CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

sabadaba
25. únor 2011

@emers aha mi jsme objednaní na nadrologii a tam nás ještě vyšetří a řeknou co bude dál tak jsem zvědavá

vika29
28. únor 2011

...tak 4 den po ET a lenoším doma a začíná to být dlouhý. Vůbec na sobě nic nepozoruju. Po OPU mě dost bolely prsa a břicho a od té doby se to ztrácí a dnes už mi vůbec nic není....no tak uvidíme jestli to tak má být 🙂

rioko
28. únor 2011

@vika29 držím pěsti a nemůžeš nic cítti to je moc brzy 🙂

vika29
28. únor 2011

@rioko ...tak děkuju, snad se nám z nějaké te morulky povede taky takovej pěknej Vojtíšek 😉 ...

rioko
28. únor 2011

@vika29 povede morulky jsou nejlepší a jsou z nich určitě nejhezčí děti 🙂

majka43
28. únor 2011

@rioko Ahoj Rio, tak ve čtvrtek mám transfer, snad to už teď vyjde. 11DC jsem měla sliznici 8.5 mm.

rioko
1. bře 2011

@majka43 tak to moc držíme s Vojtškem pěsti, máš můj obdiv že pořád bojuješ a zkoušíš, už by to mělo fakt vyjít, zasloužíš si to 😉

kobla
1. bře 2011

Holky,až ted jsem zjistila,že chrobáček už má Tobiáška a Emičku. To je super. Moc gratuluju k takovému krásnému konci a začátku zároven. Jsou to moc krásné miminka, dlouho jsem se kochala... 🙂
Vika a majka,držím vám pěsti. Já si jdu zítra pro Synarel. Konečně,po téměř pul ročním čekání.

majka43
1. bře 2011

@kobla Jé když si vzpomenu, že jsem měla KET stejně s Chrobáčkem. Tak ať ti jde všechno jak má.
@rioko Ale fakt jdu naposled. V prosinci my bylo 45 a už je fakt čas skončit.

sajmona
1. bře 2011

ahojky holky já vás zdravím. 😉
@majka43 strašně moc držím pěstičky 😉 musí to vyjít a basta

majka43
1. bře 2011

@sajmona Ahoj a co ty plánuješ? Jdeš do dalšího pokusu?

prdecek
2. bře 2011

ahojky holky,
od včera si píchám Menopur s Decaptylem(či jak se to píšei). Toho menopuru mám doma 30ampulí po těch 700,-- na kolik je celkem nárok za těch 700,--? to pak budu platit těch 6000 a něco, když bych potřebovala další????

vika29
2. bře 2011

Ahoj holky, ...tak zítra už mažu do práce a dokonce se i trochu těším. 😲 Zítra budu 7 den po ET a 12 den po OPU, myslíte, že bych už mohla zkusit si udělat tt? asi je to brzy, ale když už jsem je nakoupila, tak je musím všechny počůrat 😝 😀

majka43
2. bře 2011

@prdecek Já memopur nikdy neměla, ale asi si to už pak budeš muset doplatit, když ti to nebude stačit.
@vika29 Hodně štěstí na testík, už by tam mohlo něco být, ale taky tam nic být nemusí a zbytečně se vystresuješ. Co máš za značku? A citlivost 10 nebo 25.

vika29
3. bře 2011

@majka43 ahoj, mám mamatest asi 10 (to se ještě musím podívat), ale dnes ráno jsem to nestihla,tak to odkládám na zítřek 😒 ....ale moc se mi do toho nechce. Právě se bojím, že tam nic nebude. ...určitě podám hlášení 😉

lentilkal
3. bře 2011

Ahoj chtela jsem se jen zeptat jak je Obilnak přístupný k nativum jestli ho udělají bez řeci a kolik to ted stoji.Díky L

klara.k
3. bře 2011

@lentilkal
já jsem se jich zatím jen ptala jestli je u nich možnost udělat nativ a říkali, že ho dělají. Nic víc k tomu nevím, ale možná zítra budu chytřejší. Dnes tam jdeme, tak jestli se dozvím něco zajímavého dám vědět.

majka43
3. bře 2011

@vika29 Budu zítra čekat na pozitivní zprávičku. Mě KET odložili až na zítra, asi tam dneska můj doktor nebude. Ale mě to nevadí, embryjka budou aspoň o den starší a sliznice narostlejší. Taky mámpo chřipce, tak budu na tom líp i já.
@lentilkal Já nevím jak Obilňák, asi ho dělá, Vím, že ho dělá Reprofit, kámoška tam na něm byla za 10 tisíc, ale mezitím se zdražovalo.

cuddle
3. bře 2011

@lentilkal ja tedy nevim presne jak by postupovali, ale v ceniku co mam od nich tam Nativní cyklus s monitorovanim je uvedeny, takze predpokladam, ze to delaji , kdyz to maji naceneno 🙂

klara.k
4. bře 2011

@lentilkal - ahoj tak slibuju slibuju a prd splnim, vůbec jsem se jich na to nezeptala, tak se omouvám.

jinak my jsme dostali zelenou a v květnu budeme těhotnět po KET, máme tři embrya, tak se snad jedno uchytí.

vika29
4. bře 2011

@majka43 ahoj, tak jsem dnes ráno testila ...a je jsou tam // ale teda je strašně slaboučká 😅 ...tak to raději moc vážně neberu a jen doufám a´t to dopadne. Ovitrell by už asi na to neměl mít vliv ne?...Jinak ty se drž, nebo spíš a´t se tě drží ty dvě bambulky co ti tam dají 😉 a o víkendu odpočívej a nech se rozmazlovat - moc držím pěstičky 😉 🙂

rioko
4. bře 2011

@vika29 tak potichu blahopřeji já měla // až 11den po ET tak to je jasné že máš slabou 🙂

klara.k
4. bře 2011

holky - musím se s váma podělit o info z embryologie, volala jsem tam, abych věděla, jakou máme zamraženou kvalitu. Máme tam 2x desetibuněčný a 1x osmibuněčný embryo, prý je to jedničková kvalita. Povídala slečna na telefonu, tak tomu chci věřit, mám z toho radost a doufám, že se teda nějaký prcek u mě udrží. Jenom moc nerozumím těm názvům, to jsou teda moruly nebo blastocysty, která je víc?

@vika29 - gratuluju k //, přeju aby zesilovaly

majka43
4. bře 2011

@vika29 Gratuluju moc.
@klara.k To ještě moruly nejsou, ale budou. Kdy jdeš na transfer?
Já mám dneska u sebe jedno desetibuněčný, jedno devíti a třetí trošku pomalejší, tak doufám. 🙂

lentilkal
4. bře 2011

@cuddle ahoj a mohla by jsi mě poslat treba do IP ten jejich cenik abych se koukla.Díky
A jinak jak to tam chodí ted chodila jsem tym před 4 roky ted jsem rok v reprofitu.Ale musi se prvne zase k nekteremu lekari na ambulanci a pak se dovim co a jak a jaky jsou objednaci doby ted.

cuddle
4. bře 2011

@lentilkal nemam doma scener, takze to nemuzu naskenovat, ale ten nativ je vlastne celej hrazenej tebou a maji tam 12000,- urcite ti ten cenik pak daji taky
no ja prvne cekala kolem mesice a pul, ono zalezi jestli chces jit k nekomu vybranemu nebo je ti to jedno, a samo taky jak muzes casove tem terminum co ti nabidnout
ted kdyz chodim na vysetreni ultr. tak pak vzdy jdu rovnou na konzultaci

klara.k
5. bře 2011

@majka43 až v květnu, toto jsem se ptala, co zamražovali. Já jsem to totiž nevěděla, měla jsem pocit, že to byly jen čtyřbuněčné, tak jsem překvapená.

majka43
6. bře 2011

@klara.k Tak hodně štěstí. Ať ti embryjka krásně vydrží rozmražení.

vika29
7. bře 2011

ahoj holky, tak děkuju moc za podporu....v sobotu jsem začala mírně špinit a bolela mě dost hlava. Nicméně jsem si dělala tt a // tam stále jsou. Tak zítra se ukáže 😠 🙂 ...mám srdíčko v kalhotách. 😅

majka43
7. bře 2011

@vika29 To se jen miminko uhnizďovalo, neboj. Hlavně když ty // tam jsou. Já jsem dnes 3DPO a mám strach.