CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
21. čer 2010

ver len tam má i grafy po ketu a jeden je tam taky tavej rozházenej jak mám já ... tak jsem v klidu 😀

veria
21. čer 2010

No vidíš. Bereš i estrofem nyní? (Podle toho E v grafu)

chrobacek
21. čer 2010

no je to nějaké německá pilule, ale něco takového to je ....

veria
21. čer 2010

Jo, vím, to je něco jako estroš. Taky mi to tam dali, ale až na konci, když jsem začala špinit, takže na h........Ale po normálním ET se to nedává.

majka43
21. čer 2010

@chrobacek Chrobi druhý test na prd mám je tam. Podívej se.

chrobacek
21. čer 2010

no mají ho tam normálně v tom rozpisu hned od začátku ket ale šula mi ho nechtěl dát po utz tak mi ho dali až po ket což teda moc nechápu ... ale pochopitelně je to podpora protože normálně bych ho měla při těhu vyrábět... takže se nesmím divit že jsem na prasknutí ...

chrobacek
21. čer 2010

máji tak ted jen doufat, že ti zesílí jako této holčině 🙂 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/valmark/

veria
21. čer 2010

Bolí tě břicho?

magieee
21. čer 2010

@veria nom to není tak snadný vždyť to znáš zkusím si to zařídit,ale trochu jednoduššeji.No nic musím do práce zatím ahoj

chrobacek
21. čer 2010

@veria mě? jo bolí resp. pobolívá a hlavně jsem opravdu nafouklá a furt jakoby plná

veria
21. čer 2010

To je asi normální. Já už si ani nepamatuju, jak mi bylo po KETu tom mým mizerným. Jsem to radši rychle zapomněla 😝

majka43
21. čer 2010

@chrobacek Když tam není kolik dní je po ET.

chrobacek
21. čer 2010

moment zjistím přesně

veria
21. čer 2010

Majko, a ty jsi dnes kolikátý den po KET?

chrobacek
21. čer 2010

13DPO je toho 18.6. ty slabé čárky

majka43
21. čer 2010

@chrobacek Já jsem 12DPO

chrobacek
21. čer 2010

no tak vidíš ...myslím, že ted už to do krve vydržíš ne?

majka43
21. čer 2010

Ještě dva dny.

veria
21. čer 2010

Majko, už ve středu? Tak to máš za chvíli.

chanel
21. čer 2010

@magieee ach jo, to mě mrzí.... ☹ ,to jsou nervy a taky si myslím, že je to tím počasím a tlakem. Ale když to máš jen jednou za půl roku,tak to máš snad vybrané!!! Každopádně Ti musí udělat všechna vyšetření. Drž se, bude líp a i Ty to zvládneš!! Chrobi: jsi nafouklá, tak to je dobře, že se něco děje, jsem zvědavá a hrozně moc Ti držím pěstičky!!! Ver: Ty jdeš na dl. protokol?? Majko: hned ve středu hlaš,jak to vypadá 😀 😀 😀 . Píšet e o těch teplotách, kozel aby se v tom vyznal.... 😝 ,já myslím, že se hlavně zvyšuje únava.Do dneška nechápu, že když jsem měla hcg 517, testy byly negativní,ale nebyl to Mamatest

chanel
21. čer 2010

Mončo: tak to máš za sebou, koukám nic příjemného,ale hlavně, že jsi v pořádku.

chrobacek
21. čer 2010

chanelko jasně ty jsi měla hcg a testy nic proto já říkám, že cokoliv je možné 🙂 a jak se máš?

monulkab
21. čer 2010

chanel a jak to bude s tebou? co máš v plánu ve spolupráci s RF???

sajmona
21. čer 2010

ahoj holky 😉
@chanel achoj 😉 no cvičím cvičím,ale někdy se přiznám že to trošku flákám,dyt to se nedá někdy jo a už mám z toho jednoho cviku pěkně bolavý kolena 😝
@chrobacek já taky měřila bazalní teplotu,ne ted naposledy ale v tom prosinci a měla jsem pořád kolem 37,5 a pak hcg bylo...i když na ho..víš jak to bylo
monul: tak to už máš za sebou,to je fajn,třeba se to nakonec zadaří přirozeně a nebo max iui,to by bylo super
@magieee zkus si pročíst tohle http://www.epilepsie.cz/verejna/poradna.php ,nevím jaký léky bereš,ale u Lamiktalu se prý během těhu snižuje učinnost,ale každopádně tam třeba najdeš i jiný věci 😉

chrobacek
21. čer 2010

saj vidíš tak to já mám teplotu teda dole

sajmona
21. čer 2010

no ale ty jsi teprve 5 d ne??? já zČALA MĚŘIT AŽ MYSLÍM 7 DEN AŽ MĚ BYLO FURT DIVNĚ,JAK KDYBY NA MĚ NĚCO LEZLO

chrobacek
21. čer 2010

no 10dpo 🙂 počkej a to jsi měřila ráno nebo kdy?

sajmona
21. čer 2010

jojo ráno, po ketu jsi ale 5 ne?? 😉

chrobacek
21. čer 2010

jojo ale s petidenníma embr. takže jako ty 6 den 🙂

sajmona
21. čer 2010

jako cítila jsem se jak kdybych měla mít teplotu a neměla jsem ji a tak jsem zkoušela tu bazální a jo....tak jsem tomu dávala naději a udělala test a byly tam // ale pak teplota klesla na 36,5 a uplně naráz a dostala jsem to.. a pak to slabý hcg,takže tak jak to začlo tak to i zkončilo..