CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

sajmona
21. říj 2009

no nechali mě 4 dohromady...to máš pravdu ale při žádné iui nemají jistotu jestli v tom folíku vajíčko je....ale nabízeli mě et ale já jsem odmítla,chtěla jsem zkusit nejdřív iui...

monulkab
21. říj 2009

ježiši, mě Čadová říkala že to jsou podkožní injekce!!!! a že si to budu píchat jen jednou denně....ale jsem si jistá že říkala fostimon, nikdy předtím jsem to neslyšela takže jsem to určo ani s ničím nespletla.
Saj a co kdybys ty vajíčka chtěla zmrazit pro případné ivf? to ti nenabídli? popravdě nevím, jestli třeba když jdeš na ivf není lepší mít ty vajíčka "čerstvá" - čerstvě odsátá, jestli to třeba nezvyšuje pravděpodobnost, každopádně jsi první od koho jsem se dočetla že měl tolik folíků! v diskusi IVF-injekce fostimon tam baby píšou že reagovali stejně jako na clostil, max 4 vaja....

monulkab
21. říj 2009

et je prosím vás co??? oplodnění mimo tělo a vrácení? to by potom musely "vysát" všechny folikuly aby tam náhodou ještě nějaký vajo nezůstalo ne?

sajmona
21. říj 2009

podkožní jsou u gonalu,puregonu a pregnylu,ty se píchají do špeku🙂)...neboj se není to strašný...ale doporučuji ti koupit si v lékárně jiný fyziologický roztok do inj,protože ten co je v balení s fostimonem štípe....
ptala jsem se na zmražení,prý to nedělají,nemají pak správnou kvalitu,jen embrya.
no taky jsem byla překvapená a proto mě čadová doporučila punkci...no a při ivf jsem měla hov...:((( to nasere

sajmona
21. říj 2009

monul: jj přesně tak

mayllou
21. říj 2009

ahoj saj.....no právě bez těch mrazáčku je to hodně smutný, no...takto jsme aspon mohly mít něco v zásobě a nepodstupovat další pokus.....a co ty jak ty jsi na tom?? já jak jsem tu dlouho nebyla, tak už ve vás nemám vůbec přehled, ty jsi byla na 1. ivf a z toho jen dvě vajíčka???

sajmona
21. říj 2009

may: jo jen dvě,ale obě se oplodnily ,jedno bylo 10b a druhý morulka,vypadalo to tak nadějně...no a negativní...jdu na další ivf začátkem prosince...

chrobacek
21. říj 2009

may ty jsi se mnou jak přes kopírák při tom našem prvním ivf 🙂)))

mayllou
21. říj 2009

saj....no tak to půůůjdeme úplně stejně 🙂 ...tak si pak dáme rande 😀 😀 ....čoveče to bysme mohly si dát k vánocům pěknej dáreček, vid????
taky mě to tak vychází a s těma vajíčkama jsme na tom taky tak stejně, taky to vypadalo tak nadějně...a to byl taky tvůj první pokus??? a řekli ti proč to nevyšlo???

mayllou
21. říj 2009

chrob....a není možné že bysme měli stejné partnery 😀 😀 😀 ....to je ti ale fakt záhada 😀

sajmona
21. říj 2009

jo moje první ivf...neřekli mě nic,prostě že první pokus bývá spíš zkušební...
Tak to do toho s nama půjde ještě chanelka 🙂 ...doufám že jí do té doby dojdou výsledky z genetiky.
tak kdo se ještě přidá????

chrobacek
21. říj 2009

no je to prča 🙂

mayllou
21. říj 2009

chrob...a za jak dlouho jsi šla do dalšího...já půjdu hnedle za měsíc...přítel bude papkat ještě nějaké vitáminky a snad se mu to trošku zlepší...u něj je to totiž jak na houpačce, jednou to má dobrý, pak zase úplně špatný je to děs.....chrob a myslíš si,že za tím neúspěchem je fakt ten špatnej spg....asi zřejmě jo, vid??? s tím si asi moc vyskakovat nemůžeme...a už vůbec nepočítám s tím, že se to podaří přirozeně, jsou lenošný a ještě k tomu dost špatný... ☹

sajmona
21. říj 2009

tak pokud oplodnují icsi tak by to asi nemělo mít vliv ne??

chrobacek
21. říj 2009

měla jsem mrchu po ivf ... cyklus.. mrchu pak antiko... a pak jsme šli na to takže vlastně tři mrchy od stimulky

mayllou
21. říj 2009

saj....no mě to řekli totiž taky, že na poprvé to spíš zkouší jak reaguješ a tááák a pak že většinou až na ty další pokusy to vychází....tak snad holka budeme mít štěstí....musíme se o to poprat 😀
a ty jsi píchala kolik jednotek?? já jsem měla 225J a sprej a nestačilo to, abych měla vajech jak v kurníku 😀 tak snad mě příště dají větší dávky, aby těch vajuch bylo víc nooo

a jak jsi ty snášela stimulku, dalo se to???

chrobacek
21. říj 2009

may co jsem načetla na konovi tak je to dost pravděpodobné, že za to můžou spermie...

say ne protože do ní nevidí vidí jen, že je OK vizuelně ale ona může byt špatná uvnitř....takže se sice oplodní, ale přestane vyvíjet

sajmona
21. říj 2009

may já mela taky 225j a pak mě to zvedli na 262j myslim tak nějak...ale sprey mám mít až ted.musíme,to víš že jo,ted už to vyjít musí!!!nám všem!!
chrob: no tak to je potom ale v pytli:( nikde není jistota..

chrobacek
21. říj 2009

no to teda není je to loterie

monulkab
21. říj 2009

saj...no tak uvidím až tam 2dc naklušu, co bude....akorát, nechápu proč se dělá UTZ přes krámy, vždyť tam stejně při ms nic není vidět, nebo ne? A ještě se zeptám, jak často jsi chodila na kontrolní utz????a kolikátý den cyklu ti dělali punkci a kolikátej den ti udělali IUI??? A proč vůbec rovnou nepíchnou tu spermii do folíku který je v těle? ježiši, zase začínám filozofovat...

sajmona
21. říj 2009

hmmm..já jsem neměla nikdy štěstí ve hře...tak co s tím??? 😠

mayllou
21. říj 2009

say...je to tak jak říká chrobáček, bohužel do ní nevidí a můžou to klidně oplodinit i tou špatnou geneticky založenou spermií...jo je to fakt smutný....a u vás je problém kde???

sajmona
21. říj 2009

no nejdřím byl problém u manži,má špatný pohyb,ale prý je tak v normě...a po laparce zjistili um ě neprůchodnost vejcovodů,bohužel obou ☹ ,takže přirozené početí není,byl by to spíš zázrak:(

chrobacek
21. říj 2009

may přesně tak ☹

mayllou
21. říj 2009

chrob...stejně to je v pytli vid???? s takovou špatnou morfologii nevím, jestli se nám to podaří ...ale tak jsou snad na tom i hůůř, nééé

chrobacek
21. říj 2009

jejda to víš že jsou .... a povedlo se.... ono se to povede.... 🙂) musíme věřit

mayllou
21. říj 2009

monul ahojky....četla jsem tvoje příspěvky a již jako zkušená IVkařka 😀 ti klidně můžu odpověd....takže na oni potřebují, aby jsi tam příšla na záčátku cyklu tj. 2 den a berou ti krev na hormony a ult jak vypadáš uvnitř , jakou máš sliznici a jak vypadájí vaječníky a táák, nevím sice proč zrovna druhý den, ale asi je to kvůli tomu, že se ti rozjíždí nový cyklus a hned poznají jak na tom jsi.....no a pak se tam jede myslím 8DC to ti dělají úplně to stejný, no a pak podle toho, jak ti rostou vajíčka, ti naplánují punkci, já byla 13 den cyklu...ale oni ti to řeknou sami, kterej den, záleží podle toho jak máš cyklus dlouhej a podle všech výsledků a zavedení embryi pak zhruba 2-5 den, dle toho jestli si připlatíš prodlouženou kultivaci nebo ne

mayllou
21. říj 2009

saj...tak to je mě líto...ale vidíš, to bych řekla, že u vás by to mohlo vyjít hned na poprvé, když manža má spg v normě a taky nic....to je hrozný, co si ta příroda s náma dělá...je to děs.....ale třebas se tam v prosinci potkáme 🙂

mayllou
21. říj 2009

monul...jéééé ted jsem to asi špatně pochopila....ty jdeš na ivf nebo na inseminaci....v tom případě, nevím, postup je asi trošku jinej 🙂

chrobacek
21. říj 2009

no jasně holky může to být čímkoliv že se nepovede nedá se říct co je přesně za chybu