CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

veria
7. čer 2010

Myslíte, že můžou dát dvě-tři embrya od různých dárců? Já vím, že se nemohou míchat takto darovaná vajíčka, embrya nevím, ale přijde mi to divné.....Si představte, že by se chytly dvojčata a byly by si de fakto úplně cizí....

sajmona
7. čer 2010

ahoj holky 😉
rio a budeš dělat test?? jsem zvědavááááá 😀 kolikátý den jsi?
xovi,třeba to ted vyjde,pokud ne zkusila bych iui,ale pravda nejdřív bych šla do iui aspon 2x a pak teprve ivf...jako já mám teda neprůch vejc a taky jsem předtím nikdy nebyla na žádné opeeraci,vůbec neví jak se to mohlo stát,zjistili to pak laparkou,takže u mě byly ty 2 iui uplně zbytečný
majka: to je super 3 šikulky,je jedno jestli jsou od stejných dárců,stejně když už jste do toho šli,tak myslím že je to fuk,cizí necizí budou vaše 😉
chrobi: stříháš metr??;)
chanel: cvičíš??? 😀 někdy je vopruz se do toho donutit co??? 😉

rioko
7. čer 2010

@sajmona testovat budu asi ve čtvrtek dnes jsem 7 den po KET minule jsem měla // 10 den tak to zkusím taky a v sobotu stejně krev
a jaké plány máš Ty dál kromě cvičení?

sajmona
7. čer 2010

no já zatím cvičení,dovča a na konci léta na KET,mám 5 mražáčků tak je tam nechci nechávat dlouho 😉
a jak ti je ??

rioko
7. čer 2010

no je mi celkem pořád stejně, unavená, břicho pobolívá asi míň jinak nic ale na případné příznaky je fakt brzy to už vím, tak uvidíme co ukáže test a krev
tak to je fajn že máte tolik mrazáčků snad taky krásně vydrží rozmrazení a budeš mít hezké bojovníčky 🙂

xovicka
8. čer 2010

chanel clostil funguje trochu jinak než injekce. Clostil, to jsou normální pilule na polykání, které ještě může předepisovat i normální gynekolog. Funguje na tom principu, že ve vaječnících zmate receptory a ty vysílají do mozku signál, aby se vyrábělo více FSH. Ale ne u každého to funguje, neboť k tomu je většinou potřeba mít jinak normální hladinu estrogenů. Zpravidla ale mívá jako vedlejší efekt nižší děložní sliznici (proto ti ho možná chtěli dát na endometriózu). Většinou to bývá první věc, kterou doktoři zkouší. Někomu stačí stimulace clostilem i na IUI. Pakliže nezafunguje clostil a tělo si nevyrobí FSH samo, tak prostě nezbývá, než si ho vzít formou injekce. Clostil má tu výhodu, že když zabere, tak si tělo zvládne vyrobit vlastní hormony, ale zase se nedá nijak jeho užívání v průběhu cyklu regulovat. Zpravidla se začne brát 3-5 DC a bere se pět dní jednu dvě nebo tři pilule denně, 12 DC se zajde na UTZ a pozná se, jestli něco vyrostlo nebo ne. U Injekcí do sebe člověk dopraví buď hormony od křečků nebo přebytky od žen v přechodu. Jejich dávkování se dá v průběhu cyklu měnit a jejich působení je trochu přímočařejší a výsledek tedy spolehlivější. S clostilem nehrozí OHSS, ale zase jsou to každý měsíc nervy, jestli vůbec něco uzraje.

chrobacek
8. čer 2010

ahoj holky tak jsem parádně nachlazená tak nevím jestli na ten KET chodit ☹

rioko
8. čer 2010

chrobi a kdy tam máš jít? to bych asi odložila, poraď se s doktorkou ale mě říkali že na začátku těhu jsou virozy nejvíc nebezpečné v těhu, záleží na tom kdy na to máš jít třeba by ses do té doby vyléčila

chrobacek
8. čer 2010

rioko asi příští středu max čtvrtek už do sebe leju čaj s citronem a zázvorem

rioko
8. čer 2010

tak do se asi vyléčíš alespoň z toho nejhošího tak si myslím že nebude potřeba to odkládat 🙂

chrobacek
8. čer 2010

no hlavně se mi to ted konečně rozjelo protože mě škrábalo už v pátek .. no tak jsem asi v neděli výlet dorazila... a včera to propuklo... chjo tak to neděle budu určo v pohodě

veria
8. čer 2010

Chrob, tak snad se dáš do kupy, a nebude se to muset odkládat.....

chrobacek
8. čer 2010

no snad jo láduju tu do sebe kde co 🙂

veria
8. čer 2010

A jsi doma nebo chodíš do práce?

chrobacek
8. čer 2010

do práce pochopitelně co bych dělala doma 🙂 😉 ale zdá se mi to lepší mám v sobě tři čaje ze zázvorem a citronem a cucám druhej česnek .... a dávám si podruhé sadu priznitz zábalů

majka43
8. čer 2010

Ahoj, Chrobi to se snad stihneš vyléčit.
Já jsem tam dneska volala, tak KET mám zítra o půl deváté. Jedno embryjko je pomalejší, ale ty dvě jsou jak mají být.

chrobacek
8. čer 2010

Máji musím 🙂)) ... no tak vidíš budou dvojčátka 🙂)))

veria
8. čer 2010

Doufám, že jsi v kanceláři sama, s tím česnekem🙂🙂

chrobacek
8. čer 2010

jo jsem ale ten se cucá bez odříznutí té špičky nepoškozený tj. není cícit 🙂))) jinak by ze mě měli radost i večer v divadle 🙂

monulkab
9. čer 2010

Ahoj holky, jsem zpět! 🙂

monulkab
9. čer 2010

Koukám že jste rozebírali lékařskou péči v Řecku, letos tam teda bylo vidět hodně těhulí, ale většinou to byly Řekyně který si prostě užívali dovču na ostrově, já bych tam těhotná nejela.

mirenkam
9. čer 2010

Ahoj holky, tak výsledky z genetiky včera došly...díky

monulkab
9. čer 2010

Haloooo, kde ste babizny??? Jak dopadla Klára???

chrobacek
9. čer 2010

moni ahoj nemáme zprávy o Klárce

chrobacek
9. čer 2010

tak jak bylo?

monulkab
9. čer 2010

Popravdě jsem trochu zklamaná, čekala jsem víc...byl to můj desátý pobyt v Řecku, a patřil k těm slabším. Santorini má obrovskou propagandu, ale člověk potom zjistí že jediné co stojí za vidění jsou 2 města a zatopený kráter sopky, zbytek nic moc, pláže tam nejsou hezký. Na to kolik lidí se tam za sezónu objeví to není vůbec udržovaný ostrov....z této dovolené jsem se těšila domů. Měli jsme půjčený na 6 dní auto, ale po 3 dnech už jsme neměli kam jezdit, takže jsme pak dávali to stejné dokola....budu si dělat na webu galerii tak ti pak hodím odkaz jestli chceš. Kam se chystáte vy?

chrobacek
9. čer 2010

no vidíš a mě přijde Santorini jako jedno z nejkrásnějších míst v Řecku .. kde jste byli ubytovaní?

chrobacek
9. čer 2010

mrkni do alba na fotky 🙂 než mi je smažou !

majka43
9. čer 2010

Ahoj holky, tak mám zavedený tři embryjka. Jednu morulu špičkové kvality a dvě prý trošku horší. Tak uvidím.
Rio kdy budeš testovat?

rioko
9. čer 2010

majko tak to moc nadějné jedna ze tří by se chytit snad měla držím pěsti
já testnu zítra, minule jsem 10 den měla // ale nevím jestli to není brzy, minule jsem měla dvě moruly a teď jedno 10b tak to třeba nemusí jít poznat, v pátek testnu zase a v sobotu krev tak bude jasno, ale moc tomu nevěřím