CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

mmorgana
25. bře 2010

monulka: jo, myslím, že na recepci jsou pořád. A taky tam občas mají bordel - jednou nemohli najít mou kartu 😒

chrobacek
25. bře 2010

mm ... no když myslíš 🙂) .... se mrkni do alba třeba ywushce na těhulích 🙂))

mmorgana
25. bře 2010

chrobi, ty mě navádíš!!!!
já mám strach, že tam nic nebude 🤐

sysysy
25. bře 2010

mm, průjem je dobré znamení😀 J 😀 😀, jak jsem čekala malou (ale ještě jsem to nevěděla), tak jsem měla takové střevní potíže, že jsem myslela, že je to moje poslední hodinka.... A pak jsem za pár dnů zjistila, že jsem těhule. To jsem nechápala, jak se tam mohla udržet při těch křečích a tlacích😀

Jinak zítra jedu na Obi - 11DC, už teď mě lepí, aby bylo všechno Ok....

mmorgana
25. bře 2010

sysy: bude to OK - začalo nám jaro, to se určitě mimina budou těšit na svět 😎

monulkab
25. bře 2010

mmorgana, bordel je všude 🙂 mě stratili jednou kartu v dětské nemocnici kam chodím na oční, a sestra po mě chtěla abych si ji teda šla nechat založit znovu, přitom všechny informace mají i v PC, tak jsem trochu nechápala proč si to prostě akorát znovu nevytisknou....co už....

monulkab
25. bře 2010

pardon, ztratili.... :D

chrobacek
25. bře 2010

mm ...jen trochu navádím 🙂 právě ten průjem !! těhupříznak 🙂

klara.k
25. bře 2010

mm - no právě jaro a to se bude těhotnět jedna radost. 😉

mirenkam
26. bře 2010

Ahoj holky, chodíme od začátku února na Obilňák, nyní absolvujeme různá vyšetření a tento týden jsme byli i na genetice (už máme i po odběrech krve). Výsledky prý mají být až za 2 měsíce. V polovině dubna bychom kromě té genetiky měli už mít všechny výsledky, tak jsem se chtěla jen zeptat, jestli jste se stimulkou začali až vám přišli i tyhle výsledky a nebo už dříve... ta genetika je asi spíše důležitá až na to PGD..., nebo ne? díky ahoj 🙂

mmorgana
26. bře 2010

Ahoj mirenko, my začali s 1.IVF a s ním souběžně nám dělali genetiku. Teď čekáme na výsledky jak těhotenského testu, tak genetiky.

mirenkam
26. bře 2010

ahoj mmorgana díky, takže když bude mít manžel v polovině dubna hotová všechna vyšetření (genetika bude koncem května), tak se můžeme objednat k Dr. na konzultace a může se začít se stimulkou a nemuseli bychom čekat o 1,5 měsíce déle až bude ta genetika hotová... Já bych prý měla dlouhý protokol (jsem měla už u 1. ICSI, teď bude 2.) a tam se začíná s Proverou a pak teprve injekce, tak je to na dlouho.... Šlo nám o to, jesli se může objednat už k Dr. v té plovině dubna, jestli by to nebylo zbytečné.. díky ahoj 😉

chrobacek
26. bře 2010

ahoj holky....

mirenkam nedají ti stejné léky jak v Heliosu na Obil se tuším ted dává Synarel sprej a Utroš... jinak být tebou s tak špatným spermiogram co jsi říkala, že máte bych počkala na výsledky genetiky... jak jste teda dopadli na urologii jaké máte další výsledky?

mirenkam
26. bře 2010

chrobaček doktor mi říkal, že by mi dal asi stejný protokol jak v heliosu, že jsem na něj reagovala velice dobře.... výsledky špatný - stav po tříselných kýlách, varikokéla oboustraně, špatný horm. profil u manžela....

chrobacek
26. bře 2010

protokol jo ale léky používají jiné ... a co tím manželem chtějí teda dělat? není lepší celé ivf odložit? a počkat co s ním budou dělat?

mmorgana
26. bře 2010

Čekat-nečekat - to záleží na konkrétní situaci. My taky nečekali. Muž má varikokelu, ještě ho poslali na další vyšetření. Teprve pak se bude rozhodovat, co s ním (jestli půjde na operaci). A když půjde na operaci, po nějaké době se spermiogram může zlepšit. Jenže to je všechno na dlouhé lokte a mně je už přes 30. Doktorka nám doporučila IVF hned a výsledky z genetiky přijdou v průběhu. Doktor z genetiky taky potvrdil, že je to tak v našem případě asi nejlepší.

klara.k
26. bře 2010

ahoj, já taky čekám na výsledky genetiky, ale začneme asi dřív než budou, taky podle toho jak mi bude vycházet můj velice nerpavidelný cyklus. Kdyby to bylo kolem těch výsledků, a pak až zase za nějaký 40 dní, tak už nečekám a začneme se stimulovat a mezi tím dojdou výsledky.

monulkab
26. bře 2010

holky včera jsem pročítala ty moje papíry z obilňáku, a připadlo mi celkem divný, že tam nebyly ty "protokoly" který byly v kartě založený když jsem absolvovala ty IUI, vím že tam vždycky byly průběžný výsledky ultrazvuků, výsledky krve,a počet folikulů před IUI, ty papíry co jsem si okopčila byly v podstatě jen soupis co si vždycky píše doktorka na pc a pak to vytiskne, o iui tam zmínky byly, ale třeba k tomu poslednímu IUI tam bylo napsaný že tam byly 2 folikuly 20 a 14 mm, přitom na utz mi našli 6x 20mm a tak dále, tak nevím, jestli si to schválně nechávají někde na oddělení, aby se jim v tom pacientky nevrtali....

chanel
26. bře 2010

Mončo: vím co myslíš, taky jsem tam nenašla některé věci, např. kolik vajec a z jakého vaječníku je brali....bud se v tom nevyznám,nebo to tam nebylo. MM.: jak se cítíš? 😝 Dobrý?? Já jsem tak zvědavá, moc držím pěsti,at dobře dopadneš...holky já vám tak závidím, všechny pokusy před sebou..... 😉

chrobacek
26. bře 2010

holky takové ty karty ke stimulaci tam skutečně nejsou .. ty jsou asi založené přímo na odd. protože to jsou podklady pro pojištovnu, kolik léků spotřebovali atd.

sysysy
26. bře 2010

čau holky, tak už jsem zpátky z Obi a jsem jakási rozhozená....na to, že jsem 11DC mám sliznici 10mm - to si myslím, že je OK, ale ty dva 10mm folíky co jsem měla 7DC moc neporostly.....jeden jen o milimetr a druhý má 14mm a pak moc drobných. Dr. si myslí, že je to v pořádku, neb můj cyklus trvá cca 40 dnů, tak prý i tak moje tělo pomalu reaguje... Takže mi zvýšili denní dávku z 75j na 150j a v pondělí tam mám jít znovu a dle výsledků by IUI mohlo být ve středu 16DC a to mi ještě Čadová řekla, že u mě to může být klidně i později........a já počítala, že už dnes bude folík 18mm, píchnu pregnyl a IUI v neděli ☹
Holky, nepamatujete si náhodou když jste šly na IUI, jak jste měly folíky velké?

chrobacek
26. bře 2010

sysy jo je to možné že budeš stimulovat delé a oni povyrostou ... ono když roste pomalejí tak bude lepší vajko neboj

mmorgana
26. bře 2010

chanel: těch pokusů moc není :-/ a při prvním je člověk takový natěšený. Ale neboj, na Tebe taky někde čeká Tvoje mimčo a třeba se zadaří právě s nativem 😎
klara: tak kdy začínáš? Už se to rýsuje? Když jsem přišla na tuhle diskuzi, tak to vypadalo, že začneme spolu 😀
sysy: nevěš hlavu, prostě to Tvému tělíčku trvá déle než vypěstuje folíky - a pak budou výstavní folíci a z nich výstavní mimina 😉

mmorgana
26. bře 2010

chrobi: co ten Tvůj polyp? Kdy jdeš na to odstranění? Nebo už to máš za sebou? Teď se trochu ztrácím 😒 Každopádně mysli na to, že děcka čekají v mražáku, až si je mamča vyzvedne 😀

sysysy
26. bře 2010

holky, díky za podporu....oni totiž ty injekce jsou moje jedinná spása, bez nich vajíčka nemám a vůči clostilu jsem imunní....
Já už si připadám jak slépka co čeká až snese vajca 😀

klara.k
26. bře 2010

mm - vypadalo, však už jsem byla natěšená, ale nakonec jsem teď ráda, že jsme to posunuli. My u toho stavíme a máme spoustu s vyřizováním, teď je takové to období, kdy musíme všechno naráz rozhodnout a zadat a za chvilku bude klid, máme se v červenci stěhovat, tak zadáváme všechen interiér, měříme, objednáváme, hádáme se a tak 😝 😀
No dnes jsem 23 den, očekám MS po velikonocích a pak si zajdu na obi, kdy můžu začít a zavolám na genetiku jestli nám už nemohou něco říct. Manžel jde na ultrazvuk až 20.4., a taky záleží jak na tom budeme s penězi, máme te´d naprosto vymetenou kasičku, ale tak že nemáme na nic. Tak snad to za měsíc už dopadne. Maximálně odklad ještě o jeden cyklus, ale víc ani rana.

monulkab
26. bře 2010

sysysy, já šla na druhé IUI když jsem měla 17 a 19 mm a na třetí až když jsem měla 6x 20 mm, resp. teprve ten den mi píchali vždycky pregnyl, což moje gynekoložka zhodnotila tak, že by ona do takové velikosti rozhodně s IUI nečekala, folíky mají růst 2 mm denně, a praskají +/- 2 mm od velikosti 20mm....takže tak....

monulkab
26. bře 2010

klara.k. stavte se pak za mnou na ty podlahy, jestli ještě nemáte vybráno 😉

klara.k
26. bře 2010

monul - děkuju, já jsem se chystala ti napsat, ale ještě čekám jak se vyjádří manželům kamarád, bude nám dělat schody a bavili jsem se i o dalších věcech, ale pořád na tebe myslím.

Holky pěkný víkend, já odcházím domů, přijdu za váma zase v pondělí, pá

monulkab
26. bře 2010

Jé ty se máš, já končím až v 18hod a pak teprve mě čeká ještě nákup v nejmenovaném hypermarketu!!!!!!!