 2009

Chrobi: je to k vzteku, jak nevyjde druhé ET tak si myslím, že je problém,měl by se najít a odstranit. Ale jak ho najít,že? Testy na genetiku máte v pořádku? Uvidíš vyčistí Tě při laparce a třetí pokus vyjde!!

chrobacek
21. zář 2009

monul to nééé proboha vždyt ti říkám že to tam valí non stop na ivf taky potřebuješ spermie

chrobacek
21. zář 2009

chanel přesně !!!! já si říkám, že je to kvůli tem zádům, že mám bloklou bederku ... sice jsem to odblokovávala před ivf ale asi ne dostatečně....genetiku máme... nic tam není .... uvidíme ... co pri laparce najdou, ale i tak bych chtěla cvičit mojžíšovku před tím minim tři měsíce....

chanel
21. zář 2009

Mono: odběr spermatu je denně!!! Mě taky vyšla iui na něděli a oni to potřebují čerstvé,takže ráno naklusal přítel se zkumavkou, hodku před výkonem, oni to zatím pročistí a pak ti to zavedou.A 20min. si poležíš a jdeš. Chrobi: prosím Tě co je to Mojžíšová?

lucka.adis
21. zář 2009

ywush, ale i tak je to " dudlík " a myslím si, že ten teploměr nebudeš potřebovat hned první měsíc 😉 a po měsícu už ten dudel bude mít v pusině pořád a bude spokojený... samozřejmě mluvím teď o normálním.

gabina79
21. zář 2009

Ahoj Chanel, to je mi moc líto, že to zase nevyšlo. Sakra jednou se to přece musí povést..nevzdávej to a drž se 🙂
Holky, proč chcete jít teď do nativu? Tam je měnší šance než u ivf. Já bych raději zkusila ještě jedno ivf a pak bych to řešila dál...ale je fakt, že mi na Obi řekli, že ho dělají až po vyčerpání ivf...ale třeba to nakonec neberou tak razantně 😉

chrobacek
21. zář 2009

cvičení podle mojžíšové

chanel
21. zář 2009

Gábi, znáš ten pocit bezmocnosti...ale já se z toho vyspím a jedu dál!!!! A jak Ty se máš a copak nosíš pod srdíčkem ? Holčičku nebo chlapečka??? Luci,chtěla jsem Ti poděkovat, že na mě taky myslíš, sama jsi to neměla jednoduché při ivf!!

chanel
21. zář 2009

Chro: a kde mám chodit cvičit, omlouvám se, ale něco jsem zaslechla,ale nevím,kam se obrátit? Ani na Obi mi to nenavrhli

monulkab
21. zář 2009

ahá...tak to jo, tak asi jen na ty rozbory pro spermiogram je to jen ve všední dny...tož to jo....toto 😀