CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
5. bře 2010

mmorgana ...🙂))

marietea... možný být tebou tak trochu zapátrám a zkus jít třeba i na konzultaci jinam .... co ti řeknou 😉

mmorgana
5. bře 2010

Sraz: po 18. hodině můžu v pondělky nebo čtvrtky, v úterky a ve středu až po 20. hodině. Víkendy často nebýváme v Brně.

mmorgana
5. bře 2010

chanelko, kde jsi? 😲

chrobacek
5. bře 2010

veria
5. bře 2010

čau holky, chanel nám někde zamrzla, co 😕

chrobacek
5. bře 2010

nó... já se jen bojím jestli je všechno v pořádku ....

veria
5. bře 2010

určitě jo, možná jí jen nejede net....

chrobacek
5. bře 2010

chanel... nemůžeš mi dělat takový nervy nebo mi nenarostou žádný vaja... jo jinak u nás včera supr zážitek s mícháním injekce.... pochopitelně to chlapovi vystříklo ven hned po namíchání první ambule ... uááá tak jsem ho seřvala at na to hlavně nehrabe... že si to udělám sama no pochopitelně ani kapka nazmar... 😀 😀 😀

veria
5. bře 2010

chrob, takže už pícháte, jo? 😉

mmorgana
5. bře 2010

chrobi: míchání injekce, to zní strašně! Já "bojuju" i s Purregonem v peru 😅 Jsem trochu zbabělec 😔 A až dojde na injekce, to bude taky na chlapovi.

Snad je to fakt jen v tom netu a chanelka je v pořádku.

chrobacek
5. bře 2010

ver od včerejška 🙂 opravdu zážitek to byl už vím, že ho k tomu nemůžu pustit

mm.... no jo opravdu pero je pero.... o tom žádná, ale myslím, že dneska už to zvládnu levou zadní 🙂 a já jsem taky zbabělec dvě ivf píchal chlap a třetí píchám sama ... protože on to moc zdržuje 🙂 tak si bodnu jednu v pravo a jednu vlevo a je to 😉

rioko
5. bře 2010

holky tak to vaše chlapy obdivuji, já jsem si pichala všechno sama a m. odcházel protože se na to nemohl dívat 😀

veria
5. bře 2010

Mě při prvním pokusu taky píchal chlap, a on je taky srab na tohle, ale překonal se. Při druhém už jsem vše zvládala sama. Už mi to přijde jako naprosto banální věc, bodnout do špeku tu minijehličku..... 😉

rozalenka
5. bře 2010

zdravim holky,
jsem tady prvne....v utery se chystam na obilnak na laparku a hysteroskopii....
jinak byla jsem na obilnaku jen jednou a ted tam jdu zrovna lezet tak z toho mam trochu strach vubec to tam neznam....

veria
5. bře 2010

Ničeho se neboj, jsou tam hodní. Taky jsem tam byla na hysteroskopii. Akorát to prostředí nic moc, ale přístup o.k.

rozalenka
5. bře 2010

jo snad to tam preziju...

veria
5. bře 2010

Budeš tam 3 dny i s cestou, to přežiješ 😉

rozalenka
5. bře 2010

jo taky mi to tak rekli tak snad to bude ok....

chanel
5. bře 2010

Marietko: neboj, řešení je vždycky, člověk musí bojovat! Určitě si domluv konzultaci i v jiných Carech, oni Ti poradí!Budu na Tebe myslet, ted máš dva měsíce pauzu, tak ji proto využij! Rio: s čím jde Vojtík na operaci? Chudáček malej 🙄 MM a Chro: včera jsem dělala uklíd, pak vás tady budu pořád otravovat, protože po Et se budu šetřit, měla jsem si volat dnes, tak jsou dvě, jedno deseti, druhé osmibuněčné a jedno zastaveno ve vývoji..to je scénář prvního ivf.Zítra ráno si mám volat bud bude et nebo v neděli, oni by raději zítra,ale já v neděli at jsou vyvinutější. Nevíte čím to je, že mám pocit jako bych měla dostat ms, tak mě bolí břicho...a nafouklé není...jen mám takový dojem, že bych to měla dostat....Ell: jsi už zdravá? Veri: co ty? Jak se máš? Hezký den Vám přeji 😝

chanel
5. bře 2010

a děkuji, že na mě myslíte 😎 , těší mě to moc!!

chanel
5. bře 2010

Rozalenko, zdravím, přeji at to máš rychle a úspěšně za sebou! Jak píše Veri, nic moc prostředí,ale super doktoři, jsou hodní a v pohodě!

rozalenka
5. bře 2010

no myslim ze prostredi neni az tak hlavni.....duleziti jsou lidi....

rioko
5. bře 2010

chanelko tak to budou určitě bojovníčci 😉
Vojta jde na operaci s obouma ukazováčkama na rukách, je to nějaký vývojová vada, má je pořád ohlé a vlastně je nepoužívá, což teď až tak nevadí, ale třeba při psaní by to bylo blbé...bude mu to operovat primářka na plastice, říkala, že je ta vada větší a že asi nebudou úplně dobré, ale snad trochu použitelné

chrobacek
5. bře 2010

chanelko no tak to jsou krásné výsledky ovšem protože to 10 b je dost nad normu dnes mají být 6-8b 😉 tak to vypadá slibně ně? ... zítra jsou morule jak vyšité a v neděli blasty.... proč chtějí zítra? dávají ti nějaké vysvětlení ?

enya11
5. bře 2010

Ahoj, už sem moc nechodím jen občas nakouknu co je nového. a nedá mi, Chanelko já bych ti radila jít na transfer zitra,přece jenu tebe bude embryjkum nejlepe. Antoaneta se kterou jsem si psala mela bastocysty a tehotna nebyla coz me teda moc mrzi, držela jsem ji palce. a kolik holek tady mělo morulky a maji mimi. Ja uz bych je tam nenechavala a chtela je mit u sebe. Drzim palce a brzy // 🙂

elennka
5. bře 2010

Chanel, nejsem.. ještě mě doznívá ten zánět prudušek a jinak bud lítat kvůli zádámům po doktorech a rhb...
Jinak na neděli mám brigádku neb penízků je málo ☹
S tím srazíkem, můžu skoro každý den po 15.30 +- (a tak do 18.30 max)..

monulkab
5. bře 2010

elen, tak to se asi mineme, já v 18hod zavřu krám a pak teprve můžu jít někam za zábavou 😝

veria
5. bře 2010

Chanel, tak to vypadá dobře! Dávali jste ICSI nebo normoš oplodnění?

mmorgana
5. bře 2010

chanel: tak to jsou dobré zprávy 😀

rozalenka: ahoj, ležela jsem loni na dvou odděleních na Obi a musím říct, že všude byly hodné a milé sestřičky - a to je moc důležité. Při revizi jsem v nemocnici dost brečela a sestřičky byly velmi ohleduplné. Prostředí nic moc a jídlo taky hnusné 😖 Tři dny se to dá vydržet i bez wifi.

SRAZ: a když se potkáme třeba v 17? Elennka s Monulkou se třeba aspoň potkají 😀 Co vy ostatní?

aliseea
5. bře 2010

Ahoj holky,dneska je pro mě špatný den ☹ Končím se stimulaci na ultrazvuku drobné folikum,dlouhý protokol podle dr.Čadové mi nesedl.Mám opět zkusit za dva měsíce a dají mi krátký protokol.Ach jo už jsem to obrečela 😔 ,tak doufám že mě to posílí a já začnu bojovat znovu. 😕