CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chanel
2. bře 2010

Holky, dobrý večer, jsem rozbolavěná a ospalá....mám 4 vajíčka 😠 , zítra si vás dočtu jsem hotová, nic mě nebolelo a ted po Opu jo.

sysysy
2. bře 2010

marietea - pokud ti doktor řekl, že příště to může vyjít, tak tomu zkus věřit 😉 třeba když ti ještě o něco zvednou dávkování, tak by se něco mohlo urodit 🙂 - třeba tak jak to mají některé holky u Clostilu, reagují třeba až na 3x1....
A pokud máš follíky bez stimulace, tak to určitě nějak půjde i bez dárcovských vajíček....Věř tomu!!!

mmorgana
2. bře 2010

monulka: Odpočiň si. Každopádně ještě máte více možností před sebou. Tu dovolenou v květnu Ti budu závidět 🤐

chanel: 4 vajíčka - teď budem držet palce, aby z nich byli 4 bojovníci 😎

marietea: Ahoj, to je pech 😖 Zkus se poptat doktora, aby Ti vysvětlil, co s Tebou zamýšlí a čím to může být. Šance vždycky je - můžeš mít darovaná vajíčka.

veria
2. bře 2010

Chanel ahoj, tak pěkně odpočívej, on ten podvozek z toho prostě pár dnů bolí, však víme 😉
A 4 vejce, žáden největší hit, ale díkybohu za ně.
Kdo ti to dělal?

chrobacek
3. bře 2010

marietea co já jsem četla tak by ti měl pomoci krátký nebo ultrakrátký protokol to je pro špatnou odezvu vaječníku na stimulaci .... ale moc o tom nevím chce to opravdu nastudovat.... a připadně pokud by ti toto nechtěli udělat a změnit protokol tak být tebou tak zkusím nativ v reprofitu

chrobacek
3. bře 2010

chanelko neboj tělo přebolí a budeš nachystaná na ty svoje dvě blasty 🙂 doufám, že jsi jim řekla at ti je tam pěkně vypěstují 😀

chanel
3. bře 2010

Děkuji, za povzbuzení, to je od vás milééééééé 😉 , dneska už je líp. Ta narkoza na mě působí holt celodenně. Marietea: vůbec se netrap! Změní Ti protokol, dají větší dávky a určitě bude uroda! A možná by jsi potřebovala i jiné léky, než se dávají, třeba Fostimon by víc zabral. Vid, Chrobi, já se v tom nevyznám,ale Ty víš jaké to asi jsou. Každopádně držím pěstičky! Veri: dělala mi to Čadová a byly jsme tam dvě,tak to šlo rychle. Paní měla na rozdíl ode mně 11 vajíček 😀 , lepší slepička jako já 😝

chanel
3. bře 2010

Mmorgana: už Ti dorazila ms? Chrobi Ty už si pícháš? Jak to snášíš?

chanel
3. bře 2010

Mončo: je mi to líto,ale já těm iui moc nevěřím,právě proto, jak jsi psala, s tou ovulkou, když je dřív a oni to nestihnou,jak se to pak má povést. Ale neboj, bude líp, jsi nadopovaná hormony, klidně se může stát, že příští cyklus to vyjde bez doktorů. Petulko: Tak už jsi taky začala? Jak se máš?

chrobacek
3. bře 2010

chanel .... nepíchám FSH až zítra posunuli mi to abych se vešla do operačního plánu ☹ takže budu píchat skoro měsíc celkem ....s tím dekáčem ten mám od 20.2. a punkce by měla být 18.3.

jj máš pravdu dají marietee jiné léky nebo protokol 🙂 a bude to OK

chrobacek
3. bře 2010

chanel neptala jsi se z které vaj. jsou ty vajíčka? jestli je máš z obou nebo jen z jednoho?

chanel
3. bře 2010

Chro: neptala,ale jak tam zavolám,jak se vyvíjí, tak se zeptám, po narkoze jsem byla mimo, nic si nepamatuji, až mi po desáté řekli, kolik mám vajíček, teprve mi to zůstalo v paměti,ale na obou stranách se mi folikuly tvoří,ale dr. říkala, že jich bylo dost prázdných 😖 ...Ty jo...až 18.3., to je dlouho,ale zase to určitě všechno dobře dopadne a to to jde, ne??

mmorgana
3. bře 2010

Ahoj holky, tak jsem byla ráno na krvi a UTZ, v jednu si jdu pro výsledky a dají mi rozpis dávkování. Docela mě zaskočila tím, že mi dala vybrat, jestli chci Fostimon, Menopur nebo recFSH (= pero). Byla tam Řehulková a nějak mi nedokázala vůbec říct, co je lepší nebo vhodnější 😒

chanel: ty stavy po narkoze znám 🙂 Já si taky nic nepamatuju. Kamarádce po císaři v narkóze doonce sestřička napsala na ruku, že má holčičku - to když se jí popáté ptala, jak to dopadlo 😖

marietea: jejda! Já Tě chtěla uklidnit s darovanými vajíčky, že šance furt nějaká je, ale podle toho, co psaly zkušenější holky, tak máš ještě spoustu jiných šancí a darovavé vajíčka jsou ještě ve strašné dálce 😉

chrobi: su zvědavá, jestli mě taky nějak posunou

chrobacek
3. bře 2010

no víš že by mě to i docela zajímalo... protože u mě je to dost jasné že ty 4 mám z jednoho ... takže kdyby mi někdo rozchodil ten druhej to by byla nadílka 🙂)))

jo je to dlouho už vlastně 13 den píchám umrtvováky... to jsem při krátkým ani nestimulovala 🙂) to jsem píchala 10 dní... tak už je mi to docela dlouhý a to mě ještě +- 14 čeká, ale doufám, že ta odezva bude lepší třeba se dá do kupy ten levej zaostalec

chrobacek
3. bře 2010

mmorgana....tak to jsi měla docela dostala .... to není na tobě ten výběr a tom by měl rozhodnout doktor... jestli ...u-FSH nebo rec-FSH protože to je sakra rozdíl...

mmorgana
3. bře 2010

chrobi: byla tam Řehulková. Když mi dělala UTZ, připadala mi v pohodě. Ale na konzultaci mě trochu znejistěla 😒 Taky se mi nezdálo, že mi řekla, že je to na mě. Radši jsem se přidržela toho, co mi předtím říkala Sviteková. Díky moc za odkaz, to si ráda počtu 😎

chrobacek
3. bře 2010

dej si recFSH to tam má nelepší výsledky pokud ti nevadí že budeš doplácet a řekli ti i dávky?

mmorgana
3. bře 2010

Jdu tam teď v jednu pro výsledky krve a stanovení dávek. Tož su zvědavá, co mi řeknou.

chanel
3. bře 2010

mmorgana: ta maldá dr. je asi nezkušená, když jsem jí říkala, že při stimulaci špiním, řekla,já do vás nevidím,co na váš gynekolog, tak co asi když stimuluji u nich,že? Sviteková mi dělala iui a pak byla u druhého opu s Crhou, moc hodná milá!Určitě dej na ni! Je dost smutné, když Ti dr. řekne, at si vybereš! Má snad vědět, podle krve, co by TI sedlo! Každopádně přeji at je výběr správný!!!

chanel
3. bře 2010

a za překlepy se omlouvám..už si to asi stejně přečteš až se vrátíš z Obi

chanel
3. bře 2010

chrobi: tak jsem si to taky přečetla,ale ted vám ten dlouhý protokol závidím 😒 ,jestli se to zase nepovede.... 😔

chrobacek
3. bře 2010

chanel to si děláš prdel s tou odpovědí ???? to snad ani nemůže myslet vážně?

hele já taky nemám tu správnou kombinaci ... je tam že to má být s gonalem ten dlouhej... tak ale budu věřit dr., že? protože každej má hlavně jiné vlastní hormony

aliseea
3. bře 2010

Ahoj,tak mi včera zvýšili dávku Fostimonu o 75 m. j. na ultrazvuku byli viděny mále foliky v sedmém cyklu, kontrola v pátek opět krev a ultrazvuk 🙂

veria
3. bře 2010

chrob, to je velmi zajímavé ta studie, ty rozdíly mezi dlouhým a krátkým jsou docela významné! A zdaleka nejúspěšnější je dlouhý s recFSH. Možná Čadová měla tuhle studii na mysli, jak mi minule říkala, že dlouhý prot. je dle nejnovějších výzkumů úspěšnější.

chrobacek
3. bře 2010

ver jojo to je ... ale i když jsem ji četla raději jsem se na to proč mi dali u-FSH dopodrobna neptala... prostě si říkám, že v tom pytly co tam mají na výzkum jsou lidi co mají každý jiné hormony tj. asi taky každej zareaguje jinak... takže to že to vyhrálo recFSH halt neznamená, že by to vyhrálo i u mě 🙂)) každopádně další ivf bude dlouhej s rec 😀 😀

chrobacek
3. bře 2010

aliseea a kolik jsi měla dávku? a jaké byli největší?

ver no supr a to čadová nevěděla, že je lepší už květnu a srpnu 2009??? to bych neměla 40 tis v pr...

chanel
3. bře 2010

Chro: taky jsem byla z její odpovědi v šoku....hm, nevěděla to čadová asi ani u mě, do ted když mi zase dala krátký 😠 .Aliseaa: a kdy to vypadá na odběr? Asi příští týden,že? Holky, ale stejně jestli je dlo. nebo kr. protokol, se nedá zaručit uchycení 😖 , to je to nejhorší, ani nevím jaká má být ideální sliznice, já mívám 13mm a stejně se to nepodařilo. Mmorganko: kde jsi? Jak jsi dopadla??? 😉

veria
3. bře 2010

No, že ti dala na endomrchu krátký, to mě udivuje. Ale snad pro to měla nějaký důvod?
Zítra voláš na vejce? 😉

mmorgana
3. bře 2010

No, holky, je to dobrý - dokázala jsem si pod vedením sestřičky píchnout Puregon 😀 Já ji varovala, že jsem děsný zbabělec. Beru Puregon 225. Prý je to standardní dávka. V pondělí tam jdu zase, tak se uvidí.
Hned pak jsem byla s mužem na kafi a valila jsem do školy a bojovala s připojením, abych mohla plkat s váma 😅 Protože ani nevíte, jak jsem ráda, že vás mám 😎