CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chanel
3. bře 2010

Veri: mám ji dokonce 4 stupně a dr. mě na to řekla, že je to v pořádku,že vajíčka jsou.Ale jestli to nevyjde,budu naštvaná, že mi nedala dlouhý, tento pokus mi nikdo nevrátí a co dál? Mmorgana: Tak super! Při prvním jsem měla taky 225j, tak gratuluji k píchanci 😀 , ted už to bude utíkat a za chvilku bude odběr! To jsem zvědavá,jak budeš reagovat a kolik toho bude! 😉 ,hlavně nic těžkýho netahej a hodně tekutin!

marietea
3. bře 2010

Verio, Chanel, Chrobi, Sysy, vsem vam moc dekuji za zpravu. Prilitla jsem pred chvili z prace, tak prominte, ze dekuji tak pozde. Je to tak, jak pisete, clovek se tesi, ze se neco deje a najednou nic. Jste moc hodne a dekuji za podporu. Nevim hladiny FSH, bylo mi receno, ze se mi to zvysilo jen o 0,1, coz je pry skoro nic. 14 dni predem jsem brala Decapeptyl, pak tri ampulce Memopuru, pak se to zvysilo na 4 ampule, ale efekt zadny. Zatim mi k tomu nic moc nerekli. Zitra mam UZ a uvidi se, zda folikuly poskocily bez stimulace, ale to uz jen tak, aby se videlo. Cyklus IVF je ukoncen. Toto je moje prvni IVF, tak je vsechno tak nove. Moc doufam, ze to muze mit lepsi reakci u kratkeho protokolu. Nevite, jak to probiha? Jsou tam jine leky? Kdy se to aplikuje? Zitra se zkusim zeptat, kdy bychom s tim mohli zacit, zda uz pristi mesic nebo musim mit nejakou predepsanou pauzu... 🙂 Taky vam vsem drzim palecky. Mame to tedy pekne tezky... 😖

marietea
3. bře 2010

Morgano, tebe take moc zdravim a dekuji, uplne jsi mi v tom vyctu jmen vypadla 🙂

mmorgana
3. bře 2010

Holky, kdyby byl dlouhý protokol ten nejlepší (vždy a za všech okolností), tak by se žádný krátký ani nedával. Takže chanel nevěš hlavu (ani doktorku), třeba to bude pro Tebe teď to nejlepší 😀

mmorgana
3. bře 2010

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
sajmona - 3. IVF duben květen????
klara.k - 1. IVF - duben, květen - dlouhý protokol (utrogestan + Synarel)
veria
rioko - 1 KET asi květen
xovicka - PCO, teď řešíme úvodní vyšetření, pak se uvidí
elennka-PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
monulkab
***********************************************************************
STIMULANTKY:
aliseea 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 1.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl
mmorgana 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel), od 2.3. Puregon 225j
*************************************************************************
TĚHULKY:
hanulamarkova

klara.k
4. bře 2010

zdravím vás a pečlivě dočítám, jen teď není nic nového tak nemám co psát.

zítra jde manža na další spermio pro genetiku a jinak nic. No a jsem ráda, že jsme posunuli stimulaci až po výsledcích z genetiky, protože toho teď je tolik co musíme řešit se stavbou, že když si vezmu, že teď bych to vše měla zvládnout dohromady, tak se stopro zblázním, ale už by mi to zase potom bylo všechno jedno, tak nevím.

Jinak všem držím palce a pořád na vás myslím.

petula82
4. bře 2010

Holky,to si snad děláte pr...,to ta mladá nemá vůbec zkušenosti? Tak tam s ní má sedět někdo,kdo je zkušenější a trochu jí pomáhat než se do toho dostane.Na tom by nebylo přece nic špatného.Chanelko,tak 4vajíčka stačí.Kdy bude ET? Já až půjdu na IUI,tak chci aby mě to udělali tak ten14.nebo 15.den,pak už je po ovul.Tehdá mě na to brali pozdě.A jednou to neohlídali,tak to ani neproběhlo.Moje vajíčka si dávají trochu na čas,pak šup a je to.Mě se to po tom potratu urovnalo,tak snad mě to udělají včas.Všem,co začínají stimulaci,přeju pěknou úrodičku.

chrobacek
4. bře 2010

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
sajmona - 3. IVF duben květen????
klara.k - 1. IVF - duben, květen - dlouhý protokol (utrogestan + Synarel)
veria
rioko - 1 KET asi květen
xovicka - PCO, teď řešíme úvodní vyšetření, pak se uvidí
elennka-PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
monulkab
***********************************************************************
STIMULANTKY:
aliseea 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 4.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl OPU cca 18.3.
mmorgana 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel), od 2.3. Puregon 225j
*************************************************************************
TĚHULKY:
hanulamarkov

xovicka
4. bře 2010

U nás taky nic nového. Přítel jde dneska na spermio. Mě už snad přešel ten kašel, tak jsem se konečně domluvila na návštěvě těch kamarádů s čerstvým miminkem, tak budu příští týden obíhat obchody s miminkovskýma věcičkama. No a v zápětí mi další kamarád poslal mail, že se jim narodilo druhé dítko. To tak strašně letí, ani si nevzpomínám, že bych jeho ženu vůbec viděla těhotnou.

chrobacek
4. bře 2010

chanelko tak jak jsou na tom děcka?

mmorgana
4. bře 2010

Zrovna jsem si říkala, že venku nesvítí slučníčko a že je dnes smutno. Ale "děcka" mě dostaly 😀 Chrobi, Ty seš poklad 😵
Tak Chanenelko, jak jsou na tom děcka?

xovi, taky dnes uvidím po dlouhé době kamarádku s dvěma malýma holčičkama. Na tu starší čekali víc jak 3 roky. Nakonec po operaci myomu měla jet do lázní, ještě jsme byly spolu nakupovat "lázeňskou výbavu" a pak do lázní ani neodjela, protože byla těhotná 😅

chrobacek
4. bře 2010

mmorgana 😀 😀 😀 no jo jsem natěšená jak bojují 🙂))

chrobacek
4. bře 2010

mmorgana... to máš blbě v tabulce ne? jsi začala píchat včera? ne?

rioko
4. bře 2010

holky já jsem teřba otěhotněla po krátkém protokolu, měla jsem dokonce 12 vajíček, z kterých se oplodnilo 8 a vydrželo 5, tak i krátný má asi smysl ne? A endometriozu mam taky, ale naštěstí jen malou, ale taky jsem slyšela že u většího stupně je lepší dlouhý protokol...no jsem ráda, že i na KET jdu k Crhovi a nemusím to řešit s těma novýma doktorkama
Chanelko moc držím pěsti 😉

mmorgana
4. bře 2010

Jo, chrobi, píchám teprve od včerejška, jsem totálně zmatená 🤐
Právě jsem se vrátila z České pošty, kde jsem byla reklamovat nedoručování balíků. Protože ten řidič, co jezdí k nám, je debil 😠
A ještě jsem včera zapomněla jednu věc - Řehulková mi předepsala Prednison na imunitu. Ptala jsem se, jestli je nutný, ikdyž mám imuno v pohodě. Řekla, že ho nemusím brát, když nechci, že není nutný, ale že ho předepisují standardně a prý je to prevence. Jsem po včerejšku tak zmatená, že jsem na ten Prednison ráno zapomněla 😒

rioko
4. bře 2010

prednison bych brala, je to proto, aby tělo nevzalo embryo jako cizí věc a nechtělo ho vyloučit, tak mě to vysvětlovat Crha...

chrobacek
4. bře 2010

rioko to jo ale pokud nemáš prokázané protilátky tak je to zbytečný protože musím mít protilátky proti trofoblastu... mmnorgana kolik máš brát? já ted beru 5 mg tj. tabletu a nevím jestli to nemám zvýšit ... protože se brala tableta ráno a v poledne půlka.. při ivf

chrobacek
4. bře 2010

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
sajmona - 3. IVF duben květen????
klara.k - 1. IVF - duben, květen - dlouhý protokol (utrogestan + Synarel)
veria
rioko - 1 KET asi květen
xovicka - PCO, teď řešíme úvodní vyšetření, pak se uvidí
elennka-PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
monulkab
***********************************************************************
STIMULANTKY:
aliseea 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 4.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl OPU cca 18.3. UTZ 8.3.
mmorgana 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel), od 3.3. Puregon 225j
*************************************************************************
TĚHULKY:
hanulamarkov

mmorgana
4. bře 2010

chobi: mám brát 1-1/2-0. A protože se bere po jídle, tak teď honem jím, abych si mohlo vzít tabletu. A dík za úpravu tabulky 😉
V pondělí 8.3. si pořádně umyju zuby, abych se mohla zubit a ukazovat své zeleno-žluté gumičky na rovnátkách 😀 - jdu na krev a na UTZ 😎

rioko: kdy jdeš na ten KET? Budu držet pěstičky 🙂

chrobacek
4. bře 2010

mm si budeme v pondělí sdělovat velikost jo?

chrobacek
4. bře 2010

chanelko???????????????

elennka
4. bře 2010

Hojda holky 🙂 všem držím palečky 🙂)
Kdypak uděláme ten srazík? Jinak jsem dneska byla na neurologii, tak budu lítat po RHB a do práce mám bohužel papír s omezením pracovních aktivit...
Zatím pa 😉 😉

mmorgana
4. bře 2010

chanelko, kde jsi????? A co embryjka????

elennka: Srazík je dobrý nápad. Jsem z Brna, někdy mám čas dopoledne, někdy odpoledne, dost záleží na dohodnutém času.

chrobi: kluci na střední si ho v šatnách před tělocvikem měřili, tak my si je budeme taky měřit! 😀

elennka
4. bře 2010

Já mám spíše čas odpoledne, ale budu mít asi rhb v Brně, tak by šlo spáchat i něco dopoledne.. jinak já jsem 41 DC, Ms nikde bříško bolí.. test nega... no počkám ještě pár dní a kdyžtak si píchnu agolutin nebo vezmu utroš..

marietea
4. bře 2010

Ahoj holky, moc zdravim a preju vsem snazilkam a stimulantkam krasna vajicka v hojnem poctu 🙂 Ja jsem byla dnes na UZ a bohuzel se ty moje folikuly vubec nehly. Proste nic. Mluvila jsem s Cadovou, tak pry by mi mohl pomoci kratky protokol, pry to zkusime az za dva mesice, takze ted nic. Telo si musi odpocinout. Pokud pry ani kratky nevyjde, tak pry je to selhani vajecniku, coz se pry stava. Ultrakratky protokol na obi nedelaji, nevim proc. Tak budu doufam, ze ten kratky zabere. Nadeje umira posledni, ze? 😖

marietea
4. bře 2010

Jinak jsem procitala vase zpravy a kdyz jsem se rozhodovala mezi res-FSH nebo u-FSH, tak mi primo Crha rikal, ze ucinna latka je stejna, jen aplikace u u-FSH narocnejsi. Jinak pry zadny moc velky rozdil a ze vyrobci res-FSH rikaji, ze ucinuje lip ten a vyrobci u-FSH zase ze ten jejich. Ja jsem nakonec sla do u-FSH, protoze aplikace mi nevadi, zas tak narocne to nebylo. Mela jsem Menopur. No kdyz byly folikuly drobne, davala jsem si vinu, ze jsem mela jit mozna do res-FSH, ze by to lip zabralo. Ale jak Crha tak i Cadova rikali, ze by to asi bylo stejne. Nevim. Ale kdyz jsem si precetla tu studii, co jste zminovali, tak mam jeste vetsi pochybnosti. Navic jsem si proste mela vybrat ja, zadne stanovisko, co by pro me bylo lepsi, jsem nedostala ☹

marietea
4. bře 2010

Drzim vam vsem vazne palecky! Ja budu ted mit skoro dva mesice pauzu, kdy se nebude nic dit. Cekam uz 3 roky, tak snad uz me par mesicu nezabije, i kdyz teseni bylo obrovske 😝

elennka
4. bře 2010

Mariet, tobě držím palečky taky... 😉

rioko
4. bře 2010

mmorgana díky, na KET bych chtěla jít v květnu, Vojta jde v dubnu na operaci, tak snad to pak vyjde

monulkab
5. bře 2010

Ahoj holčiny, jsem též pro srazík 🙂 šla bych na kávičku třeba někam do Vaňkovky nebo někam poblíž, končím každý den v 18 hodin. Ráda Vás všechny více poznám 😎