CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

mmorgana
25. únor 2010

oprava - Synarel si ŠPLÍCHÁM DO NOSU 😲

yvett09
26. únor 2010

chrobi: ja mam asi 7 cviku, ktere bych mela cvicit kazdy den a opakovat kazdy cvik zhruba 40krat. Tak se snazim, ale kdyz jsem na vikend nekde pryc, tak to moc cvicit nejde. No, aspon neco. Rikam si, ze kdyz uz mi to nejak zvlast nepomuze k tehuli, tak aspon budu mit pevny zadek na leto 😀

chrobacek
26. únor 2010

yvett správný přístup 🙂) já měla dvacet ráno a dvacet večer a začínala jsem 3 cvikama pak přidala další tři pak zase ubrala... no nevím ....

monulkab
26. únor 2010

ahoooooooooj!

xovicka
26. únor 2010

chanel, to s tím clostíkem a folikulem bylo ještě u normálního gynekologa, píchl mi pregnyl na ovulku, pravda progesterony dát mohl taky, no ale co už.

yvet a kde jsi k tomu cvičení přišla? taky už jsem o tom přemýšlela, ačkoliv mě by to asi moc nepomohlo. To ti poradil nějaký doktor, nebo sis to našla sama a pak až řekla doktorovi ať ti to předepíše?

chrobacek
26. únor 2010

xovicko musíš si o to říct na gyndě ti napíše žádanku

chanel
26. únor 2010

Elennko: to je teda pech, tak at je se brzy uzdravíš!! Aliseea: gratuluji a přeji příjemnou stimulku 😉 Xovicka: muj gynekolog ví o tom taky houby, ale v Caru si to pohlídají.

chanel
26. únor 2010

Mmorgana: Fostimon je klasická injekce, nevím jak ted,ale mě ho píchali do zadku. Prášek a roztok se smíchá. Nevím proč jsem měl z něho takovou sra..., nikomu nic nedělá.

aliseea
26. únor 2010

Ahoj holky tak mám zasebou první dávku injekcí,byla to docela sranda když mě manžel mě píchnout ještě kolem toho měl rozpravu"pozor letí včelička ,ano už tam bude,nedívej se už letí " 😀 Myslím že se uklidňoval,byl statečný a ani to nebolelo,zítra už budeme profíci 😝 mmorgana : Fostimon jsou normální injekce,mě se taky po Synarelu chce pčikat 😀

chrobacek
26. únor 2010

ali supr .. kolik toho máš a co ?

mmorgana
26. únor 2010

Já už toho mojeho taky připravuju, že mi budu u píchání asistovat 😎

chrobacek
26. únor 2010

mm jasné at z toho taky něco má 😀

aliseea
26. únor 2010

chrobacek : Fostimonu si ředím tři lahvičky po 75 m.j. do toho Prednison 1-1/2-0,Synarel ráno a večer.Tohle budu brát do pondělka v úterý opět do Brna na kontrolu i s manžílkem ten jde na spermiologické vyšetření 😉

chanel
26. únor 2010

Ali: to máš doma šikulku, ten muj omdlívá už když vidí stříkačku 😖 O protokolu u Tebe rozhodla Čadová a Mmorgana: taky ?A podle čeho se to rozhodne,nevíte?

chrobacek
26. únor 2010

jo tak to budu mít stejně ale budu mít merional no taky jsem zvědavá jak to půjde byla jsem zvyklá na gonal

jak to že jdete ještě na spermio???

veria
26. únor 2010

Chanel, ahoj. No to netuším podle čeho to rozhodují, asi podle osobních sympatií k daném protokolu😉 Čadová mi říkala, že poslední výzkumy ukazují, že úspěšnější je dlouhý protokol a jsou z něj kvalitnější vejce, tak ona je asi příznivec dlouhého.

aliseea
26. únor 2010

chanel : musíme být oba silní,já bych si sama nepíchla mám s toho moc velký strach,jsem poseroutka 😅 O dlouhém protokolu rozhodl Crha, k tomu chodím.

chanel
26. únor 2010

Ali: síla musí být, nic jiného nám nezbyde, naštestí mě to píchá segra, ta už to umí.Já bych to nedala 😅 .Crha je moc dobrej! Veri: ahoj!! To mě asi Čadová nepřeje,abych byla v tom 😅 , zase mi dala po třetí krátkej 😨 Ty máš dlouhý, měla jsi i krátký? Jaký byl v nich rozdíl?

chrobacek
26. únor 2010

veria fajn tak proč mi dala 2x krátkej???

veria
26. únor 2010

Fakt vám oboum dala krátký jo? Tak to teda už vážně nevím. Mi připadá, že si to tam všichni, včetně Čadové sází jak chtějí.....
Chanel, nemáš endomrchu?? Při té by se měl dávat snad dlouhý....
Já nikdy neměla krátký, vždy jen dlouhý.

chanel
26. únor 2010

Veri: mám jak vrata 4.stupně, viděla dokonce i mé špatné výsledky u cétečka 😅 , hm, tak to zase dopadne 🙄 a kolik jsi měla vajíček?

chrobacek
26. únor 2010

veria právě mi připadalo, že dávali loni všem krátkej a ted dlouhej...

chrobacek
26. únor 2010

jo jinak já četla studii když se nejvíc daří a bylo to při dlouhém jen s FSH takže já mám pro jistotu dlouhej s FSH a LH 😎 😎 😎

chanel
26. únor 2010

mě teda připadá a tomu nerozumím, že při dlouhém se víc připraví sliznice na těhotenství.........u krátkého moc teda ne. Myslíte, že po Et, když si píchnu agolutin navíc, že mě pomůže??

veria
26. únor 2010

Někdy se dělá u endomrchy i superdlouhý protokol, to sem si nedávno někde přečetla, že píchnou Zoladex na 3 měs a na to navážou stimulací.
Vždy 6 vajíček. A ty?

aliseea
26. únor 2010

na spermiologické vyšetření jsme ještě nebyli jdeme až teď v úterý,hmmm 😕 určitě to bude tím že jsem třikrát přírozenou cestou otěhotněla,pokaždé jsem potratila v prvním trimestru.Genetika je u nás v pořádku.Mám lehkou formu štítné žlázy a špatnou srážlivost krve a do toho mám vrozenou vadu dělohy ( děložní přepážka) 😒

chanel
26. únor 2010

Chrobi: to už Ti musí vyjít! Když Ti je tam dají až po 6 dnech...to už musí být dostatečně kvalitní a vyvinutá....no vypadá to dobře, ta léčba,kterou Ti navrhli

chrobacek
26. únor 2010

aha a máš teda nějaké léky na toto ?

chrobacek
26. únor 2010

docela čumím že jdete na ivf a ani nemáte spermiogram 🙂

chanelko doufám dofám 🙂))

veria
26. únor 2010

Chanel - já si spíš myslím, že u dlouhého se víc zablokují ty vlastní hormony, protože delší dobu bereš Synarel a spol.

Aliseo - a proč vlastně ivf, když těhotníš přirozeně? Není problém v té přepážce? Nedala by se odoperovat?