CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

mmorgana
13. bře 2010

Tak, Pregnyl mám za sebou - mám 7500j. Taky máme za sebou palačinky s kuřecím masem, špenátem a mozzarellou, domácí koblihy se šlehačkou a žlutý meloun 😎

petula82
14. bře 2010

Ahoj Chanelko,jdu mrknout,jak jsi na tom než půjdu zase do práce.Už jsi zkusila test? Já ho měla minule pozit.už 7.den.Kdy jdeš na krev?Držím ti palečky na to vánoční miminko

chanel
14. bře 2010

sysy:transférová soustava, je na přenos spermijek do dělohy 🙂 MM: tak zítra na Tebe budeme všichni myslet!!A jak jen to půjde piš!! Petko: dnes jsem 8DC od Et, bolí mě břicho dost silně na ms,ale naštestí nic..test si nedělám,asi by mě hráblo kdyby tam nic nebylo,jakože, to tak asi stejně bude...prosím Tě a bolelo Tě břicho na ms? A už zobeš hormonky? 😀 Sysy: Ty se máááš, ještě dva pokusy 😉

sysysy
14. bře 2010

mmorgana - a když v pondělí jdeš na odběr, tak kdy pak cca bude ET?
chanel - a Vy máte z 3.IVF nějaké mrazáčky? Se mi to nechce pročítat zpětně, tak se pohodlněji ptám 😉

mmorgana
14. bře 2010

Posouvám tabulku, ať ju neztratíme:
ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
sajmona - 3. IVF duben květen????
klara.k - 1. IVF - duben, květen - dlouhý protokol (utrogestan + Synarel)
veria
rioko - 1 KET asi květen
xovicka - PCO, teď řešíme úvodní vyšetření, pak se uvidí
elennka - PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
monulkab
aliseea - 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
marietea - zatím přirozeně, 4-5/2010 kratky protokol IVF
***********************************************************************
STIMULANTKY:
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 4.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl OPU cca 17.3. od 8.3. 150j, UTZ 11.3.
mmorgana 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel), od 3.3. Puregon 225j + Prednison, OPU 15. 3.
***********************************************************************
ČEKATELKY NA TT:
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison, ET 6.3., kontrola 18.3. krev
***********************************************************************
TĚHULKY:
hanulamarkova
antoaneta

mmorgana
14. bře 2010

sysysy: počítám, že ET by mohl být tak v pátek. Uvidíme, jak to zítra dopadne a co mi řeknou. Chceme prodlouženou kultivaci.
chanel: ve čtvrtek se uvidí! Budeme popíjet jen zdravé džusíky 😎

chanel
14. bře 2010

Sy: ne, nemáme, nikdy jsem ani neměla, vždycky jsem byla ráda, že zbyly dvě a ty mi zavedli 😔 MM: PK je jasná věc, bez ní by to nešlo! Tak to jsi si vypočítala správně, v pá Ti je tam vloží a pak těch 12dní 😝 čekání

chrobacek
15. bře 2010

zdarec 🙂 mm myslím na tebe po OPU podávej hlášení 🙂)

chanel
15. bře 2010

ahoj, touhle dobou už je mm na sálku 😉 , no a já dítě štěstěny už špiním a mám bolesti 😢 , kdy jdes na to Chrobi?

chrobacek
15. bře 2010

chanelko sakra sice špinění může být cokoliv ale chápu jak se asi cítíš... ☹ ☹ ☹

budu ještě volat na výsledky ale dr. říkal, že by to dnes stopnul tak uvidíme mám největší 16mm a je 5000j pregnylu tak snad....

chanel
15. bře 2010

je to sice slaboučké a světlé špinění,ale ty bolesti mě děsí...sice ted ležím a je to lepší,ale mám blbej pocit,že se to do zítřka rozjede....to je konec, mám 3ivf za sebou a prázdný břicho ☹
Tak to těch 16mm stačí,ještě stejně povyroste,těch 18 nebo 20 budeš mít. 😀

chrobacek
15. bře 2010

hele nechceš testnout a kdyby byly // tak si zajít pro agolutin a zvýšit dávku progesteronu???? já ti ho můžu ho dát mám ještě doma i jehly

chrobacek
15. bře 2010

tak tím pádem by z toho mohlo být 8 dobrejch vajec 🙂 a třeba i 4 do mražáku co ? to si to maluju hezky

klara.k
15. bře 2010

holky, zdravím a držím vám palce.

U nás nic nového, tak aspoň posílám pozdrav a pozitivní energii.

chanel
15. bře 2010

Úrodu by jsi měla mít dobrou 😀 ,hlavně at se pěkně vyvíjejí!! Ale pamatuješ u mě na 1.IVF, i přes ms, hcg pozitivní a rvali do mě všechno možné a za 14 dní byl konec..... ☹ ,asi to tak má být.Já bych nechtěla,aby se to potom zastavilo ve vývoji později.Raději nic než tohle. Dávám si pořád čípky a Prednison.Pamatuji se,že minulé ivf jsem volala na Obi a říkám rozjíždí se ms, a sestřička říkala, pořád brát léky,že stejně s tím nemůžou udělat nic až 12dc od Et.Kdybych měla doma test asi bych ho zkusila ,ale nemám a ted se mě pro něj přes ty bolesti nikam nechce letět. A děkuji, jsi zlatá Chrobi 😉

chanel
15. bře 2010

Já se tak nějak musím psychicky připravit na tu laparku....a pak ještě zkusím ten Nativ a kdyby nic,už toho nechám, dva roky mě oplodnují,pořád někde lítám,já už nemůžu.......nic jinýho nemám v hlavě jen ivf...a ještě občas musím polknout kecy z okolí, Ty ještě nemáš děti??Takže si dám pauzu.

chrobacek
15. bře 2010

chanelko jo ale taky vím, že jsi to prvně vysadila a pak už asi bylo pozdě do tebe něco rvát... takže proto jsem si říkala, že bych raději testla a podle toho se zařídila s tím připíchnutím.... kolik máš utroše 2-2-2?

chrobacek
15. bře 2010

chanelko já vím je to těžké moc těžké .... kor od těch kteří neví čím procházíš...

chanel
15. bře 2010

Cro: Ty máš pamatováka 😀 ,máš pravdu,to jsem udělala a pak jsem se nestačila divit,ale přece koho by to napadlo,testy negativní,ms v plném proudu a testy pozitivní? No řekni. Právě proto,ted do krve všechno beru a nevysazuji,ale minule jsem to taky tak dělala a nic. Člověk nikdy neví. Jo mám 6tbl denně, já mám jeden Agolutin, že bych si troufla ho sama píchnout? Nebo zvýit dávku Utrogestanu, o dvě víc, stát by se nemělo nic

chanel
15. bře 2010

Chrobi: Čadová mi při prvním ivf řekla, že je ráda, že to tak dopadlo, že by se to pak mohlo zastavit ve vývoji,že měla ten pocit,že by to tak dopadlo,podle ní bylo embryo hodně slabé 😠

chrobacek
15. bře 2010

jj jasně koho by to napadlo... proč do sebe rvat léky přes mrchu a nega test, že? ale ono fakt se má dodržet co říkají no nedá se svítit 🙂).... s tím utrošem nevím kolik je tam max .. vím, že se dává toto množství jako max... mrkni do příb.letáku ...

chrobacek
15. bře 2010

no slabé neslabé taky jsem tu četla jak čekaly na revizy a ono najednou při kontr. utz tlouklo srdíčko.. a narodilo se zdravé mimčo....

klara.k
15. bře 2010

jojo, moje sestra šla po iui, kdy začala špinit a měla mimoděložní těhotenství, šli vzít vaječník a on je z toho roční kluk jako buk.

chanel
15. bře 2010

Holky, díky...tak naděje umírá poslední 😅

chrobacek
15. bře 2010

😉 jasně furt je hlavně ne to negativní myšlení 😉

petula82
15. bře 2010

Chanelko,ale špinění nevadí.Já bych taky zkusila test a kdyžtak si vem ascorutin,je volně prodejnej,je na zpevnění cévek.Tak co zkusíš ho? Já jsem hrozně zvědavá.Držím ti všechny prstíky

chanel
15. bře 2010

Peto: já nevím, ale ten ascorutin, ten si koupím. 🙂 Díky za radu.To jsem brala,když mi krvácel nos, a hned to zabralo. Takže si pro něj skočím,hned jak půjdu se psem 😎

chrobacek
15. bře 2010

jo to je taky dobrej nápad 🙂

mmorgana
15. bře 2010

Ahoj holky, díky moc, že jste si na mě vzpomněly. Našli mi 4 vajíčka, většina folikulů byla prázdných ☹ Ve středu si mám zavolat, jestli se embryjka vyvíjejí.

Chanel: špinění v počátcích těhotenství je normální. Počkej do čtvrtka na krev, uvidí se 😉

chrobacek
15. bře 2010

ahoj MM tak už jsi po ... a jak ti je ? neboj i se čtyřma se dělají děti 🙂)) takže držím palce at jsou morulky do bříška 🙂