CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chanel
30. dub 2010

Já se v tom nevyznám třikrát jsem měla krátký, Puregon a decapeptyl zároveň, ale asi je to jak reaguješ, u druhýho se mě do toho taky trochu pletly moje hormony 😠 . Majko: tak držím pěsti,aby v po byl ultrazvuk na jedničku 😀

chanel
30. dub 2010

Veri: co je to FSH?

sajmona
30. dub 2010

ahoj holky tak dnes 7 dc a prý to vypadá dobře,ale ještě se to samozřejmě potvrdí podle krve levý 15,14,12,2x10 a pravý 16,14,13,11
holky a jaký jsou dobrý hodnoty toho FSH? já jsem dnes koukla a mám 5,8...

veria
30. dub 2010

Chanel, ty stará harcovnice mi neříkej, že nevíš, co je FSH!! To je folikulostimulační hormon, čím víc ho máš, tím hůř, páč to značí vyhaslost vaječníků. Zvyšuje se obvykle s věkem. Mělo by to být do 10.
Saj - tak to máš v normě, já to mám taky tak nějak.

chanel
30. dub 2010

Saj: paráda, to je pěkná úroda!!!! A co, že si to pícháš? Veri: to mi právě uniklo, nikdy, mi čadová nic o tom neříkala.A děkuji za vysvětlení, hned projedu okopčené papíry a zjistím jak na tom jsem, ale žádná sláva to nebude, při té mé endošce, budu těsně na rozhraní

sajmona
30. dub 2010

chanel no snad je to lepší než minule,to jsem měla...pro porovnání 7 dc:levý 2x10,3x9 ...pravý 12,10 jo a beru menopur

chrobacek
30. dub 2010

saj vypadá to velmi dobře dokonce na 7 dc 16mm je hodně ... takže předpokládám, že ti sníží dávky a to jak máš zaděláno za první dny stimulace je nejdůležítějši..... já říkala , že ti stimulace LH+FSH pomůže 🙂

chrobacek
30. dub 2010

já hlasím mrchu .................

chanel
30. dub 2010

chro: ještě jednu mršku a jdeš na to,vid? 😝 Saj: a ten Menopur je levnější?

chrobacek
30. dub 2010

jojo 🙂 menopur je levnější a merional je ještě levnější 🙂

chanel
30. dub 2010

chro: nevíš, to je podobný jako Fostimon ten menopur?je jiný než puregon?

chanel
30. dub 2010

a nic z toho se nepolyká, všechno jsou injekce? To bych chtěla raději 😅

chrobacek
30. dub 2010

ano FSH +LH jsou merional, menopur, fostimon .... FSH získané z moči....

puregon a gonal jen FSH čisté z křečků

chrobacek
30. dub 2010

injekce

chrobacek
30. dub 2010
chanel
30. dub 2010

z křečků 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , mrknu se na to. Já jsem měla docela dobrou reakci při iui na vývoj folikulů, jenže zase ty problémy. Puregon mi sedl,ale houby uroda. U té minimálky, to vůbec nevím,kolik by mi toho dávali.

chrobacek
30. dub 2010

no já jsem se dívala že dopichují i jen 75j

chanel
30. dub 2010

v RF co jsem si všimla, dávají Clostil a dopichují Puregon.

chrobacek
30. dub 2010

no tak supr ten ti sedí tak jo

chanel
30. dub 2010

clostil nemám vyzkoušený 😀

chanel
30. dub 2010

chro: měla jsi pravdu,stejně jako Veria, že hystero vůbec nic není, dokonce je rychlejší a nebolí břich jako třeba po OPu

chrobacek
30. dub 2010

jojo pohoda 🙂 akorát u mě je ta pauza po tom smrtící 🙂)....jo přesně nic člověk po ní necítí 🙂

chanel
30. dub 2010

ale po ms už jsi v normálu..... 😝 , ten čas letí za chvilku Ti miminka dají zpět, budou Tě nějak stimulovat ,kvůli sliznici?

chrobacek
30. dub 2010

ještě jsem neměla ted bude první po abrazi ... stimulovat nebudou a nevím jestli to je nebo není dobře ....

chanel
30. dub 2010

chro: pokud by jsi neměla sliznici vhodnou k transferu, tak Ti to neudělají a následující měsíc by Tě asi stimulovali.

chrobacek
30. dub 2010

jo asi to prvně zkouší do přirozeného cyklu.... ale já se sliznicí problém nemám... tak snad to klapne.... popravdě když k KETu nedojde budu hodně mrzutá ☹

monulkab
30. dub 2010

veria frčíme koncem května...dnes mi psala doki z genetiky, že už má výsledky testů, že přes víkend napíše zprávu a v po mi je pošle, takže je v úterý nestihneme vzít na tu konzultaci v RF, ale tak si aspoň ve středu doma počteme...

majka43
30. dub 2010

Sajmona to máš moc krásný folíky. Jo kdybych taky takový měla , tak to by bylo supr.
Mě v Repromedě dělali ket hned po hystero, nepočkali ani na jednu MS. Prý by taky mohli čekat tři měsíce. Asi to byla chyba, protože jsem nemohla mít správně narostlou sliznici.
Chrobáčku moc držím palce, aby ti ket vyšel.

jilcice
1. kvě 2010

ahoj holky... tak držím palečky všem, které teď bojují... Já už sotva lezu...
info a fotečky pošlu po elence.. 😉 😀

sajmona
1. kvě 2010

ahoj holky,přeji hezký 1.Máj 😉
Jil: tobě držím moc pěsti at vše proběhne jak má a hodně zdraví tobě i miminku 😉 a kde je Ell? dlouho tu nebyla 😉

monul: taky bych jela na dovčuuuuu,letos pojedeme asi tak víte kam🙂))))) ale jestli budu těhotná tak mě to vadit nebude...

majka43: jo folíky můžou být sice pěkný,ale kolik vajec ze mě vydolují nakonec to je otázka..pokaždé to byly jen 2...sice prý kvalitní ale nic z toho..
chrobi to už máš za pár kočko 😉