CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
28. zář 2009

kočky, potom mi musíte říct, kde je to levnější ať vím co a jak, nejsme milionáři, takže budu ráda za každé info o cenách 😉 akorát že mého manžu do PL nikdy nakupovat nedostanu, on to tam úplně nesnáší 😠
Já budu nakupovat opravdu až po tom 25tt dřív ne 😉

chanel
28. zář 2009

Peto: GRATULUJI, konečně někdo prolomil ledy!!!! Těším se na pěkné hcg!!!!!

ywushka
28. zář 2009

Miradka: jo to vim ze v tehu muze byt i slepak,oni si to tenkrat mysleli u me ze ho mam,kdyz jsem byla hospitalizovana v tom cervenci!!!

Ja si jdu trosku asi odpocinout. Dneska nam meli prijit namontovat ty dvere interierove,ale zase mi volali ze az zitra!!! Je uskrtim asi

petula82
28. zář 2009

Holky mám to v albíčku.Akorát ten náš foťák nemá to mikro,tak to lít nešlo.Že je vidíte taky? 😀

ywushka
28. zář 2009

petu: to vis ze je vidime🙂 a velmi jasne!!! Drzime palecky na HCG

petula82
28. zář 2009

ywusko,děkuju.

lucka.adis
28. zář 2009

peťulo, jsou moc pěkné 😉

holky, mě pořád píchá na pravém boku a nevím z čeho to je..píchá mě to jakoby u vaječníků, měla jste s tím některá taky problém 😕 ?

petula82
28. zář 2009

Luci tak dneska zůstaň radši jenom ležet,ať si odpočneš.Já Nevím,co tě tam může zlobit

miradka
28. zář 2009

Holky, tak sme doma. Dívali sme sa zase na ten kočár KEES a obávam sa, že zimné fusaky mi tam vlezú len tak tak alebo nevlezú...to decko tam bude úplne narvané. Keby som rodila na jar, tak by to šlo, ale takto neviem neviem.. 😒 stojí 1700 zlotych alebo 11000 Kč. Určite by sme zohnali lepší kurz ako majú v tom obchode, ale začínam mať obavy, že to nebude na zimu vhodné. Tak ukážem mužíkovi DorJan, ten má korbičky, akurát si hovorím, že zase na prenášanie budú ťažšie... 😖
Inak madrace kokosové majú za 550 Kč, obyč za 200 - 400 Kč. Povlečenie bavlnené, krepové za 220 Kč a flanelové 250 Kč. Zavinovačky bavlnené za 130 a kokosové za 200. Tá podložka kokosová sa dá potom vytiahnúť a dá sa potom používať ako štvorcová deka. Prostěradlo froté 100 Kč. Hracia deka 500 Kč. To boli ceny v obchode pri malom trhu. Boli sme aj na námestí v obchodíku s mimivecami a tam mali uvedené ceny len v zlotych. Čo ma prekvapilo, bola cena za štartovaciu sadu AVENT, stála 149 zl. čo je pri kurze 6,2 necelých 925 Kč. Takže to asi nie..Zvyšok si prepočítam a potom vám napíšem. No ešte fusaky napíšem, takže z baranka 115 zl. a polar (to je asi polyester alebo také čosi, moc príjemné na dotyk) 99 zl.

miradka
28. zář 2009

Luci, mňa tiež občas pichalo, ale potom prešlo, tiež pravý bok 😕

lucka.adis
28. zář 2009

Miradko, to zabolí jenom když se nahnu na ten pravý bok a nebo když si třeba sednu...tak nevím co to je.
Když jsem si to dala do vyhledávače na internetu, tak tam psali takové blbosti jako že začínající potrat atd.takže mi to dost klidu nepřidalo.
Uvidím jak to bude probíhat přes den a kdyžtak by jsme navečer zajeli do Brna na Obi na pohotovost, tam by to všechno zkontrolovali 😉

irminka
28. zář 2009

Mirad: díky za info...byli jste v Polském Těšíně?Asi jsem to přehlédla, jestli jsi to psala. My jsme tam jezdili tak před 10.ti lety, ale jen na trhy, takže, když jsem manžovi řekla, že by jsme mohli jet do polska na nákupy, tak se málem vyvrátil 😉 . Ale pojede se mnou chlapec jeden.....nic jiného mu nezbývá 😅

lucka.adis
28. zář 2009

ještě k tomu co psali n atom internetu, psali tam o hrozných bolestech, že nemohli ani chodit...ale tam já rozhodně zatím ještě nepatřím. Proto jsem napsala, že tam píšou "blbosti" 😀

lucka.adis
28. zář 2009

..... a malá kope, takže je snad v pohodě.

Jdu se natáhnout, mějte se pěkně!

irminka
28. zář 2009

Holčiny, mně fakt také sem tam něco bolí.....Hlavně bederka, to si nemůžu ani stoupnout, v úterý dostanu ten bederní pás, hlava také furt bolí a v břichu mně také píchá....takže furt něco 😉

ywushka
28. zář 2009

ja jsem se ted vzbudila,na chvilku jsem usnula,ale nemohla jsem ani vztat z postele!!! To by me fakticky zajimalo,co me to pod tema zebrama muze tak strasne bolet☹!!! To neni uz fakt mozne!!!

ywushka
28. zář 2009

musim to zatukat,trosicku mi to povolilo,vycetla jsem na netu,ze by snad to mohl byt i skripnuty nerv!!! Tak neviiim!!!

miradka
28. zář 2009

Irmi, ano. Bývame totiž v Českom T., tak sme zašli za rieku 😉 Kam pojdete vy nakupovať? Prídete do Těšína? TO by som vás pozvala na kafčo alebo čajíček... 😉
Luci, nečítaj čo píšu za nezmysli. Tie bolesti sa možu líšiť. Viem, že aj mňa občas pichá, trvá to chvíľu s prestávkami, niekedy celý deň. Ono to mimčo sa tam podľa mňa len rozťahuje a možno kope do niečoho citlivého.

Holky, v nedeľu mi jedna známa povedala, že mám nejaké veľké bruško na to, že som len v piatom mesiaci 😕 ...vraj či nečakám dvojičky. Tak som povedala že hej. No keď teraz je vidieť, že mám väčšie bruško než majú iné holky, tak si nechcem predstavovať čo bude pred porodom 🤐 Ráno som sa vážila a už mám 57 kg. Vypadá to tak, že za týždeň priberám necelé kilo, ak to takto pojde ďalej, tak celkový prírastok može byť kľudne aj 25 kg 😲 🤐

Ywush, koľko ťa vyšla tá štartovacia sada Aventu? Kupovala si ešte niečo v tom obchode? Zaujímala by ma cena s dopravou.

miradka
28. zář 2009

Ywush, tak toto je presne tvoj prípad http://tehotenstvi.academy.sk/index.php?click=74 mrkni sa, úplne dole píšu o rebrách...

ywushka
28. zář 2009

miradka: jeee dekuji za uklidneni!!! jinak ja jsem to koupila za tech 699 kc,ale kdyz jsem to vcera hledala,tak jsem to nenasla. Posotovne bylo na dobirku (myslim ze sla i platba predem) 100Kc!!!

snahapada
28. zář 2009

.

ywushka
28. zář 2009

snaha: to co je ta tecka???

snahapada
28. zář 2009

sama nevim chtela jsem neco psat a neslo mi to tak jsem zkusila tecku .. ywusko myslis ze by mne z tekardiologie mohly poslat i na gynek. v bohunicich to vis vice doktoru vic vi

zabicka007
28. zář 2009

Snaho,je mi moc lito, že si musíš tímhle procházet, určitě ale děláš dobře, že chceš navštvívit víc doktorů, hlavně se nenech do ničeho natlačit a já myslím, že pokud to neohrozí tebe ani druhé zdravé miminko tak bych určitě počkala až do porodu. Napadlo mě, jestli ti třeba neporadili nechat si to nemocné miminko vzít proto, že léčba je dost nákladná a takhle by se to vyřešilo...vím, že to zní hrozně, ale mnohdy je to bohužel realita, mýmu taťkovi zjistili před půl rokem rakovinu a bohužel už v takovém stupni, že neoperovatelná. Zkusili pět chemoterapií, a když nepomohli tak už měsíc pořád něco odkládají a nejsou schopni udělat cokoliv, aby mu pomohli - jenom ho cpou práškama od bolesti.

zabicka007
28. zář 2009

Jinak jak tady píšete o těch bolestech, já celou dobu co jsem byla v nemocnici a i teď mám pořád bolesti v podbřišku, spíš jako když chodím nebo tak, je to dost nepříjemný, taky pořád špiním, ale naštěstí tmavou krev...jestli to takhle půjde dál, tak si asi do té nemocnice půjdu lehnout dobrovolně ať jsem pod kontrolou. Chjo, nemáme to lehký, ale my to zvládnem, musíme. 🙂

snahapada
28. zář 2009

ahoj zabi sama nevim co delat jsem tet totalne v pr. s nervama ale ywuska mi slibyla v bohunicich kardiologii tak cekam do zitrka co mi napise je moc hodna

ywushka
28. zář 2009

zabi: ted jsem narazila na albicko holciny,ktera prolezela v nemocnici celych 5 mesicu a vcera porodila myslim v 36tt chlapecka!! Ale cele tehu odlezela tam

snaha: uvidim co mi zitra rekne ten dr pres ktereho te tam objednam!! Kdyztak mi prosim napis do IP nejaky alespon rok narozeni (kdyby neco takoveho chteli) a jmeno a prijimeni,aby si te mohli poznamenat!!! Je to dobry a zkuseny kardiolog tak ti treba dokaze poradit a ev. i nekam dal odeslat!!! A kdyz nepomuze ten,tak zkusim jeste obvolat toho dr. kalu-to je elita ve svem oboru!!!

zabicka007
28. zář 2009

Snaho vůbec se ti nedivím, musí to být hrozné se s tímhle nějak vyrovnat, vím, že se to snadno říká a hůř dělá, ale snaž se na to nemyslet a hlavně zůstat co nejvíc v klidu, to je v tuhle dobu to nejlepší, co můžeš udělat. Hlavně vůbec nepřemýšlej nad tím špatným, doktoři dnes opravdu dokáží zázraky! Moc na tebe i na ty dvě malé myslím

ywushka
28. zář 2009

snaha: ja kdyz jsem dneska mluvila s dr. poloczkem dopoledne tak mi rikal,ze s touto vadou deti normalne ziji,ze to neni neco s cim by se v dnesni dobe nedalo bojovat a ten dr. zatocil jich tam ma pry v ambulanci nekolik!!! Tak uvidis,ale urcite nepremyslej vubec nad tim,ze by sis mela nechat jedno odebrat,mysĺim si,ze je lepsi je donosit co nejdele a pak to tporve nejakym zpusobem resit,mohla by jsi toho pak litovat cely zivot!!! A holky jsou opravdu sikulky bojovnice tak snad budou obe v poradku!!!

zabicka007
28. zář 2009

Snaho, dívala jsem se na tu diagnozu té maličké na internet, moc toho tam není, ale co je tam určitě, že je to operovatelné dle dr. Norwooda, nejsem samozřejmě doktor, ale určitě je to velká naděje. Zkus se na to zeptat toho kardiologa, ke kterému půjdeš ju?