CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
22. zář 2009

Ahoj Sm, to som rada, že ti kontrola dopadla dobre, ja idem až na budúci piatok. Teším sa a zároveň bojím...tiež sa furt modlím 🙂 Dívala som sa na tie fusaky, ja budem najprv zháňať v Polsku, dnes sme s mužíkom preberali čo s kočárom, tak asi si poriadime KEES K-2. Na našich stránkach ho moc nie je vidieť, z holandska sa dováža asi len do Polska. vyjde nás okolo 10 000,- sú tam vložné tašky. Najprv ho budem musieť znovu omrknúť a zistiť aké fusaky sa mi tam zmestia...Ty už máš vybraný kočár?

simulin
22. zář 2009

Mir uvažuju nad tím co tu psala Irminka, je to tento http://www.kocarky.cz/kocarek-dorjan-danny-spor... Irminka tu psala, že se dá vybrat na zakázku i jakákoli barva, samozřejmě za příplatek. 😝 O tom tvojem jsem ještě snad neslyšela, ale zkusím na něj kuknout. 😉

simulin
22. zář 2009

Mir a nemáš na něj nekde odkaz, abych se kukla jak vypadá. nějak mi to nic nenašlo

miradka
22. zář 2009

Sim, ten kočár je tiež dobrý, len je malinko drahší a má korbičky. KEES má vložné tašky. Niekomu vyhovuje to a niekomu to druhé...mrknem či nenájdem na nete obrázok, keď tak ho sem hodím. 🙂

miradka
22. zář 2009

Ani to dlho netrvalo a hneď som našla. Je na polských stránkach http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=...

ywushka
22. zář 2009

cin: jinak moc gratuluju k srdicku!!

Miradka: nic si ze spatne nalady nedelej,ja jsem takova podrazdena byla posledni dva dny!!!

Ted jsem delala z patchworku venec,ale neni to na hodinku,takze budu pokracovat az zitra,je to piplacka a uz me dneska boli zada🙂!!!

miradka
22. zář 2009

Alebo tu, cez polský internet sa dá zohnať za slušné peniaze, keby bol kurz 6,039 tak by stále tu asi necelých 8500,- http://www.tylkomarkowe.pl/p,tylkomarkowe-produ...

miradka
22. zář 2009

Vlastne tá cena je podľa toho, či tam sú tašky, predávajú ich aj bez tašiek, alebo s jednou, takže s dvoma taškami to vyjde asi na tých 10500.-
Ywush, tak to budeú tie hormóny, nemožme mať vždy úsmev na tvári.. 😅

ywushka
22. zář 2009

Dobrou nocku🙂

Ted tu byl jeste stolar si vymerit prebalovaci komodu a skrin do detskeho pokojicku,tak jsem si zase navymyslela🙂 a ted budu cekat na rozpocet,to jsem zvedava,jestli to zase bude nejaka silena palka,tak si pujdu koupit komodu za 2000kc do ikei a udelam si z ni prebalovak!!🙂 Hezky vecer

irminka
22. zář 2009

holky ohledně těch kočárků: bylo mně řečeno, ty ty tašky jsou na zimu málo, tak já teda nevím a kamarádka je měla a nemohla tam narvat fusaky, takže by to chtělo zkusit..

Papapapa a dobrou noc

ywushka
23. zář 2009

Krasne dobre ranko! Ja uz jsem vyspinkana,manzel v praci a ja mam v devet kosmetiku,mam porad nejakych pupinku vsude-od hrudniku-pres zada az po oblicej,tak si dneska necham udelat peeling snad na cele telo😀.

Preju vam prijemny den

lucka.adis
23. zář 2009

Dobré ráno, kočky... venku to vypadá zase na příjemný den.

Já se pomalu chystám se synátorem do školky a potom do Brna ke své dr.na kontrolu (těhu poradna), tak jsem celkem zvědavá, co se zase dozvím nového.

Mějte se pěkně a krááásný slunečný den všem 🙂

ywushka
23. zář 2009

aaaacchhh joooo jsem se tak tesila na kosmetiku a ted mi napsala smsku,ze jestli bych nemohla az zitra,ze tam ma nejakeho pana opravare tak jdu az zitra....no co nadelam🙂 Volala mi PPLka ze mi vezou balicek,tak budu cekat na nej🙂

sajmona
23. zář 2009

Dobre ranko holky,preji vsem slunickovy den🙂

irminka
23. zář 2009

dobré ránko,
jsem dnes vzhůru od 4od rána, hošani kopali jak na zápase 😉

Manža mně ted odjel na kole s kolegama z práce na Javořinu, je to asi 45 k, od nás a furt do kopce, to si teda máknou....že prý poslední výlet v tomto roce, to chci teda vidět...ještě, že jsem těhule, jinak bych musela jet s nima 😝

Také dnes čekám na balíček, sehnala jsem na ukru overálky na spaní i s čepičkama, tak jsem zvědavá, co to bude...Dnes se chci jít podívat do bazárku, mám to asi 50 m a holka tam má krásné věcičky, tak se těším, co tam najdu 🙂

Jinak, ted jde na mě spaní.....hm, to je teda úžasné

irminka
23. zář 2009

tak už jsem dostala poštou ty overálky, jsou hezké čistoučké a vonavé, paní musím napsat pozitivní komentář 🙂 , mám je v albíčku

simulin
23. zář 2009

Dobré ránečko, 🙂
tak jsem vás opět dočetla a vítám tu nové tváře. 😎
Mir, tak co náladička, už je dneska líp? Díky za odkazy, už jsem kukla. Kočárek je hezký a modrou barvu miluju, škoda že ten náš se nedělá zrovna v jiných barvách, aby měl člověk lepší představu, kdyby chtěl jinou. 😒
Cin, taky moc gratuluju k srdíčku a co fotečka, bude?
Ywushko, dívala jsem se na tvoje albíčko a nové věcičky, jsou úžasné, jo a podložku pro miminky máme se stejným motivem 😵 , já mám jen větší rozměr a jiný tvar, máme totiž komodu a na ni mi bude kamarád dělat přebalovací pultík. 🙂
Irmi, tak si užij nakupování, já mám pořád nějaký strach, hlavně mě teď zastrašily ty tripply. 🙄 Tak asi vydržím až do toho velkého utz a pak to rozjedu.
Saj a jak jinak v lázních, užíváš si?
Luci, tak ať dnes dobře dopadne poradna a taky ten tlak, já s ním teda zatím problémy nemám, mám ho nízký, ale to jsem měla vždycky.

simulin
23. zář 2009

Irminko, moc hezké. 😵 Můžu se zeptat, kolik stojí ten příplatek za tu barvičku na kočárek?

irminka
23. zář 2009

paní v obchodě, také volala do toho Meziříčí a bylo nám řečeno, že 1000,- Kč, tak to není tak hrozné.....Jestli se rozhodnete, tak by jsme to v tom UH mohli objednat společně, je ještě dost času, paní říkala, že dodací lhůta je 5 týdnů....

Sim: neboj, vše bude dobré... 😉

Miradko: sluníčko svítí, nálada je určitě výborná,co?

Holky, já vůbec nevím, co s postýlkama, přebálovákem a tak, snad je ještě čas, ale ono to hrozně rychle uteče.....

ywushka
23. zář 2009

irm: jsou milenkate🙂 ja bych sla taky nakupovat nekam🙂!!! Mam poprad nutkani neco kupovat🙂

sim: ja jsem ji koupila na mimibazaru NOVOU jen za 290Kc.

Dneska jsem na mimibazaru objednala nejake nalepky,bordury a metr na zed abych mohla dokoncit v pokojicku ty steny a uz jsem to tam pomalicku mohla prenaset!! Ted budu cekat na rozpocet na ten prebalovaci pult-jsem zvedava,mozna ho necham udelat cely byly a jak jsem nakoupila ty archy s nalepkama tak to polepim a bude🙂,protoze porad si nemuzu rozmyslet jakou barvu mam k te bile zvolit🙂!!!

monulkab
23. zář 2009

Ahoj 😀
vidím že se tu rozjela pravá maminovská diskuse o výbavičce 🙂

irminka
23. zář 2009

monul: také tě to čeká, držím palůšky.... 😉

Ywuš: já bych také pořád něco kupovala, ale na tebe nemám 🙂 , já zatím jenom hadýrky, ještě nám toho spoustu chybí a bojím se , abychom to nesháněli na poslední chvíli 😎

ywushka
23. zář 2009

irm: ja nakupuju snad kazdy den🙂 😀 a kdyz s manzelem nekam prijdeme tak se jeste nestalo aby jsme necemu zvladli odolat🙂

ywushka
23. zář 2009

monu: no jooo😀

irminka
23. zář 2009

no jo, je to těžké, ale mohu ze své zkušenosti říct, že je zbytečné kupovat moc věciček na uplně malé miminko, protože se zjistí, že má milion hadýrek a v něčem vůbec nebylo, strašně rychle roste a vůbec to nejde unosit....

ywushka
23. zář 2009

irm: nam uz spis chybi takove ty "velke" veci jako postylka a pod.,ale ted jsem koupila ten kos na miminko (jsem na nej zvedava je pouzity,ale pekny) a tak si rikam,ze kdyz nahodou nekoupime hned postylku,tak vydrzi i v tom kosiku chvilku spinkat🙂. Jenomze ja mam manzela,kteremu se vzdycky libi vsechno drahe🙂 a vzdycky kdyz nekam prijde zrovna mu padne do oka to nejdrzasi co v tom obchode muzou mit🙂!!! Uz jsi premyslela nad tim jakou budete pouzivat miminkovskou kosmetiku???

petula82
23. zář 2009

Ahoj holky.yxuško ty máš krásný starosti.Taky bych už chtěla nakupovat

irminka
23. zář 2009

nám se také líbí drahé věci, u jednoho se to dá zvládnout, ale u dvojčátek je to těžší- musíme se ted us(z)kromnit 😉 ....A kosmetiku budu brát v DM, kamošky s ní mají dobré zkušenosti, tak na ně dám..Mám od DM i olejíček na strie a jsem s ním moc spokojená...Ale určo nebudu kupovat Johson nebo jak se to jmenuje, velice to propagují, je to drahé a hodně dítek z toho olezlo.....teda alespon děcka od kamarádek. Kadý má jiné zkušenosti....

ywushka
23. zář 2009

irm: to jsem taky slysela ze sposute deti nedela dobre!!! Tak jsem rozmyslela na tim seba med ci jak se to jmenuje,ale ta pry zase nijak nevoni a ja chci aby mi miminko vonelo a pak jsem cetla i o te z DM a je pry dobra!! Uvidime🙂 musim si to jeste rozmyslet🙂

pet: to jsou hezke starosti🙂 neboooj taky budes🙂

ywushka
23. zář 2009

irm: my ted potrebujeme dokocit jeste barak aby jsme se snad pristi mesic mohla prestehovat a trosku uz mit zabehlou domacnost nez se malicky narodi. Porad cekame na dvere na kterych to vlastne cele stoji....!!! Vcera jsme poskladali nejaky ten nabytek a ted zase aby jsme cekali zase na ty blbe dvere,se z toho asi uz zblaznim!!!