CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
17. čer 2010

majka zavrtaní jsou jen musí začít víc vyrábět hcg 🙂 kdy máš jit ofiko na krev ?

majka43
17. čer 2010

Já PN teda mám. Myslím, že je to lepší, ale já prodávám ve zverimexu a musím tahat i 50kg pytle.

chrobacek
17. čer 2010

Máji to jo .. já sedím na zadku takže ji fakt nechci

majka43
17. čer 2010

@chrobacek ve středu 23.6

majka43
17. čer 2010

v 8.30 krev a 9.30 ultrazvuk.

veria
17. čer 2010

Majko, zavrtané je už máš (9 den po ovulaci), to je 4. den po ET blastocyst.

chrobacek
17. čer 2010

přesně tak 🙂))
rovnou na utz to čumím ... na obil se chodí až je hcg 2000

veria
17. čer 2010

Hm, myslim, že tam toho moc neuvidí na tom utz, ve středu. Možná nějakou minitečičku.

chrobacek
17. čer 2010

jinej CAR jinej mrav 🙂

chrobacek
17. čer 2010

holky kam chodíte na gyndu?

veria
17. čer 2010

Já chodím k Dr. Strmiskové do Králova Pole. Předtím tam byl Dr. Kotrba, ale ten náhle zdrhnul do Bruntálu 😝

chrobacek
17. čer 2010

Jo tak tam chodí mamka a ségra....

veria
17. čer 2010

Jo, k té Strmiskové?? Já u ní byla jen dvakrát zatím, zdála se mi docela dobrá, příjemná.....Tak tam asi zůstanu.

majka43
17. čer 2010

Tak já nevím, já byla nějak mimo po transferu, když mě objednávali. Tak v 9.30 budou asi výsledky, ale mám napsaný tyhle dvě hodiny.

monulkab
17. čer 2010

chrobi teda na tom testu od zubajdy nic nevidím, ale asi tam teda byla. no a já chodím k mudr. Snopkové, a je moc fajn.

chrobacek
17. čer 2010

se snopokovou moc dobré zkušenosti nemám nechtěla mě poslat do centra a nechtěla mi napsat mojžíšovou ☹

monulkab
17. čer 2010

No já ke Snpokové chodím necelé 2 roky. po tom co jsem měla tu čest s doktorem Šulou z Heliosu, který ze mě udělal hysterku a vyloženě jsem ho obtěžovala, to pro mě byla příjemná změna. Já mám za to, že je to pečlivá a hlavně lidská doktorka. vím že s tím psaním mojžíšové je to u ní problém, řešila to moje sestřenka, která se mojži taky dožadovala, a Snopková jí vysvětlila, že jí to napsat nemůže, protože má jen částečnou smlouvu s pojišťovnou, (protože měla přerušenou činnost - živnost??? kvůli mateřské) Do centra mě poslala po celkem dlouhém rozhovoru který jsme spolu měly, doporučila mi Čadovou, když jsem se pak vracela s tím že mám pokaždé jiného doktora, a že mě Crha pořád doporučuje IVF a laparoskopii, tak mi řekla že se jí to vůbec nelíbí, že nevidí důvod mě tlačit do operace. Ptala jsem se jí na CARy v Brně a doporučila mi Koudelku a Reprofit. Tak tam teď jsem a uvidíme, co bude.

chrobacek
17. čer 2010

Moni no jo ... mě taky nakonec doporučila Čadovou.. po tom co jsem se jí tam málem rozbrečela... 😅

monulkab
17. čer 2010

když jsem k ní došla poprvé, tak jsem jí hned hlásila že neberu antiko a že jsme se začali snažit, když to byl půlrok, tak mi řekla ať jsem ještě v klidu, že je to normální, no a když to byl necelej rok, tak mi řekla že na mě vidí že mě to trápí a dala mi kontakt na Čadovou, říkala jsem jí že do Heliosu nechci, o jiných CARech jsem nepřemýšlela, nechtěla jsem do soukromého caru, ale jak jsem ti říkala když jsme se viděli, teď si myslím že ať si říká kdo chce co chce, v soukromým caru tě prostě berou jako klienta, a proto se podle mého názoru snaží víc....na obi mají zaběhnutý postup a ten se neporušuje, je to tam jako na úřadě....

magieee
17. čer 2010

@majka43 Díky za informaci na tu štítnou žlázu.Já s ní snad žádné problémy nemám,ale moje maminka jo a velké,takže tím spíš mě na ní pošle říkala.Na imunologii už půjdu taky to už mi řekla.
Ať vám to holky vyjde,když už čekáte tak dlouho a taková trpělivost,tak už to chce úspěch.
😉

rioko
18. čer 2010

@majka43 tak co testík sílí?

majka43
18. čer 2010

@rioko Jojo sílí, už včera večer byla daleko silnější než včera ráno, ale dneska ráno byla stejná jako včera večer.

chrobacek
18. čer 2010

majkóóóó já chci takýýýýýý holka mám radost moc velkou !!!!!

rioko
18. čer 2010

@majka43 tak to je myslím jasný, fakt mám radost a jsem zvědavá kolik se jich udrželo - máš zavedené 3 nakonec?

chrobacek
18. čer 2010

takže jsi s blastama včera 8 den po ET ?

chrobacek
18. čer 2010

tak to abych testovala až ve středu co ?

rioko
18. čer 2010

@chrobacek počkej s testem ať nejsi předčasně zklamaná, já vím se to řekne já taky testovala brzy, ale s morulama jsem měla // až 10 den

majka43
18. čer 2010

@rioko Mám Tři, ale to jedno bylo menší.

majka43
18. čer 2010

@chrobacek Já měla sedmý den už ducha.

rioko
18. čer 2010

@majka43 no to nevadí ale když máš // tak brzy hcg asi už bude vyšší to by mohlo vyjít na dvě ale uvidíš, jsem fakt zvědavá - kdy jdeš na krev?