CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
1. říj 2009

Muschko, kdyby to tak šlo...jenomže balíme věci na prodloužený víkend. Jedeme se sousedy do Jižních Čech, počasí nám sice moc nepřeje, ale snad to nebude tak hrozné..hlavně aby nepršelo.
Budu tam lítat po venku v manžové teplákovce, protože já nic přes bříško nezapnu 😠 a kupovat nové věci se mi už fakt nechce, protože to budu mít potom doma na dvě věci. Akorát si koupím nějaké pěkné svetříky a budu na tom nosit zimní vestu 😉

Cin, tak pěkně odpočívej!!!!!!!

muschka
1. říj 2009

Luci, to je sranda, v manželově vestě 🙂 , promiň, já si jen představila sebe, taky jsem takhle běhala o svatebce a je to srandovní, když to na nás tak planďá 😉 . To je jasný, to už se Ti skoro nevyplatí. A vesta je skvělá, praktická, taky ji strašně ráda nosím, protože nádherně zahřeje 😅 .

Tak si to tam hezky užijte 🙂 . No bylo by fajn, kdyby bylo hezky, taky jedeme na chatu. Ale hlavně že budeš mít toho svýho vedle sebe a zábava se sousedy, to je fajn 🙂 .

Tak jsem se rozvášnila a natěšila a jdu zase uklízet... 😠

lucka.adis
1. říj 2009

Muschko, já mám zimní vestu svou 🙂 akorát že ji už také nezapnu, takže si nakoupím nějaké svetříky + k tomu nějaké pěkné šátky a bude to. Jinak budu chodit po lese v manželové teplákovce a ješte mi půjčí jedny jeho tepláky na ven, protože já se do těch svých prostě nenarvu a ty co mám po doma, tak bych venku asi zmrzla 😀
Dneska po obědě dám do Alba nejnovější foto bříška, tak potom mrkněte.. dřív to sem asi nestihnu dát.

Jj, máme v plánu opékat špekáčky, chodit po lese a hledat houby a potom večer něco popít, ale to už samozřejmě beze mě..protože já většinou odpadám kolem 21hodiny 😀 😀 a stejně pít nemůžu.

elennka
1. říj 2009

ahojky holky, všechny vás tu zdravím. V práci nestíhám ☹ a od manži jsem chytla angínu, takže chodím s antibiotikama do práce..
Bolí mě bříško, tak jsem zvědavá, jak to dopadne.. Jinak jsem byla s ceníkem Obi na pojišťovně... a rezivní se to nějak nezdálo... všude je asi něco.. zatím pa.. večer vás snad dočtu

irminka
1. říj 2009

tak u dr to dopadlo ok, srdeční akce miminek ukázkové, moč ok, dostala jsem jen tabletky Fe, neotvírám se, kontrola spodkem i venkem UTZ- vše jak má být...jsem moc ráda....když mě doktor viděl, jak jsem mu před okny ordinace zaparkovala kolo, tak mě trošku pobrblal , ale v dobrém a řekl, že pokud je mně na kole fajn, tak mám jezdit, ale sopatrností...no,jo no 😉

Ted jsem uklidila koupelnu, vytřela podlahy, šla s psíkem na malou prochajdu, vařím guláš a jinak se se mnou manža nebaví, takže tichá domácnost......momentálně mám dobrý den, tak mně to ani nevadí, alespon je klid....my si s klukama poradíme.... 🙂

cincolina
1. říj 2009

Ahoj ellenko, co se reviznímu nezdálo?

elennka
1. říj 2009

některé body v ceníku.. kamarádka byla v reprofitu, a jisté věci se jí taky.... tak se stavím za revizní. a ta mě k tomu dá info

chrobacek
1. říj 2009

čus bus holky 🙂

cin ty jo to jsou nervy... ale asi je třeba zahájit těhu režim 🙂))

irmi krása ty jsi tak vzorná s těma chlapečkama

elennko nechápu .....

mush... jdeš k tomu věštci??

elennka
1. říj 2009

chrobi, pojištovna platí určité výkony, procházeli jsme ceník a pí. revizní se nezdáli některé úkony, které jsou hrazeny pojištovnou a jsou i v ceníku OBi...

lucka.adis
1. říj 2009

Mám v Albu to nejnovější foto břuchu a můj včerejší nákup v Brně 😀 😀

miradka
1. říj 2009

Ahoj holky, už sme tu 🙂 akurát nemám čas, teta volá na obed. sme všetci v poriadku, deti sú zdravé a je to kluk a holka 😵 😵

chrobacek
1. říj 2009

no v ceníku jsou i hrazené ale to je pro samoplátce ne??

Luci koukala jsem 🙂

elennka
1. říj 2009

ee, jsou to věci, které hradí pojištovna. Ty co jsou pro samoplátce, tak to je oki..
Prostě jsem takový človíček, který si všechno ověřuje...

lucka.adis
1. říj 2009

Mir, gratulace k párečku!!!! SUPER 😵 😵

elennka
1. říj 2009

Mir.. taktéž gratuluju 🙂

chrobacek
1. říj 2009

mir no to je kráááááásááááá

el... no počkej takže jako platíme na obil neco co nemáme???

elennka
1. říj 2009

Dneska jdu za revizní na pojištovnu.. budu potom vědět. Oni totiž mají placeno něco smluvně něco výkonově, tak se musí podívat.. a potom mě řekne, co platit a co by měla platit pojoštovna... Valím z práce.../ na tu pojištovnu/. Večer se sem mrknu...

chrobacek
1. říj 2009

supr tak napiš na co jsi došla

cincolina
1. říj 2009

Mir, gratulace, super!
Ellenko, ajo, no tak snad se nedozvíme, že jsme něco platily "zbytečně"
Chrobi, jo, dostala jsem varování ... tak už jsem hodná 😎

gabina79
1. říj 2009

Ahojte děvčata 🙂 Jsem tu 😀

gabina79
1. říj 2009

a gratuluji Miradc k párečku 🙂 a Petuli ke krásnému hcg 🙂

gabina79
1. říj 2009

Jejda Snaho, co to čtu 😕 ....jak říkají holky, v dnešní době dokáží Dr zázraky a opravdu by to vhtělo ještě konzultaci u odborníka....ale nevzdávej se miminka, ono to určo zvládne 🙂

chrobacek
1. říj 2009

gábi tak co?

gabina79
1. říj 2009

Nazdar Chrobi, v rámci možností dobré 😉

cincolina
1. říj 2009

Gábi, ahoj, vše vpořádku?

miradka
1. říj 2009

Luci, oni mali utz prepínací, na chvíľku ho prepol a videli sme tváričku holčičky 😵 DVD mi neurobili, vraj na to nie je teraz čas, ale keď tak dá sa objednať. Tam práve nejde o tú medicínu ale len o zážitok 🙂 Tak nám len na chvíľku ukázal ako holka vyzerá a urobil fotečku. Večer ju sem hodím. Teraz musíme do banky a niečo vybaviť ešte..

gabina79
1. říj 2009

Prcošek je OK...břicho celkem v pohodě, čípek OK, akorát mám nízko placentu a donesla jsem si domů streptokoka 😒

miradka
1. říj 2009

Díky za gratulácie holky 😵 😵 😵

Gabi vitaj doma 🙂 Ako bolo v nemocnici? Si v poriadku?

chrobacek
1. říj 2009

Gábi a kde jsi ho vzala?

gabina79
1. říj 2009

Ahoj Cin...koukám, že ty si taky užíváš...to chce hlavně ten klid a bude to dobré....ale ty nervy dobře znám, taky jsem měla hematom 😒
No takže já mám naordinované magnézko a globule na toho streptokoka