CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

klara.k
26. dub 2010

zdravím při pondělku, 🙂
jak se máte, jak se cítíte?

Já včera začala se synaralem a utrogestanem. Je možný že jsem z toho byla hrozně unavená (spíš z utrogestanu)? Byla jsem jak mátoha, ale možná to byla jen lenora, uvidíme jaké to bude. 🙂

chrobacek
26. dub 2010

ahojky tak tady se pěkně začíná stimulovat supr 🙂) to bude těhulí 🙂) holky jaká je ta Řehulková ?

klara.k
26. dub 2010

chrobi - to doufám 😉

u Řehulkové jsem nebyla

mmorgana
26. dub 2010

chrobi: Řehulková mi přijde nicmoc 😒 Tak nějak nejméně zkušená. Ale na UTZ je v pohodě.

lucka.adis
26. dub 2010

Ahoj holky, jdu na vás mrknout a kouknout co je tady nového..

Držím Vám všem palce, aby Vám to vyšlo a mohli jste brzo k nám do diskuze těhulek z Obi 😵 😵

Chanelko, Chrobi, Saj... jak jste na tom kočky? Nějak Vás nemůžu dočíst..

Pěkný den všem.

veria
26. dub 2010

Chrobi čau, tak se nám to krátí, už máme konec dubna..... 😉

chrobacek
26. dub 2010

Ver ahoj 🙂) jojo ale jsou to ještě dvě mrchy... ale jo ... dočkáme se 🙂)

Lucko ahoj já čekám na KET cca 20.6.

monulkab
26. dub 2010

zdarec!!!! nevím co sem mám psát, dnes čekám akorát menzes, na konzultačku do Reprofitu jdu až př. týden, tak nemám nic co bych sem předhodila .... klara.k přeju bohatou úrodičku.
jinak jsem si říkala, že bych zkusila v Reprofitu asi minimálku, pokud mi ji nabídnou.

veria
26. dub 2010

Chrob, já jen jednu mrchu, já už beru HAK. Nechala jsem si ji nasadit na 2 měsíce, aby se mi zklidnila endomrcha a abych neměla zbytečně MS, stejně by mi vycházela do všech plánovaných akcí a do dovolené.... Tak jsem si to takto zařídila a mám klid.

veria
26. dub 2010

A hlavně, žádné "snažení" o nemožné....Je to úleva 🙂

chrobacek
26. dub 2010

Ver .... no tak to je úleva 🙂 mrchu neřešíš, početí neřešíš... pohoda 🙂... já furt řeším všechno ...

veria
26. dub 2010

Jj, je to bezva takhle 😀

chrobacek
26. dub 2010

a kdy letíte?

chrobacek
26. dub 2010

já bych taky potřebovala vypadnout 🙂 tak na měsic minimálně

veria
26. dub 2010

Letíme 19. května, ale jen na týden. Pak hned vysazuju HAK a vrhám se do toho..... 😉

chrobacek
26. dub 2010

to je motivačka alespon .... myslím, že to máš dost dobře načasovaný .... a máš teda dlouhej zase?

veria
26. dub 2010

Jj, dlouhej se Synarelem.

chrobacek
26. dub 2010

takže to vychazí na et kdy +- taky až ke konci června ne?

veria
26. dub 2010

ET vychází na půlku června. Na tom dlouhým protokolu vlastně nevím, co je dlouhého, páč 21. den se začne stříkat Synarel, do 3 dnů máš MS a začneš se stimulací. Takže ET půlka června, test konec června.

veria
26. dub 2010

Chrob, pamatuješ se na Petranelu? Nevím, jestli jsi sem už chodila, když tady bývala ona. Přešla pak do R., a čeká odtamtud dvojčata! Jako ale celkem na 7. pokus (3 ivf na Obi a 4 nativy v R.). Síla. Ale nevzdala to, a teď je s dvojkama v 37. tt! Dobré, viď.

chrobacek
26. dub 2010

no já píchala od 16 dne takže to pro mě byl fakt dlouhej 🙂) píchala jsem měsíc ...

tu si teda nepamatuju ... no já jak sleduju ten Reprofit tak s těma minimálkama teda valí... sice to není na první šup, ale valí jednu minimálku za druhou a ono se to prostě povede... třeba až třetí .. ale povede....

sajmona
26. dub 2010

ahoj holky;))
já si pamatuju petranelu|🙂 tak to je super....
holky jak je to s tou minimálkou v R????na kolik to vyjde tam??? Čadová mě řekla,že na obi myslím 10 tis + npoplatky za léky+ isci+ AH+ PK..tak kolem 30 tis....když to tedas chceš ze vším všudy....
Chanel: nemám minimálku,šla jsem rovnou do 3IVF...protože mě vyjde levněji než nativ na obi...

sajmona
26. dub 2010

klara.k: ta unava bude nejspíš z toho utroše,ten mě taky uspává vždycky,už se na něj strašně těším 😝 ale u mě to je ted asi i jarní únava....

sajmona
26. dub 2010

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
sajmona - 3. IVF začátek stimulace 25. duben menopur+ synarel
veria
rioko - 1 KET asi květen
elennka - PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
monulkab
aliseea - 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison, ET 6.3., kontrola 18.3. krev - negativní
xovicka - clostil, utrouš a samosnažo, nějak se ta ovulka nedaří
***********************************************************************
STIMULANTKY:
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 4.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl OPU cca 17.3. od 8.3. 150j, OPU 18.3. zisk 12 vajíček, 23.3. 4ks mrazák na KET, 29.3. hysteroskopie odstraněn polyp...červen KET
sysysy - 1.IUI - začátek stimulace 17.3.
klara.k - 25.4. synarel + utrogestan
marietea - 23.4. kratky protokol (synarel + Menopur + Prednison)
***********************************************************************
ČEKATELKY NA TT:
***********************************************************************
TĚHULKY:
hanulamarkova
antoaneta
mmorgana 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel), od 3.3. Puregon 225j + Prednison, OPU 15. 3., ET 19. 3., 31.3. hCG 475, 6.4. hCG 3201

veria
26. dub 2010

Za minimálku 30 litrů, jo?? Mám za to, že v R. jí dělají kolem 10 tis. Ale nevím, co všechno v tom je, možná se taky musí kdovíco připlácet.....

sajmona
26. dub 2010

monul: to je dobrý nápad,třeba to bude u tebe lepší varianta,nejdřív zkusit minimálku.....pokud to nevyjde tak třeba IVF ale do IUI už nechod,na to se vyprdni....

sajmona
26. dub 2010

no prý 10 tis je ten nativ a to ostatní je mimo to...tak jak u ivf....ono to asi logický,že ? u IVF se to platí a u nativu že byto bylo zadarA????🙂)) to by bylo dobrý,do toho bych šla hned....fakt by mě to zajímalo,jak to je v tom R... ale na obi to stojí tolik....docela síla že...ale asi furt lepší než 10 tis za iVF 😝

monulkab
26. dub 2010

veria Petranelu si pamatuju i já, chodila na nějaké mobilizace kostrče ne? Ty jo, tak to je mazec, je to hrozný jak to letí, vždyť ještě nedávno jsme si spolu dopisovali přes IP a teď už je z ní těhule!!!!

sajmona
26. dub 2010

oprava. 70 TIS za ivf 🙂

monulkab
26. dub 2010

taky oprava, Petranelu neznám, spletla jsem si ji s jednou holčinou, teď jsem si uvědomila že byla odkudsi z Ostravy, tak to asi nebude ta kterou jsi zmiňovala...
Saj na Reprofitu tuším baby píšou že je minimálka vyšla kolem 11 tisíc...