CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

zabicka007
14. říj 2009

Zona Pellucida je ochraný obal vajíčka - a mne vyšli na ňom protilátky, jednoducho imunologická reakcia tela nepustí spermiu do vajíčka...tozo jsem našla na jedné didskuzi na MK, aslde nevín, jestli je to ono

miradka
14. říj 2009

chrobáčku, ťažko sa hľadá ten názov 😖

chrobacek
14. říj 2009

nene už jsem našla že to jsou protilátky proti trofoblastu tj. že se neuhnízdí blastocysta, kterou ti dají ... a toto ve výsledcích vůbec nemám ☹

zona pellucida mám v porádku

ywushka
14. říj 2009

chro: ja jen nechapu,proc nechces jit na tu laparku??? Ja bych uz do toho sla byt tebou!!! To ti rikam,ze bych udelala toto!!! Taky jsem se ji bala,ale prekonala jsem to!!! Myslim si ze za zkousku nic nedas a na mojzisovku prece muzes chodit i potom...!!!!

chrobacek
14. říj 2009

yw a co mi to dá? že mi řeknou že jsem OK nebo že mám neprůchodné vejcovody?? to jsou info k ničemu nezlob se na mě ... a navíc po laparce chci jít na ivf takže to rozhodně nechci jít ted v dohledné době

miradka
14. říj 2009

chrobáčku, ale ak by si mala "len" srůsty a endometriálne ložiská, tak niečo by ti mohli odstrániť a určite by ti doporučili umelý prechod. Ja si myslím, že toto pomohlo mne... Ale samozrejme je to len a len na tebe...

Ywush, kde si kúpila postielku? Spomínam si, že si písala o stránke kde majú postielky se vším všudy..chcem si to omrknúť. ROzhodli sme sa, že ušetríme 2000 Kč a kúpime postielky v polsku. Moc som chcela z ikei, ale keď ušetríme 2000, možme dokúpiť iné drobnosti k tomu...

chanel
14. říj 2009

ahoj, zdravím vás všechny těhulky i netěhulky!!!!!!!!!!!!!! Chrobi: Ywushka má pravdu. Kdyby zjistili neprůchodnostjavascript:addEmoticon('😵','vBody')
javascript:addEmoticon('😵','vBody') tak by věděli, že jinak to nepůjde než ivf...ale je to na Tobě a nechci blbě radit 😅 já čekám na genetiku a jdu do dalšího pokusu..........to už snad vyjde nebo mě trefí. Cin: jak se máš co mimi??Už nekrvácíš? Musím Vás dočíst

chanel
14. říj 2009

jé, co mi to tam napsalo, nějaké chybičky???????????????????Ale k přečtení to je snad

miradka
14. říj 2009

Ahoj Chanel, už si sa dávno neukázala, zrovna dnes sme na vás snažilky mysleli, akosi nám tu chýbate 🙂 Kedy máš mať výsledky?

chanel
14. říj 2009

Žabko: já na Vás neprdím,ale vy všechny píšešte o miminkování a já tak mužu akorát napsat o rýmě 😖 ,ale na všechny moc myslím,abyste byly v pořádku a měly zdravá miminka!!!!!!!!!!!!!

chanel
14. říj 2009

Miradko: moc Tě zdravím!!A pusu na bříško 😀 Výsledky do dvou měsíců, takže snad koncem listopadu už by měly být....už se na ně teším 😝 A co Ty jak se máš??

ywushka
14. říj 2009

miradka: nejlevnejsi-hrackarna.cz (myslim ze by to mela byt ta adresa!!!!

ywushka
14. říj 2009

chro: alespon by jsi vedela na cem jsi!!! Myslim si ze je lepsi vedet zda je to ok a nebo jestli je to nepruchodne a podle toho hledat reseni!!!

lucka.adis
14. říj 2009

Ahoj berušky a koukám, že tady jsou i naše bojovnice...
....no ahóóóóój kočky, ježiš já mám takovou radost, že Vás tday všechny po dlouhé době vidím (i když vás ještě pár chybí).
Jak se máte a co je u vás nového?
Chrobáčku, tak co kočko, snažíte se teď přirozeně a co ta Mojžíšovka, napsali ti ji?
Chanelko, co ty?

My teď dojeli z obchodu a je tam kosa jako kráva(pardon), fakt je to počasí úplně pitomé..
Já na sebe navlékla zn.bundu, kterou jsem si kupovala na Jaře a musela jsem s toho vytáhnout vložku, abych se do toho vůbec dostala, takže akorát tak mrznu, protože ta vložka by mě měla zahřát-jenomže co mám dělat, když jsem jako tankodrom 😠 😀 😀

Ywush, Mir... nevíte kde se dá sehnat pěkná a hlavně dobrá postýlka za dobrou cenu?
Akorát do Polska manžu nedostanu ani náhodou 😝

ywushka
14. říj 2009

www.nejlevnejsi-hrackarna.cz tam jsou levne cele komplety!!!!

ywushka
14. říj 2009

tak jsem to popletla,je to: http://www.nejlevnejsihrackarna.cz/

ywushka
14. říj 2009

http://www.nejlevnejsihrackarna.cz/postylky-s-k...

jinak my jeste postylku nemame!!! Ted nam nejake nevychazi finace na to abych si ji mohla koupit,musim pockat az na pristi mesic!!!

miradka
14. říj 2009

Chanel, díky 🙂mám sa jakž takž - zákaz sťažovať si 😀 ale tehotenstvo s dvomi bobkami je hooodne náročné...a čo bude po tom tak to som fakt zvedavá 😅 No dúfam, že nám dáš vedieť aké budú výsledky, fakt ma to zaujíma, musí sa prísť na príčinu... 😉

Luci, to je škoda, že ho nedostaneš do polska, my asi kúpime túto http://www.malyrys.pl/lozeczko-kuba-sosna-szufl... vychádza to okolo 1500-1600 Kč aj so šuflíkom
Ešte mrknem na stránky od Ywushky.

miradka
14. říj 2009

Luci, keby sa ti páčila zrovna tá čo mne - čo je v tom odkaze, tak tu ju možeš kúpiť asi o 800 Kč viac a nemusíš do poska http://www.baby-eshop.cz/postylky-drewex/detska... (že zdravím manžela 😀 )

lucka.adis
14. říj 2009

Holky, my ještě postýlku kupovat nebudem... na to máme ještě dost času, jenom jsem chtěla vědět ty vaše spešl stránky s dobrými cenami 😀

Mir, nedostanu ho tam, protože Poláky nesnáší... už bych ho chtěla vidět jak by tam jel 😝
Jinak děkuju za odkazy a ta postýlka-ta poslední se mi také moc zamlouvá, ale mají ji teď v akci a jak jsem psala, na tu je ještě fakt brzo 😉

miradka
14. říj 2009

Luci, jasne v pohode, ja len tak, že ma prekvapil ten veľký rozdiel. My budeme kupovať 2 postielky, týmpádom ušetríme ďalších 1600 Kč. 😉

irminka
14. říj 2009

ahojte babule, tak a kočárek máme doma,mám ho i v albíčku, ale moc nejde vidět ta barvička , je teda tmavě hnědy kombinovaný s černou.....komplet: hl. korbičky, sportáky s nánožníky, pláštěnka, taška,vajíčka s boudičkou a nánožníkem vyšlo na necelých 17.000,- Kč...prostě super cena a za 11 dnů byl vyhotoven, není vůbec nízký...na fotkách to jde vidět...a jsem tam v tom ponču...jako valach 😉

ywushka
14. říj 2009

irm: je kraaasny a tobe to uplne slusi s nim🙂 i v tom poncu🙂

lucka.adis
14. říj 2009

Irmi, kočárek vypadá " prďácky " 😵 😵 fakt je moc pěkný a za tu cenu.... fakt super koupě!!!
Musím ti i pochválit to pončo, je moc pěkné.. docela mě mrzí, že já na žádné nemůžu natrefit ☹ ach jo.

(Irmi, vy jste už kočárek vybalili? To my ještě ne 😀 ale už jsme ho " očumovali ")

ywushka
14. říj 2009

lucka: zkus se podivat na v tom tescu a ev. v te olympii v new yourkru-tam stalo kolem 550Kc a byly teple

ywushka
14. říj 2009

uz frcim do hajan,za chvili pujde modre z nebe na markize!🙂 Tak dorbou noc!🙂

lucka.adis
14. říj 2009

ywush, právě že jsem se koukala a nic 😔 ☹

irminka
14. říj 2009

holky, děkuji moc za pochvalu 😉 ......kočárek jsme si dali k našim, ale měli jsme ho rozdělaný, abychom jsme se na něho mohli podívat a nafotit...

Já jsem ho koupila v tescu a stálo 570,- Kč a fakt je teplounké, ale dnes fakt byla kosa, takže zima by mně byla i v kožichu, ten vítr byl fakt hnus...

lucka.adis
14. říj 2009

Irmi, to se máš... 😅

irminka
14. říj 2009

Luci: a ty ho nemůžeš rozdělat a podívat se na něho? 😵