CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

antoa
26. říj 2010

@rioko Byla jsem si pro Synarel, ale moc dobrý dojem zatím nemám. Crha mě vzal do pracovny. 10 minut rozkládal moje papíry z karty a hledal poslední záznamy, pak pěkně všechno poskládal a sešil koníkem :D mezitím se mě zeptal na štítnou žlázu, pak mu někdo volal a on slíbil, že do 5 minut dojde,tak se mě jen zeptal jestli chci Synarel ve spreji nebo v injekcích, já že ve spreji a ptala jsem se jaký je v tom rozdíl, prý žádný, jen jsem se optala, jestli ceník se změnil, on že ne , ale mají novou metodu vyhledávání zdravých spermii PICSI no a už jsem byla venku, sestry se mě jen zeptaly jestli jsem tomu rozuměla. Já byla tak vyděšená, že řekla, že jo a mazala jsem pryč. A s toho mám mít dobrý pocit, Bože, to asi nedám 😲

antoa
26. říj 2010

@rioko Pořád jsi se léčila jen na OBI?dík za odpověď.

rioko
26. říj 2010

@antoa tak to je blbé takovou zkušenost já s ním nemám, mě vždycky všechno vysvětlil ale já se hodně ptám...
ne začala jsem v Repromedě ale to bylo šílené, na obi jsem spokojená, i když taky ne všechno je ideální, ale možná v tom hraje fakt, že díky nim mám Vojtíška

antoa
26. říj 2010

@rioko Já na OBi také nedám dopustit, jen vyjadřuji pocit z lékařů :D, jinak ležela jsem tam s OHSS, což je předpoklad, že u dalšího ivf se to bude opakovat, pokud bych šla do nějakého soukromého centra, tak oni komplikace neléčí a stejně by mě na OBI poslali.

rioko
26. říj 2010

@antoa já měla OHSS 3x - i při inseminaci, předpoklad dalšího je u mě 99% a taky vím, že na to jinde nehledí - kamarádce to právě v Repromedě pěkně zanedbali

sajmona
26. říj 2010

ahojky holčiny 😉
já teda nevím,vy tu furt řešíte,jaký máte z koho pocit....já nevím,ale ani tak nejde o pocity,já jsem stejně vždycky ráda,že od tama vypadnu,nikdy se na obi ke mě nikdo špatně nechoval a navíc, k tomu aby jste otěhotněly vám nepomůže to,že si s váma Crha bude hodinu klábosit 🙂 to už je na přírodě...takže si myslím,že nezáleží na tom,jestli jste v RF a nebo na OBI...všude jsou odborníci... tak se na to vyprdnite cholkyyyy 😉
Tak všem držím pěstičky 😉
Jinak já čekám na mrchu a zatím zvažuju,mám pak zavolat na obi kvůli ketu a nebo ještě počkat na další měsíc????Já nevím....chjooo 😉 ,jsem nějak líná na všechno🙂

antoa
26. říj 2010

@rioko jak moc jsi měla ty OHSS rozjetý? Byla jsi také hospitalizovaná? Já zadržovala tekutiny, až mě to tlačilo do žeber a nemohla jsem dýchat, musela jsem si píchat injekce na ředění krve, počítat bilanci tekutin, dostávala jsem infuze....vyčůrat jsem se bolestí nemohla....

antoa
26. říj 2010

@sajmona víš ono jde i o to, že by lékaři měli mít stejné postupy, při 1.ivf na OBi se na mě střídali při konzultacích tři a každý volil své postupy, jiné dávky, každý mě určité věci vysvětloval jinak (zvlášt při prvním se ptáš, páč nevíš moc co se s tebou bude dít) . Jinak také se ke mě nikdo špatně nechoval, nikdy jsem ani neměla stres z prostředí, sestřičky jsou moc fajn. Jen mám problém, s tím doc. Crhou, mumle pro sebe a moc mu nerozumím. :D

sajmona
26. říj 2010

@antoa jojo to vím,Crha toho moc nenakecá 😀 ,ale pokud jsem měla nějaký dotaz,tak stručně a jasně řekl že je to tak a tak,a já teda nevím,ale v podstatě u mě se teda vždy shodly co se týče léčby a postupu,tak fakt nevím 😕

rioko
26. říj 2010

@sajmona já si myslím že zrovna v tomhle problému je důležitý i pocit z lékaře, alespoň pro mě teda, ale jak jsem psala, já chodím od začátku nejvíc k Crhovi a jsem spokojená, dřív jsem ještě chodila k Prekopové, tak je na mateřské a ta taky byla super
@antoa byla jsem v nemocnici pokaždé, měla jsem bolesti, zvracela jsem, tekutiny jsem zadržovala vždycky taky, takže léčba stejná - injekce na ředění, kapačky, bilance...mě to čeká bohužel asi zase až budu stimulovat na inseminaci, mám prostě blbé vaječníky

sajmona
26. říj 2010

@rioko ale tak to je jasný že je;) ale prostě myslím,že na obi se chovají všichni moc dobře a prostě já moc po dr nechodím ráda,tak mě stačí příjemný přístup,co potřebuju vědět navíc,co mi neřeknou,tak se zaptám a pak vypadnu a je to. nevím co víc bych po nich měla chtít,teda co se týče dr na obi,neměla jsem jediný problém, i když bych tu mohla nadávat po neúspěšných 2 iui a 3 ivf ...taky už mám nervy a přemýšlím v čem to je,ale nikdy mě nenapadlo,že by za to někdo mohl....krom mě a nebo přírody... 😒

rioko
26. říj 2010

@sajmona no to mě by taky nenapadlo nadávat a myslím že, že někteří mění třeba CAR ale že to neznamená že jim to pak v jiném vyjde, já jsem na Obi spokojená a měnit taky nebudu, pro mě je důležité i to, že tam za ty roky znám doktory i sestry, několikrát jsem ležela i na tom 7 oddělení tak se tam cítím v pohodě

sajmona
26. říj 2010

@rioko přesně tak,myslím,že je to prostě na náhodě...pamatuju si jednu paní z obi ,otěhotněla až na 7 pokus,ale za tu dobu nikdy nezměnila car,je to prostě o náhodě...buď a nebo...prostě jednou to vyjde a hotovo

sajmona
26. říj 2010

@rioko ale netvrdím,že bych nikdy nepřešla jinam,ale asi tak jen abych měla změnu a nebo třeba,kdyby to někde bylo levnější

antoa
26. říj 2010

@rioko taky bych neměnila, už tam chodím jako domů. Všichni jsou velice příjemní a profesionální. Přesně jak píše sajmona - není to v Caru, ale v nás :( , no a pokud to někomu po přestupu do jinýho centra vyjde tak je to jen náhoda :D

antoa
26. říj 2010

@sajmona přesně tak...buď by to muselo být levnější což asi nehrozí, nebo prostě pro změnu tváří :D

sajmona
26. říj 2010

@antoa no..pořád se tvrdí,že minimálka v RF je levnější...

sajmona
26. říj 2010

Nic děvčátka,jdu do vany a asi usnu u telky,tak zatím 😉

antoa
26. říj 2010

@sajmona jak jsem ležela na odd. 7 cca 14 dní, tak jsem tam vyslechla spooousty příběhů. Byla tam i očka, která na tom byla po 14té, asi 3 krát to vyšlo, ale musela vždy na revizi. Zkoušeli i dárce vajuch a spermatu, ale marné. Ale pořád byla plna optimismu....já bych to asi nedala.

rioko
26. říj 2010

tak dobrou, já jsem sama doma, Vojtíšek spí a m. je v práci tak koukám na Ordinaci a pak jdu zalehnout

rioko
26. říj 2010

@antoa já jsem byla na ET s jednou co na tom byla po osmé, první jí vyšlo a teď to osmé taky 🙂

yvett2009
27. říj 2010

@monulkab díky moc, už jsem tam napsala a během chvilky hned odepsal. To je super 🙂

monulkab
27. říj 2010

yvett2009 jojo, snaží se odpovídat co nejdív, mě odepisovala doktorka Pospíšilová i v 22 hodin večer 🙂 na dotaz který jsem poslala odpoledne, když už nebyla v centru 🙂

rioko
27. říj 2010

u mě se inseminace nekoná, byla jsem dnes na UTZ a folíci vůbec nevyrostli, takže to nemá cenu ☹ další cyklus zkusíme s Clostilbegytem ale moc tomu nedávám, na něho jsem vůbec nereagovala, co dál uvidíme asi až v lednu, v prosinci tam přes svátky nejsou

sajmona
28. říj 2010

@antoa no tak to já už asi taky ne 😖

sajmona
28. říj 2010

@rioko já jsem loni taky stimulovala přes svátky ...normálně fungovali,možná to jinak ty návštěv plánují,jako že ne na štědrý den a tak....

rioko
28. říj 2010

no mě by to asi na svátky vyšlo právě, pokud by to bylo jak teď tak by IUI vyšla na 21.12 nebo tak nějak, to by vlastně na svátky nebylo, jenže zase pokud bych stimulovala injekcema a měla OHSS tak bych nerada pak trávila svátky v nemocnici, to bych si musela ještě rozmyslet ale uvidíme co mi navrhnou, jsem docela nešťastná z té situace, že ani jedno není dobré - slabé léky žádná reakce, silnější OHSS tak si pak vyber

rioko
28. říj 2010

tak jsem se speltla, IUI by vycházela kolem 29.12 což asi podle mě CAR nepojede ale jistá si nejsem

chanel
28. říj 2010

Holky peklo, ms, po operaci, hrůza jak nikdy, tři dny v posteli:((((((((((((
@sajmona čau, že se ozveš🙂, cvičíš Mojžíšku?

chanel
28. říj 2010

@rioko jsou tam i na Silvestra.